Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Microsoft Hotmail je skvělý způsob, jak mít v dosahu váš email, zprávy, Xbox LIVE a jiné služby Microsoft—a to vše s jedním Windows Live přístupem. A co navíc, jejich nový OneDrive vám pomůže se dostat do vaší příchozí pošty, přes počítače, na Mac, iPad a smartphonech. Ukážeme vám, jak na to, v tomto návodu krok po kroku.

Postup

 1. 1
  Přejděte na webovou stránku Hotmail: www.hotmail.com. Zde naleznete možnost se zaregistrovat (Sign In), nebo se přihlásit (Sign Up) pomocí Windows Live a emailové adresy Hotmail. Pokud již máte účet Windows Live, stačí se přihlásit pomocí políček, umístěných v pravé části. Pokud Windows Live účet nemáte, klikněte na tlačítko Zaregistrovat se (Sign Up), které je zakroužkované níže.
 2. 2
  Vyplňte přihlašovací stránku. Zde si také budete moci vybrat emailovou adresu a zadat osobní a bezpečnostní údaje.
 3. 3
  Zvolte si vaše přihlašovací údaje. Je to jednoduché: jméno, narození a pohlaví. Poznámka: tyto informace nemusejí být pravdivé. Nicméně, pokud se rozhodnete zadat nepravdivé informace, nezapomeňte si je někde poznačit, abyste si je pamatovali.
  • Vytvořte si jméno vašeho účtu. Zadejte jméno do sekce Jméno účtu Microsoft a ujistěte se, že je zvoleno @hotmail.com. Poznámka: Pokud chcete, můžete použít existující emailovou adresu, ale pro náš příklad budeme používat emailovou adresu Hotmail.
  • Vytvořte si heslo. Zadejte alespoň 8 znaků, citlivých na velká písmena. Pro lepší bezpečnost doporučujeme čísla. Pro vytvoření dobře zabezpečeného hesla, použijte všech 16 znaků včetně alespoň jednoho velkého písmena a jednoho čísla.
 4. 4
  Vyplňte kontaktní informace. Pro případ, že byste ztratili heslo, musíte zadat alespoň dva typy kontaktů, včetně telefonního čísla a alternativního emailu.
  • Můžete si také zvolit bezpečnostní otázku z možností níže. Pozor, odpověď musí mít alespoň 5 znaků.
 5. 5
  Řekněte kdo jste. Vyberte si zemi od Afghánistánu po Monako nebo Zimbabwe a vaše poštovní směrovací číslo.
 6. 6
  Prokažte se, že nejste robot. Možná, že berou hrozby z Androidu vážně nebo možná, že Microsoft chce mít nevyžádanou poštu pod kontrolou. Každopádně tak či tak, se vás zeptají , abyste zadali jeden z těch zkomolených Captcha textů, před tím než můžete odsouhlasit uživatelské podmínky a získat váš účet.
 7. 7
  Odsouhlaste obchodní podmínky a podmínky o soukromí. Obchodní podmínky a podmínky o soukromí Microsoftu lze naleznout dole na stránce v podobě dvou modrých odkazů. Není nutné je číst, abyste získali váš účet, ale musíte s nimi souhlasit. Dole na stránce klikněte na Souhlasím "Souhlasím (I agree)" a dokončete proces.
 8. 8
  Přihlašte se do vašeho emailového účtu. Znovu navštivte web Hotmail a přihlašte se do vašeho emailového účtu, který jste si právě vytvořili.
  Reklama

Související články

Reference

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 682 krát
Stránka byla zobrazena 5 682 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama