Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Už se vám někdy stalo, že se všichni dívali na vaši sexy kamarádku, místo na vás? Ten pocit zná každá žena. Když ale zapracujete na svém stylu a budete se trochu snažit, za chvíli se všichni budou dívat jen na vás. Bez ohledu na to, jaké máte vlasy, pleť, postavu nebo barvu očí, můžete vypadat sexy!

Část 1
Část 1 ze 3:

Využijte toho, co máte

 1. 1
  Využívejte své oči. S lidmi často komunikujeme beze slov a nejvíce sexy jazyk na světě je právě jazyk očí. Dívejte se na lidi přes řasy s milým úsměvem a udržujte s nimi oční kontakt.
  • Olíznutí rtů nebo jemné kousnutí do rtu jsou také skvělé flirtovné signály.
  • Trénujte si to u zrcadla. Tento krok je velmi důležitý. Musíte si zvyknout na tato gesta a pohyby a zjistit si, jak s nimi vypadáte.
 2. 2
  Buďte trochu tajemní. Tajemnost je sexy! Neměli byste to ale přehánět a žít svůj život jako nějaký fantasy román. Nemusíte předstírat, že máte těžký život, nebo se neustále schovávat za vlasy. Jednoduše buďte jen trochu rezervovaní. Nevyprávějte o sobě lidem hned všechno. Když budete trochu tajemní, lidé se o vás budou chtít dozvědět více a budou chtít zjistit vaše tajemství.
 3. 3
  Mějte rádi své tělo. Jde o více, než jen mít sebevědomí! Být spokojení se svým tělem znamená umět se v něm také pohybovat. Naučte se chodit ladně, naučte se tančit a pracujte na tom, abyste se pohybovali přirozeně. Budete díky tomu mnohem více sexy.
 4. 4
  Naučte se mluvit správným tónem hlasu. Není jednoduché se naučit mluvit sexy, protože záleží vždy na tom, jaký je váš přirozený hlas. Rozhodně ale stojí za to si to vyzkoušet. Když se to naučíte, budete mít silnou zbraň!
  • Nejlepší je mluvit o trochu pomaleji, o trochu hlouběji a také tišeji, než normálně.
  • Můžete se zkusit nahrávat a poslouchat se. Podle nahrávek si upravujte svůj tón hlasu a naučte se mluvit tak, jak se vám to bude nejvíce líbit.
 5. 5
  Chovejte se uvolněně. Pro mnoho lidí je sexy, když vidí někoho, kdo se chová ležérně a uvolněně. Vytváří to pocit intimity a lidé získávají pocit, že jsou jediní, kdo vás vidí takové, jací skutečně jste. Můžete se svému partnerovi ukázat jen v pyžamu nebo v jeho tričku. Muži zase mohou své partnerky překvapit neupravenými vlasy (ženy rozcuchané vlasy u mužů zbožňují).
 6. 6
  Nehrajte žádné divadlo. Když se budete chovat jako někdo jiný a budete si dávat pozor, abyste působili sexy, všichni to uvidí a nikoho tím neoklamete. Skutečný život nefunguje jako reality show. Nikdo nechce žít v telenovele. Neustálé hádky a pomluvy většinu lidí odradí. Když se budete chovat jako herečka, lidé budou mít pocit, že je za zády pomlouváte a nebudou s vámi chtít nic mít.
Část 2
Část 2 ze 3:

Sexy vzhled

 1. 1
  Rozhodněte se, jak sexy chcete být. Existují dva druhy sexy vzhledu – „tradiční“ sexy vzhled ala Jessica Rabbit a uvolněnější, ležérnější sexy vzhled. Každým stylem přitáhnete jiné lidi. Využijte toho a snažte se získat přesně to, co chcete.
  • Tradičním sexy stylem přilákáte spíše dočasné partnery, protože tímto stylem zvýrazníte spíše svůj vzhled a skryjete svoji osobnost a přirozenost (v podstatě tím dáte najevo, že vám nezáleží na tom, zda se někomu budete líbit takoví, jací skutečně jste).
  • Přirozenější a uvolněnější sexy styl vyzdvihuje osobnost i vzhled. Dává lidem najevo, že se chcete líbit takoví, jací skutečně jste a většinou díky tomu přitáhnete dlouhodobější partnery. Tento styl vás pravděpodobně nedostane příliš daleko, pokud jste mladí, protože lidé v 16 letech většinou nehledají partnera na celý život, ale pokud jste dospělí, bude se vám rozhodně hodit.
 2. 2
  Chovejte se sebejistě. Sebevědomí je jednou z nejvíce sexy vlastností. I lidé, kteří nejsou příliš hezcí, mohou působit sexy dojmem, když budou mít zdravé sebevědomí a naučí se zvýraznit své přednosti, například šarm nebo humor.
  • Chovejte se sebevědomě, pracujte na svém sebevědomí, stůjte rovně, mluvte dostatečně hlasitě a bavte se se všemi lidmi.
 3. 3
  Buďte přirození. V 80. letech byly v módě tuny make-upu a ramenní vycpávky, ale dnes je nejlepší vypadat co nejvíce přirozeně. Make-up by měl pouze podtrhovat vaši přirozenou krásu. To samé platí i pro oblečení – noste úzké oblečení, které ukáže vaši postavu a vyhněte se pytlovitému volnému oblečení.
  • Snažte se co nejvíce zvýraznit své přednosti a ukázat svoji přirozenou krásu. Pokud máte například krásné oči, neměli byste je schovávat za brýlemi.
 4. 4
  Pečujte o sebe. Dodržujte zásady hygieny – pravidelně se koupejte, čistěte si zuby a noste čisté oblečení. Měli byste také cvičit a jíst zdravě, abyste měli hezké a zdravé tělo. Díky tomu budete pro ostatní přitažlivější a dáte najevo, že si ceníte svého vlastního těla všichni uvidí, že máte sami sebe rádi.
 5. 5
  Kupte si nějaký příjemný parfém. Vůně je důležitou součástí sex-appealu, ale je dost možné, že nemáte přesně tu vůni, která by se k vám hodila. Nejlepší je přirozená vůně, ne hustý oblak parfému. Pravidelně se sprchujte, abyste nezapáchali a používejte jemný deodorant. K tomu si vyberte nějakou vhodnou kolínskou nebo parfém (většina lidí má ráda citrusové vůně). Měli byste nechat působit také své přirozené feromony.
  • Pečujte o své zuby. Pravidelně si je čistěte, používejte dentální nit a ústní vodu. Čistěte si také jazyk, abyste měli svěží dech. Dvakrát za rok choďte k zubaři na prohlídky.
 6. 6
  Pečujte o své vlasy. Správný střih vlasů ovlivní to, jak vás budou lidé vnímat. Pokud chcete být sexy, můžete si vybrat, zda budete chtít hladké rovné vlasy, nebo objemné vlny. Experimentujte a najděte si svůj vlastní styl, nebo se objednejte na konzultaci ke kadeřníkovi, který vám pomůže vybrat účes, který k vám bude sedět.
 7. 7
  Snažte se vypadat dospěle. Pokud chcete být skutečně sexy, měli byste působit dospělým dojmem. Roztomilý vzhled na lidi nepůsobí zrovna sexy. Kupte si nové oblečení, které nebude příliš vyzývavé a zbavte se triček s obrázky a krajkových šatů. V závislosti na vašem pohlaví je ještě několik věcí, které byste měli udělat:
  • Ženy: noste oblečení, ve kterém vynikne vaše postava. Měly byste dávat své boky a poprsí trochu na odiv. Kupte si hezkou push-up podprsenku a noste úzké kalhoty a sukně. Vysoké podpatky vám spraví držení těla a zvednou pozadí.
  • Muži: volné rifle vyměňte za plátěné kalhoty a trička za košile. Pokud nemáte peníze na nové oblečení, zkuste si něco najít v secondhandu. Také boty jsou velmi důležité, měli byste mít alespoň několik vhodných párů.
 8. 8
  Oblékejte se tak, abyste přitáhli takové lidi, o které máte zájem. Různým lidem se líbí různé druhy partnerů. Existují konkrétní způsoby, jak se obléct, abyste přitáhli různé druhy lidí. Lidi často přitahuje na lidech to samé, co se jim líbí na nich samotných. Když se tedy budete oblékat určitým způsobem, dáte tím najevo, jací lidé se vám líbí a jakého partnera si hledáte.
  • Pokud například hledáte sportovce, noste vlasy v culíku nebo v copu a oblékejte se sportovně.
  • Pokud hledáte partnera, kterého zajímají komiksy a sci-fi, noste trička s obrázky komiksových hrdinů.
  • Pokud hledáte někoho na úrovni, kdo miluje život, oblékejte se co nejelegantněji.
 9. 9
  Nedělejte si starosti s velikostí. Přestaňte se zabývat tím, zda máte dost velká prsa, nebo zda se vám v sukni rýsuje zadek. Média nám stále předkládají obrazy ideálních lidí a všichni si potom myslí, že ženy hledají muže s obřími penisy a muži chtějí jen ženy s velkým poprsím, ale ve skutečnosti se preference lidí dost liší. Spousty mužů mají rády malá prsa a spousta žen představa velkých penisů děsí.
Část 3
Část 3 ze 3:

Buďte sexy jinak, než vzhledem

 1. 1
  Věnujte se něčemu, pro co máte vlohy. Talent je jedním z nejlepších způsobů, jak působit na lidi sexy dojmem, i když nejste tradičním způsobem přitažliví. Do této kategorie spadá většina rockových hvězd. Zapracujte na nějakém svém talentu a zlepšujte se. Můžete se ale naučit i něco úplně nového. Základy téměř všeho najdete zde na wikiHow, nebo se můžete zapsat do nějakého kurzu a věnovat se v podstatě čemukoli, co vás bude zajímat.
  • Můžete hrát na nějaký hudební nástroj, kreslit, opravovat auta nebo elektroniku, programovat atd.
 2. 2
  Mějte ambice. Není nic více sexy, než vášnivé odhodlání v očích lidí. Když vás někdo skutečně zajímá a tvrdě na tom pracujete, na ostatní lidi děláte úžasný dojem. Každý by si přál mít stejné odhodlání jako vy. Lidé také mají rádi pocit, že jejich potenciální partner je schopen se o nás postarat v těžkých chvílích. Určete si nějaký cíl a jděte za ním, ať už jde o založené své vlastní firmy, nebo ovládnutí nějaké dovednosti. Když budete od života chtít více a budete schopni pro to pracovat, budete rázem více sexy.
 3. 3
  Buďte úplní. Lidé nemají rádi „ploché“ lidi – všichni chtějí být mezi lidmi, kteří mají své mouchy a zajímavosti. Zamyslete se nad tím: chtěli byste raději chodit s krásnou servírkou, nebo s krásnou servírkou, která sní o tom, že se stane zdravotní sestrou? Když budete mít vlastnosti a sny, které patří pouze vám, budete pro ostatní lidi zajímavější. Jde vlastně o to, že bude více důvodů, proč vás milovat. Ukažte ostatním lidem své zájmy a touhy a jděte si za svými sny.
 4. 4
  Buďte sami sebou. Přestaňte se snažit být někým jiným. Lidé si často myslí, že aby byli sexy, musí se chovat jako někdo jiný a snaží se napodobovat například celebrity. Když se budete chovat jako cizí lidé, bude všem jasné, že se snažíte až příliš, protože vám chybí vlastní přednosti. Buďte sami sebou, dělejte to, co máte rádi a nikomu se za sebe neomlouvejte. Dáte tím najevo zdravé sebevědomí, což na lidi působí velmi sexy.
 5. 5
  Rozesmějte ostatní. Pokud máte dobrý smysl pro humor, využijte ho! I nepřitažliví muži si přece umějí získat dívky, když je dokážou rozesmát. Zapracujte na svém smyslu pro humor, sledujte vystoupení komiků a všímejte si svého okolí. Být vtipní se můžete naučit. Nemusíte se omezovat ani pokud jste žena – vtipná dívka je stejně přitažlivá, jako vtipný muž. Lidé se smějí rádi a většina lidí si hledá partnera, který je dokáže rozesmát.
 6. 6
  Dávejte najevo, že jste vhodným partnerem. Lidem se líbí evoluční znaky sexy lidí, i když zrovna nehledají nikoho pro dlouhodobý vztah. Měli byste mít dobrý vztah k dětem (i když je sami nechcete nebo je nemáte rádi) a chovat se mile. Pomáhejte lidem ve vašem okolí a získáte si srdce každého, koho budete chtít okouzlit.

Tipy

 • Nezapomeňte, že krása přitahuje krásu, sebevědomí přitahuje sebevědomí a vyspělost přitahuje vyspělost. Pokud chcete najít někoho úžasného, buďte sami úžasní. Když se zaměříte na své štěstí, budete potkávat samé šťastné lidi.
 • Držení těla je velmi důležité. Když se budete pohybovat sebejistě a chodit rovně, všichni si budou myslet, že jste sebevědomí. Zatáhněte ramena a choďte rovně a odhodlaně.
 • Buďte styloví. Být sexy neznamená nosit vyzývavé oblečení a chovat se promiskuitně. Být sexy znamená být spokojený s tím, jací skutečně jste.
 • Oblékejte se vždy vhodně k dané příležitosti. Nepřehánějte to s líčením, ani s oblečením a doplňky.
 • Nebojte se zkoušet nové věci. Měli byste se vždy cítit dobře v tom, co máte na sobě, ale nebojte se experimentovat. Až si najdete styl, který se k vám bude hodit, budete vyzařovat sebevědomí a vystoupíte z davu.
 • Hlavně buďte sami sebou. Být sexy znamená být sebejistý a mít se rád.
 • Pijte každý den hodně vody. Budete zdravější, štíhlejší a budete mít více energie.
 • Usmívejte se. Je naprosto nezbytné se usmívat. Budete vypadat sebejistěji a na lidi budete působit příjemněji. Ostatní se s vámi budou cítit dobře a i vy se díky tomu budete cítit více sexy.
 • Chovejte se k sobě jako k princezně. Nečekejte na to, až si vás najde nějaký princ na bílém koni a mějte sama sebe ráda.
 • Používejte parfém. Snažte se vždy hezky vonět. Nekupujte si ale levné těžké parfémy, najděte si nějaký kvalitní a nepřehánějte to s ním. Vyberte si parfém, který voní přirozeně. Nestříkejte parfémem do vzduchu a neprocházejte jím, je to plýtvání drahým produktem. Kupte si parfém, který se k vám bude hodit.


Varování

 • Mluvte inteligentně. Nikdo nemá rád lidi, kteří se vyjadřují jako hlupáci.
 • Nechovejte se vyzývavě a arogantně.
 • Neodsuzujte ostatní lidi.
 • Nebuďte drzí, příliš hlasití, otravní nebo neuctiví.
 • Nepřehánějte to. Když si budete hrát s vlasy a házet po mužích lačné pohledy, *

budou se cítit nepříjemně.

 • Pamatujte: Je možné vypadat sexy, ale ne lacině. S ničím to nepřehánějte, jinak budete vypadat jako vánoční stromek. Nemusíte mít pocit, že k získání pozornosti mužů potřebujete určitý vzhled. Sebejistota je to nejdůležitější, co pro sexy vzhled potřebujete.
 • Nepřehánějte to s alkoholem ani s kouřením!

Věci, které budete potřebovat

 • Sexy, ale ne vyzývavé oblečení
 • Šampon a kondicionér
 • Účes, který vám bude slušet
 • Make-up
 • Hezké zuby
 • Produkty pro péči o pleť
 • Opálení (není to tak důležité, ale je to velmi sexy)


O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 15 694 krát
Stránka byla zobrazena 15 694 krát.

Pomohl vám tento článek?