Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Sex appeal je, přirozeně, vlastně nedefinovatelný - je to jedna z vlastností, která vás přitahuje k někomu, kdo nemusí být nutně fyzicky atraktivní, chytrý a dokonce ani milý. Ale přesto, že je to těžko uchopitelná věc, dá se jí dosáhnout. Čtěte dál a naučte se, jak sex appeal také získat.

Část 1
Část 1 ze 2:

Pro muže

 1. 1
  Buďte vůdčí. Nestyďte se převzít kontrolu nad situací, ať už se jedná o to, kam půjdete na večeři, nebo o to, zda dokážete být vedoucím v dlouhodobém projektu. Být nebojácným mužem činu je zatraceně sexy, i když se to týká malých každodenních záležitostí.
  • Je spousta příležitostí k tomu, abyste tohle dokázal i během randění. například, pokud požádáte ženu o schůzku a ona nebude vědět, kam jít, nebuďte nerozhodní a nesnažte se plout s davem. jednoduše zvedněte telefon a zamluvte dobrou restauraci.
  • Rozhodnutí dělejte se sebedůvěrou. věřte svému vlastnímu úsudku a své schopnosti věnovat pozornost nápadům druhých a pak rozhodněte, co je nejlepší. Jste zrovna tak schopný udělat správné rozhodnutí, jako kdokoliv jiný.
  • To neznamená, že musíte být neustále za alfa samce - je rozdíl mezi tím, mít věci pod kontrolou a být agresivní. Můžete být vůdcem i tehdy, pokud jste tichý a soustředěný.
 2. 2
  Sebevědomě flirtujte. Nepotřebujete vypadat jako model, ani nemusíte mít závratné IQ, abyste byl dobrý ve flirtování. Opravdu! Žádá si to pouze zdravé sebevědomí, trochu odvahy a smysl pro odhad situace.
  • Oční kontakt. Když se snažíte s někým flirtovat, nedívejte se do země, přes rameno nebo do stropu. Dívejte se přímo do očí. Když udržíte něčí pohled, zvýší to pocit intimity a důvěry a je to ta nejjednodušší věc, kterou se můžete naučit, aby se z vás stal přeborník ve flirtování.
  • Mluvte zřetelně a jasně. Není to o tom, co říkáte, ale jak to říkáte. Myslete na to, buďte stručný ale milý a mluvte jen o tom, co znáte. Snažte se nehuhlat, nedrmolit a neprokládejte řeč všelijakými "éééé" a "hmmmm". Pokud potřebujete vteřinku na to, abyste popadl dech a rozmyslel si, co říct, zmlkněte. Udržte oční kontakt a získejte tak trochu času na rozmyšlenou.
  • V nejlepším se má přestat. Lidé mají rádi to, co je pro ně vzácné a neokoukané a nedostatek jen zvyšuje poptávku. Flirtujte tak akorát často na to, abyste zůstal stále zajímavý, ale ne tak často, aby to už bylo nudné nebo ještě hůř - tak časté, že budete otravný. Zkrátka flirtujte s rozumem.
 3. 3
  Neztrácejte své zájmy a koníčky. Sexy lidé jsou zajímaví a zajímaví lidé mají koníčky a vášně. Nezapomínejte na čas, který si vyhradíte sám pro sebe a věnujte se čemukoliv, co vás zajímá a baví.
  • Uvědomte si pozitiva. Předně vám čas, strávený vašimi koníčky umožní oprostit se od stresu a uvolnit se. Díky tomu pak budete klidnější a pohodovější, když budou okolo vás lidé. A za druhé vám koníčky dají téma k rozhovoru. Nebudete tak muset mluvit jen o škole, práci nebo počasí, až si příště budete chtít s někým povídat.
  • Nemáte žádné zájmy a koníčky? Tak si nějaké najděte! Začněte se věnovat sportu, který jste vždycky chtěl vyzkoušet, zapište se na lekce kreslení nebo zpěvu, začněte něco vyrábět - zkrátka cokoliv, po čem jste vždycky toužil, ale nikdy s tím z jakéhokoliv důvodu nezačal. Budete spokojenější sám se sebou, což se přenese i na vaše sebevědomí a atraktivitu.
 4. 4
  Odmítnutí přijímejte s nadhledem. Pokud se někdo na vaši udičku nechytá, nechte to bez komentáře a odejděte. Když budete mít nadhled nad drobnými ústrky a nedorozuměními, bude okolo vás aura tajemna. Navíc tak necháte dotyčnému člověku otevřené dveře pro případ, že by změnil názor.
  • Netrestejte ty, kterým nepřipadáte atraktivní. Přitažlivost je složitá věc a je spousta důvodů, proč s někým chemie zkrátka nefunguje. Místo toho, abyste se choval ublíženě nebo zahořkle, nechte to být. Udržte si přátelský postoj. Možná že to s někým nevyšlo, ale když zachováte dekorum, někdo jiný si možná všimne, jak silná jste osobnost.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Pro ženy

 1. 1
  Udržte si tajemství. Nechte okolí, ať hádá! Nevyzrazujte o sobě na potkání úplně všechno. Lidé mají rádi hádanky a budou mít větší zájem zjistit, kdo jste a co děláte, když o vás nebudou vědět všechno.
  • Odmítejte zdvořile a vtipně. Když vás někdo začne tlačit, abyste mu řekla víc, obraťte to ve veselý flirt. "Když ti to řeknu, budu tě muset zabít" je klasika, ale můžete vyzkoušet i například "Promiň, to je přísně tajné". pro větší efekt můžete ještě laškovně mrknout.
  • Nerozebírejte nudné podrobnosti. Když mluvíte o sobě, snažte se, aby to bylo zajímavé. Myslete na to, co vás dělá jedinečnou a najděte způsob, jak to zmínit, aniž byste o sobě prozradila příliš mnoho.
 2. 2
  Vyzařujte sebevědomí. Dělejte dojem, že vůbec nepotřebujete, aby vám ostatní říkají, jak jste přitažlivá, protože to sama dobře víte.
  • Nebuďte nervózní. Když budete nervózní, muži s vámi rozhodně nebudou chtít nic mít. Pokud zůstanete klidná a sebevědomá, přenese se to i na muže, o kterého máte zájem.
  • Natrénujte si správný postoj. Choďte rovně, s bradou vzhůru, energickým pevným krokem. I když se nebudete cítit nejlíp, budete vypadat neporazitelná.
  • Dívejte se lidem do očí. Nedívejte se do země a neprobodávejte lidi očima. Silný oční kontakt napovídá, že jste sebevědomá a to lidi přitahuje.
  • Buďte při flirtování odvážná. Na světě je spousta křehkých květinek, ale žena, která je sebejistá a vyrovnaná je vzácnost. Vystupte z davu tím, že se nebudete bát udělat první krok - sama flirtujte, mluvte jasně a zřetelně a dejte druhému najevo, že máte zájem. Budete neodolatelná!
 3. 3
  Udržujte svůj diář plný. Je hloupost ztrácet čas získáváním sex appealu a trápením nad tím, co si o vás myslí okolí. Buďte zajímavá! Choďte do společnosti, věnujte se svým koníčkům a zkoušejte nové věci. Budete tak sebevědomější a díky tomu pro ostatní mnohem přitažlivější.
  • Snažte se budit dojem, že je váš život nabitý událostmi. Pokud vás někdo pozve na rande, nepředvádějte, že si musíte udělat čas a něco jiného zrušit. Naplánujte to na dobu, která se hodí pro vás. (Několik dní čekání navíc u druhého zvyšuje touhu - což není špatná věc!)
 4. 4
  Buďte nad věcí. Velká část sex appealu spočívá v tom, že vytváříte v lidech pocit, že jste výjimečná. Držte se tedy dál od malicherných sporů. tady je několik rad, jak se nenechat stáhnout do zbytečných problémů:
  • Nepomlouvejte (obzvlášť ne ostatní ženy). Pamatujte si to jako zlaté pravidlo a neporušujte ho.
  • Odmítnutí přijměte s klidem. Pokud o vás někdo nemá zájem, nechte to být a nedělejte z toho drama. Je to jeho chyba a okolí si tak bude moci všimnout, jak dospěle a vyzrále jste to zvládla.
  • Ne každý vás bude pokládat za atraktivní, nebo dokonce sexy. odpověď zní - no a co? Zůstaňte dál milá, rozkošná a báječná osoba a nechte ostatní, ať si svádějí své vlastní boje.
  Reklama

Tipy

 • Buďte svůdní! Flirtujte a svádějte, ale stanovte si určité hranice. Ne každý má svádění rád.
 • Dotkněte se rukou její nohy. Ukažte, že oceňujete její tělo. Všechny ženy se rády cítí krásné a žádoucí.
 • Pomozte si nevinným flirtováním, než se pustíte do opravdové akce. Pokud se na to vaše dívka necítí, nenuťte ji. Cítila by se ještě více zranitelná. Buďte sám sebou a důvěřujte každému kroku, který ve vašem vztahu uděláte.
 • Dělejte drobnosti, které vám přinesou víc sebevědomí. Obyčejné nošení parfému, abyste hezky voněli, nebo oholení nohou vám zvedne sebedůvěru, protože se nebudete muset strachovat, že budete cítit potem, nebo že se někdo dotkne vašeho zarostlého lýtka. i ty nejmenší věci mohou ovlivnit, jak se cítíte. Nezapomínejte na ně, ať vypadáte a cítíte se v nejlepší formě!
 • Nechovejte se jako kdyby vám na muži nezáleželo, protože někteří lidé občas podobným gestům nerozumí.
 • Nevoďte lidi za nos. Může jim to připadat urážlivé, budou si připadat zneužiti a být agresivní nebo smutní. Naučte se, jak ve svém životě přivítat všechny, ale naučte se také, jak se zbavit něčí přítomnosti aniž byste ranila jeho city. Respektujte druhé, ale respektujte také zákony asertivity a naučte se z prostoru elegantně vycouvat.
 • Buďte dobrými pozorovateli. Pokud zjistíte, že se někdo neustále potají dívá vaším směrem, přejděte k němu a začněte rozhovor. nejlepší věta na začátek je prosté "Ahoj, já jsem (vyslovte své jméno zřetelně a jasně). Jak se máš?" Nečekejte, až rozhovor zahájí ten druhý.
 • Nebuďte hned zpočátku s protějškem příliš důvěrní. Pokud se vás ptá na něco, co je vám nepříjemné, můžete slušně ale jasně požádat, aby to nechal být a neptal se vás.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 13 865 krát
Stránka byla zobrazena 13 865 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama