Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Mnoho žen si přeje mít větší poprsí, aby vypadaly ženštěji a více sexy, nebo aby na nich neviselo oblečení. Není ovšem nutné podstupovat plastické operace. Ušetřete si riziko a peníze a zkuste následující přírodní metody!

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Strava

 1. 1
  Přiberte. Pokud si můžete dovolit přibrat několik kilogramů, pomůže vám to dosáhnout většího poprsí. Uvědomte si ale, že každé ženě se tuk ukládá jiným způsobem – některým ženám jdou přibrané tuky rovnou do poprsí, jiným zase například do boků a do nohou.
  • Pokud chcete přibrat zdravě, začněte jíst více kalorií denně, ale nejezte nezdravá jídla. Nezapomínejte na ovoce, zeleninu, libové maso a zdravé sacharidy, jako je rýže a celozrnné pečivo.
  • Vyhýbejte se zbytečnému cukru. Když budete jíst sladké věci, podaří se vám sice přibrat, ale zbytečně zatížíte své zdraví.
  • Nepřestávejte cvičit – když budete jíst více kalorií, podaří se vám přibrat i když budete fyzicky aktivní.

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Posilování

Poprsí se skládá zejména z tukových tkání, takže není možné ho zvětšit pouze pomocí cvičení. Když ale posílíte svaly, které máte pod prsy, dosáhnete většího a pevnějšího poprsí.

 1. 1
  Dělejte kliky. Lehněte si na břicho na zem a ruce si opřete vedle ramen. Začněte dělat kliky a dávejte si pozor, abyste měla celou dobu rovné tělo od krku až po špičky nohou. Pomalu se snižujte k zemi a zase se vytlačujte nahoru. Udělejte 3 série po 8 cvicích.
 2. 2
  Zkuste jiné verze kliků. Pokud nedokážete udělat dost klasických kliků, zkuste jinou verzi. Můžete se opřít koleny, pokrčit lokty a zvedat pouze horní polovinu těla. Udělejte 3 série po 10 cvicích.
 3. 3
  Zdvihy. Lehněte si na záda, pokrčte kolena a opřete si chodidla o zem. Natáhněte paže do stran a do každé ruky si vezměte činku. Mějte narovnané paže a zvedejte postupně činky ze země a přitahujte je nahoru nad hrudník. Pomalu vraťte paže do původní polohy a celý cvik zopakujte 8x ve 3 sériích. .

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Optické triky

 1. 1
  Noste podprsenku správné velikosti. Mnoho žen nosí dlouhá léta špatnou velikost podprsenky a kvůli tomu jejich poprsí nevypadá dobře. Zajděte si do obchodu s prádlem a nechejte se změřit, abyste věděla, jakou velikost podprsenky potřebujete.
 2. 2
  Kupte si kvalitní podprsenku s vycpávkami. Tenká podprsenka bez výztuže nesluší ani velkému poprsí, zatímco dobře vycpaná podprsenka dokáže udělat divy i s malým poprším. Kromě toho vám také pomůže poprsí zvednout a dosáhnout přitažlivějšího výstřihu.
 3. 3
  Vezměte si dvě podprsenky najednou. Tento trik často využívají například tanečnice. Když si vezmete dvě podprsenky na sebe, dosáhnete ihned většího poprsí a nikdo si toho nevšimne. Jen si dejte pozor, aby vám nebyla vidět ramínka.
  • Vezměte si jednu menší podprsenku, kterou budete mít na těle a jednu o něco větší, kterou budete mít přes tu první.
 4. 4
  Noste těsná trička a šaty. I větší poprsí není ve volném oblečení vůbec vidět. Pokud chcete zvýraznit svá prsa, noste oblečení, které vám obepne tělo.
  • Nemusíte odhalovat výstřih, abyste přitáhla pozornost ke svým prsou. Zajímavý rolák nebo tričko s lodičkovým výstřihem vám bude bohatě stačit.

Tipy

 • Nepodceňujte podprsenky. Vyzkoušejte si různé střihy a typy podprsenek a najděte si tu, která pro vás bude jako druhá kůže.
 • Když se dostanete do formy, budete ze svého těla mít lepší pocit, i když se vaše poprsí nezvětší. Zjistěte, co jiného na svém těle můžete zlepšit, abyste dosáhla vyššího sebevědomí.
 • Uvědomte si, že většina lidí chce to, co nemají. Mnoho žen, které mají velká prsa, by si přálo mít je menší, aby mohly nosit oblečení, které se jim líbí, nebo aby mohly bez problémů cvičit a nebolela je záda. Promluvte si s nějakou kamarádkou, která má větší poprsí a uvidíte, že každá žena má jiný názor.

Pomohl vám tento článek?