Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Google účet je klíčem ke zpřístupnění všech produktů a služeb Google, z nichž mnoho je zdarma. Registrace do Google účtu je rychlý proces, ale bude třeba poskytnout nějaké osobní informace. Postupujte podle tohoto návodu k zjištění, co budete potřebovat, abyste z Googlu vytěžili co nejvíce.

Postup

 1. 1
  Otevřete si jakoukoliv webovou stránku Google. To zahrnuje Google, Gmail, Google+, Google Disk a další. Klikněte na červené tlačítko Zaregistrovat se. To vás zavede na stránku “Vytvořit nový účet”.
  • Tlačítka se mohou lišit v závislosti na službu Google, ke které se registrujete. Například Gmail má místo tlačítka “Registrovat se” tlačítko “Vytvořit účet”.
 2. 2
  Vymyslete si uživatelské jméno. Ve výchozím nastavení, se vaše uživatelské jméno stane vaším novým jménem k Gmail účtu. Můžete kliknout na odkaz pod polem s uživatelským jménem a místo tvorby nové Gmail adresy vytvořit Google účet s již existujcíí emailovou adresou.
  • Pokud se snažíte zaregistrovat konkrétně na Gmail, není tato volba dostupná. V tomto případě si musíte vytvořit Gmail účet.
  • Pokud není vaše uživatelské jméno dostupné, dostanete několik podobných možností nebo můžete zkusit jiné.
 3. 3
  Vyplňte zbytek požadovaných informací. Budete potřebovat zadat vaše jméno a příjmení, vaše datum narození (pro ověření věku), vaše pohlaví, telefonní číslo pro případ, že ztratíte přístup k vašemu a účtu a ověřovací emailovou adresu. Také bude třeba zadat, ve které zemi pobýváte.
  • Mobilní číslo se doporučuje zadat, ale není to potřebné.
 4. 4
  Vyplňte CAPTCHU. To je ověřovací nástroj, který se ujišťuje, že účet vytváří skutečná osoba. Pokud jí nemůžete přečít, klikněte na tlačítko obnovit vedle textového pole, abyste dostali novou, nebo klikněte na talčítko reproduktoru, aby vám byla nahlas přečtena.
 5. 5
  Odsouhlaste zásady ochrany osobních údajů. Věnujte čas přečtení si celých zásad ochrany osobních údajů, abyste si byli vědomi toho, co Google může a nemůže dělat s vašimi osobními informacemi. Pokud souhlasíte s podmínkami Googlu, zaškrtněte políčko.
 6. 6
  Klikněte na Další krok. To vás zavede na stránku tvorby vašeho Google+ profilu. Všechny Google účty vytváří při svém zakládání Google+ účet. Můžete si zvolit jestli chcete nebo nechcete přidat ke svému účtu obrázek.
 7. 7
  Klikněte na Začít. Váš Google účet byl vytvořen. Můžete kliknout na tlačítko k navrácení se na Google nebo navštívit jakoukoliv jinou službu Google. Měli byste být automaticky přihlášeni bez ohledu na to, kterou Google stránku navštívite.
  Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 21 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 4 354 krát
Kategorie: Google aplikace
Stránka byla zobrazena 4 354 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama