Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Od doby kdy byl Gmail poprvé představen v roce 2004, vzrůstá jeho popularita. S úpadkem Yahoo!, AOL a Hotmailu přechází více a více lidí ke službám Googlu. Vytvoření účtu na Gmailu je rychlé a snadné a také vám poskytne přístup k dalším produktům Google, jako je YouTube, Google Disk a Google+.

Postup

 1. 1
  Otevřete webovou stránku Gmail. Klikněte na modré tlačítko “Vytvořit účet ” pod přihlašovacími poli. Zavede vás to na stránku “Vytvoření účtu Google”.
  • Vytvoření účtu na Gmailu vytvoří kompletní Google účet, který můžete používat k přístupu do ostatních Google produktů a služeb.
 2. 2
  Vymyslete si uživatelské jméno. Vaše uživatelské jméno se stane vaší novou Gmail adresou. Mějte po ruce jedno nebo dvě záložní jména pro případ, že vaše požadované jméno bude již zabrané. Pokud není vaše uživatelské jméno dostupné, dostanete několik souvisejících možností, nebo můžete vyzkoušet jiné.
 3. 3
  Vyplňte zbytek požadovaných informací. Bude třeba zadat vaše jméno a příjmení, datum narození (pro ověření věku), pohlaví, telefonní číslo pro případ, že ztratíte přístup ke svému účtu a ověřovací emailovou adresu. Také bude třeba uvést, ve kterém státě bydlíte.
  • Doporučuje se číslo mobilního telefonu, ale není nutné. Google vám při ztrátě přístupu k vašemu Gmail účtu může poslat textovou zprávu.
 4. 4
  Vyplňte CAPTCHU. To je ověřovací nástroj, který potvrzuje, že účet vytváří reálná osoba. Pokud jí nemůžete přečíst, klikněte na tlačítko obnovit vedle textového pole, abyste dostali novou, nebo klikněte na tlačítko reprodutoru, aby ste si ho nechali nahlas přečíst.
  • Po vyplnění CAPTCHI zvolte své současné umístění. Zvolte stát vašeho bydliště, i když plánujete emailovou adresu používat jinde.
 5. 5
  Odsouhlaste zásady ochrany osobních údajů. Věnujte čas přečtení celých zásad ochrany osobních údajů, abyste si byli vědomi co Google může a nemůže dělat s vašimi osobními informacemi. Zaškrtněte políčko, pokud souhlasíte s podmínkami Googlu.
 6. 6
  Klikněte na Další krok. To vás zavede na stránku tvorby profilu Google+. Všechny účty Google vytvoří při jejich tvorbě zároveň účet Google+.
  • Můžete zvolit, jestli do svého účtu chcete přidat fotografii nebo ne.
  • Zvolte jestli chcete nebo nechcete sdílet své +1 informace. Tato možnost přizpůsobí Google +1 ikony, které uvidíte na webu. Pokud necháte políčko zaškrtnuté, budete moci vidět stránky, které vaši přátelé +1. Tato služba se používá pro přizpůsobení reklam.
 7. 7
  Klikněte ještě jednou na Další krok. Váš Gmail účet byl vytvořen. Můžete stisknout tlačítko pro návrat na Gmail nebo navštívit jakoukoliv jinou Google službu. Měli byste být automaticky přihlášeni bez ohledu na to, kterou Google stránku navštívíte.
  Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 46 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 532 krát
Kategorie: Internet
Stránka byla zobrazena 6 532 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama