Facebookovská fanouškovská stránka je místo, kde fanoušci vašeho obchodu mohou sdílet své nadšení a zjistit více o nadcházejících událostech ve vašem obchodě, ať už vlastníte bar nebo jste zvířecím kadeřníkem. Vytvořením Facebookové stránky pro váš obchod vám pomůže získat více zákazníků, zlepšit smysl pro to, co vaši zákazníci chtějí a hlavně budete stále aktuální. Vytvoření stránky vám zabere pouze pár minut - to nejtěžší je však udržovat stránku stále aktuální. Pokud si přejete vědět, jak na to, tak postupujte následovně.

Část 1 ze 2:
Nastavte vaší Facebookovou stránku

 1. 1
  Klikněte na Vytvořit stránku. Tuto možnost najdete vpravo dole u přihlášení do Facebooku. Pokud jste již přihlášeni na Facebooku, tak stačí pouze kliknout na ozubené kolo vpravo nahoře obrazovky a poté vybrat možnost Vytvořit stránku.
 2. 2
  Vyberte místní obchod nebo místo. Tuto možnost naleznete vlevo nahoře vaší obrazovky.
 3. 3
  Zadejte aktuální informace o vašem obchodě. Po tom, co vyberete tuto možnost, budete muset zadat Jméno obchodu, Adresu a Telefonní číslo obchodu. Poté klikněte na Začít.
 4. 4
  Pročtěte si Smluvní podmínky používání Facebooku před tím, než je odsouhlasíte. Můžete kliknout na Podmínky Facebookových stránek v modré. Poté, co vypíšete všechny aktuální informace. Jakmile jste je zkontrolovali, jednoduše klikněte na Formulář, kde je napsáno Souhlasím a posuňte se.
 5. 5
  Poskytněte popis vašeho obchodu. Dostanete se do sekce o obchodě, kde můžete napsat krátký popis vaší firmy a také můžete zadat další speciální emailovou adresu. Uložte informace až budete hotovi, kliknutím na Uložit změny.
 6. 6
  Vyberte si pro váš obchod profilový obrázek. Nahrajte fotografii vašeho obchodu v tomto kroku, takže bude o sobě stránka vašeho obchodu více vypovídat. Až budete hotovi, klikněte na Uložit změny.
 7. 7
  Přidejte stránku do vašich oblíbených. Pokud opravdu chcete podrobně sledovat váš obchod, tak byste si měli stránku přidat mezi Oblíbené. Stačí kliknout na Přidat do oblíbených. Můžete také kliknout na Přeskočit, pokud si to nepřejete udělat.
 8. 8
  Rozhodněte se, co si přejete inzerovat na Facebooku. Propagace na Facebooku může vašemu obchodu přinést spoustu pozornosti a může vám zvýšit příjmy. Samozřejmě je to ale zpoplatněno, takže si to možná nepřejete. Pokud jste však ochotni za reklamu platit, tak klikněte na Přidat metodu platby a následujte instrukce. Po tomto kroku bude vaše stránka hotova!
  Reklama

Část 2 ze 2:
Dodejte vaší stránce tu správnou jiskru

 1. 1
  Získejte si publikum. Vyberte možnost Získat publikum vpravo nahoře vaší obrazovky, což vám umožní pozvat prátele, vaše emailové kontakty a také sdílet vaší stránku s vašimi přáteli. Můžete také sdílet informace o vašem obchodě na vaší zeď, abyste získali více fanoušků.
 2. 2
  Zveřejňujte aktuální statusy. Toto dodá vaším fanouškům více informací o vašem obchodě. Pokuste se aktualizovat nejméně párkrát za týden, pokud máte novinky, které si přejete sdělit svým fanouškům. Pokud to budete dělat velmi často, tak to může lidi začít otravovat, ale pokud to nebudete dělat dostatečně často, tak na vás mohou také zapomenout.
 3. 3
  Nahrávejte více fotek vašeho obchodu. Nahrajte úvodní fotografii a více fotografií vašeho obchodu, abyste nabudili vaše fanoušky na to, co nabízíte.
  • Pro nahrávání úvodní fotografie klikněte na Přidat úvodní fotografii, na pravé straně místa, kde by vaše Úvodní fotografie měla být. Přímo nahoře vaší obrazovky a vyberte Nahrát fotografii.
 4. 4
  Udržujte vaši stránku. Jednou jste již nastavili stránku a začali jste přidávat přátele do vašeho obchodu, můžete se snažit udržovat vaši stránku aktuální zveřejňováním nebo nahráváním nových fotek, několikrát týdně a neustálým přidáváním nových přátel, které jste během svého obchodu potkali.
  • Pokud jste změnili interiér vašeho obchodu nebo prodáváte nový výrobek, zveřejněte jeho fotografie.
  • Pokud máte slevu či něco speciálního pro vaše zákazníky, rozhodně to zveřejněte.
  • Pokud jste obdrželi skvělou recenzi, tak ji sdílejte s vašimi přáteli.
  Reklama

Související články

Jak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na Facebooku
Jak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na Facebooku
Jak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojení
Jak sdílet na Facebooku
Jak vytvořit nový účet na Facebooku
Jak odstranit fotky z Facebooku
Jak si změnit jméno na Facebooku
Jak odhalit falešný facebookový účet
Jak si změnit rodinný stav na Facebooku
Jak vytvořit srdíčko na Facebooku
Jak najít přátele na Facebooku
Jak někoho odblokovat na Facebooku
Jak zdarma stahovat Facebook videa
Jak si změnit heslo na Facebooku
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od
wikiHow redaktor
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality.
Kategorie: Facebook
Stránka byla zobrazena 965 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama