Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Není nic zábavnějšího, než vyděsit svoji sestru nějakým trikem. Pokud chcete svoji sestru vytrestat za to, že vás otravuje, zkuste ji chytře vystrašit. Když to zbytečně nepřeženete, podaří se vám ji vyděsit a dobře se pobavit. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si tento článek.

Postup

 1. 1
  Vylekejte ji. Počkejte si na chvíli, kdy se bude vaše sestra na něco soustředit, například když si bude kreslit, hrát si s telefonem, nebo se dívat na televizi. Potom se k ní opatrně připližte a až budete blízko, zakřičte na ni. Když to uděláte správně, bude to ten nejlepší trik na světě. Bonusové body získáte v případě, že si vaše sestra bude myslet, že nejste doma.
 2. 2
  Zhasněte světla. Nejlépe to funguje, když si vaše sestra myslí, že přespáváte u kamaráda. Počkejte, až bude doma nebo ve svém pokoji sama a pomalu se tam vkraďte a zhasněte jí světla. Když to uděláte správně, podaří se vám ji pořádně vyděsit. Pokud sestra ví, že jste doma, můžete si vzít knihu a předstírat, že si ve vedlejší místnosti čtete.
  • Můžete si také obléct nějaký strašidelný kostým a zasvítit si v zatemněném pokoji do obličeje baterkou. Tím svoji sestru rozhodně vylekáte.
 3. 3
  Vyskočte na sestru, když si bude myslet, že spíte. Pokud spolu jedete někam autem, nebo jen sedíte u televize, několik minut předstírejte, že spíte. Počkejte, až se k vám vaše sestra začne přibližovat a až si budete jistí, že si myslí, že spíte, otevřete oči a začněte hlasitě křičet. Když to uděláte správně, podaří se vám sestru vylekat tak, že se z toho ještě dlouho nevzpamatuje.
 4. 4
  Vyprávějte sestře nějaký strašidelný příběh. Pozvěte si domů kamaráda a vyprávějte si strašidelné příběhy. Když se k vám bude chtít vaše sestra přidat, řekněte jí, že byste byli raději, kdyby šla do svého pokoje, protože ji nechcete vyděsit. Když vás bude přemlouvat, nechejte se naoko přesvědčit a začněte vyprávět historky o vraždících plyšových medvědech, nebo starých strašidelných fotografiích. Potom s kamarádem předstírejte, že jdete spát a později dejte sestře do pokoje starou fotografii, nebo plyšového medvídka a počkejte si, až tam vejde a začne křičet.
 5. 5
  Vezměte si masku klauna. Tento tip bude fungovat pouze v případě, že se vaše sestra bojí klaunů. Je to ale vcelku běžné, takže pokud se jich vaše sestra skutečně bojí, měli byste toho využít. Najděte si chvíli, kdy to nebude čekat, například když přijde ze školy a všimne si, že sedíte v houpacím křesle zády k ní. Když k vám přijde, otočte se na ni s klaunskou maskou a pořádně ji vyděste!
 6. 6
  Vyděste sestru pomocí umělých brouků. Zajděte si do hračkářství nebo do obchodu s ptákovinami a kupte si umělé brouky a pavouky. Všechny děti se bojí velkých brouků nebo pavouků, takže když se vám povede nějakého vhodně nastražit, jistě tím sestru vyděsíte. Můžete jí dát pavouka například do batohu, i když v tomto případě pravděpodobně neuvidíte, jak se bude tvářit, až ho najde. Můžete jí dát brouky pod polštář, pod peřinu, na talíř, nebo třeba do koupelny vedle zubního kartáčku.
 7. 7
  Až si sestra bude myslet, že spíte, vezměte si nějakou masku. Pokud o víkendech rádi spíte dlouho a vaše sestra vás musí budit, můžete ji dokonale vyděsit. Vezměte si na sebe nějakou strašidelnou masku a zakryjte se v posteli peřinou. Až na vás sestra bude volat, abyste se probudili, nereagujte na to a počkejte, až vás přijde vzbudit sama. Potom se rychle otočte a vyskočte na ni v masce. Uvidíte, že ji tím pořádně vyděsíte, protože to nebude očekávat.
 8. 8
  Zaklepejte jí na okno. Pokud chcete sestru vyděsit co nejvíce, zaklepejte jí v noci na okno. Není dobrý nápad lozit po střeše, ale pokud je možné to udělat bezpečně, stoprocentně sestru vyděsíte tím, když jí uprostřed noci zaklepete na okno. Můžete jí také házet do okna kamínky a potom se rychle vrátit do pokoje a předstírat, že jste celou dobu spali.
 9. 9
  Využijte falešnou krev. Umělá krev se skvěle hodí k tomu, abyste sestru dokonale vyděsili. Můžete ji dát sestře do postele, nebo třeba na kuchyňský stůl a kolem rozložit několik nožů. Můžete se krví pomazat sami a předstírat, že jste mrtví. Jen si dejte pozor, protože s umělou krví můžete sestru skutečně vyděsit k smrti.
 10. 10
  Schovejte se v krabici za vchodovými dveřmi. Tento trik za to skutečně stojí. Budete potřebovat krabici, do které se celí vejdete. Potom krabici dejte za dveře, zazvoňte na zvonek a rychle si do ní vlezte. Až vaše sestra otevře dveře a bude si krabici prohlížet, vyskočte z krabice a začněte křičet.
 11. 11
  Zaútočte na sestru ze skříně. Tento tip není jednoduchý, ale když na to půjdete správně, podaří se vám. Budete se muset schovat u sestry v pokoji ve skříni. Potom jí zavolejte na telefon a předstírejte, že nejste doma. Řekněte jí, že potřebujete, aby šla do svého pokoje a našla vám něco u sebe ve skříni. Až otevře dveře od skříně, vyskočte na ni. Bude vyděšená a zmatná! Tento trik ovšem nebude fungovat v případě, že vaše sestra není ochotná vám prokazovat laskavosti.
 12. 12
  Dejte sestře na zubní kartáček nebo mýdlo červené potravinářské barvivo. Stačí jen několik kapek a vaše sestra si bude myslet, že krvácí. Potravinářské barvivo je naprosto neškodné, ale umožní vám sestru dokonale vyděsit. Jen si dejte pozor, aby potřísněné mýdlo nepoužil některý z vašich rodičů.
 13. 13
  Změňte jí obrázek na ploše počítače na něco strašidelného. Pokud má vaše sestra počítač, počkejte, až ráno vstane, nebo až odejde do koupelny a změňte jí obrázek na ploše na něco velmi strašidelného, aby se lekla jakmile se do pokoje vrátí. Můžete jí zkusit změnit i tapetu na telefonu (pokud se k němu dokážete dostat).
 14. 14
  Využijte falešného pavouka. Kupte si velkého a chlupatého falešného pavouka. Vyčkejte na správnou příležitost a přivažte pavouka na větev stromu. Až vaše sestra půjde kolem, zatáhněte za provázek a nechejte pavouka spadnout přímo před ni, nebo dokonce na ni. Bude ječet jako pominutá!
 15. 15
  Vyskočte na sestru zpoza stromu nebo keře. Všechny žerty nemusejí být dokonale promyšlené – i něco tak jednoduchého, jako je schovat se za stromem, může vaši sestru dokonale vyděsit. Až vaše sestra půjde okolo, vyskočte na ni a překvapte ji. Uvidíte, že ji to pořádně vystraší, protože s tím nebude počítat. Můžete si ji zkusit i vyfotit. Pokud chcete tento trik trochu vylepšit, oblečte si strašidelný kostým.
 16. 16
  Polechtejte ji na krku pírkem. Tento trik je velmi jednoduchý, ale efektivní. Sežeňte si lehké pírko a pomalu se připližte za svoji sestru. Až si budete jistí, že se na něco soustředí a nevěnuje vám pozornost, jemně ji polechtejte na krku pírkem. Udělejte to tak silně, aby si myslela, že po ní něco leze, ale zároveň jemně, aby nepoznala, že ji lechtáte vy. Vyděsí se a začne běhat po pokoji. Můžete se pokusit pírko ihned schovat a předstírat, že vůbec nevíte, co se děje.
 17. 17
  Dejte jí do postele falešného hada. Falešní hadi vyděsí všechny dívky. Počkejte, až bude mít ustlanou postel a dejte jí pod polštář nebo pod přikrývku velkého falešného hada. Až bude chtít sestra jít spát a odkryje přikrývku, začne ječet na celý dům!
 18. 18
  Schovejte se jí pod postel. Pokud se vaše sestra bojí příšer pod postelí, zkuste toho využít. Tajně se jí schovejte pod postel a počkejte, až se probudí. Až vstane a dotkne se nohou země, pevně ji chytněte za kotník. Nejlepší bude, když budete mít vlhkou a studenou ruku.
 19. 19
  Vyděste sestru u zrcadla. Pokud se vaše sestra ráda zkrášluje u zrcadla, jde o skvělou příležitost, jak ji vyděsit. Stačí si jen vzít nějakou masku, pomazat si obličej falešnou krví, nebo se za ní jen tak připlížit, aby si vás nevšimla. Až vás za sebou uvidí, vyděsí se k smrti!
 20. 20
  Vyděste sestru ve spánku. Až bude sestra pokojně spát, najděte si nějakou velkou děsivou věc a dejte jí ji do postele. Můžete použít krvavou hlavu, velkého hada nebo pavouka, nebo cokoli jiného, co vaši sestru vyděsí. Dejte jí to do postele, aby to bylo to první, co po probuzení uvidí.
  Reklama

Tipy

 • Nejlepší je, když máte více sourozenců. Díky tomu bude více podezřelých a vaše sestra nebude vědět, kdo si z ní vystřelil.


Reklama

Varování

 • Uvědomte si, že vaše sestra pozná, že jste ji vyděsili vy.
 • Nezapomeňte na to, že vám to sestra vrátí!
 • I vaše malá sestra dokáže najít způsob, jak vás ztrapnit.
 • Hranice mezi legrací a traumatem je tenká. Pokud je vaše sestra malá, jistě se bojí spousty věcí. Když jí řeknete, že má pod postelí zlého člověka, který se jí chystá ublížit, mohli byste jí způsobit velké problémy.
 • Dejte si pozor, abyste sestru nevyděsili tak moc, že by v budoucnu měla velké problémy s důvěrou a bála se mužů.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Malá sestra
 • Schopnost někoho vyděsit
 • Představivost

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak získat svoji dívku zpětJak získat svoji dívku zpět
Jak simulovat zvraceníJak simulovat zvracení
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak zajistit, aby se po vás dívce stýskaloJak zajistit, aby se po vás dívce stýskalo
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak si z někoho vystřelitJak si z někoho vystřelit
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak mít skvělý první den na střední školeJak mít skvělý první den na střední škole
Jak napsat svému idolu a zahájit rozhovorJak napsat svému idolu a zahájit rozhovor
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 25 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 9 027 krát
Stránka byla zobrazena 9 027 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama