Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Připraveni vypadat neodolatelně sexy i tak, jak vás pánbůh stvořil? Není to vždycky snadné a často nestačí jen odhodit trenýrky. Vypadat dobře bez oblečení má svá pravidla – ta se liší pro muže a pro ženy, navíc musíte respektovat přírodní zákony. Ať už jste jakéhokoliv pohlaví, tento článek vás naučí, jak vypadat a cítit se dobře ve svém nahém těle.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Pečujte o sebe

 1. 1
  Naučte se správný postoj. I když vaše tělo není dokonalé, správný postoj vám může zvýšit sebevědomí a pomoci ovládnout prostor kolem sebe, takže vaše nahé tělo vynikne. Zkuste cvičit pilates nebo jógu, můžete také posilovat doma s činkami.
 2. 2
  Buďte opálení. Opálení je skvělý způsob, jak vypadat štíhlejší, aniž byste museli držet dietu. Navíc opálení zakryje drobné nedostatky, jako jsou červené žilky nebo strie. Ať už se opálíte na slunci, nebo použijete samoopalovací přípravek, snažte se pokožku zbytečně nevystavovat UV záření – co vypadá dobře, dokud jste mladí, bude s postupujícím věkem vypadat hůř a hůř.
  • Dávejte si pozor na nástřiky opalování – s neodbornou aplikací budete vypadat oranžově.
 3. 3
  Používejte peeling. Pokožka někdy šupinatí a odlupuje se, obzvlášť v zimních měsících. Když odumřelé kožní buňky odstraníte, vaše pleť bude zářivější.
 4. 4
  Nechte pokožku vyniknout. Hydratační mléko bez obsahu oleje vám pomůže vyrovnat odstín pleti. Nejen, že se dobře vtírá do kůže, ale zároveň obsahuje maličké lesklé částečky, které odráží světlo, takže budete mít sametově hladkou, zářivou pleť.
 5. 5
  Cvičte. Nemusíte dřít hodiny v posilovně, než se budete svlékat. Když ale uděláte několik rychlých kliků či dřepů, vaše tělo se "rozehřeje", a bude vypadat pevnější.
 6. 6
  Udělejte si něco sexy také s vlasy. Velmi pěkně vypadají jakoby rozčepýřené vlasy, takže je nechte neučesané a jen je prohrábněte rukou. Tím vytvoříte dojem objemu. Pokud jste žena, můžete si vlasy nechat přes noc stažené do drdolu a rozpustit je až těsně před svlékáním, budou pak přirozeně měkce vlnité. Vlastně – můžete si drdol sundat, až budete nahá a vlasy si svůdně rozcuchat před nažhaveným partnerem, bude to mít určitě dramatický efekt.
 7. 7
  Dopřejte si manikúru a pedikúru. Jednoduchá úprava nehtů vám zabere jen pár minut, ale přirozeně vám zvedne sebevědomí a to pak bude vidět! Nebojte se laků výrazných barev, budete se v nich cítit sexy.
  • Nic nedokáže tak rychle ochladit sexy atmosféru, jako dlouhé, špinavé nehty na nohou. I když si je nemusíte nijak lakovat nebo zdobit, postarejte se vždycky alespoň o to, aby byly čisté a ostříhané.
 8. 8
  Oholte si chlupy na vagíně. Snažte se, aby byl váš klitoris vždy navlhčený. Při sexu bude mít váš přítel větší pocit intimity.

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Připravte správnou náladu

 1. 1
  Vylaďte teplotu v místnosti. Trochu chladnější teplota vám hezky vztyčí bradavky, teplo vám zase dodá přirozený lesk. Nejlepší je pravděpodobně zlatá střední cesta – v pokoji by nemělo být tak chladno, že se budete klepat zimou, ani tak horko, že se budete potit.
 2. 2
  Před svlékáním se nepřejídejte, ani příliš nepijte. Pokud sníte plný talíř, nebo vypijete několik skleniček vína, riskujete, že budete vypadat nafouknutí.
 3. 3
  Nezapomínejte na doplňky. Až budete nazí, můžete si obléct další věci, než je jen úsměv. Vezměte si nápadné šperky nebo podpatky, díky kterým budou vaše nohy vypadat delší a štíhlejší.
 4. 4
  Zajistěte správné osvětlení. Měkké světlo zamaskuje nedostatky postavy. Zkuste do osvětlení zahrnout svíčky, nebo podobná romantická světla.
  • Vyhýbejte se ostrému, fluorescentnímu světlu – pod ním nevypadá nahý dobře nikdo. Pokud máte svíčky, zapalte je – v jejich svitu vypadá každý dobře!
 5. 5
  Buďte sebevědomí! Nic není víc sexy, než člověk, ze kterého vyzařuje sebedůvěra. Pokud se cítíte báječně a přitažlivě, budete tak také vypadat!

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Zaujměte pózu

 1. 1
  Jste-li žena, snažte se podtrhnout svou ženskost. Například, pokud máte pas o hodně užší, než boky, lehněte si na bok, aby se rozdíl ještě zvýraznil. V této pozici budou navíc vaše stehna vypadat štíhlejší. Pokud máte dlouhé nohy, můžete si lehnout na záda a nohy opřít o zeď nebo o jinou plochu, která je výš, než vaše tělo – gravitace vám navíc pomůže k ploššímu břichu. Jestliže jsou na vás nejkrásnější prsa, lehněte si na břicho a zvedněte se v loktech, aby ňadra patřičně vynikla. Zároveň tak zakryjete břicho. Chcte-li, aby vynikl váš zadeček, lehněte si na břicho a nohy ohněte v kolenou.
 2. 2
  Jste-li muž, snažte se podtrhnout svou mužnost. Jestliže chcete zdůraznit široká ramena, dejte si ruce za hlavu a vystrčte lokty do stran. Abyste přitáhli pozornost na hrudník a břicho, sedněte si s jednou nohou nataženou a druhou pokrčenou, o ohnuté koleno se jednou rukou opřete a pak se otočte o něco víc, než je 90° a opřete se o zeď nebo o jinou vertikální plochu. Abyste ukázali celé tělo, jednoduše se postavte do pohodlné pozice s nohama rozkročenýma na šířku ramen a nezapomeňte, aby bylo znát vaše sebevědomí.
 3. 3
  Hotovo.

Tipy

 • Pokud jste v intimní situaci, nezapomeňte svůj nahý protějšek ocenit přesně tak, jak byste si přáli, aby ocenil vaši vlastní nahotu.
 • Je samozřejmě v pořádku, cítit se dobře ve své kůži, ale nezbytné je také dodržovat základní hygienu: nejlépe se budete cítit (a vypadat) po vysprchování a s hebkou pokožkou. Nezapomínejte se proto natírat hydratačním tělovým mlékem nebo přírodním olejem. Pak budete nazí vypadat opravdu úžasně.
 • Snažte se cvičením vypracovat postavu tvaru přesýpacích hodin (pokud jste žena). Je to klasika, která učaruje každému muži.
 • Natřete si bradavky trochou růžové rtěnky a pak ji rozmažte, aby nepouštěla barvu.
 • Jestli chcete, klidně si udělejte fotky, ale NEPOSÍLEJTE je přátelům. Můžete být obviněni z šíření pornografie.

Varování

 • Pokud jste venku, nezapomínejte na opalovací krém! Citlivé části těla, které málokdy přijdou do styku se sluncem, se velmi snadno spálí. Chraňte je raději „neviditelným“ opalovacím krémem s vysokým SPF faktorem.

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 317 krát
Stránka byla zobrazena 5 317 krát.

Pomohl vám tento článek?