Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získat svoji dívku zpět může být těžší, než zaujmout nějakou novou dívku. Pokud ale skutečně chcete zažehnout vyhaslé plameny lásky, můžete se o to pokusit. Pokud chcete dívku získat zpět, musíte zajistit, aby vás chtěla, ukázat jí, že jste se změnil a potom udělat první krok.

Část 1
Část 1 ze 3:
Jak to udělat, aby vás zase chtěla

 1. 1
  Dopřejte jí prostor. To první, co musíte udělat, je dopřát jí trochu času. Pokud budete hned klepat na její dveře a volat jí každých pět minut, jen ji tím odeženete. Množství času a prostoru, který jí musíte dopřát, závisí na tom, co se ve vašem vztahu stalo. Pokud jste měli vážný dlouhodobý vztah, musíte jí dát více času, než kdybyste si spolu jen několikrát vyšli.
  • Nevolejte jí, neoslovujte ji na večírcích a nepište jí emaily jen proto, abyste se dozvěděl, jak se má. Snažte se na ni ani nemyslet.
  • Pokud ji uvidíte na nějaké akci, buďte slušní a pozdravte, ale dejte jasně najevo, že ji nebudete otravovat.
  • Neměli byste to přehánět. Když ji necháte na pokoji několik měsíců, bude mít spoustu času na to, aby si našla někoho nového.
 2. 2
  Dejte si čas na přemýšlení. Měli byste dopřát nějaký čas jí, ale také sobě, abyste se mohli zamyslet nad tím, co se ve vašem vztahu pokazilo. Sedněte si a zeptejte se sami sebe, proč vás vaše dívka už nechtěla – chovali jste se majetnicky, náladově, nebo příliš chladně? Ať už šlo o cokoli, musíte se ujistit, že už to v budoucnu nikdy neuděláte.
  • Napište si všechno, co se ve vašem vztahu pokazilo a zamyslete se nad tím, jak se tomu v budoucnu vyhnete.
  • V této době s nikým jiným nechoďte. Zaměřte se na zdokonalování sama sebe a na to, abyste už nedělali ty samé chyby.
  • Nekontaktujte ji, dokud nepřijdete na to, co se pokazilo a jak to můžete napravit.
 3. 3
  Buďte stále aktivní. Pokud chcete svoji dívku získat zpět, měli byste se vyhnout jiným dívkám, ale také byste měli vést aktivní život, aby bylo jasně vidět, že jste nezávislý a máte své vlastní zájmy. Když budete jen sedět a dívat se, jak vám život protéká mezi prsty, nebude vůbec jednoduché dívku přesvědčit, že by vám měla dát druhou šanci.
  • Pokračujte ve svých koníčcích a zájmech. Nepřestávejte dělat to, co vás baví jen proto, že máte zlomené srdce.
  • Buďte s přáteli, dodají vám nový pohled na svět a utěší vás.
  • Cvičte. Když budete několikrát týdně cvičit, budete mít lepší sebevědomí a na svoji dívku uděláte dobrý dojem.
 4. 4
  Ukažte jí, že se dobře bavíte. Až dívce dopřejete nějaký prostor a zapracujete sami na sobě, budete mít mnohem lepší šanci, že vás bude opět chtít. Musíte se nejprve ale postarat sami o sebe a ukázat jí, jak skvělý jste a jaká je s vámi legrace. Chovejte se strategicky. Nepronásledujte ji, ale čas od času se ukažte na stejném místě jako ona, aby viděla, jak dobře se bez ní máte.
  • Smějte se. Když ji někde potkáte s kamarády, co nejvíce se smějte a dávejte najevo, jak dobře se máte.
  • Buďte aktivní. Když se s ní někde potkáte, chovejte se aktivně a bavte se se všemi lidmi, dávejte najevo, že si svůj život užíváte a buďte milí ke svým přátelům.
  • Neignorujte ji, když se někde potkáte. Jen na ni ležérně zamávejte, nebo ji pozdravte a dívejte se jinam.
  • Ukažte jí vaše nejlepší já. Jistě vás kvůli něčemu měla ráda, tak toho využijte ve svůj prospěch.
  • Tančete. Přesně tak. Je více než pravděpodobné, že dívce vadilo, že netančíte více. Rozbalte to tedy na parketu a ukažte jí, že si užíváte.
 5. 5
  Vzbuďte v ní žárlivost (volitelné). Tento krok není nutný, protože vždy závisí na situaci. Pokud váš vztah skončil, protože na vás dívka žárlila, protože jste trávil stále spoustu času s jinými dívkami, pouze byste jí tím připomněl, proč vás vlastně opustila. Pokud ale váš vztah skončil proto, že si myslela, že jí nedáváte dost prostoru a moc na ni tlačíte, bude dobré v ní vzbudit trochu žárlivosti. Zde je návod:
  • Pokud spolu mluvíte, můžete se čas od času zmínit o nějaké jiné dívce. Když nějakou dívku zmíníte několikrát, vaše bývalá přítelkyně se bude zajímat o to, kdo to asi je. Můžete také zmínit, že jste byli na nějakém večírku, kde jste byli obklopen samými dívkami.
  • Ukazujte se s jinými dívkami. Chvíli si s ní povídejte a potom odejděte a dejte se do řeči s nějakou jinou dívkou. Ujistěte se, že vás přitom vaše bývalá přítelkyně vidí.
  • Nepřežeňte to. Když vaše dívka uvidí, že se bavíte s jinými dívkami a flirtujete s nimi, možná vás bude chtít více, ale když se budete otírat o každou dívkou na každém večírku, bude si myslet, že jste zoufalý.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Ukažte jí, jak jste se změnili

 1. 1
  Pokud to s vámi měla poprvé jednoduché, nechejte ji, aby vás dobývala. Pokud vás nenapadá, co se na vašem vztahu mohlo pokazit, protože jste svoji dívku zahrnovali láskou, je pravděpodobné, že problém byl právě zde. Musela mít pocit, že to s vámi má příliš jednoduché, takže byste se měli snažit jí to nyní trochu znepříjemnit. [1]
  • Buďte odtažitý. Věnujte jí pozornost, ale zároveň se chovejte tak, že máte stále co dělat. Neměli byste se ji snažit kontaktovat a věnovat jí veškerou pozornost. Když to uděláte dobře, zmatete ji a ona vás bude chtít ještě více.
  • Nepřehánějte to s lichotkami. Pokud jste jí v minulém vztahu stále jen lichotil, měli byste teď trochu zvolnit. Jinak by si mohla myslet, že jste jí posedlý.
  • Nechejte ji, aby přišla k vám. Pravděpodobně byla zvyklá, že jste chodil vy za ní, dotýkal se jí a stále si s ní povídal. Nyní je na čase si vyměnit role. Pokud jste někde na večírku, počkejte, až přijde ona za vámi.
 2. 2
  Pokud to měla poprvé těžké, trochu jí to usnadněte. Pokud jste se rozešli proto, že měla dívka pocit, že jí nevěnujete dostatek času a lásky, nebo že stále flirtujete s jinými ženami, je na čase chovat se jinak a věnovat veškerou svoji pozornost jí.
  • Ukažte jí, že na ni máte čas a že s ní cokoli podniknete. Dejte jí najevo, že jí věnujete více času, než jen přesně určenou hodinu denně.
  • Dejte si pozor, aby nežárlila. Ve vašem případě byste se měli držet dál od všech žen a dávat své dívce najevo, že máte oči jen pro ni.
  • Naslouchejte jí. Pokud si dříve myslela, že vám nezáleží na jejích pocitech, udržujte s ní oční kontakt a mluvte s ní bez přerušení. Můžete zmínit něco, co vám při rozhovoru řekla o den dříve, abyste jí dal najevo, že posloucháte a vnímáte.
  • Lichoťte jí. Pokud jste jí dříve nikdy nelichotil, tímto ji rozhodně potěšíte.
 3. 3
  Pokud jste jí ublížili, omluvte se. Chcete-li svoji dívku skutečně získat zpět, musíte se jí omluvit za to, co se ve vašem vztahu pokazilo. Pokud jste jí nějak ublížili, nebude s vámi chtít nic mít, protože se bude bát, že to uděláte znovu. Buďte tedy chlap a dejte najevo, že jste si svých chyb vědomi a litujete jich.
  • Promluvte s ní osobně. Když jí pošlete jen dopis nebo email, nebude to k ničemu. Musíte ji oslovit osobně, jinak si bude myslet, že to s omluvou nemyslíte vážně. Seberte tedy odvahu a omluvte se jí za to, co jste jí provedli.
  • Buďte upřímní. Udržujte s ní oční kontakt a mluvte klidným tónem. Nebude vám věřit, když to bude vypadat, že se omlouváte jen proto, že se to od vás očekává.
  • Buďte konkrétní. Neříkejte „omlouvám se za všechno“. Řekněte „omlouvám se, že jsem tě neposlouchal, když jsi se mnou mluvila.“ Dívka to jistě ocení a vy budete působit přemýšlivějším dojmem.
  • Nebuďte zklamaní, když vaši omluvu nepřijme hned. Pokud ji nechce akceptovat, pravděpodobně se ještě nevypořádala s tím, co se stalo. Jistě ale vaši snahu ocení. Řekněte jí, že na ni nechcete tlačit a že počkáte.
 4. 4
  Ukažte, že jste lepší a dospělejší. Dívka by měla vidět, že jste se změnil, aniž byste ji o tom musel přesvědčovat. Přiznejme si to – většinou jsou dívky vyspělejší, než jejich mužští protějšci, takže byste jí měl dát najevo, že jste dospělý a rozumný.
  • Nechovejte se náladově. Buďte stále milý a uděláte na ni dobrý dojem.
  • Buďte sebejistý. Ukažte jí, že máte rád sám sebe a uvidíte, že i ona vás bude mít raději.
  • Buďte spolehlivý. Ukažte jí, že se dokážete starat o své finance, máte dobrou práci a pečujete o sebe i o svá domácí zvířata.
  • Nežárlete. Neptejte se jí na ostatní muže – tím byste ji jen naštvali a způsobili byste, že by si myslela, že jste nejistý.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Udělejte první krok

 1. 1
  Řekněte jí, co k ní cítíte. Až se k ní dostanete opět blíž a ukážete jí, že jste se změnil, bude ten správný čas jí říct, co k ní skutečně cítíte. Jak jinak byste to mohli dát zase dohromady? Pokud váš vztah skončil nehezky, rozhodně po vás nebude chtít, abyste to znovu rozebírali.
  • Řekněte jí to v pravý čas a na správném místě. Vyberte si dobu, kdy nebude mít moc práce a jděte někam, kde budete moci být sami.
  • Udržujte s ní oční kontakt. Nedívejte se okolo, ani si nekontrolujte telefon.
  • Nechovejte se jako tvrďák. Je na čase být otevřený a upřímný a sdílet s ní své skutečné pocity.
  • Nejprve uznejte, že se něco pokazilo a omluvte se jí za to. Potom jí řekněte, že jste se změnil a že byste to s ní chtěl zkusit znovu.
  • Můžete říct například: „Nemůžu uvěřit, jaký idiot jsem byl. Jsi ta nejlepší dívka, jakou jsem kdy poznal a je mi líto, že jsem to celé pokazil. Mohl bych ti to vynahradit?“
  • Neměli byste ji o nic prosit ani žebrat – snažte se, aby to znělo uvolněně. Dejte jí najevo, že to zkusíte zase znovu a s trochou štěstí dostanete odpověď, kterou si přejete slyšet.
 2. 2
  Vezměte ji někam ven. Pokud bude souhlasit a půjde s vámi ven, měli byste se snažit, aby všechno probíhalo hladce. Máte už tak velké štěstí, že vám dala druhou šanci. Třetí šanci pravděpodobně nedostanete. Snažte se toho využít a chovejte se k ní jako k princezně.
 3. 3
  Udržte si svoji přítelkyni. Když to na rande půjde dobře a dáte to znovu dohromady, budete muset dát pozor, aby vám to tentokrát vyšlo. Pokud ji skutečně milujete, musíte si připomínat, že se k ní musíte chovat stále skvěle.
  • Nezapomeňte na to, co se stalo a přísahejte si, že už to neuděláte.
  • Berte to jako nový začátek. Nemusíte oživovat starý vztah, vždycky je lepší začít ho budovat znovu.
  • Uvolněte se. Užívejte si, že jste znovu se svojí dívkou a nemyslete stále jen na to, co by se mohlo pokazit.
  Reklama

Tipy

 • Mluvte s ní vždy klidně. Když se budete zakoktávat, budete působit nejistým dojmem a dívku neohromíte.
 • Pokud svojí dívce vyznáte city ve společnosti přátel, možná si bude myslet, že máte odvahu a bude souhlasit. Dejte si ale pozor, protože by jí to mohlo připadat trapné a mohla by odmítnout.
Reklama

Varování

 • Buďte opatrní. Pokud dívka uvidí, že se chováte dětinsky nebo drze, bude jí jasné, že udělala dobře, že se s vámi rozešla. Dejte jí najevo, že jste dospělý a umíte se chovat slušně.
 • Možná se jí rande s vámi nebude líbit. Některé dívky mají jednoduše jasno a když se s vámi rozejdou, myslí to vážně. Pokud vás nechce zpět, budete se s tím muset vyrovnat. Možná jen potřebuje více času.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak simulovat zvraceníJak simulovat zvracení
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak zajistit, aby se po vás dívce stýskaloJak zajistit, aby se po vás dívce stýskalo
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak si z někoho vystřelitJak si z někoho vystřelit
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak vystrašit sestruJak vystrašit sestru
Jak mít skvělý první den na střední školeJak mít skvělý první den na střední škole
Jak napsat svému idolu a zahájit rozhovorJak napsat svému idolu a zahájit rozhovor
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 19 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 7 561 krát
Stránka byla zobrazena 7 561 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama