Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud jste poznali dívku, která se vám opravdu líbí, přirozeně byste s ní chtěl trávit více času. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je získat její telefonní číslo. V této situaci ale snadno ztratíte sebejistotu a zamotáte se do toho. Nebojte se – pokud chcete telefonní číslo nějaké dívky, v tomto článku zjistíte jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Nejprve se poznejte

 1. 1
  Nespěchejte. Uvolněte se a potom teprve oslovte nějakou dívku. I když hned víte, že budete chtít její číslo, neříkejte si o něho moc brzo, abyste ji nevystrašil. Jistě z vás nervozitu ucítí a když budete moc nervózní, bude mít strach vám své číslo dát.
  • Je sice běžné být trochu nervózní, ale když to budete přehánět, dívka si bude myslet, že s vámi není něco v pořádku, nebo si bude myslet, že není něco v pořádku s ní.
  • Uklidněte se tím, že si představíte to nejhorší, co by se mohlo stát – požádáte ji o telefonní číslo a ona vám ho nedá. Přežijete to? Pravděpodobně ano...
 2. 2
  Setkejte se. Až se uklidíte, bude správný čas oslovit dívku a snažit se ji okouzlit. Udržujte oční kontakt, usmívejte se a dejte jí najevo, že jste skvělý muž. Měli byste se uvolněně bavit. Když se vám povede udělat dobrý dojem, budete na nejlepší cestě. Postupujte takto:
  • Buďte sebejistí. Ukažte jí, že máte rád sám sebe a že jste se sebou spokojený. Také dejte najevo, že rád poznáváte nové lidi. Když si bude myslet, že máte vysoké sebevědomí, bude si myslet to samé i o sobě. Pravděpodobně bude mít dokonce radost, že o ni máte zájem!
  • Věnujte ji veškerou pozornost. To neznamená, že byste jí měl zírat do očí. Měl byste se ale otáčet směrem k ní, dívat se na ni když s vám mluví a nekontrolovat si každou chvíli telefon.
  • Rozesmějte ji. Nejsnadněji dívku okouzlíte svým vtipem.
 3. 3
  Pokročte v rozhovoru dál. Až se spolu budete cítit dobře a budete znát svá jména a dojdou vám základní témata k hovoru, měli byste se pokusit najít s dívkou hlubší spojení. Nemusíte se jí ptát na její životní filozofii nebo na její dětství, ale klidně se přeneste za lehká témata, například takto:
  • Chtějte vědět něco o ní. Nemusíte ji vyslýchat, stačí když se jí budete ptát na sourozence, na koníčky nebo na práci. Dejte jí najevo, že si jejích názorů vážíte.
  • Buďte otevření. Ukažte jí, že jste na stejné vně. Netlačte na ni otázkami, aniž byste o sobě cokoli řekl. Dejte ale pozor, abyste nemluvil stále jen vy.
  • Škádlete ji. Až budete mít spolu dobrý vztah, začněte si z ní dělat legraci. Pokud má například na krku velký náhrdelník, můžete se z legrace zeptat, jestli je to pravé zlato.
  • Zalichoťte jí. Neříkejte jí, že je nejkrásnější žena, jakou jste kdy viděl. Řekněte jí, že se hezky směje nebo že má krásné oči. Nepřehánějte to!
 4. 4
  Jak se zalíbit dívce. Až se vám podaří dívku okouzlit, bude na čase jí dát najevo, že s ní chcete trávit více času. Nemusí si hned myslet, že jste pro ni ten pravý a jediný. Měla by mít ale také chuť vás vídat častěji. Můžete toho dosáhnout například takto:
  • Chytře ji škádlete. Ukažte jí, že se s ní rád bavíte a hrajete si. Pokud například řekne něco vtipného, odpovězte také něco vtipného, místo abyste se jen zasmáli. Dáte jí tím najevo, že s ní udržíte krok a ona tak bude mít větší chuť s vámi trávit více času.
  • Řekněte jí něco osobního. Nepřehánějte to a neříkejte jí příliš důvěrné informace, ale klidně jí řekněte něco, za co se před některými lidmi stydíte – například jí ukažte svoji citlivou stránku.
  • Nechejte ji, aby se vám svěřila. Nakloňte se k ní trochu blíž a povzbuďte ji, aby vám řekla něco, co ještě nikomu jinému neřekla. Tím si vybudujete pevné pouto.
  • Zmiňte se o něčem, o čem jste se spolu už bavili. Ženy to milují! Když připomenete něco, o čem jste se bavili dříve, ohromíte ji tím, že si pamatujete vše, co vám říká.
 5. 5
  Požádejte ji o telefonní číslo v nejlepší chvíli. Nečekejte na to, až začne rozhovor upadat. Když se s dívkou zrovna dobře bavíte nebo se společně něčemu smějete, je nejlepší doba na to se jí zeptat. Když se dostanete do chvíle, kdy si říkáte „bavím se tak dobře, že se jí ani nechci ptát na telefon“, zastavte se a udělejte to hned. Zkuste to například takto: [1]
  • Pozvěte ji na rande. Místo abyste ji požádali o telefonní číslo, ji rovnou pozvěte na rande. Uprostřed rozhovoru klidně řekněte: „Musím jít, ale chtěl bych to s tebou probrat u večeře nebo u kávy, šla bys se mnou?“ Pokud řekne ano (a to by v této chvíli také měla), požádejte ji o číslo, abyste se mohli domluvit.
  • Požádejte ji o číslo přímo. Když bude váš rozhovor v plném proudu, můžete klidně říct: „Moc dobře se mi s tebou povídá. Dala bys mi svoje telefonní číslo?“ Ujasněte si, že o číslo žádáte proto, že se chcete znovu setkat a ne proto, abyste jí mohl posílat nechutné zprávy.
  • Zareagujte správně. Nemusíte skákat radostí, když vám dívka dá své číslo. Řekněte jen „skvělé, děkuju“ a že jí brzy zavoláte. Rozlučte se a odejděte. Pokud odmítne, řekněte, že o nic nejde a že jste ji i tak rád poznal.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Dvouminutová strategie

 1. 1
  Najděte si dívku. Pokud někde uvidíte nádhernou dívku, nebo jen hezkou dívku, kterou chcete poznat, není na škodu ji v rychlosti požádat o číslo. Pokud to chcete stihnout za dvě minuty, každá vteřina se počítá. Měla by být sama nebo s kamarádkami a neměla by být zrovna zabraná do hovoru s někým jiným, nebo na někoho čekat.
  • Až si najdete dívku, udržujte s ní oční kontakt a hezky se na ni usmějte.
 2. 2
  Ohromte ji svým přístupem. Oslovte dívku, jako kdyby to byl váš úkol. Přistupte k ní a řekněte jí své jméno. Zeptejte se jí, jak se jmenuje ona a až odpoví, řekněte jí, že má krásné jméno.
  • Rozesmějte ji.
  • Řekněte jí, že se většinou takto nechováte, ale jakmile jste ji uviděl, hned jste věděl, že se s ní musíte seznámit.
 3. 3
  Požádejte ji o číslo. Řekněte jí, že musíte utíkat, ale že byste litoval, kdybyste ji alespoň nepožádal o telefonní číslo, abyste ji mohl skutečně poznat. Řekněte: „Opravdu bych tě chtěl poznat a ukázat ti, jak jsem skvělý, ale teď už musím jít. Dala bys mi svoje číslo, abych tě mohl někam pozvat?“
  • Pokud vám dá své číslo, poděkujte a řekněte, že se těšíte, až ji poznáte. Potom v rychlosti odejděte.
  • Pokud vám číslo nedá, usmějte se a řekněte: „Za zkoušku člověk nic nedá!“ Nebuďte z toho smutní, je to risk. Buďte na sebe pyšní za to, že jste to zkusili.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak nežádat dívky o telefonní číslo

 1. 1
  Neříkejte si o číslo moc brzy. Dvouminutová strategie sice může zabrat, ale desetivteřinovou strategií neohromíte žádnou dívku. Měli byste se alespoň představit, zeptat se dívky na jméno a v rychlosti jí dát najevo, že jste skvělý muž a měla by se s vámi chtít setkat znovu.
  • Neměli byste jen tak přijít k dívce a říct jí: „Chtěl bych tě někam pozvat, dáš mi svoje telefonní číslo?“
  • Nežádejte dívku o číslo, aniž byste s jí před tím představili.
 2. 2
  Nežádejte dívku o číslo, když se spolu nebavíte. Pokud máte pocit, že rozhovor upadá a dívka se rozhlíží po místnosti, kontrolujte si telefon nebo se dívá po svých kamarádkách, pravděpodobně jste svoji šanci prošvihli.
  • Pokud ani jeden nevíte, co máte říkat, není dobré dívku žádat o číslo. Proč by vám ho měla chtít dát, když si stejně nemáte co říct?
  • Pokud se s vámi rozloučí a chystá se odejít, nežádejte ji o telefonní číslo. Kdyby vám ho chtěla dát, neodešla by.
 3. 3
  Neposílejte své kamarády pro čísla dívek. Tohle opravdu není dobré. Pokud nechodíte na základní školu, budete vypadat, že se bojíte a to se dívkám nelíbí. Když se za vás budou ptát kamarádi, budete působit vystrašeně.
  • Když si dívka bude myslet, že nejste dost asertivní na to, abyste ji sám požádal o číslo, jak by si mohla myslet, že se s vámi bude dobře bavit?
  Reklama

Tipy

 • Zjistěte si, co ji zajímá, abyste si měli o čem povídat.
 • Většinou je dobré dát dívce své číslo jako první. Můžete říct například, že musíte odejít, ale že byste byl rád, kdyby se vám někdy ozvala. Dejte jí své číslo a uvidíte, jestli se s vámi bude chtít potkat znovu.
 • Pokud je s nějakým mužem, pravděpodobně je to její partner. Nemusí to tak být vždy, ale většinou ano. Chovejte se rozumně a nedělejte nic, pokud to nebude bezpečné.
 • Vždy si nejprve zkontrolujte, zda dívka nemá snubní prsten. Bylo by velmi trapné zvát na rande vdanou ženu.
 • Nebojte se začít se bavit s dívkou, která je sama, nebo i s kamarády. Když se s ní dáte do řeči, třeba vás představí i svým přátelům.
 • Dívky mají rády přímočaré muže, kteří nehrají žádné hry. Někdy je nejlepší si o číslo jednoduše říct.
 • Nemusíte být smutní, když vám to nevyjde. Zkoušejte to dál a jistě se brzy dočkáte pozitivní reakce.


Reklama

Související články

Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak pozvat dívku na randeJak pozvat dívku na rande
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak se stát alfa samcemJak se stát alfa samcem
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak zaujmout ženuJak zaujmout ženu
Jak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojemJak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojem
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 7 383 krát
Stránka byla zobrazena 7 383 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama