Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Někdy se stává, že potřebujete spojit váš laptop nebo tablet s Internetem, ale není tam žádné Wi-Fi nebo pevná dostupná síť. S vaším iPhonem nicméně můžete mít váš vlastní přístup k instantnímu hotspotu! Tento článek vám ukáže jak to provést.

Část 1
Část 1 ze 4:
Nastavení Hotspotu

 1. 1
  Otevřete Nastavení. Klikněte na ikonu Nastavení, obvykle umístěnou na Domovské stránce, pro otevření kontrolního panelu Nastavení.
 2. 2
  Klikněte na Osobní Hotspot. Pokud jste povolili "Osobní Hotspot" od vašeho poskytovatele bezdrátových služeb, uvidíte ikonu Osobní Hotspot v první skupině nastavení.
  • Poznámka: Pokud jste nepovolili tuto službu z vašeho poskytovatele bezdrátových služeb, musíte tak provést před tím, než začnete. Navštivte webovou stránku dopravce a najděte službu, která nejlépe vyhovuje vaším potřebám a finančním možnostem.
 3. 3
  Zapněte Osobní Hotspot. Klikněte na přepínač nahoře na kontrolním panelu "Osobní Hotspot" a povolte Wi-Fi sdílení.
 4. 4
  Nastavte heslo. Momentální heslo je uvedeno v čistém textu. Pokud jste právě nastavili plán služby s vaším poskytovatelem bezdrátových služeb, bude nastaveno výchozí heslo. Abyste jej mohli změnit, klikněte na tlačítko heslo Wi-Fi, zadejte nové heslo a potom klikněte na "Hotovo." Můžete také nechat zadané výchozí heslo, tak jako je již nastavené. Ujistěte se, že si jej poznamenáte pro budoucí použití.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 4:
Připojení dalšího mobilního zařízení s Wi-Fi

 1. 1
  Spojte další mobilní zařízení. Pro nastavení iPadu pro použití pro váš mobilní Hotspot, klikněte ikonu Nastavení.
 2. 2
  Otevřete kontrolní panel Wi-Fi. V levém postranním sloupci, klikněte na "Wi-Fi."
 3. 3
  Najděte váš osobní hotspot iPhone. Pod záložkou "Vyberte síť..." byste měli vidět jméno vašeho iPhone Hotspotu na seznamu.
 4. 4
  Zadejte heslo. Zobrazí se dialog, dotazující se na heslo, které jste použili, když jste nastavili hotspot v části 1. Zadejte jej zde.
 5. 5
  Potvrďte, že jste připojení. Když je vaše zařízení úspěšně sdíleno s vaším hotspotem iPhone uvidíte tam propojenou řetězcovou ikonu v horní levé části obrazovky, kde normálně najdete ikonu Wi-Fi.
  Reklama

Část 4
Část 4 ze 4:
Zmíněná připojení

 1. 1
  Zkontrolujte status připojení. Horní tlačítko na iPhonu, které je normálně černé, bude modré a zobrazí počet připojených lidí, když je používáno jako hotspot.
  • Poznámka: neexistuje způsob, jak říct, kdo je připojený, ale pokud si všimnete, že je připojeno více lidí k vám než by mělo, zakažte Wi-Fi hotspot, změňte heslo a potom to povolte znovu (a nezapomeňte říct lidem, kteří by měli být připojení jaké je nové heslo).

Tipy

 • Mnoho poskytovatelů nabízí plán měsíc po měsíci raději než službu se závazkem na 2 roky.
 • Zeptejte se vašeho poskytovatele mobilních služeb na nejlepší službu pro povolení osobních hotspotů. V některých případech to může být dražší, abyste povolili příchozí zařízení (jako například iPad), než používání sdílející metody, tzv. tethering.
Reklama

Varování

 • Některé služby zakáží Bluetooth síť, pokud je povolený osobní hotspot.[1]
Reklama

Související články

Pomohl vám tento článek?

Reklama