Jak vytvořit vlny ve vlasech ve stylu třicátých let

3 Metody:Připravte své vlasy pro stylingVytvořte vlnyDokončete vzhled

Tento elegantní, koketní účes zůstal populární přes desetiletí a je snadné si ho udělat doma. Ať už si myslíte, že byste měla být dáma třicátých let, nebo jen chcete experimentovat s novým účesem, čtěte dál a dozvíte se, jak vytvořit tento nádherný účes.

1
Připravte své vlasy pro styling

 1. 1
  Umyjte si vlasy. Pro tento styl musíte začít s mokrými vlasy, takže si vlasy umyjte pomocí vašeho oblíbeného šamponu a kondicionéru.
 2. 2
  Osušte. Nikdy ne zcela do sucha; jen je jemně osušte měkkým ručníkem, ujistěte se, že již nejsou úplně mokré.
 3. 3
  Naneste gel. Jakýkoli typ silného gelu na vlasy. Použijte přiměřené množství nahoru a přední část vašich vlasů, kde budou vlny z prstů a menší množství vetřete do zbytku vašich vlasů.
 4. 4
  Rozdělte vlasy. Použijte hřeben s jemnými zuby, abyste vytvořila hluboký díl na jedné straně. Rozšiřte ji dál než obvykle, takže dosahuje téměř na korunu vaší hlavy. Ujistěte se, že je to pěkné a rovné.

2
Vytvořte vlny

 1. 1
  Učešte vlasy vpředu na větší část. Druhou menší stranu nechte nyní nedotčenou. Sčešte vlasy rovně dopředu na větší straně.
 2. 2
  Dejte ukazováček rovnoběžně s touto části a stlačte dolů. Chcete zarovnat prst s částí a stisknout dolů, aby byly vlasy hned vedle sebe a na místě.
 3. 3
  Učešte vlasy vedle prstu zpět. Je to trochu složitější. Držte prst pevně na místě, aby vlasy pod ním zůstaly na svém, již učesaném místě. Nyní vezměte hřeben a učešte vlasy hned vedle prstu dozadu, takže je v opačném směru růstu vlasů pod ukazováčkem.[1]
 4. 4
  Dejte prostředníček vedle ukazováčku. Použijte prostředníček na udržení vlasů na místě hned vedle ukazováčku.
 5. 5
  Přitiskněte oba prsty k sobě a zajistěte vlasy kovovou sponou vlny. Z vlasů, které se zvednou mezi prsty, se stane prstová vlna. Držte ji na místě kovovými svorkami na vlny. Svorka by měla ležet rovnoběžně na vaší straně.
 6. 6
  Vytvořte další vlny. Česejte hned vedle svorky dopředu a držte vlasy ukazováčkem. Česejte vedle vašeho ukazováčku dozadu a držte tam vlasy prostředníčkem. Dejte prsty k sobě a udělejte vlnu, která se zvedne mezi nimi a zajistěte ji kovovou sponou. Dělejte vlny, dokud nevytvoříte vlny dolů k horní části ucha.
 7. 7
  Natočte vlasy na druhé straně. Proveďte totéž na druhé straně, pomocí prstů a svorek k vytvoření vln, až na vrchol ucha.
 8. 8
  Nechte vaše vlasy uschnout. Vaše vlasy by měly zcela uschnout ve svorkách. Nesundávejte je, dokud budou vaše vlasy ještě mokré, nebo vlny spadnou.

3
Dokončete vzhled

 1. 1
  Zvažte jak upravit zbytek vlasů. Prstové vlny se obvykle provádí pouze na obou stranách přední části vlasů. Zbytek vašich vlasů by měl rovněž vytvořit hladký vzhled. Vyberte si jednu z následujících možností:
  • Pokud máte dlouhé vlasy, vytvořte měkké kadeře. Poté, co jste daly svorky do vlasů a když jsou vaše vlasy ještě vlhké, dejte do zbytku vlasů natáčky.
  • Vytvořte bob. Jsou-li vaše vlasy krátké, můžete stočit zbytek vlasů do několika velkých natáček.
  • Udělejte si drdol. To je také docela dobrý způsob, jak stylizovat vlasy.
 2. 2
  Odstraňte svorky. Jemně odstraňte svorky, aby odhalily nové prstové vlny. Jsou-li vaše vlasy úplně suché, měly by zůstat na svém místě.
  • Pokud máte natáčky ve vlasech, sundejte je stejně.
  • Nečešte si vlasy nebo se vlny rozpadnou.
 3. 3
  Nalakujte si vlasy lakem na vlasy. Ujistěte se, že vše zůstává na svém místě a pomocí laku na vlasy účes zafixujte. Nalakujte přední stranu a boky vašich vlasů.
 4. 4
  Přidejte trochu vkusu třicátých let. Udělejte si make-up stylu třicátých let a oblečte se ve stylu třicátých let. Váš styl je nyní kompletní.

Tipy

 • Pokud nemůžete najít kovové svorky na vlny, improvizujte se sponkami do vlasů, klipsnami a dalšími svorkami, jak držet vlny v místě.

Věci, které budete potřebovat

 • Hřeben
 • Gel na vlasy
 • Svorky na vlny
 • Natáčky

Informace o článku

Kategorie: Nehty a vlasy

V jiných jazycích:

English: Style a 1930's Finger Wave Hairstyle, Español: estilizar tu cabello al estilo Finger Wave de los años 30s, Deutsch: Eine 1930er Fingerwellen Frisur stylen, Русский: сделать волнистую прическу в стиле 30 х годов, Português: Ondular os Cabelos Estilo Anos 30, Français: créer une coiffure « Finger Wave » des années 30, Nederlands: Dertiger jaren krullen in je haar maken, Italiano: Creare l'Acconciatura Ondulata Anni '30, Bahasa Indonesia: Bergaya Tatanan Rambut Finger Wave tahun 1930 an, ไทย: ดัดผมลอนสไตล์วินเทจยุค 30's, हिन्दी: 1930 की फिंगर वेव हेयर स्टाइल बनायें, العربية: تصفيف الشعر بطريقة الثلاثينات من القرن العشرين

Stránka byla zobrazena 2 227 krát.

Byl tento článek přesný?