Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Tento elegantní, koketní účes zůstal populární přes desetiletí a je snadné si ho udělat doma. Ať už si myslíte, že byste měla být dáma třicátých let, nebo jen chcete experimentovat s novým účesem, čtěte dál a dozvíte se, jak vytvořit tento nádherný účes.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Připravte své vlasy pro styling

 1. 1
  Umyjte si vlasy. Pro tento styl musíte začít s mokrými vlasy, takže si vlasy umyjte pomocí vašeho oblíbeného šamponu a kondicionéru.
 2. 2
  Osušte. Nikdy ne zcela do sucha; jen je jemně osušte měkkým ručníkem, ujistěte se, že již nejsou úplně mokré.
 3. 3
  Naneste gel. Jakýkoli typ silného gelu na vlasy. Použijte přiměřené množství nahoru a přední část vašich vlasů, kde budou vlny z prstů a menší množství vetřete do zbytku vašich vlasů.
 4. 4
  Rozdělte vlasy. Použijte hřeben s jemnými zuby, abyste vytvořila hluboký díl na jedné straně. Rozšiřte ji dál než obvykle, takže dosahuje téměř na korunu vaší hlavy. Ujistěte se, že je to pěkné a rovné.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Vytvořte vlny

 1. 1
  Učešte vlasy vpředu na větší část. Druhou menší stranu nechte nyní nedotčenou. Sčešte vlasy rovně dopředu na větší straně.
 2. 2
  Dejte ukazováček rovnoběžně s touto části a stlačte dolů. Chcete zarovnat prst s částí a stisknout dolů, aby byly vlasy hned vedle sebe a na místě.
 3. 3
  Učešte vlasy vedle prstu zpět. Je to trochu složitější. Držte prst pevně na místě, aby vlasy pod ním zůstaly na svém, již učesaném místě. Nyní vezměte hřeben a učešte vlasy hned vedle prstu dozadu, takže je v opačném směru růstu vlasů pod ukazováčkem.[1]
 4. 4
  Dejte prostředníček vedle ukazováčku. Použijte prostředníček na udržení vlasů na místě hned vedle ukazováčku.
 5. 5
  Přitiskněte oba prsty k sobě a zajistěte vlasy kovovou sponou vlny. Z vlasů, které se zvednou mezi prsty, se stane prstová vlna. Držte ji na místě kovovými svorkami na vlny. Svorka by měla ležet rovnoběžně na vaší straně.
 6. 6
  Vytvořte další vlny. Česejte hned vedle svorky dopředu a držte vlasy ukazováčkem. Česejte vedle vašeho ukazováčku dozadu a držte tam vlasy prostředníčkem. Dejte prsty k sobě a udělejte vlnu, která se zvedne mezi nimi a zajistěte ji kovovou sponou. Dělejte vlny, dokud nevytvoříte vlny dolů k horní části ucha.
 7. 7
  Natočte vlasy na druhé straně. Proveďte totéž na druhé straně, pomocí prstů a svorek k vytvoření vln, až na vrchol ucha.
 8. 8
  Nechte vaše vlasy uschnout. Vaše vlasy by měly zcela uschnout ve svorkách. Nesundávejte je, dokud budou vaše vlasy ještě mokré, nebo vlny spadnou.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Dokončete vzhled

 1. 1
  Zvažte jak upravit zbytek vlasů. Prstové vlny se obvykle provádí pouze na obou stranách přední části vlasů. Zbytek vašich vlasů by měl rovněž vytvořit hladký vzhled. Vyberte si jednu z následujících možností:
  • Pokud máte dlouhé vlasy, vytvořte měkké kadeře. Poté, co jste daly svorky do vlasů a když jsou vaše vlasy ještě vlhké, dejte do zbytku vlasů natáčky.
  • Vytvořte bob. Jsou-li vaše vlasy krátké, můžete stočit zbytek vlasů do několika velkých natáček.
  • Udělejte si drdol. To je také docela dobrý způsob, jak stylizovat vlasy.
 2. 2
  Odstraňte svorky. Jemně odstraňte svorky, aby odhalily nové prstové vlny. Jsou-li vaše vlasy úplně suché, měly by zůstat na svém místě.
  • Pokud máte natáčky ve vlasech, sundejte je stejně.
  • Nečešte si vlasy nebo se vlny rozpadnou.
 3. 3
  Nalakujte si vlasy lakem na vlasy. Ujistěte se, že vše zůstává na svém místě a pomocí laku na vlasy účes zafixujte. Nalakujte přední stranu a boky vašich vlasů.
 4. 4
  Přidejte trochu vkusu třicátých let. Udělejte si make-up stylu třicátých let a oblečte se ve stylu třicátých let. Váš styl je nyní kompletní.
  Reklama

Tipy

 • Pokud nemůžete najít kovové svorky na vlny, improvizujte se sponkami do vlasů, klipsnami a dalšími svorkami, jak držet vlny v místě.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Hřeben
 • Gel na vlasy
 • Svorky na vlny
 • Natáčky

Související články

Jak odstranit akrylové nehty
Jak si sami ostříháte ofinuJak si sami ostříháte ofinu
Jak si sestříhat vlasy
Jak si obarvit vlasy ve stylu ombréJak si obarvit vlasy ve stylu ombré
Jak si udělat melír doma
Jak získat kudrnaté vlasy (pro muže)Jak získat kudrnaté vlasy (pro muže)
Jak si postupně sestříhat vlasy
Jak si udělat melírJak si udělat melír
Jak uplést francouzský cop
Jak odstranit modrou nebo zelenou barvu z vlasů bez zesvětlováníJak odstranit modrou nebo zelenou barvu z vlasů bez zesvětlování
Jak si vysušit vlasy bez použití fénuJak si vysušit vlasy bez použití fénu
Jak si odlakovat nehty bez použití odlakovače
Jak používat natáčky
Jak si vytvořit dreadyJak si vytvořit dready
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 17 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 189 krát
Kategorie: Nehty a vlasy
Stránka byla zobrazena 6 189 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama