Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Vztahy často končí změtí pochybností a nepříjemného obviňování. Pravděpodobně jste řekl několik věcí, které jste nemyslel vážně a ona vám to vrátila. Nyní jste si uvědomil, o co jste přišel a rád byste ji dostal zpět. Zde je návod, jak toho dosáhnout.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Dejte si svůj život dohromady

 1. 1
  Pokračujte se svým životem. Nějakou dobu jste byli ve vztahu a je i možné, že se s vámi rozešla vaše dívka. Je to pro vás smutná doba, ale soustřeďte se na to, co na sobě můžete změnit, než se k ní zase budete chtít vracet.
  • Dívky chtějí vidět, že na sobě muži pracují. Možná si vaše dívka stěžovala na něco, co jste dělal, když jste spolu chodili. Možná víte přesně, co na sobě máte změnit, abyste se stal lepším člověkem. Přestaňte hrát video hry, pokud to po vás chtěla, začněte nosit čistější oblečení a uklízejte. Když se zaměříte na to, abyste se stal lepším člověkem, můžete se k ní vrátit s „důkazem“, že jste se poučil a změnil.
  • Dostaňte se z toho. Nebudete mít šanci dostat svoji přítelkyni zpět, pokud nebudete klidní a nebudete se ovládat. Ženy nemají rády muže, kteří na nich příliš visí, jsou zoufalí a vyžadují pozornost – začněte tedy nejprve pracovat na svém vlastním životě. Ať už se vám to líbí nebo ne, když uvidí, že dokážete žít sám, bude o vás mít zase zájem. To proto, že dívky milují sebevědomé a samostatné muže. Choďte tedy do posilovny, choďte s kamarády do kina nebo se vydejte na nějaký výlet. Pokud si to užíváte, bude tam vaše dívka chtít být také.
  • Pořiďte si nové oblečení. Nové začátky chtějí nový vzhled. Jde o malou změnu, kterou ale vaše přítelkyně rozhodně zaznamená – vaše nová ulita značí, že jste se změnil i uvnitř. Kupte si novou košili, nebo nové kalhoty. Je důležité vypadat dobře a když vaše dívka uvidí, že na sobě máte nové oblečení, bude mít pocit, že jste se změnil celý.
 2. 2
  Mějte správný přístup. Dostat svoji přítelkyni zase zpět vyžaduje ten správný přístup. Dívky chtějí dospělé, nezávislé muže, kteří se rádi baví a vědí, v čem vynikají. Je jasné, že to vyžaduje určitou práci, ale když začnete postupně, půjde vám to lépe.
  • Nežárlete. Žárlivost vás nedostane vůbec nikam. Často je spojována se strachem a úzkostí, což jsou další dvě nepřitažlivé vlastnosti. Navíc jí tím dáváte najevo, že ji chcete ovládat. Naučte se tedy kontrolovat svoji žárlivost a soustřeďte se na to, abyste nezněl výhružně. Více much se vám chytne na cukr, než na ocet!
  • Chovejte se, jako kdyby bylo vše v pořádku. I když se vám vnitřnosti otáčejí jako prádlo v pračce, dejte pozor, abyste na sobě nedali nic znát. Pravděpodobně se k vám dívka nebude chtít vrátit, pokud působíte vystresovaně, smutně nebo depresivně. Vždy se smějte a snažte se dobře se bavit. Možná zjistíte, že se díky tomu stanete šťastnějšími. Pokud se cítíte depresivně, obklopte se přáteli a rodinou. Nečekejte v koutě na to, až se k vám vaše expřítelkyně bude chtít sama vrátit.
  • Mějte hravý smysl pro humor. Co dívky hledají u mužů nejvíce? Dobrý smysl pro humor a hravý přístup. tyto vlastnosti jsou přitažlivé, protože dávají ostatním lidem najevo, že jste hravý a nejste agresivní. Naučte se tedy několik vtipů (nejdříve si je vyzkoušejte na kamarádech) a nechejte si ty, které fungují. Naučte se také dělat si legraci sám ze sebe, dělejte to ale sebevědomě – neshazujte se. Hlavně ale buďte hraví, hlavně v její přítomnosti. Zkuste například nějakému kamarádovi provést něco vtipného, uvidíte, že se vás vaše dívka hned uvidí jinýma očima.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Připravte si půdu

 1. 1
  Nechejte ji na pokoji. Alespoň na chvíli jí dejte nějaký čas na to, aby mohla o vašem vztahu přemýšlet. Pokud jste měli skvělý vztah, jistě si uvědomí všechny dobré věci, které jste pro ni udělal a budete jí chybět.
  • Nekomunikujte. Nemluvte spolu několik týdnů nebo měsíc. Je to těžké a bude to bolet, ale když jí nedáte pokoj, bude to ještě horší. Umožní vám to také uklidnit se a ujasnit si, proč jste se rozešli a jak to chcete řešit.
  • Musíte jí dopřát čas ze dvou důvodů: 1) Lidé jednoduše potřebují prostor, pokud jí nedopřejete klid a čas, nemůžete pracovat na tom, abyste se změnili. 2) Dostane tak příležitost uvědomit si, jak skvělý jste. Ne že by to zatím nevěděla, ale takhle si to jistě uvědomí lépe. 3) Ukážete jí, že jste nezávislý, pro ženy jsou „rebelové“ velmi přitažliví, protože se starají jen o sebe a nepotřebují ostatní lidi.
 2. 2
  Dejte se do řeči s jinou dívkou. Nezačínejte s nikým chodit, ale můžete začít být přátelé. Pokud chcete v očích své bývalé přítelkyně stoupnout, ukažte jí, že o vás mají zájem i ostatní dívky.
  • Nepleťte si to ovšem s uháněním jiné dívky. Můžete s nějakou kamarádkou chodit ven a dělat spolu zábavné věci, ale nezamilujte se. Pokud začnete s nějakou dívkou chodit, vaše šance na získání bývalé přítelkyně zpět se značně sníží, pokud úplně nezmizí.
  • Vyjděte si se skupinou dívek. Ukažte své expřítelkyni, že ostatní dívky chtějí být ve vaší společnosti. Tyto dívky vám budou pomáhat. Pokud dokážete dát dohromady skupiny oblíbených, inteligentních a přitažlivých dívek, vaše expřítelkyně se o vás bude zajímat mnohem více.
 3. 3
  Probuďte v sobě svého alfa samce. Alfa samec je v přírodě ve skupině primátů ten nejdůležitější a může si vybírat partnerky.
  • Většinu dívek přitahují tito alfa samci z biologických důvodů: Věří, že tito muži jim dokážou poskytnout ochranu, postarat se o ně, a jsou lepšími otci pro jejich potomky. I když si nemyslíte, že je alfa muž zrovna vaším typem muže, mohou fungovat menší změny. Stůjte rovně, snažte se posilovat a pracujte na své síle.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Udělejte první krok

 1. 1
  Omluvte se jí. Nezáleží na tom, kdo se s kým rozešel, vždy je na místě omluva. Omluvou jí ukážete, že jste ochotni odsunout své ego a že vám na ní záleží dost na to, abyste přiznali svoji chybu. Pokud to uděláte dobře, taková omluva vám může otevřít dveře zpět do vztahu.
  • Pošlete jí květiny. Dívky milují květiny, přestože muži zatím nevědí, proč tomu tak je. Po týdnu zemřou a pouze stojí ve váze a přitahují prach. Vaše bývalá přítelkyně je ale má jistě ráda, protože hezky voní, hezky vypadají a může se s nimi chlubit svým kamarádkám. Měli byste být tím, kdo jí je bude posílat.
  • Pošlete jí dopis. Dívky milují dopisy, protože jim musíte věnovat spoustu času a také proto, že v nich vyjadřujete své pocity. Začněte například: „Vím, že tento dopis nemůže spravit to, co se mezi námi stalo. Chtěl bych ale, abys věděla, že mi na tobě záleží a vždycky bude. To se nikdy nezmění. Změnilo se to, že jsem si uvědomil, jak hloupý jsem byl, že jsem tě nechal odejít.“
  • Řekněte jí to osobně. Domluvte si schůzku někde, kde jí to bude příjemné, nejlépe někde na veřejnosti. Až bude správný čas, řekněte jí: „Vím, že jsem udělal během našeho vztahu spoustu chyb a beru za ně plnou odpovědnosti. Neměl jsem se takhle chovat a teď se kvůli tomu cítím hrozně. Největší chybou ale bylo ztratit tě. Nic nečekám, ale chtěl jsem, abys to věděla.
 2. 2
  Pomalu se vypracujte k přátelství. Možná mezi vámi byla narušena důvěra a v takovém případě musíte začít pracovat na její obnově. Pro dívky je důvěra velmi důležitá. Měli byste jí dokázat, že vám může opět věřit a že si její důvěru zasloužíte.
  • Udělejte pro ni něco hezkého a neočekávejte nic za to. Pokud se například učí na zkoušku dlouho do noci, stavte se za ní s jejím oblíbeným čajem nebo kávou a řekněte jí, že dostane nejlepší známku. Pokud se nějakému jejímu kamarádovi něco stane, zastavte se za ním a podpořte ho (buďte si jistý, že to vaší expřítelkyni řekne). Když například vaše expřítelkyně zmíní, že by chtěla vidět nějaký film, kupte dva lístky pro ni a pro její kamarádku a nepřipojujte se k nim. Váš čas brzy přijde.
  • Jděte spolu na kávu nebo čaj. Projeďte se spolu na kole po městě, nebo si jděte zaplavat. Mluvte spolu jen tak o obyčejných věcech. Pamatujte že byste měli být sebevědomí, vtipní a ukázat jí svoji hravost.
 3. 3
  Řekněte jí, že k ní stále něco cítíte. Jakmile se omluvíte a stanete se znovu přáteli, můžete jí říct, že byste ji chtěl zpět. Vyberte si na to nějaké romantické místo a řekněte jí to o samotě. Také se snažte vypadat co nejlépe.
  • Buďte ohledně svých pocitů upřímní, ale rozumní. Neříkejte jí, co udělala během vaše vztahu špatně, místo toho se zaměřte na sebe. Řekněte jí, že jste hodně přemýšlel o tom, co se pokazilo a ukažte jí, že jste se změnil. Když budete trpěliví, budete odpouštět a budete umět uznat svoji chybu, budete mít větší šanci. Dejte jí najevo, že lidi nesoudíte a že chyby hledáte nejprve u sebe.
  • Můžete říct třeba: „Po našem rozchodu jsem si uvědomil, že jsem hledal lásku na špatných místech. Uvědomil jsem si, že jsi mi dala všechno, co potřebuji a je velká škoda, že jsem si to uvědomil až po rozchodu. Teď to ale vím a byl bych hloupý, kdybych se tě nepokusil získat zpět, protože jsi opravdu to nejlepší, co mě kdy potkalo.“
  • Nebo řekněte něco jako: „Možná se ti to nelíbí, ale všechno co dělám, dělám jen pro tebe. Udělala jsi ze mě lepšího člověka. Už vím, co to znamená, když ti na někom záleží. Chtěl bych to s tebou sdílet znovu a tentokrát lépe. Nemůžu popřít, že k tobě stále něco cítím, lhal bych sobě i celému světu.“
  • Ujistěte ji, že dokážete napravit to, co způsobilo váš rozchod. Nezapomeňte, proč jste se původně rozešli, abyste se mohl poučit ze svých chyb. Připravte si plán a prodiskutujte ho spolu. Nemá smysl se k sobě vracet, pokud budete muset řešit stále ty stejné problémy. Pokud jste dříve nedokázal naslouchat jejím pocitům, dávejte si pozor, abyste vždy poslouchali, co říká. Jestli jste nevycházeli s jejími kamarádkami, snažte se spřátelit se s nimi. Připravte si plán pro nouzové situace a snažte se na ni vždy udělat dojem.
  Reklama

Tipy

 • Připomeňte jí něco hezkého nebo vtipného, co kdysi řekla, bude mít radost, že si pamatujete tyto malé detaily.
 • Netlačte na ni, ale přesvědčte ji, že jste se změnil a že již nebudete dělat žádné chyby.
 • Když se začnete zase vídat, nemluvte s ní hned o svém vztahu. I když vás možná chce zpět, není ještě jistě připravena na rozhovory o rozchodu. Raději předstírejte, že jste spolu nikdy nechodili a chovejte se k ní jako ke kamarádce. Bude se s vámi cítit lépe a postupně se můžete posunout i dál, aniž byste riskoval, že ji vyplašíte.
 • Nikdy neberte nic jako samozřejmost.
 • Nehádejte se s ní, zeptejte se co jste udělal špatně a napravte to.
 • Pokud se k vám vrátí, milujte ji až do smrti a buďte vděční.
 • Zpět ji dostanete tak, že budete sami sebou a dělejte jí radost. Přineste jí dárek, nebo s ní čas od času v něčem souhlaste, i když víte, že nemá pravdu.
 • Když se potkáte někde na ulici a vy jste s kamarády, neignorujte ji. Zastavte se, pozdravte ji a na chvilku si popovídejte. Řekněte jí, že ji rád vidíte.
 • Nespěchejte, může nějakou dobu trvat, než ji dostanete zpět. Jděte na to pomalu a všímejte si, zda se k vám také che vrátit.
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 193 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 7 993 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 7 993 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama