Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Instagram je skvělá aplikace pro sdílení vašich vzpomínek a fotek s přáteli, rodinou, ale i cizími lidmi. Pokud sdílíte velké množství fotek, ale máte pocit, že nemáte dostatek lajků, v tomto článku se dozvíte, jak jich získat více.

Metoda 1 ze 7:
Používejte hashtagy

 1. 1
  Začněte používat hashtagy. Hashtagy jsou jednoduchým způsobem, jak zařadit fotky do kategorií pomocí klíčových slov. Mohou vám pomoci zajistit, aby se vaše fotky zobrazovaly více lidem. Čím více hashtagů budete používat, tím více lidí vaše fotky uvidí.
 2. 2
  Přidávejte ke každé fotce více než jeden hashtag. Pokud například chcete sdílet fotku svého jezevčíka, použijte co nejvíce hashtagů a v angličtině, například #wienerdog, #dog a #pet.
 3. 3
  Pokud chcete, aby vaše fotky vidělo co nejvíce lidí, používejte populární hashtagy. Mezi tyto hashtagy patří #love, #me, #cute, #friday a #coffee.
 4. 4
  Vyhledejte si seznam nejpopulárnějších hashtagů a začněte jeden z nich používat. Nezapomeňte na to, že když budete používat populární hashtagy, vaše fotky se snadno ztratí v množství ostatních fotek. [1]
  Reklama

Metoda 2 ze 7:
Používejte filtry

 1. 1
  Upravujte své fotky pomocí filtrů. Filtry najdete přímo v aplikaci Instagram a můžete díky nim svým fotkám dodat zajímavý a jedinečný vzhled. Nejpopulárnějšími filtry jsou Earlybird, X-Pro II, Aviary a Valencia. [2]
 2. 2
  Používejte různé aplikace na úpravu fotek. Můžete používat Camera+, Pro HDR, Snap-seed, nebo třeba Pixlr-o-matic. Díky těmto aplikacím budou vaše fotky vypadat skvěle.
  Reklama

Metoda 3 ze 7:
Hledejte fotky, které mají velký úspěch

 1. 1
  Sdílejte správné fotky. Lidé často sdílí vše, co je napadne. Pokud chcete získat více lajků, berte Instagram jako svoji vlastní galerii. Měli byste sdílet pouze ty nejlepší a nejkvalitnější fotky. Čím kvalitnější fotky budete mít, tím více lajků získáte. Zde jsou fotky, které se líbí většině lidem:
  • Nikdy nesdílejte více podobných fotek za sebou – vyberte si vždy tu nejlepší.
 2. 2
  Sdílejte osobní fotky se svým partnerem, s přáteli, nebo se členy rodiny. Nezapomeňte si ovšem vždy vybrat jednu nejlepší fotku.
 3. 3
  Sdílejte fotky focené ze zajímavých úhlů. Když budete sdílet fotky, které lidé ještě neviděli, získáte více lajků.
 4. 4
  Sdílejte fotky svých domácích mazlíčků. Když vyberete ty nejlepší fotky svého psa nebo kočky, zaručeně získáte spoustu lajků. Snažte se zachytit svého mazlíčka v nějaké zajímavé chvíli.
 5. 5
  Nepřehánějte to s fotkami jídla. Jídlo si fotí většina lidí, takže tyto fotky sdílejte pouze v případě, že budou skutečně zajímavé.
 6. 6
  Kombinujte více fotek pomocí aplikací, jako je Diptic. Když budete sdílet více fotek najednou, lidem se vaše fotky budou líbit více. Můžete například sestavit jeden obrázek ze čtyř podobných záběrů, nebo vyfotit jedno místo z více úhlů. [3]
  Reklama

Metoda 4 ze 7:
Buďte aktivním uživatelem

 1. 1
  Buďte aktivním členem instagramové komunity. Pokud chcete získávat lajky, musíte je i rozdávat. Komentujte fotky ostatních lidí a označujte srdíčkem všechny fotky, které se vám budou líbit. Čím častěji to budete dělat, tím více lajků od lidí získáte. Když nebudete sledovat fotky ostatních lidí, lidé nebudou chtít sledovat ty vaše. [4]
  • Pokud chcete získat co nejvíce lajků, můžete začít lajkovat fotky cizích lidí.
 2. 2
  Dívejte se na profily lidí, kteří mají hodně sledujících a lajkujte jejich fotky. Když si vás tito lidé všimnou, pravděpodobně od nich také získáte několik lajků.
  Reklama

Metoda 5 ze 7:
Sdílejte fotky ve správnou dobu

 1. 1
  Vyberte si vhodnou dobu ke sdílení fotek. Můžete sdílet ty nejlepší fotky, ale když je budete sdílet uprostřed noci, nikdo je neuvidí. Vaše fotky lidé uvidí pouze během několika málo hodin po jejich sdílení, takže si dobře vyberte dobu, kdy je budete sdílet.
  • Během týdne sdílejte fotky uprostřed dne, kdy se lidé nudí v práci a dívají se na internet. Nesdílejte fotky příliš brzy ráno, nebo okolo páté nebo šesté hodiny, kdy se lidé vracejí z práce a nemají čas si prohlížet Instagram.
  • Sdílejte fotky chvíli po večeři. Lidé si většinou večer prohlížejí Instagram, protože už nepracují a jsou unavení.
  • Sdílejte fotky o speciálních příležitostech. Fotky sdílené o Vánocích, na Halloween nebo na Svatého Valentýna mají většinou úspěch. I když lidé slaví, nemusejí pracovat a často si prohlížejí Instagram.
 2. 2
  Nesdílejte fotky v pátek ani v sobotu večer. Lidé si je sice zobrazí, ale pravděpodobně nezískáte příliš mnoho lajků, protože nikdo nechce přiznat, že o víkendu nemá nic lepšího na práci, než sledovat Instagram.
 3. 3
  Po sdílení fotek byste měli být aktivní. Po sdílení nové fotky okomentujte fotku někoho jiného, nebo olajkujte několik fotek jiných lidí.
  Reklama

Metoda 7 ze 7:
Použijte další aplikace

 1. 1
  Zkuste použít jiné aplikace. Na app storu Applu a na Google Play Store najdete stovky aplikací, ze kterých můžete lajkovat cizí fotky, vydělávat si jimi „mince“ a ty utrácet za vlastní lajky. Najděte si je [5] pomocí klíčových slovíček, jako například „get likes“, „instagram likes“ nebo „get likes for instagram“.
 2. 2
  Stáhněte si jednu z těchto aplikací. Podívejte se na recenze a vyberte si aplikaci, která působí nejdůvěryhodnějším dojmem. Potom si ji stáhněte.
 3. 3
  Pokud se budete muset přihlásit pomocí svého účtu na Instagramu, udělejte to.
 4. 4
  Začněte lajkovat fotky ostatních lidí. U většiny aplikací si budete moci vybrat, které fotky chcete lajkovat a které chcete přeskočit.
 5. 5
  Utraťte vydělané mince za počet lajků u fotky, kterou jste si vybrali. Uvědomte si, že tyto aplikace nemusí vždy fungovat stoprocentně.
  Reklama

Tipy

 • Pokud lidé začnou lajkovat vaše fotky, oplaťte jim to. Díky tomu tato sociální síť přežívá. Když lidem nebudete oplácet laskavosti, brzy ztratí zájem o vaše fotky.
 • Komunikujte s ostatními lidmi a komentujte jejich fotky.
 • Nepřehánějte to s hashtagy. Používejte jen ty, které se hodí k vaší fotce. Můžete používat i univerzální hashtagy, ale neměli byste je dávat ke každé fotce.
 • Stáhněte si aplikaci na úpravu fotek a upravte si je dříve, než je na Instagram nahrajete.
 • Začněte sledovat lidi, kterým se líbí styl fotek, jaký sdílíte.
 • Pokud tvoříte koláž z fotek, nedávejte na ni dvě podobné fotky.
 • Nesdílejte příliš mnoho fotek za sebou. Když to budete dělat, znudíte tím lidi, kteří vás sledují. Mohli byste dokonce přijít o sledující. Snažte se sdílet fotky v rozumném časovém rozmezí.
 • „Selfie“ fotky jsou nudné a když to s nimi budete přehánět, budete působit arogantně. Používejte zábavné aplikace, jako například Snapseed, aby tyto vaše fotky vypadaly jedinečně.
 • Nepřehánějte to s hashtagy a nepoužívejte je v komentářích. Přidávejte k fotkám pouze relevantní hashtagy.
 • Snažte se udržet si zájem svých sledujících a jednou za čas uspořádejte nějakou soutěž.
Reklama

Varování

 • Nesdílejte fotky s nevhodným obsahem, jinak by vám mohli smazat účet.
 • Nedělejte si z nikoho legraci a nikoho nepomlouvejte.
 • Nesdílejte příliš mnoho selfie fotek a fotek jídla.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 107 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 34 317 krát
Kategorie: Instagram
Stránka byla zobrazena 34 317 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama