Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Hlasová schránka Google Voice je bezplatná služba, která umožňuje lidem si vybrat místní číslo pro hlasovou schránku a pro účely volání. Vaše číslo Google Voice můžete propojit s vaším mobilním telefonem a/nebo pevnou linkou, takže můžete obdržet hovor ve všech vašich telefonech a jednoduše můžete přesměrovat hovory do přepsané hlasové schránky, když nejste dostupní. Následujte tyto instrukce a získejte Google Voice telefonní číslo a začněte používat váš účet.

Část 1 ze 4:
Přihlaste se do Googlu

 1. 1
  Navštivte www.Google.com/voice. Přihlaste se do Google účtu. Všechny vaše výrobky Google jsou nyní pod jednou střechou, takže můžete použít stejné uživatelské jméno a heslo, které používáte pro váš Gmail.
  • Pokud momentálně nepoužíváte žádné produkty Google, měli byste si založit Google účet. Navštivte webovou stránku accounts.google.com/NewAccount a zadejte vaše informace a přihlaste se.
 2. 2
  Počkejte na výzvu na Google.com/voice stránce, která uvádí "Nastavte vaše číslo pro hlasovou schránku Google Voice."
  • Pokud se výzva nezobrazí, klikněte na link "Získejte číslo Google Voice" na levé straně stránky.
  Reklama

Část 2 ze 4:
Vyberte si číslo Google Voice

 1. 1
  Klikněte na tlačítko "Přeji si nové číslo" v první výzvě nastavení.
  • Máte možnost nastavit účet Google Voice s vaším telefonním číslem. Tímto budete moci využívat některé funkce Google Voice. Vždycky můžete použít číslo Google Voice ve spojení s vaším číslem mobilního telefonu.
 2. 2
  Vložte poštovní směrovací číslo nebo číslo oblasti a najděte dostupné místní číslo. Klikněte na "Další."
  • Pokud není k dispozici žádné telefonní číslo, zadejte poštovní směrovací číslo v okolí. Některé velké metropolitní oblasti nemají k dispozici místní telefonní čísla.
  • Pokud začínáte s účtem Google Voice, abyste mohli zdarma volat v rámci US nebo Kanady, můžete si vybrat telefon v oblasti s poštovním směrovacím číslem, kde žije většina rodinných příslušníků nebo přátel, kterým nejčastěji voláte. Lidé, kteří používají pevné linky mohou zavolat vaše číslo Google Voice zdarma a to zavolá a přesměruje se na číslo vašeho mobilního telefonu.
 3. 3
  Vyberte vaše číslo ze seznamu čísel potom, co najdete poštovní směrovací číslo s dostupnými telefonními čísly. Klikněte na kruh vedle čísle a vyberte "Pokračovat."
  • Pamatujte si, že budete muset zaplatit za změnu vašeho čísla v budoucnu, proto si dobře vyberte.
 4. 4
  Zadejte osobní identifikační číslo (PIN) a získejte přístup do vašeho telefonního čísla. Napište si číslo nebo se ujistěte, že si jej pamatujete.
  Reklama

Část 3 ze 4:
Přesměrování hovorů Google Voice

 1. 1
  Vyhledejte výzvu, která vás požádá o spojení čísla, na které se přeposílají hovory do vašeho účtu. Můžete nastavit více čísel v budoucnu, ale tímto budete moci spojit všechny účty již nyní.
 2. 2
  Zadejte telefonní číslo podle vašeho výběru. Vyberte o jaký typ telefonu se jedná.
 3. 3
  Najděte potvrzovací číslo na další obrazovce s výzvou. Klikněte na tlačítko "Zavolejte mi ihned" a potvrďte. Ujistěte se, že je váš druhý telefon poblíž, takže jej můžete zvednout.
  • Potvrzení povolí Google Voice, aby se ujistil, že používáte telefon s přesměrováním, který je váš.
 4. 4
  Zvedněte telefon. Zadejte potvrzovací číslo, když jste vyzváni.
 5. 5
  Pokračujte s následováním instrukcí výzev pro nastavení vaší osobní zprávy pro hlasovou schránku. Jedna z hlavních výhod Google Voice je, že nabízí digitální hlasovou schránku s přepisem, takže můžete získat zprávy hlasové schránky do vašeho účtu Gmail.
  Reklama

Část 4 ze 4:
Nastavení čísla Google Voice Number

 1. 1
  Vraťte se zpět na stránku Google.com/Voice a podívejte se na historii účtu.
 2. 2
  Změňte nastavení kliknutím na ikonu zobrazující ozubené kolo nahoře v pravé části stránky.
 3. 3
  Odstraňte promítání hovoru. Uložte změny.
  • Promítání hovoru vyzve osobu, která volá, aby zadala své jméno. Také tato funkce informuje o tom, že používají hlasovou stránku Google Voice. Většina uživatelů Google Voice preferuje transparentní systém o kterém uživatelé nevědí, že je spojený s používaním Google Voice.
 4. 4
  Přidejte informace o vaší kreditní kartě pod záložkou "Vyúčtování". Toto je nezbytné pouze pokud chcete provést levné mezinárodní hovory. Můžete zkontrolovat sazby hovorů do cizích zemí, před tím, než začnete hovor.
 5. 5
  Stáhněte si aplikaci Google Voice do vašeho smartphonů, pokud Android, Blackberry nebo iPhone. Použitím aplikace můžete zavolat z vašeho čísla Google Voice, poslat a obdržet textové zprávy ve vašem telefonu a zobrazit lehce historii na vašem telefonu.
 6. 6
  Načtěte vaše kontakty s použitím možnosti Kontakty Google. Také můžete importovat kontakty z vašeho telefonu nebo z jiných zdrojů.
 7. 7
  Zaplaťte poplatek $10 pro změnu vašeho čísla Google Voice. Pokud se přestěhujete, tím, že zaplatíte poplatek přesunete vaši historii a kontakty. Staré číslo vám zůstane na 3 měsíce, než pošlete nové informace do vašich kontaktů.
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Google účet
 • Místní poštovní směrovací číslo
 • Mobilní telefon/pevnou linku pro přesměrování
 • Aplikaci Google Voice
 • Informace o vaší kreditní kartě (volitelné)
 • Google kontakty

Související články

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 3 622 krát
Stránka byla zobrazena 3 622 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama