Stáhnout PDF Stáhnout PDF

V mnoha zemích není momentálně možné úplně vypnout Google bezpečné vyhledávání, tzv. Safe Search. Nicméně se správnými vyhledávacími termíny, explicitní materiál se stále zobrazí. Pokud se vám tato metoda zdá moc tendenční nebo obtěžující, existuje několik vyhledávačů, které můžete vzít v úvahu.

Metoda 1 ze 3:
Použití Google

Snížení nastavení Bezpečného vyhledávání, tzv. SafeSearch

 1. 1
  Zapněte bezpečnostní vyhledávání do nejnižšího možného nastavení. Bohužel stránky Googlu v mnoha zemích již neumožňují úplně vypnout bezpečné vyhledávání.[1] Nicméně je ještě možné získat explicitní výsledky. Začněte tak, že vložíte jakýkoliv termín do Google pro vyhledávání obrázků a potom klikněte na SafeSearchodklikněte Filter Explicit Results (Filtrovat explicitní výsledky). Tímto neodstraníte úplně SafeSearch, ale umožní vám to najít explicitní výsledky s krokem níže.
  • Podívejte se na další krok, pokud možnost nemůžete najít, nebo možnost je označena šedě.
 2. 2
  Pokud je potřeba, obejděte SafeSearch nastavení. Pokud nemůžete změnit vaše SafeSearch nastavení, jste pravděpodobně zamknutým majitelem Google účtu. Obejděte to použitím jednou z následujících metod, potom zapněte SafeSearch na nejnižší nastavení jako je vysvětleno výše:
  • Zapněte soukromý režim vašeho prohlížeče. Tímto nemusíte vypnout SafeSearch ve všech prohlížečích, ale obvykle to funguje. Tímto umožníte obejít SafeSearch, pokud byl uzamknut něčím Google účtem, ale nebude to fungovat, pokud je SafeSearch povolený na routeru. [2]
  • Otevřete nový prohlížeč, nebo stáhněte nový, důvěryhodný, zdarma prohlížeč jako například Mozilla Firefox nebo Google Chrome.
  • Vytvořte nový google účet, nebo se odhlaste a přihlaste se do vašeho existujícího účtu.
 3. 3
  Přidejte explicitní termíny do vašeho vyhledávání. Explicitní výsledky se zobrazí, jenom pokud bude vaše vyhledávání naprosto jasné. Například pokud se snažíte najít obrázky s nahotou, přidejte slova "nahota," "sex," nebo "porno" na konec vašeho vyhledávání. Výsledky, které vidíte, by se měly dramaticky změnit.
 4. 4
  Navrhněte změnu Googlu. Pokud vložíte termín, který si myslíte, že je jasně explicitní, ale dostanete pouze "bezpečné" výsledky, můžete report the experience to Google. Pokud dostanete dost podobné zpětné vazby na tento vyhledávací výraz, může být změněn na "explicitní", který automaticky vrátí explicitní výsledky, aniž by bylo potřeba dalších termínů.
  • Můžete použít stejnou formu pro reportování změny: vyhledávání, která nejsou explicitní a nabídla explicitní výsledky.
  Reklama

Vypnutí SafeSearch úplně

 1. 1
  Otevřete jakýkoliv nový vyhledávač ve vašem počítači. Google SafeSearch není spojený s žádným webovým prohlížečem, protože je spojený s vaším účtem Google.
 2. 2
  Zkontrolujte, zda vidíte, zda je SafeSearch povolen. Navštivte vyhledávací stránku Google a proveďte vyhledávání. Pokud na stránce s výsledky uvidíte obrázek s barevnými balónky nahoře v pravém rohu, SafeSearch je povolený.
 3. 3
  Zadejte “www.google.com/preferences” do adresového políčka. Zavede vás to na stránku Nastavení vyhledávání.
 4. 4
  Odemkněte SafeSearch. Pátrejte po “SafeSearch filtry” sekci. Možnost “Filtrujte explicitní výsledky” by měla být zaškrtnuta a měla by být zobrazena šedé, což znamená, že ji nelze upravit. Klikněte na link “Odemknout SafeSearch” vedle a budete požádaní, abyste se přihlásili do vašeho Google účtu. Pokud jste již přihlášeni, budete dotázaní, abyste znovu zadali vaše heslo. Toto je pro bezpečnost navíc pro SafeSearch, takže takto to jiní nemohou vypnout.
 5. 5
  Potvrďte Odemknout SafeSearch. Dostanete se tímto na další stránku pro potvrzení odemknutí SafeSearch. Klikněte na “Odemknout SafeSearch” tlačítko a Google uvolní zámek SafeSearch přes všechny Google domény pro váš účet.
 6. 6
  Hledejte bez SafeSearch. Navštivte hledací stránku Google a obrázek zbarvených balónků by měl být pryč. Nyní můžete volně používat vyhledávač Google a všechny jeho domény.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Google App

 1. 1
  Načtěte Google. Vyhledejte Google aplikaci ve vašem telefonu. Je to aplikace s ikonou Google, nebo s logem “g,”. Klikněte pro načtení.
 2. 2
  Navštivte nastavení pro vyhledávání. Klikněte na váš profilový obrázek nebo na ikonu nabídka v horním levém rohu domovské stránky a otevřete okno Nastavení. Klikněte zde na “Nastavení vyhledávání”.
 3. 3
  Vypněte SafeSearch. Hledejte sekci SafeSearch Filtry a klikněte na možnost “Zobrazit nejrelevantnější výsledky” a zakažte SafeSearch. Jinou možností je “Filtrujte explicitní výsledky,” která vám ve výsledku povolí SafeSearch.
 4. 4
  Uložte. Klikněte na tlačítko “Uložit” dole v okně, potom klikněte na “Hotovo” tlačítko v pravém horním rohu dalšího okna. Dostanete se zpátky na Vyhledávač Google s vypnutým SafeSearch.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Používané alternativy

 1. 1
  Hledejte místo toho na Bing. Od změny na Google SafeSearch, mnoho lidí přepnulo na Bing pro vyhledávání explicitního obsahu. [3] Nejdříve musíte kliknout na obrázek ozubeného kola nahoře napravo na stránce Bing, potom zvolte Off (vypnout) pod nastavením SafeSearch.[4]
  • Přepněte mezi textem, obrázek a vyhledávačem videa použitím linků nahoře na stránce.
 2. 2
  Zkuste vyhledávač zaměřený na soukromí. Většina hlavních vyhledávačů, ukládá vaši historii vyhledávání, což může mít za následek, že lidé najdou trapné vyhledávání, které se zobrazí jako doporučené na vašem počítači. Zkuste tyto alternativy:
  • Když hledáte explicitní termín, používáním Duck Duck Go, výzva se zobrazí s dotazem, zda chcete vypnout Safe search.
  • Pro hledání explicitního termínu na IxQuick, klikněte na Settings (Nastavení) nahoře vpravo, potom posuňte na obrazovce dolů a klikněte na kruh vedle "Nefiltrujte mé výsledky."
 3. 3
  Přihlaste se k DeviantArt a najděte nahé obrázky pro kreslení figur. DeviantArt může být dobrá možnost, pokud hledáte obrázky nahých lidí v neerotických pózách nebo nahých lidí s množstvím typů těl.[5] Ačkoliv, budete se muset přihlásit s použitím emailové adresy před tím, než budete moci vypnout nastavení zobrazení obsahu pro dospělé (vedle horní části vpravo na stránce).
  Reklama

Tipy

 • Google uživatelé v mnoha zemích již nemohou zakázat SafeSearch úplně pro všechna vyhledávání. Přesto, že to bývalo možné obejít tím, že jste hledali na stránce Google pro jinou zemi, zdá se, že to nyní Google odhalí a zapne SafeSearch.
Reklama

Varování

 • Pokud se zobrazují kroužky s více barvami v horní pravé části vyhledávače, SafeSearch je zamknutý. Musíte buď zadat uživatelské jméno a heslo aktivního Google účtu před tím, než zakážete SafeSearch..[6]
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 4 387 krát
Stránka byla zobrazena 4 387 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama