Netflix je jednou z nejoblíbenějších placených a sdílených služeb na internetu. Dovoluje sdílet spoustu druhů filmů či televizních programů na vašem počítači, televizi nebo na mobilu. Získání účtu Netflix vám zabere pouze pár minut a získáte tak službu, která vám dovolí sledovat cokoliv dostupného na jakémkoliv zařízení.

Část 1 ze 3:
Získejte přeplatné Netflixu

 1. 1
  Navštivte webové stránky Netflix. I když většina zařízení, které podporují Netflix, vám dovolí vytvořit účet na těchto zařízení, tak zřejmě zjistíte, že bude jednodušší a rychlejší, vytvořit účet přímo na počítači.
  • Netflix není dostupný ve všech zemích. Zjistěte, zda je Netflix dostupný pro vaši zemi.
  • Pokud si přejete získat předplatné Netflix dvd v USA, navštivte tuto stránku dvd.netflix.com. Registrace je podobná jako u jiných sdílených služeb.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Začít můj měsíc zdarma. Všechna členství začínají s jedním měsícem zdarma. Bude potřeba zadat údaje pro platbu, ale pokud zrušíte službu během prvního měsíce, nebude vám nic účtováno.
 3. 3
  Vytvořte si účet. Pro založení účtu bude jednoduše potřeba vaše emailová a heslo. Pro vytvoření účtu je možné použít i váš Facebook účet, což může být užitečné, pokud se snažíte udržet svých účtu co nejméně.
 4. 4
  Vyberte si plán. Na výběr máte ze tří sdílených plánů:
  • Nejlevnější - sledujte na jedné obrazovce v SD kvalitě.
  • Běžný - sledujte na dvou obrazovkách v HD kvalitě
  • Premium - sledujte na čtyřech obrazovkách v HD kvalitě.
  • S dražšími plány můžete sdílet informace z Netflixu se svými přáteli a rodinou a oni mohou tak sledovat to samé ve stejný čas jako vy (není to technicky povoleno Netflixem, ale je to běžná praxe).
  • Ne veškerý obsah je dostupný v HD. Najdete tu také velmi omezený obsah, který je dostupný v Ultra HD kvalitě.
 5. 5
  Zadejte své fakturační údaje. Budete muset zadat svou kreditní kartu i fakturační údaje. Můžete také použít Pay Pal. Musíte zadat platnou kartu, jelikož po zkušební době bude váš Netflix zpoplatněn.
  • Pokud se přihlašujete kvůli službě Netflix půjčovny DVD, ujistěte se, že jste správně zadali vaši emailovou adresu, protože na ni vždy obdržíte vaše DVD.
 6. 6
  Zaškrtněte, která zařízení budete používat. Neovlivní to nijak vaši objednanou službu, ale dává to Netflixu informace, na jakých zařízení ho lidé sledují. I tak se můžete ale připojit se zařízením, které jste si nevybrali.
 7. 7
  Vyberte si z nabízených titulů. Zobrazí se vám výběr titulů z knihovny Netflixu. Vyberte si z nich tři tituly, které se vám líbí. Toto však jen pomůže Netflixu příště určit, které tituly vám doporučí, takže se netrapte s tím, co si vyberete.
  • Použijte webovou stránku Netflix DVD pro vytvoření objednávky DVD, které si přejete obdržet. Můžete upravovat svůj seznam a přidávat nové tituly kdykoliv si přejete. Ve chvíli, kdy DVD vrátíte, tak vám bude zasláno další DVD z vašeho seznamu.
  Reklama

Část 2 ze 3:
Sledování sdíleného videa

 1. 1
  Sledujte na webové stránce Netflixu. Můžete se přihlásit na Netflix a sledovat tak přímo z vašeho počítače. Použijte lištu hledání pro nalezení specifického titulu nebo prohledávejte různé kategorie. Můžete použít jakýkoliv webový prohlížeč. Budete vyzváni k instalaci Microsoft Silverlight doplňku, pokud ho však již nemáte nainstalovaný.
  • Pokud se snažíte sledovat Netflix ze země, která není podporována, tak klikněte sem.
 2. 2
  Sledujte Netflix na svém telefonu či tabletu. Na Netflix se můžete připojit pomocí vašeho mobilního zařízení stažením aplikace Netflix zdarma z Apple store či Google Play store. Sledování sdílených videí z Netflixu na síti může odebírat velké množství dat velmi rychle, takže buďte opatrní, když sledujete videa a máte zapnutý roaming.
 3. 3
  Sledujte Netflix na jiném zařízení. Netflix je momentálně dostupný na čím dál tím více zařízení. Spousta Smart tv a Blu-Ray přehrávačů mají nainstalovanou aplikaci Netflix. Set-top boxy, jako jsou Apple TV a ROKU, podporují Netflix. Stejně jako mnoho hracích konzolí mají Netflix také dostupný.
  • Proces se samozřejmě liší zařízení od zařízení, ale obecně by se dalo říci, že bude pouze třeba stáhnout si aplikaci Netflix a přihlásit se na váš účet.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli Wii.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli PS3.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli XBOX 360.
  Reklama

Část 3 ze 3:
Dostupnost Netflixu z jiných zemí

 1. 1
  Otevřete Google Chrome nebo Mozillu Firefox. Tyto prohlížeče vám usnadní nainstalování doplňků, které vám pomohou ošálit Netflix, aby si myslel, že se přihlašujete z území Spojených Států (nebo jiné podporované oblasti).
  • Klikněte sem, pro pokyny k instalaci Chrome.
  • Klikněte sem, pro pokyny k instalaci Firefox.
 2. 2
  Navštivte odblokovací webovou stránku Hola. Tento doplněk prohlížeče přesměruje vaši síť přes server, lokalizovaný v zemi, kterou si vyberete. To vám dovolí oklamat Netflix, aby si myslel, že se připojujete z jiné země. Můžete si ho stáhnout zdarma na hola.org.
  • Odblokovací program Hola je připojen přes proxy server tak jednoduše, jak to jen jde. Stejný výsledek dosáhnete také připojením k nějakému proxy serveru nebo VPN, umístěnému v zemi, ze které se k Netflixu chcete připojit. Použijte tento návod pro více informací o proxy serverech a VPN.
 3. 3
  Klikněte na Získat Hola zdarma. Nainstaluje se vám tak doplněk Hola přímo do vašeho počítače.
 4. 4
  Restartujte po instalaci váš prohlížeč. Tlačítko Hola byste měli vidět hned vedle lišty adresního řádku.
 5. 5
  Navštivte stránku Netflix. Budete se stále potřebovat přihlásit a mít platné předplatné pro sledování videa.
 6. 6
  Klikněte na tlačítko odblokovače Hola ve vašem prohlížeči. Otevřete tak menu Hola odblokovače.
 7. 7
  Vyberte si zemi, kde je Netflix podporován. Seznam všech podporovaných zemí naleznete na stránce Netflixu.
 8. 8
  Klikněte na tlačítko Obnovit. Stránka se změní na místní verzi stránky země, kterou jste si vybrali. Dejte si pozor na to, že pokud je v zemi, kterou jste si vybrali, používán jiný jazyk, tak se i prostředí změní do tohoto jazyka.
  Reklama

Tipy

 • Pro Netflix je nutná minimální rychlost připojení 0,5 Mbps pro sdílená videa v menší kvalitě. Pro kvalitu HD bude nutná rychlost připojení alespoň 5 Mbps. Použijte tohoto průvodce ke zjištění vaší připojovací rychlosti.Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 985 krát
Stránka byla zobrazena 3 985 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama