Jak vytvořit screenshot na Galaxy Note 2

V tomto článku:Vytvořte screenshot pomocí tlačítekVytvořte screenshot pomocí dotykového peraVytvořte screenshot rukouReference

Galaxy Note II od Samsungu je velmi oblíbený kříženec telefonu a tabletu, tedy "phablet", který využívá k otevírání aplikací, psaní emailů a k dalším činnostem dotykové pero. Narozdíl od některých jiných zařízení se systémem Android, na Galaxy Note 2 můžete vytvářet screenshoty velmi snadno a rychle je potom sdílet přes email nebo jinak.

1
Vytvořte screenshot pomocí tlačítek

 1. 1
  Zapněte svůj Galaxy Note II. Přejděte na požadovanou stránku nebo aplikaci a nastavte ji podle toho, jak chcete obrazovku zachytit na snímku.
 2. 2
  Stiskněte tlačítko zapínání.
 3. 3
  Ve stejnou dobu stiskněte také hlavní tlačítko (pro přechod na domovskou stránku).
 4. 4
  Tlačítka takto držte několik sekund, dokud zařízení nevydá krátký zvuk závěrky. Obvod obrazovky také na moment problikne, což opět indikuje úspěšné vytvoření screenshotu.
 5. 5
  Přejděte do aplikace Galerie, kde najdete svůj snímek obrazovky, odkud ho můžete volně sdílet. [1]

2
Vytvořte screenshot pomocí dotykového pera

 1. 1
  Zapněte svůj Galaxy Note II. Ze spodní části mobilu vytáhněte dotykové pero (stylus, s-pen apod.).
 2. 2
  Přejděte na stránku, kterou chcete screenshotem zachytit.
 3. 3
  Na dotykovém peru najděte boční tlačítko a stiskněte ho palcem nebo ukazovákem.
 4. 4
  Perem se dotkněte displeje.
 5. 5
  Chvilku vyčkejte, dokud se neozve typický zvuk závěrky a neproblikne obvod obrazovky. To bude značit, že jste úspěšně vytvořili screenshot. [2]
 6. 6
  Vytvořené snímky obrazovky naleznete v aplikaci Galerie.

3
Vytvořte screenshot rukou

 1. 1
  Zapněte svůj Samsung Galaxy.
 2. 2
  Klikněte na hlavní (menu) tlačítko svého telefonu.
 3. 3
  Vstupte do Nastavení.
 4. 4
  Klikněte na “Pohyby a gesta. Následně zvolte možnost “Pohyb.” Tímto nastavením změníte způsob, kterým bude váš Galaxy Note II přijímat a zachycovat informace.
 5. 5
  Zaškrtněte políčko “Pohyb dlaní.
 6. 6
  Přejděte na stránku, kterou chcete zachytit screenshotem.
 7. 7
  Pravou stranou své ruky přejeďte přes displej zprava doleva nebo zleva doprava. Pokud máte nastavené ovládání dlaní, můžete toto gesto používat pro zachycování snímků obrazovky, dokud funkci opět nevypnete.
 8. 8
  Vytvořené snímky naleznete v Galerii.

Tipy

 • Galaxy Note II běží na operačním systému Android ve verzi Jelly Bean, která možnost popsaného ovládání umožňuje. Od doby počátku prodeje tohoto zařízení došlo k vydání několika nových verzí operačního systému. [3] Z toho důvodu mohlo dojít k menším změnám způsobu vytváření snímků obrazovky.


Informace o článku

⧼FEATURED_ARTICLE⧽

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 10 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Screenshot on a Galaxy Note 2, Italiano: Catturare la schermata di un Samsung Galaxy Note 2, Español: tomar una captura de pantalla en un Galaxy Note II, 中文: 在三星Galaxy Note 2上截屏, Deutsch: Auf einem Galaxy Note 2 einen Screenshot machen, Português: Realizar Captura de Tela no Galaxy Note II, Русский: сделать снимок экрана на Galaxy Note 2, Nederlands: Een schermafbeelding maken op een Galaxy Note 2, Français: faire une capture d'écran sur un Galaxy Note II, Bahasa Indonesia: Mengambil Screenshot pada Galaxy Note 2, ไทย: จับภาพหน้าจอ Galaxy Note 2, العربية: التقاط سكرين شوت لجهاز سامسونج جلاكسي نوت 2, हिन्दी: गैलेक्सी नोट 2 पर स्क्रीनशॉट लें, Tiếng Việt: Chụp Ảnh màn hình trên Galaxy Note 2

Stránka byla zobrazena 2 287 krát.
Byl tento článek přesný?