Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Dělá vám problém najít určitou spuštěnou aplikaci, protože máte ve vašem multitasking panelu otevřeno příliš mnoho aplikací? Stačí jen několik klepnutí a můžete pročistit multitasking panel tak, že už nebudete mít žádné problémy s hledáním aplikací, které opravdu potřebujete.

Metoda 1 ze 2:
Za použití iOS 7 a 8

 1. 1
  Dvakrát klikněte na tlačítko Home. Screenshoty všech aplikací, které jsou právě spuštěny, se vám zobrazí v řadě za sebou.
  • Pokud máte aktivovanou funkci Assistive Touch, klepněte na ikonku s kolečkem a pak dvakrát klepněte na tlačítko Home.
 2. 2
  Najděte aplikaci, kterou chcete vypnout. Projděte si (doleva i doprava) všechny aplikace, které jsou spuštěné na vašem iPhonu.
 3. 3
  Aplikaci, kterou chcete vypnout, táhněte nahoru. Tímto tahem ji automaticky vypnete. Proces můžete zopakovat u všech ostatních aplikací, které chcete vypnout.
  • Můžete klepnout a držet až tři aplikace najednou a pak všechny aplikace zároveň přetáhnout nahoru. Vypnou se tak všechny tři aplikace.
 4. 4
  Vraťte se na vaši domovskou obrazovku. Jakmile vypnete všechny aplikace, zmáčkněte Home button a vraťte se na domovskou obrazovku.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Za použití iOS 6 nebo staršího iOS

 1. 1
  Dvakrát klikněte na tlačítko Home. Ikonky všech aktivních aplikací se zobrazí v řadě za sebou na spodní straně obrazovky.
  • Pokud máte aktivovanou funkci Assistive Touch, klepněte na ikonku s kolečkem a pak dvakrát klepněte na tlačítko Home.
 2. 2
  Najděte aplikaci, kterou chcete vypnout. Abyste našli aplikaci, kterou chcete vypnout, projděte si celou řadu doleva i doprava. Je pravděpodobné, že se tam objeví mnoho spuštěných aplikací.
 3. 3
  Stiskněte a přidržte aplikaci, kterou chcete vypnout. Za chvíli se začnou ikonky spuštěných aplikací chvět stejně, jako když reorganizujete aplikace na domovské obrazovce.
 4. 4
  Abyste mohli určitou aplikaci vypnout, stiskněte tlačítko “-“, které je na její ikonce. Aplikace se tak odstraní ze seznamu otevřených aplikací. Proces můžete zopakovat u všech ostatních aplikací, které chcete vypnout, nebo se stisknutím tlačítka Home můžete navrátit na domovskou obrazovku.
  Reklama

Tipy

 • Aplikace na iOS neběží na pozadí déle než několik sekund, pak se pozastaví. To znamená, že nezpůsobí snížení výdrže baterie nebo zpomalení telefonu. Uzavíráním aplikací tak nezrychlíte váš telefon ani nezvýšíte výdrž baterie.[1]
Reklama

O tomto wikiHow

Travis Boylls
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Travis Boylls. Travis Boylls je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Travis má zkušenosti s tvorbou článků souvisejících s technologiemi, poskytováním zákaznického softwaru a grafickým designem. Specializuje se na platformy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Vystudoval grafický design na Pikes Peak Community College. Tento článek byl zobrazen 3 002 krát
Kategorie: IPhone
Stránka byla zobrazena 3 002 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama