Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Vzrušit muže je jednodušší, než se zdá, pokud víte, jak na to. Budete potřebovat sebevědomí, znalost umění flirtovat a naučit se jak být sexy a neztratit odvahu ve chvílích, kdy se blíží polibek, nebo kdy míříte do ložnice. Pokud se chcete naučit jak vzrušit muže v několika málo minutách, řiďte se těmito jednoduchými kroky.

Metoda 1 ze 3:
Flirtujte s ním

 1. 1
  Flirtujte řečí těla. Pokud víte, jak muže svádět aniž byste řekla jediné slovo, vzrušíte ho - a rychle. Pokud umíte zacházet se svým tělem, nemusíte muže ani pozdravit, aby se mu v žilách začala vařit krev. Existuje několik malých věcí, které můžete se svým tělem provádět, a které ve výsledku budou znamenat obrovský rozdíl. Tady je několik z nich:
  • Setkejte se pohledem - ale ne na příliš dlouho. Podívejte se na muže, zachyťte jeho pohled, vydržte jen tak dlouho, aby si všiml jak jste sexy, a pak se podívejte stranou. Dáte mu tak najevo, že se nebojíte dívat, ale že máte dostatek slušnosti na to, abyste na něj nezírala.
  • Udržujte si otevřený postoj. Překřížené ruce na prsou a překřížené nohy odrazují. vaše tělo by mělo vysílat signál "Ahoj, jak se máš?"
  • Pokud máte na sobě něco se zipem u krku, nebo nosíte náhrdelník, prsty se oblasti poblíž klíčních kostí dotýkejte, abyste upoutala mužovu pozornost.
  • Najděte si způsob, jak se o muže nenápadně otřít. Pokud spolu mluvíte, můžete se ho lehce dotknout kolenem, pohladit ho po ruce, nebo ho chytit za předloktí, když se budete smát. Udržte dotek přesně tak dlouho, aby muž zatoužil po dalším. Kontakt zbytečně neprodlužujte.
  • Občas si olízněte rty. Pokud si vás prohlíží z opačného konce místnosti, pomalu si naneste rtěnku nebo balzám na rty.
 2. 2
  Řekněte něco svůdného. Až si vás muž všimne díky řeči těla a bude se o vás chtít dozvědět víc, budete ho potřebovat ještě víc vzrušit svými slovy. Abyste flirtovala slovy buďte jednoduše zábavná, ukažte, že se umíte smát a nebojíte se škádlení a ujistěte se, že muže vzrušujete, aniž byste říkala kdoví co světoborného. Zkuste na to jít takhle:
  • Mluvte s lehkostí. Pamatujte, že vaším cílem je být hravá a zábavná, pak bude muž toužit poznat vás více. Flirtování není o tom, být vážná, ale o tom ukázat, že se ráda bavíte.
  • Když spolu mluvíte, udržujte oční kontakt. Dejte muži najevo, že je pro vás důležitý. Občas oční kontakt prolomte a zadívejte se na špičky bot nebo se můžete začervenat. Muž tak získá dojem, že jste přece jen trochu ostýchavá a budete v jeho očích ještě atraktivnější.
  • Mluvte hlubším, jemným hlasem. nemusíte šeptat, ale nemluvte příliš nahlas. Tišší hlas zní víc sexy a navíc muže přiměje, aby se k vám nakláněl blíž.
  • Škádlete muže. Ukažte, že jste hravá a že máte smysl pro humor. Muž vás pak rád poškádlí na oplátku. Když se nebudete brát příliš vážně, muž bude mít ihned dojem, že musíte být skvělá v posteli.
 3. 3
  Flirtujte svým chováním. Každý muž bude vzrušený když uvidí, že dokážete flirtovat tím, že se chováte sebejistě, nezávisle, sexy a odvážně. Až muž získá lepší představu o tom, kdo jste díky tomu, jak se chováte, bude absolutně unešený. Tady jsou tipy na chování, které muže vzrušuje:
  • Buďte sebevědomá. Muže přitahují sebejisté ženy. Pokud dokážete vyzařovat sebedůvěru když mluvíte nebo když sdílíte něco o sobě, bude muž předpokládat, že stejně se chováte i v posteli a to je vzrušující.
  • Buďte nezávislá. Muži mají rádi ženy, které je nepotřebují. Dejte muži najevo, že je spousta věcí, které ráda děláte sama a řekněte mu, že máte nabitý víkend. Muže nevzrušují ženy, které se jim pověsí na krk a které nemají na práci nic lepšího, než být neustále s nimi.
  • Buďte sexy. Nemusíte se oblékat lacině, abyste si mohla dovolit ukázat výstřih nebo rozparek. Ukažte trochu kůže a nebojte se využít lechtivý vtípek nebo dvojsmyslné poznámky, pokud je ta správná nálada. Muže vzruší, když se nebudete bát ukázat svou sexualitu.
  • Buďte odvážná. Muži zbožňují odvážné ženy, ať už se to týká výběru jídla nebo mazlení v posteli. Udělejte něco neočekávaného, oblékněte se proklatě sexy, nebo na parketu tančete jako o život.

Metoda 2 ze 3:
Vzrušte ho svými polibky

 1. 1
  Staňte se mistryní ve francouzském líbání. Francouzský polibek je celkem jednoduchý, ale pokud chcete muže opravdu nažhavit, musíte na to jít správně. I když váš první polibek nemusí být dokonalý, pamatujte si, že líbání je brána k dalším sexy činnostem, takže pokud mu ukážete, že jste přebornice v líbání, bude vzrušením bez sebe v očekávání, co dalšího pro něj máte připraveno. Tady je několik tipů na dokonalý francouzský polibek:
  • Netlačte na pilu. Jemně muži vsuňte jazyk do úst a zkoumejte. Nepouštějte se do bitvy jazyky, dokud k tomu nebude ta správná chvíle.
  • Buďte něžná. Pomalu a jemně jazykem putujte po partnerových ústech. Nepřevalujte jej jako knedlík a nenechávejte všude zbytečně mnoho slin.
  • Neignorujte zbytek svého těla. Pohybujte prsty po jeho zádech, ramenou, krku a svým hrudníkem se tiskněte na jeho.
  • Pokud vás francouzský polibek začne nudit, proložte ho jinými polibky.
 2. 2
  Zkuste obměnu. je to další sexy variace na téma francouzský polibek. Zatímco se líbáte, postavte se asi 30 cm daleko od muže. Tak se budete muset pokaždé pevně přitisknut a jeden druhého držet, abyste se k sobě dostali blíž.
  • Pokaždé, když se budete potřebovat nadechnout, budete se o partnera třít boky a pánví a on z vás nedokáže spustit ruce.
 3. 3
  Líbejte ho na jiných částech těla. Líbání nemusí být nutně jen na ústa, miláčku. Pokud své schopnosti líbání dovedete k dokonalosti a budete ho líbat po celém těle, zešílí vzrušením. Pokud se jen mazlíte, můžete ho líbat na krk, ramena, hrudník a třeba na ušní lalůčky.
  • Pokud jste muži sundala košili, můžete ho líbat na bocích a nad páskem kalhot.
  • Řekněte mu, že ho budete líbat úplně všude - jen ne na ústa. tahle hra je velmi vzrušující.
 4. 4
  Nebojte se muže jemně kousat. Až se trochu lépe poznáte, můžete polibky okořenit jemnými láskyplnými kousnutími. Vyzkoušejte okusování na různých částech těla a sledujte, zda to muže vzrušuje. tady je několik míst, která se vyplatí vyzkoušet:
  • Jemně ho kousejte do ušních lalůčků.
  • Zkuste opatrné kousání na krku - dávejte jen pozor, abyste nezanechala cucflek.
  • Během líbání ho lehce kousněte do spodního rtu.
  • Pokud si sundal košili, nebojte se ho kousat na hrudníku nebo na prsních bradavkách. Bradavky jsou erotogenní zóna - i u mužů.

Metoda 3 ze 3:
Jak ho vzrušit v posteli

 1. 1
  Buďte dobrodruh. Abyste muže vzrušila musíte mu dát najevo, že jste pro každý nápad. Jestliže budete chtít mít sex pořád na stejném místě a pořád v jedné poloze, rozhodně ho to nevzruší tolik, jako když mu ukážete, že jste svolná k čemukoliv. Tady jsou tipy na to, jak v posteli ukázat svou nespoutanou stránku:
  • Milujte se na nových místech. Vyberte si místnost ve vašem bytě, kde jste se ještě nemilovali, zamluvte si pokoj v hotelu, nebo se pomilujte na nějakém neobvyklém, zakázaném místě. Váš dobrodružný duch muže nadchne.
  • Vyzkoušejte nové polohy. I když má váš muž třeba rád, pokud jste vy nahoře, bude to mít ještě raději, pokud polohy občas prostřídáte a vyzkoušíte v ložnici nějakou novou polohu.
  • Vyzkoušejte sex ve vodě. Milujte se ve sprše, nebo zkuste bazén či vířivku. Muže vzrušuje, když žena dokáže být sexy téměř za každých okolností.
 2. 2
  Buďte spontánní. Pokud chcete muže vzrušit, musíte nejen ukázat, že jste ochotná k čemukoliv, ale že jste ochotná k čemukoliv kdykoliv. Pokud jste odvážná jen v naplánovaných chvílích, brzy se to stane tak jako tak rutinou. Tady jsou některé žhavé tipy na to, jak být víc spontánní:
  • Milujte se, kdykoliv na to máte náladu, i když se třeba právě oba díváte na televizi. Ukažte mu, co chcete, a muž vás bude ochotně následovat do ložnice.
  • Pokud jste na veřejnosti a vy po něm zatoužíte, zašeptejte mu to do ucha a jděte někam, kde budete mít víc soukromí.
  • Překvapte ho ráno po probuzení, nebo když si bude dávat sprchu. Muži jsou vždycky otevření možnosti mít sex.
 3. 3
  Buďte nemravná. Muži milují, když jste natolik sebevědomá, že se nebojíte nemravností. Ať už budete používat drsnější slovník, nebo uděláte něco neobvyklého, bude vzrušený dříve, než mu sundáte tričko. Tady je návod, jak na to:
  • Vyzkoušejte v ložnici trochu ostřejší slovník. Řekněte mu, jak moc se vám líbí to, co vám právě dělá a dejte najevo, co byste si ještě přála.
  • Vyprávějte mu o své sexuální fantazii, lhostejno na tom, jak nemravná je. Kdo ví, třeba vám ji bude chtít splnit.
  • Přivažte mu ruce k pelesti a udělejte si s ním, co chcete. Pak si role vyměňte.
  • Jděte spolu do sexshopu a kupte si nějaké sexy prádlo a klidně i nějaké hračky, pokud chcete. Vytáhněte je, kdykoliv budete mít náladu.
 4. 4
  Užijte si vášeň při sexuálních hrách. Každého muže vzruší, když do postele přimícháte trochu her, rolí a žhavých scénářů. když to vyzkoušíte, nejen že si okořeníte milostný život, ale zároveň se pobavíte a prozkoumáte svá těla a své touhy novým způsobem. několik sexy scénářů k vyzkoušení:
  • Předstírejte, že jste jeho šéfová a dávejte mu úkoly, dokud vám nedovolí udělat si s ním úplně co chcete. Pak se vyměňte.
  • Vyzkoušejte sex téměř bez sundávání oblečení. Nebo alespoň jeden z vás ať zůstane oblečen.
  • Zkuste usmiřovací sex po velké hádce.
  • Pořiďte si ze sexshopu nějaké lechtivé kostýmy a vyzkoušejte si hrát různé role.
  • Oblékněte se do večerních šatů, jako kdybyste se chystali vyrazit na nějakou společenskou událost. Pak je ze sebe strhejte a vrhněte se na to.
 5. 5
  Zajistěte, aby na sex s vámi neustále myslel. I když spolu zrovna nejste v posteli, váš muž by měl mít sex s vámi pořád na mysli. Ať už jste od sebe kilometry daleko nebo sedíte naproti sobě u stolu, pořád ho udržujte ve stavu vzrušení, aby chtěl ještě víc. Takhle se to dělá:
  • Udržujte si sexy vzhled. Ať už spolu randíte jen několik let, nebo to bylo vaše druhé milování, snažte se pořád vypadat dobře, ukazujte trochu kůže a starejte se o sebe, aby po vás muž nepřestal toužit.
  • Ujistěte se, že muž bude myslet na sex s vámi i když nebudete poblíž. Čas od času mu pošlete lechtivou smsku, dejte si sex po telefonu, nebo mu zavolejte a jen tak připomeňte jak úžasné to s ním včera v noci bylo.
  • Dejte mu najevo, že po něm toužíte. Kdykoliv je k tomu ta správná příležitost, řekněte mu to - i když to bude chvíle, kdy ho třeba nemůžete právě mít. Bude vás chtít o to víc.

Tipy

 • Muži milují sebevědomé ženy, takže držte hlavu zpříma!
 • Muži mají také rády samostatné ženy, které se nebojí vzít věci do svých rukou.
 • I po domě se snažte chodit svůdně. Muž pak přestane s tím, co právě dělá, bude se na vás dívat a toužit po vás.
 • Buďte milá a zdvořilá, ale zároveň zábavná.
 • Muži mají rádi ženy, které jsou nepředvídatelné. Ukažte mu, že jste připravená na všechny možnosti a nové polohy, až se budete milovat. Pro další tipy na to, jak okouzlit muže si čtěte různé časopisy jako je Cosmopolitan.
 • Svůdně se usmívejte.
 • Seznamte se s jeho přáteli. pak bude větší šance, že až s nimi bude mluvit, zmíní se mu o vás.
 • Do středu horního a dolního rtu naneste trochu čirého lesku na rty nebo vazelíny. Oba pak budou vypadat plnější. Skvělé na fotografování.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 44 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 104 371 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 104 371 krát.

Pomohl vám tento článek?