Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Microsoft Hotmail je skvělý způsob, jak mít v dosahu váš email, zprávy, Xbox LIVE a jiné služby Microsoft—a to vše s jedním Windows Live přístupem. A co navíc, jejich nový OneDrive vám pomůže se dostat do vaší příchozí pošty, přes počítače, na Mac, iPad a smartphonech. Ukážeme vám, jak na to, v tomto návodu krok po kroku.

Postup

 1. 1
  Přejděte na webovou stránku Hotmail: www.hotmail.com. Zde naleznete možnost se zaregistrovat (Sign In), nebo se přihlásit (Sign Up) pomocí Windows Live a emailové adresy Hotmail. Pokud již máte účet Windows Live, stačí se přihlásit pomocí políček, umístěných v pravé části. Pokud Windows Live účet nemáte, klikněte na tlačítko Zaregistrovat se (Sign Up), které je zakroužkované níže.
 2. 2
  Vyplňte přihlašovací stránku. Zde si také budete moci vybrat emailovou adresu a zadat osobní a bezpečnostní údaje.
 3. 3
  Zvolte si vaše přihlašovací údaje. Je to jednoduché: jméno, narození a pohlaví. Poznámka: tyto informace nemusejí být pravdivé. Nicméně, pokud se rozhodnete zadat nepravdivé informace, nezapomeňte si je někde poznačit, abyste si je pamatovali.
  • Vytvořte si jméno vašeho účtu. Zadejte jméno do sekce Jméno účtu Microsoft a ujistěte se, že je zvoleno @hotmail.com. Poznámka: Pokud chcete, můžete použít existující emailovou adresu, ale pro náš příklad budeme používat emailovou adresu Hotmail.
  • Vytvořte si heslo. Zadejte alespoň 8 znaků, citlivých na velká písmena. Pro lepší bezpečnost doporučujeme čísla. Pro vytvoření dobře zabezpečeného hesla, použijte všech 16 znaků včetně alespoň jednoho velkého písmena a jednoho čísla.
 4. 4
  Vyplňte kontaktní informace. Pro případ, že byste ztratili heslo, musíte zadat alespoň dva typy kontaktů, včetně telefonního čísla a alternativního emailu.
  • Můžete si také zvolit bezpečnostní otázku z možností níže. Pozor, odpověď musí mít alespoň 5 znaků.
 5. 5
  Řekněte kdo jste. Vyberte si zemi od Afghánistánu po Monako nebo Zimbabwe a vaše poštovní směrovací číslo.
 6. 6
  Prokažte se, že nejste robot. Možná, že berou hrozby z Androidu vážně nebo možná, že Microsoft chce mít nevyžádanou poštu pod kontrolou. Každopádně tak či tak, se vás zeptají , abyste zadali jeden z těch zkomolených Captcha textů, před tím než můžete odsouhlasit uživatelské podmínky a získat váš účet.
 7. 7
  Odsouhlaste obchodní podmínky a podmínky o soukromí. Obchodní podmínky a podmínky o soukromí Microsoftu lze naleznout dole na stránce v podobě dvou modrých odkazů. Není nutné je číst, abyste získali váš účet, ale musíte s nimi souhlasit. Dole na stránce klikněte na Souhlasím "Souhlasím (I agree)" a dokončete proces.
 8. 8
  Přihlašte se do vašeho emailového účtu. Znovu navštivte web Hotmail a přihlašte se do vašeho emailového účtu, který jste si právě vytvořili.
  Reklama

Související články

Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak hackovatJak hackovat
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak nastavit dva monitoryJak nastavit dva monitory
Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsAppJak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp
Reklama

Reference

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 4 429 krát
Stránka byla zobrazena 4 429 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama