Netflix je jednou z nejoblíbenějších placených a sdílených služeb na internetu. Dovoluje sdílet spoustu druhů filmů či televizních programů na vašem počítači, televizi nebo na mobilu. Získání účtu Netflix vám zabere pouze pár minut a získáte tak službu, která vám dovolí sledovat cokoliv dostupného na jakémkoliv zařízení.

Část 1 ze 3:
Získejte přeplatné Netflixu

 1. 1
  Navštivte webové stránky Netflix. I když většina zařízení, které podporují Netflix, vám dovolí vytvořit účet na těchto zařízení, tak zřejmě zjistíte, že bude jednodušší a rychlejší, vytvořit účet přímo na počítači.
  • Netflix není dostupný ve všech zemích. Zjistěte, zda je Netflix dostupný pro vaši zemi.
  • Pokud si přejete získat předplatné Netflix dvd v USA, navštivte tuto stránku dvd.netflix.com. Registrace je podobná jako u jiných sdílených služeb.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Začít můj měsíc zdarma. Všechna členství začínají s jedním měsícem zdarma. Bude potřeba zadat údaje pro platbu, ale pokud zrušíte službu během prvního měsíce, nebude vám nic účtováno.
 3. 3
  Vytvořte si účet. Pro založení účtu bude jednoduše potřeba vaše emailová a heslo. Pro vytvoření účtu je možné použít i váš Facebook účet, což může být užitečné, pokud se snažíte udržet svých účtu co nejméně.
 4. 4
  Vyberte si plán. Na výběr máte ze tří sdílených plánů:
  • Nejlevnější - sledujte na jedné obrazovce v SD kvalitě.
  • Běžný - sledujte na dvou obrazovkách v HD kvalitě
  • Premium - sledujte na čtyřech obrazovkách v HD kvalitě.
  • S dražšími plány můžete sdílet informace z Netflixu se svými přáteli a rodinou a oni mohou tak sledovat to samé ve stejný čas jako vy (není to technicky povoleno Netflixem, ale je to běžná praxe).
  • Ne veškerý obsah je dostupný v HD. Najdete tu také velmi omezený obsah, který je dostupný v Ultra HD kvalitě.
 5. 5
  Zadejte své fakturační údaje. Budete muset zadat svou kreditní kartu i fakturační údaje. Můžete také použít Pay Pal. Musíte zadat platnou kartu, jelikož po zkušební době bude váš Netflix zpoplatněn.
  • Pokud se přihlašujete kvůli službě Netflix půjčovny DVD, ujistěte se, že jste správně zadali vaši emailovou adresu, protože na ni vždy obdržíte vaše DVD.
 6. 6
  Zaškrtněte, která zařízení budete používat. Neovlivní to nijak vaši objednanou službu, ale dává to Netflixu informace, na jakých zařízení ho lidé sledují. I tak se můžete ale připojit se zařízením, které jste si nevybrali.
 7. 7
  Vyberte si z nabízených titulů. Zobrazí se vám výběr titulů z knihovny Netflixu. Vyberte si z nich tři tituly, které se vám líbí. Toto však jen pomůže Netflixu příště určit, které tituly vám doporučí, takže se netrapte s tím, co si vyberete.
  • Použijte webovou stránku Netflix DVD pro vytvoření objednávky DVD, které si přejete obdržet. Můžete upravovat svůj seznam a přidávat nové tituly kdykoliv si přejete. Ve chvíli, kdy DVD vrátíte, tak vám bude zasláno další DVD z vašeho seznamu.
  Reklama

Část 2 ze 3:
Sledování sdíleného videa

 1. 1
  Sledujte na webové stránce Netflixu. Můžete se přihlásit na Netflix a sledovat tak přímo z vašeho počítače. Použijte lištu hledání pro nalezení specifického titulu nebo prohledávejte různé kategorie. Můžete použít jakýkoliv webový prohlížeč. Budete vyzváni k instalaci Microsoft Silverlight doplňku, pokud ho však již nemáte nainstalovaný.
  • Pokud se snažíte sledovat Netflix ze země, která není podporována, tak klikněte sem.
 2. 2
  Sledujte Netflix na svém telefonu či tabletu. Na Netflix se můžete připojit pomocí vašeho mobilního zařízení stažením aplikace Netflix zdarma z Apple store či Google Play store. Sledování sdílených videí z Netflixu na síti může odebírat velké množství dat velmi rychle, takže buďte opatrní, když sledujete videa a máte zapnutý roaming.
 3. 3
  Sledujte Netflix na jiném zařízení. Netflix je momentálně dostupný na čím dál tím více zařízení. Spousta Smart tv a Blu-Ray přehrávačů mají nainstalovanou aplikaci Netflix. Set-top boxy, jako jsou Apple TV a ROKU, podporují Netflix. Stejně jako mnoho hracích konzolí mají Netflix také dostupný.
  • Proces se samozřejmě liší zařízení od zařízení, ale obecně by se dalo říci, že bude pouze třeba stáhnout si aplikaci Netflix a přihlásit se na váš účet.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli Wii.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli PS3.
  • Použijte návod pro podrobnější instrukce nastavení aplikace Netflix na konzoli XBOX 360.
  Reklama

Část 3 ze 3:
Dostupnost Netflixu z jiných zemí

 1. 1
  Otevřete Google Chrome nebo Mozillu Firefox. Tyto prohlížeče vám usnadní nainstalování doplňků, které vám pomohou ošálit Netflix, aby si myslel, že se přihlašujete z území Spojených Států (nebo jiné podporované oblasti).
  • Klikněte sem, pro pokyny k instalaci Chrome.
  • Klikněte sem, pro pokyny k instalaci Firefox.
 2. 2
  Navštivte odblokovací webovou stránku Hola. Tento doplněk prohlížeče přesměruje vaši síť přes server, lokalizovaný v zemi, kterou si vyberete. To vám dovolí oklamat Netflix, aby si myslel, že se připojujete z jiné země. Můžete si ho stáhnout zdarma na hola.org.
  • Odblokovací program Hola je připojen přes proxy server tak jednoduše, jak to jen jde. Stejný výsledek dosáhnete také připojením k nějakému proxy serveru nebo VPN, umístěnému v zemi, ze které se k Netflixu chcete připojit. Použijte tento návod pro více informací o proxy serverech a VPN.
 3. 3
  Klikněte na Získat Hola zdarma. Nainstaluje se vám tak doplněk Hola přímo do vašeho počítače.
 4. 4
  Restartujte po instalaci váš prohlížeč. Tlačítko Hola byste měli vidět hned vedle lišty adresního řádku.
 5. 5
  Navštivte stránku Netflix. Budete se stále potřebovat přihlásit a mít platné předplatné pro sledování videa.
 6. 6
  Klikněte na tlačítko odblokovače Hola ve vašem prohlížeči. Otevřete tak menu Hola odblokovače.
 7. 7
  Vyberte si zemi, kde je Netflix podporován. Seznam všech podporovaných zemí naleznete na stránce Netflixu.
 8. 8
  Klikněte na tlačítko Obnovit. Stránka se změní na místní verzi stránky země, kterou jste si vybrali. Dejte si pozor na to, že pokud je v zemi, kterou jste si vybrali, používán jiný jazyk, tak se i prostředí změní do tohoto jazyka.
  Reklama

Tipy

 • Pro Netflix je nutná minimální rychlost připojení 0,5 Mbps pro sdílená videa v menší kvalitě. Pro kvalitu HD bude nutná rychlost připojení alespoň 5 Mbps. Použijte tohoto průvodce ke zjištění vaší připojovací rychlosti.Reklama

Související články

Jak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak získat něčí heslo k Facebooku
Jak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak smazat účet na Spotify
Jak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak kontaktovat Instagram
Jak hledat na hlubokém webu
Jak vypnout ochranu proti zápisu
Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp
Jak nastavit dva monitory
Jak hackovat
Jak smazat cookies z vašeho prohlížeče
Jak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak na Facebooku nastavit, aby vás ostatní viděli offline
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od
wikiHow redaktor
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 737 krát
Stránka byla zobrazena 3 737 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama