Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Těhotenství je zázrakem, i když není zrovna skutečné. Pokud si chcete z někoho vystřelit a říct mu, že jste těhotná, v tomto článku se dozvíte, jak zfalšovat test. Také se dozvíte, jak zvýšit své šance na skutečné početí.

Část 1
Část 1 ze 2:

Kanadský žertík

 1. 1
  Kupte si těhotenský test. Kupte si nějaký jednoduchý, který ukazuje pouze jednu nebo dvě čárky. Vyhněte se testům s obrázky miminek a podobným složitějším testům.
 2. 2
  Udělejte si sama těhotenský test, aby nebylo možné ho použít znovu.
 3. 3
  Až budete mít negativní test hotový a suchý, otevřete ho. Základní testy by měly jít otevřít snadno, jednoduše test v polovině plastového uzávěru rozdělte na poloviny.
 4. 4
  Vezměte si pastelku nebo fix a nakreslete na test druhou čárku, nebo vytvořte ze znaménka – znaménko +. Možná to nebude úplně jednoduché. Snažte se to udělat tak, aby to vypadalo přesvědčivě.
 5. 5
  Vezměte si vatovou tyčinku a navlhčete falešnou čárku na testu. Bude potom trochu rozmazaná, takže bude vypadat více jako skutečný pozitivní test. Nikdy čárku neotírejte toaletním papírem, jinak byste ji rozmazali. Buď ji upravte další vatovou tyčinkou, nebo ji nechejte uschnout.
 6. 6
  Až budete s testem spokojeni, znovu ho zavřete a přilepte obě strany plastu k sobě, aby nebylo možné je otevřít.
 7. 7
  Hotovo.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Jak otěhotnět

 1. 1
  Sledujte svůj cyklus. Šance na otěhotnění se výrazně zvyšují těsně před ovulací. Ovulace je doba, kdy zralé vajíčko putuje z vaječníků vejcovody do dělohy a je připraveno k oplodnění. Když žena ovuluje, hlen děložního čípku je táhlý a bílkovitý, aby pomohl spermiím dostat se k vajíčku.
  • Menstruační cyklus trvá 28-32 dní. První den menstruace se počítá jako první den cyklu. Některé ženy mají cyklus nepravidelný.
  • Není tomu tak vždy, ale ovulace se objevuje mezi 11. a 21. dnem cyklu. Po uvolnění vajíčka vajíčko většinou nežije déle, než 12-24 hodin.
  • Lékaři doporučují mít pohlavní sex 9. den cyklu a potom ho mít každé dva dny až do 21. dne cyklu.
   • Největší šance na otěhotnění jsou 2 dny před ovulací, protože spermie v těle přežijí 3-5 dní, což je mnohem déle, než jak dlouho přežije zralé vajíčko. Když tedy budete mít sex několik dní před ovulací, spermie budou v těle připraveny na příchod vajíčka.
   • Pokud máte pravidelný 28-denní cyklus, mějte sex každý druhý den okolo 14. dne cyklu. To znamená, že byste měla mít sex 12., 14. a 16. den cyklu, přestože častá ejakulace sníží počet spermií vašeho partnera.
 2. 2
  Sledujte svoji ovulaci pomocí teploměru. Při uvolnění vajíčka tělo vyloučí hormon progesteron, který připraví pohlavní orgány na těhotenství. Progesteron také mírně zvyšuje tělesnou teplotu, takže když si budete každý den měřit teplotu, budete přesně vědět, kdy ovulujete.
  • Použijte každé ráno po probuzení bazální teploměr. Většina těchto teploměrů se prodává s tabulkami, které vám pomohou určit správnou ovulační teplotu.
  • Teplota by se měla zvýšit asi o 0.4 stupně. Vaše tělo začne vylučovat progesteron a přejde z folikulární fáze do luteální fáze. [1]
  • Pokud se teplota náhle sníží, mějte pohlavní styk. [1] Některým ženám se teplota při ovulaci náhle sníží. Pokud zaznamenáte výrazné snížení teploty (asi o 0.4 stupně), mějte pohlavní styk.
 3. 3
  Nedělejte si starosti s účinností sexuálních poloh. Existuje spousta mýtů ohledně vhodných sexuálních poloh, ale neexistují žádné důkazy o tom, že by některé polohy byly pro otěhotnění vhodnější. Pokud nebudete mít sex vestoje nebo vsedě, nemusíte se zabývat tím, zda jste v poloze vhodné pro početí.
 4. 4
  Po styku zůstaňte ležet na zádech. Nemusíte zvedat nohy do vzduchu (protože byste tím neovlivnila směr vaší pánve), ale snažte se zůstat asi 15-20 minut vleže na zádech aby se spermie dostaly do děložního čípku.
  • Nechoďte asi půl hodiny po sexu na toaletu. Měla byste dát spermiím čas, aby se dostaly až za děložní čípek.
 5. 5
  Pokud chcete otěhotnět, přestaňte kouřit. Kouření ovlivňuje hladiny estrogenu a také ovulaci a po otěhotnění může vážně poškodit plod. Zbavte se tohoto zlozvyku co nejdříve!
 6. 6
  Jezte správná jídla. Jezte potraviny s vysokým obsahem kyseliny listové a vybírejte si hlavně zeleninu a organická jídla. Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu a nebalte si jídlo do plastových obalů.
 7. 7
  Ujistěte se, že i váš partner dělá vše pro otěhotnění. Muži mohou zvýšit svůj počet spermií pomocí několika triků. Zkuste následující tipy:
  • Vyhýbejte se stimulantům, jako jsou cigarety nebo kofein.
  • Jezte stravu bohatou na zinek, selen a vitamín E. Měli byste jíst například celozrnné potraviny, mořské plody, libové maso, vejce, houby a ořechy.
  • Udržujte varlata v chladu. Varlata by měla mít dostatek místa (nejsou mimo tělo jen tak pro nic za nic). Pokud se chystáte počít dítě, nechoďte do sauny a nedávejte si horké koupele.
  Reklama

Tipy

 • Nepředstírejte těhotenství celých 9 měsíců, nikdo by vám na to neskočil!
 • Zjistěte si prvotní příznaky těhotenství a kromě falešného testu si nejprve zkuste stěžovat na podobné potíže.
 • Pokud žijete s člověkem, ze kterého si chcete falešným testem vystřelit, nejprve se zbavte všech důkazů.
Reklama

Varování

 • Pokud chcete test v budoucnu nahradit skutečným pozitivním testem, nezapomeňte si koupit stejnou značku, jako poprvé.


Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 56 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 19 315 krát
Kategorie: Obecné zdraví
Stránka byla zobrazena 19 315 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama