Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Vypalte svůj vlastní mix hudby pro vašeho kamaráda nebo vytvořte své vlastní demo pro nastartování vaší hudební kariéry. Určitě máte na tisíc důvodů, proč potřebujete kopii své hudby z iTunes. Pomocí tohoto jednoduchého postupu můžete použít iTunes k vypálení vašeho disku, pokud máte dostatečně velké CD. Tady zjistíte, jak vypálit CD pomocí jakékoliv verze iTunes.

Postup

 1. 1
  Otevřete iTunes.
 2. 2
  Vytvořte si Playlist. Klikněte na Soubor; Nový; Playlist, abyste začali váš nový Playlist. Váš Playlist by se měl objevit v menu na levé straně. Přejmenujte si Playlist, dle libosti tím, že na vyznačený text kliknete a vložíte název svého mixu.
 3. 3
  Přidejte písničky do svého Playlistu. Jednoduše přetáhněte písničky, které si přejete vypálit na své CD, do vašeho Playlistu, který jste si právě vytvořili. Během toho, uvidíte malý zelený kruh se znakem bílého plus.
  • Můžete přidat písničky jednotlivě přetažením do nového Playlistu nebo označením několika písniček najednou a přetáhnete společně všechny do nového Playlistu.
  • Pro přetažení několika písniček najednou do vašeho Playlistu, klikněte na první skladbu, podržte tlačítko Shift a klikněte na poslední skladbu, kterou chcete označit. První skladba, poslední, i ty mezi nimi, budou všechny označeny. Teď už stačí jen chytit a přetáhnout, jak bylo řečeno výše.
 4. 4
  Vložte prázdné CD-R/CR-RW. Počkejte až bude disk načten a rozpoznán. Disk by se měl objevit na vaší obrazovce a celé by to mělo trvat asi jen 30 vteřin.
  • Vypalovací CD-R/CD-RW má kapacitu 74 minut/650 MB nebo 80 minut/700 MB dat. Pokud by váš Playlist překročil 80 minut, bude nutné rozdělit váš Playlist na dva disky.
 5. 5
  Vyberte Soubor; Vypálit Playlist na vaše CD.
 6. 6
  Zjistěte nastavení vypalování. Nastavte ho, aby váš Playlist byl vypálen přesně tak, jak si přejete. Vyberte "Vypálit", až budete připraveni vytvořit své CD. V nastavení můžete ovládat:
  • Rychlost, kterou budete data na váš disk vypalovat. Obecně ale platí, že čím větší rychlost zvolíte, tím menší je pravděpodobnost poškození zvuku.
  • Interval vteřin mezi písněmi.
  • Formát disku: Audio, MP3 nebo DVD. Pro většinu vypalovaných CD budete chtít vybrat formát Audio.
 7. 7
  Klikněte na Vypálit a počkejte než váš počítač vypálí informace na disk. Může to trvat jakkoliv dlouho i jen pár minut, záleží na nastavení vašeho počítače.
 8. 8
  Dokončete proces. Bude vám oznámeno, až bude disk vypálen. Vysuňte CD a je hotovo.
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Počítač
 • Prázdné CD
 • Program iTunes
 • Hudbu

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak smazat prázdnou stránku ve Wordu
Jak kopírovat a vkládatJak kopírovat a vkládat
Jak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisuJak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisu
Jak zakázat cookiesJak zakázat cookies
Jak přehrávat soubory MKVJak přehrávat soubory MKV
Jak zjistit hesloJak zjistit heslo
Jak si změnit IP adresu (Windows)Jak si změnit IP adresu (Windows)
Jak převést obrázek do formátu JPEGJak převést obrázek do formátu JPEG
Jak ve Wordu otočit textJak ve Wordu otočit text
Jak kopírovat soubory v příkazovém řádkuJak kopírovat soubory v příkazovém řádku
Jak změnit adresář v Příkazovém řádkuJak změnit adresář v Příkazovém řádku
Jak změnit název bezdrátové sítěJak změnit název bezdrátové sítě
Jak zjistit, zda máte na počítači BluetoothJak zjistit, zda máte na počítači Bluetooth
Reklama

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 1 715 krát
Stránka byla zobrazena 1 715 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama