Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete chodit s mužem, kteří je ve znamení berana (21. března – 19. dubna), budete muset být odvážná, sofistikovaná a důvtipná. Budete si muset získat jeho pozornost a ukázat mu své sebevědomí. Není divu, že jste se do tohoto muže zamilovala – je sebejistý, okouzlující a sexy. Když se budete dostatečně snažit, podaří se vám s ním vybudovat dlouhodobý vztah.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Zajistěte, aby si vás všiml

 1. 1
  Flirtujte s ním. Muži ve znamení berana jsou velmi vášniví a eroticky založení. Pokud máte svoji sexualitu pohřbenou pod spoustou pochybností a zábran, nikdy tohoto muže neokouzlíte. Začněte s ním tedy flirtovat. Pro muže ve znamení berana je to ta nejlepší zábava.
  • Flirtujte s ním různě – očima, tělem, i slovně. Pokud chcete, aby se s vámi dobře bavil, povídejte si s ním dvojsmyslně a hrajte si s ním. Tito muži milují chytré ženy, se kterými je stále zábava.
 2. 2
  Využijte řeč těla. Muži ve znamení berana dobře vnímají svá těla i těla ostatních lidí. Pokud chcete jeho potřeby uspokojit, využívejte svoji řeš těla. Pohlaďte ho po zádech, hrajte si s vlasy, nebo mu přejeďte podpatkem po noze. Díky tomu bude moci myslet pouze na vás.
  • Berani ovšem milují i inteligentní ženy. Zajímá je vášeň, novinky a vzrušení. Když se vám podaří ho upoutat sexuálně, intelektuálně i jinak, nebude schopen vám odolat.
 3. 3
  Oblékejte se žensky. Většina mužů ve znamení berana miluje ženy, které se oblékají žensky. Chtějí partnerku, o kterou budou moci pečovat a která je bude potřebovat. Stačí se vhodně obléci a dosáhnete toho, že vás tak bude vnímat. Hezké šaty a sukně mu ukážou vaši ženskost.
  • Protože je muž ve znamení berana velmi smyslný, je důležité také hezky vonět. Měla byste zapojit všechny jeh smysly. Dotek jemné kůže, příjemná vůně, ženská silueta v hezkých šatech atd. Měla byste zajistit, aby na vás myslel skutečně téměř neustále.
 4. 4
  Obdivujte ho. Muži ve znamení berana mají sami sebe moc rádi. Někdy jsou dokonce sebestřední a egoističtí. Pokud se mu chcete dostat do hlavy, budete s ním muset tuto hru hrát. Snažte se ho často chválit. Bude si myslet, že jste jednoduše všímavá.
  • Tato vlastnost se někdy těžko snáší. Uvědomte si, že je to součást jeho osobnosti. Pro některé ženy je to okouzlující, pro jiné zase bolestivé. Pokud vám to nevadí a dáte to najevo, váš beran vás bude milovat.
 5. 5
  Buďte sebejistá. Muž ve znamení berana potřebuje vedle sebe silnou osobnost. Sice hledá dámu v nesnázích, ale potřebuje i sebejistou ženu. Zní to trochu zvláštně, ale s trochou cviku se vám to podaří. Ukažte mu, že máte ráda sama sebe a uvidíte, že se mu budete líbit ještě více.
  • Můžete ho chválit a zároveň se chovat sebejistě. Když se vám to povede, dáte mu najevo, že dobře víte, co děláte a že se vám skutečně líbí a že vám nevadí ho chválit.
 6. 6
  Buďte chytrá. Kromě sebevědomí berani milují také chytré ženy. Chtějí někoho, kdo s nimi bude na stejné úrovni – muž ve znamení berana nemá rád nudu a potřebuje neustálou zábavu. Když budete dost chytrá, budete mu to moci dopřát.
  • Klidně svého berana trochu poškádlete. Bude si užívat vaši pozornost! Nemusíte jen suše poskytovat fakta – bavte se s ním s humorem a trochu dynamičtěji. Jednoduše buďte sama sebou!
 7. 7
  Beran je znamení ohně. Beran, lev a střelec jsou znamení ohně. To znamená, že jsou entuziastičtí, nezastavitelní a mají rádi život. Jsou většinou sebejistí, sexuální a velmi kreativní.
  • Nevýhodou je to, že mají silnou osobnost a často jsou panovační. Když se váš beran příliš rozohní, měla byste si dávat pozor, abyste se nespálila. Pokud vám jeho žár nevadí, nemusíte se mu vyhýbat.

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Začátek vztahu

 1. 1
  Hrajte s ním hru na kočku a na myš. Měla byste zajistit, aby si beran stále myslel, že vás dobývá. Tato role je pro něho přirozená a užívá si ji. Neměla byste mu to tedy usnadňovat. Užívejte si jeho pozornost. Jedině tak dosáhnete toho, že se do vás zamiluje.
  • Užívejte si to, že je v podstatě všechno na vás, ale on si toho není vědom. Neměla byste být ale myš, která uteče a není po ní ani stopy – pouze se vyhýbejte tomu, aby vás snadno chytil. Ukažte mu, že se postupně blíží k tomu, aby vás polapil. Když bude mít pocit, že mu stále unikáte, najde si nakonec jinou myš.
 2. 2
  Debatujte s ním. Berani milují ženy, které jsou pro ně intelektuální výzvou. Nebojte se mluvit s ním o zajímavých věcech. Bude ohromen tím, jak inteligentní jste.
  • Dávejte si ovšem pozor, berani jsou rádi na koni. Když jeho názory vyvrátíte, nemusel by to zvládnout. Musíte k němu být jemná a umět se shodnout na tom, že máte každý jiný názor. Debatování má sice velmi rád, ale také rád vyhrává.
 3. 3
  Buďte dobrodružná. V životě berana není místo pro nudu. Jakmile se začne nudit, začne hledat vzrušení někde jinde. Musíte se tedy chovat stále dobrodružně. Plánujte zajímavá a exotická rande a nebojte se podnikat i šílené věci. Jděte do zábavního parku, vyrazte na výlet do hor, nebo jeďte na víkend do jiného města. Jednoduše se snažte udržet ve vašem vztahu vzrušení.
  • Tato rada se nehodí pouze pro berany, ale i pro všechny ostatní. Existují důkazy o tom, že když se vaše tělo vzruší (například strachem, přívalem adrenalinu atd.), nedokáže si vyložit, proč přesně to tak je, takže si myslí, že je to tím, jak sexy je váš partner. [1]
 4. 4
  Berte berana takového, jaký je. Berani (a všechna ostatní ohňová znamení) mají většinou i několik nepříjemných vlastností: jsou sobečtí, žárliví, temperamentní, dětinští a náladoví. Když se tato jejich stránka projeví, musíte zachovat klid a nebrat si to osobně. Uvědomte si, že když projevují emoce, znamená to, že jim na vás záleží.
  • Berani mají ovšem také spoustu pozitivních vlastností (jinak by se vám takový muž přece ani nelíbil). Jsou cílevědomí, sebevědomí, charismatičtí, chytří a smyslní. Jejich špatné vlastnosti se projevují mnohem více, protože jsou to silné osobnosti.
 5. 5
  Zajistěte, aby chtěl stále více. Berani mají rádi výzvy, takže byste se měla snažit ho stále provokovat. Neukazujte mu vše hned a nechejte si něco do zálohy. Nejlepší bude, když bude mít pocit, že je stále co dobývat.
  • Je důležité, abyste v tomto vztahu zůstala sama sebou. Věnujte se svým koníčkům a mějte i svůj vlastní život. Beran díky tomu bude vědět, že má stále co objevovat a že vás ještě úplně nezná. Žádný beran nechce jednoduše předvídatelnou partnerku.

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Jak zajistit, aby vám vztah vydržel

 1. 1
  Buďte impulzivní a trochu nemravná. Nezapomínejte na to, že berani nesnáší nudu. Měla byste tedy být impulzivní i trochu nezbedná. Beran je přesně takový, takže vás rozhodně pochopí. Můžete ho vzít třeba na neočekávaný výlet. Uvidíte, že na to nikdy nezapomene.
  • Kromě impulzivní sexuality byste měla být impulzivní i v životě. Překvapujte ho dárky, výlety, změnami plánu – beran si to bude užívat. Měla byste zajistit, aby většinu času nevěděl, co se bude dít dál.
 2. 2
  Všímejte si detailů. Když pro svého muže budete chtít udělat něco romantického, snažte se ukázat mu, že mu věnujete pozornost. Když uvidí, že si pamatujete něco, co vám řekl před několika měsíci, bude mít radost a uvidí, že si ho skutečně vážíte.
  • Tím se vracíme k tomu, že muži ve znamení berana potřebují pozornost a chválu. I když se zdá, že je sebejistý a nic nepotřebuje, není to pravda. Potřebuje ostatní lidi a jejich úctu. Když mu ukážete, že si ho vážíte a věnujete mu pozornost, bude vědět, že jste přesně to, co potřebuje.
 3. 3
  Snažte se na něm neviset. Beran je ohňové znamení a potřebuje k životu spoustu svobody. Když se budete snažit řídit jeho život, nakonec vybuchne. Své svobody a nezávislosti si velmi váží, takže mu musíte dopřát dost prostoru a důvěřovat mu.
  • Beran potřebuje partnerku, která má svůj vlastní život. Když se na něho budete příliš upínat, stanete se pro něho přítěží. Buďte sebejistá! Jedině tak pro něho budete dost sexy.
 4. 4
  Buďte energická a projevujte nadšení. Beran je plný života a očekává to samé i od vás. Jak jinak byste s ním dokázala udržet krok? Beran se stále někam žene, takže pokud mu chcete být dobrou partnerkou, budete v sobě muset objevit spoustu energie. Udržujte ve vašem vztahu vzrušení. Koneckonců je to to jediné, co máte.
  • Nebojte se projevit své emoce. Berani si užívají různé podněty a pocity. Když se vám něco bude líbit, mluvte o tom. Když vám váš partner bude projevovat lásku, dejte mu najevo, že je to pro vás důležité.
 5. 5
  Zajistěte, aby se stal vaším rytířem na bílém koni. Beran se bude vždy snažit postarat se o vás a být mužem, kterého jste si vysnila. Je si jistý, že na to má, takže mu to dovolte. Tito muži vám bez problémů dokážou, že gentlemani ještě nevymřeli. Dejte mu najevo, že si toho vážíte a že ho potřebujete.
  • Ukažte mu svoji zranitelnost. Berani jsou náladoví a velmi nezávislí, ale když mu ukážete své skutečné emoce, bude vědět, že vám také může ukázat svoji zranitelnost. Když mu ukážete svoji jemnou stránku, bude se mu to líbit a bude nadšený, že mu důvěřujete.

Tipy

 • Uvědomte si, že berani mají velká ega, takže pokud si chcete svého berana udržet, musíte jeho ego podporovat navždy. Je dobré mu lichotit, ale neměla byste to přehánět, protože blahosklonnost odhalí a nebude z ní nadšený. Raději si najde ženu, která mu bude partnerem co se týče inteligence a vtipu.
 • Berani jsou soutěživí a většinou vynikají v různých sportech.

Varování

 • Berani mohou být sobečtí a temperamentní. Pokud nejste ochotná tyto nálady řešit, raději si najděte muže v jiném znamení.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 15 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 33 626 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 33 626 krát.

Pomohl vám tento článek?