Hlasová schránka Google Voice je bezplatná služba, která umožňuje lidem si vybrat místní číslo pro hlasovou schránku a pro účely volání. Vaše číslo Google Voice můžete propojit s vaším mobilním telefonem a/nebo pevnou linkou, takže můžete obdržet hovor ve všech vašich telefonech a jednoduše můžete přesměrovat hovory do přepsané hlasové schránky, když nejste dostupní. Následujte tyto instrukce a získejte Google Voice telefonní číslo a začněte používat váš účet.

Část 1 ze 4:
Přihlaste se do Googlu

 1. 1
  Navštivte www.Google.com/voice. Přihlaste se do Google účtu. Všechny vaše výrobky Google jsou nyní pod jednou střechou, takže můžete použít stejné uživatelské jméno a heslo, které používáte pro váš Gmail.
  • Pokud momentálně nepoužíváte žádné produkty Google, měli byste si založit Google účet. Navštivte webovou stránku accounts.google.com/NewAccount a zadejte vaše informace a přihlaste se.
 2. 2
  Počkejte na výzvu na Google.com/voice stránce, která uvádí "Nastavte vaše číslo pro hlasovou schránku Google Voice."
  • Pokud se výzva nezobrazí, klikněte na link "Získejte číslo Google Voice" na levé straně stránky.
  Reklama

Část 2 ze 4:
Vyberte si číslo Google Voice

 1. 1
  Klikněte na tlačítko "Přeji si nové číslo" v první výzvě nastavení.
  • Máte možnost nastavit účet Google Voice s vaším telefonním číslem. Tímto budete moci využívat některé funkce Google Voice. Vždycky můžete použít číslo Google Voice ve spojení s vaším číslem mobilního telefonu.
 2. 2
  Vložte poštovní směrovací číslo nebo číslo oblasti a najděte dostupné místní číslo. Klikněte na "Další."
  • Pokud není k dispozici žádné telefonní číslo, zadejte poštovní směrovací číslo v okolí. Některé velké metropolitní oblasti nemají k dispozici místní telefonní čísla.
  • Pokud začínáte s účtem Google Voice, abyste mohli zdarma volat v rámci US nebo Kanady, můžete si vybrat telefon v oblasti s poštovním směrovacím číslem, kde žije většina rodinných příslušníků nebo přátel, kterým nejčastěji voláte. Lidé, kteří používají pevné linky mohou zavolat vaše číslo Google Voice zdarma a to zavolá a přesměruje se na číslo vašeho mobilního telefonu.
 3. 3
  Vyberte vaše číslo ze seznamu čísel potom, co najdete poštovní směrovací číslo s dostupnými telefonními čísly. Klikněte na kruh vedle čísle a vyberte "Pokračovat."
  • Pamatujte si, že budete muset zaplatit za změnu vašeho čísla v budoucnu, proto si dobře vyberte.
 4. 4
  Zadejte osobní identifikační číslo (PIN) a získejte přístup do vašeho telefonního čísla. Napište si číslo nebo se ujistěte, že si jej pamatujete.
  Reklama

Část 3 ze 4:
Přesměrování hovorů Google Voice

 1. 1
  Vyhledejte výzvu, která vás požádá o spojení čísla, na které se přeposílají hovory do vašeho účtu. Můžete nastavit více čísel v budoucnu, ale tímto budete moci spojit všechny účty již nyní.
 2. 2
  Zadejte telefonní číslo podle vašeho výběru. Vyberte o jaký typ telefonu se jedná.
 3. 3
  Najděte potvrzovací číslo na další obrazovce s výzvou. Klikněte na tlačítko "Zavolejte mi ihned" a potvrďte. Ujistěte se, že je váš druhý telefon poblíž, takže jej můžete zvednout.
  • Potvrzení povolí Google Voice, aby se ujistil, že používáte telefon s přesměrováním, který je váš.
 4. 4
  Zvedněte telefon. Zadejte potvrzovací číslo, když jste vyzváni.
 5. 5
  Pokračujte s následováním instrukcí výzev pro nastavení vaší osobní zprávy pro hlasovou schránku. Jedna z hlavních výhod Google Voice je, že nabízí digitální hlasovou schránku s přepisem, takže můžete získat zprávy hlasové schránky do vašeho účtu Gmail.
  Reklama

Část 4 ze 4:
Nastavení čísla Google Voice Number

 1. 1
  Vraťte se zpět na stránku Google.com/Voice a podívejte se na historii účtu.
 2. 2
  Změňte nastavení kliknutím na ikonu zobrazující ozubené kolo nahoře v pravé části stránky.
 3. 3
  Odstraňte promítání hovoru. Uložte změny.
  • Promítání hovoru vyzve osobu, která volá, aby zadala své jméno. Také tato funkce informuje o tom, že používají hlasovou stránku Google Voice. Většina uživatelů Google Voice preferuje transparentní systém o kterém uživatelé nevědí, že je spojený s používaním Google Voice.
 4. 4
  Přidejte informace o vaší kreditní kartě pod záložkou "Vyúčtování". Toto je nezbytné pouze pokud chcete provést levné mezinárodní hovory. Můžete zkontrolovat sazby hovorů do cizích zemí, před tím, než začnete hovor.
 5. 5
  Stáhněte si aplikaci Google Voice do vašeho smartphonů, pokud Android, Blackberry nebo iPhone. Použitím aplikace můžete zavolat z vašeho čísla Google Voice, poslat a obdržet textové zprávy ve vašem telefonu a zobrazit lehce historii na vašem telefonu.
 6. 6
  Načtěte vaše kontakty s použitím možnosti Kontakty Google. Také můžete importovat kontakty z vašeho telefonu nebo z jiných zdrojů.
 7. 7
  Zaplaťte poplatek $10 pro změnu vašeho čísla Google Voice. Pokud se přestěhujete, tím, že zaplatíte poplatek přesunete vaši historii a kontakty. Staré číslo vám zůstane na 3 měsíce, než pošlete nové informace do vašich kontaktů.
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Google účet
 • Místní poštovní směrovací číslo
 • Mobilní telefon/pevnou linku pro přesměrování
 • Aplikaci Google Voice
 • Informace o vaší kreditní kartě (volitelné)
 • Google kontakty

Související články

Jak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak smazat účet na Spotify
Jak získat něčí heslo k Facebooku
Jak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak hledat na hlubokém webu
Jak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat Instagram
Jak smazat cookies z vašeho prohlížeče
Jak nastavit dva monitory
Jak hackovat
Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp
Jak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak na Facebooku nastavit, aby vás ostatní viděli offline
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama