Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Zamilovala jste se do muže, který má partnerku? Nedokážete ho dostat z hlavy a chcete být s ním? Pokud jste si jistá, že ho opravdu chcete získat, zkuste strategie uvedené v tomto článku.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Seznamte se

Stáhnout PDF
 1. 1
  Nejprve byste se s ním měla spřátelit. Pokud chcete, aby se do vás zamiloval, měla byste se s ním nejprve skamarádit. [1] Můžete ho požádat, aby vám pomohl s nějakým pracovním úkolem, aby vám s něčím poradil, nebo aby vám něco půjčil. Vymyslete si dobrou výmluvu, abyste s ním mohla být v kontaktu. Potom už stačí ho jen oslovit a dát se s ním do řeči!
  • První rozhovory využijte k tomu, abyste se toho o něm dozvěděla více a abyste se spřátelili. Chodíte oba na stejné semináře? Pracujete ve stejné kanceláři? Snažte se povídat si s ním častěji a ptejte se ho na různé věci, abyste ho lépe poznala.
  • Když ho budete chtít o něco požádat, mělo by to být něco malého, aby se kvůli vám nemusel příliš namáhat. Když půjde o něco velkého, je možné, že vás odmítne.
 2. 2
  Naslouchejte mu. Až se budete lépe poznávat, měla byste ho nechat mluvit. Dívky často dominují rozhovorům, takže se tomu snažte vyhnout a poslouchejte ho. Ukažte mu, jak ráda mu nasloucháte a postupně budujte váš vztah. [2]
  • Ptejte se ho na různé věci o něm. Dozvíte se toho o něm více a prohloubíte svůj vlastní zájem.
  • Když mu budete věnovat pozornost, posílíte jeho ego. Pomůže vám to zajistit, aby s vámi chtěl trávit více času.
 3. 3
  Emocionálně ho podporujte. Až budete přátelé, měla byste mu být nablízku. Znamená to, že mu musíte naslouchat a soucítit s ním, když bude mít nějaké problémy. Buďte vždy připravená ho vyslechnout a promluvit si s ním o jeho problémech, zejména o problémech ve vztazích.
  • Dejte mu najevo, že se na vás může kdykoli obrátit. Ukažte mu, že vám může důvěřovat a spolehnout se na vás.
 4. 4
  Bavte se s ním o vážných věcech. Postupem času se přesuňte k vážnějším tématům. Ukažte mu, že jste chytrá a dokážete se bavit i o složitějších věcech. Muži mají rádi ženy, které jsou krásné a zároveň chytré a mají si s nimi co říct.
  • Povídejte si například o knihách. Jde o jednoduché téma, které vás snadno uvede k hlubším rozhovorům. Také filmy, seriály a hudba jsou vhodnými tématy.
  • Povídejte si o aktuálním dění. Politika a náboženství jsou trochu citlivá témata, ale ve zprávách je každý den tolik věcí, že si jistě najdete něco, co vám umožní dát najevo, jak jste chytrá.
  • Pokud vás zajímá historie, povídejte si s ním například o dokumentu o středověku, který jste nedávno viděla. Pokud vás zajímá věda, vyprávějte mu o vědeckém programu, na který jste se dívala v televizi. [3]
 5. 5
  Napište mu zprávu. Až se dostanete do bodu, kdy si vyměníte telefonní čísla, začněte s ním flirtovat pomocí SMS zpráv. Posílejte mu vtipné zprávy o tom, co se vám přihodilo, postěžujte si na práci nebo školu, nebo mu napište o nějakém novém filmu, který jste viděla. Když se naučíte využívat SMS zprávy k flirtování, váš muž uvidí, že jste skutečně zajímavá.[4]
  • Je dobré tímto způsobem zjistit, zda o vás má zájem. Odpovídá na vaše zprávy, nebo je ignoruje? Pokud vám neodpovídá, pravděpodobně nemáte šanci.
 6. 6
  Seznamte se s jeho přáteli. Pokud se k němu chcete dostat blíže, měla byste se spřátelit s jeho přáteli a měla byste zajistit, aby byli na vaší straně. Flirtujte s nimi před ním a všímejte si, zda mu to vadí. Měla byste na jeho přátele udělat dobrý dojem, aby si o vás mysleli samé pozitivní věci.
  • Nechovejte se k jeho přátelům příliš svůdně. Nemělo by to vypadat, že máte zájem o ně. Bavte se s nimi uvolněně a zábavně.
  • Muži jsou soutěživí a vždy se snaží být alfa samci. Když se spřátelíte s jeho kamarády, bude z toho mít radost, ale zároveň bude trochu žárlit, takže se bude snažit získat vaši pozornost. [5]
 7. 7
  Domluvte si s ním schůzku. Zkuste s ním strávit trochu času mimo práci nebo školu a ostatní lidi. Můžete si zajít například do kina, nebo a procházku. Navrhněte mu, že si po práci zajdete na kávu nebo na oběd, nebo že se po škole půjdete společně učit do knihovny. Měla byste zajistit, abyste spolu byli nějakou dobu o samotě. [6]
 8. 8
  Čekejte, co se stane dál. Pokud nechcete záměrně narušit jeho vztah s přítelkyní, měla byste se s ním i nadále pouze přátelit. Pracujte na vašem přátelství, poznávejte ho a užívejte si jeho společnost. Díky tomu vás nikdo nebude vnímat jako zlou ženu, která rozvrací cizí vztahy. [7]
  • Pokud chcete být i dále přáteli, musíte na tom pracovat. Nepředstírejte přátelství a nesnažte se zároveň zničit jeho vztah – chovejte se upřímně.
  • Pokud se s ním chcete přátelit, nečekejte na něho. Seznamujte se s jinými muži a nebraňte se romantickým schůzkám. Neměla byste smutně čekat v koutě.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Ohromte ho

Stáhnout PDF
 1. 1
  Oblékejte se tak, abyste na něho udělala dojem. Když s ním budete trávit čas, měla byste se oblékat co nejlépe. Vybírejte si oblečení, které vám sluší a v kterém se cítíte sexy. Uvidíte, že se na vás začne hned dívat jinýma očima.
  • Nosit to nejlepší oblečení neznamená nosit topy s velkými výstřihy a krátké sukně. Vaše nejlepší oblečení mohou být i dobře padnoucí kalhoty, kozačky a tričko, nebo třeba legíny a velký svetr. Mohou to být letní šaty a sandály. Neměla byste se jen snažit udělat dojem, ale měla byste se také cítit dobře.
 2. 2
  Zvýrazněte svoji přirozenou krásu. Neměla byste nic přehánět – nepoužívejte příliš mnoho make-upu a neoblékejte se, jako kdybyste šla do klubu. Využijte svoji přirozenou krásu, bude to fungovat mnohem lépe.
  • Nechejte se ostříhat, nebo si zkuste nějaký nový účet. Začněte se líčit. Jděte na kosmetiku, nalakujte si nehty, nebo si nechejte upravit obočí.
  • Muž si sice nevšimne, že máte nový účes, nebo že používáte jiný odstín lesku na rty, ale všimne si, že se na vás něco změnilo. Díky tomu vám začne věnovat více pozornosti. [8]
 3. 3
  Chovejte se sebejistě. Sebevědomí je to nejdůležitější, co budete potřebovat. Být sexy neznamená oblékat se hezky, nebo být přitažlivá. Být sexy znamená mít sebevědomí a nebát se ho ukázat. Když budete ve společnosti muže, který se vám líbí, oblékejte se tak, abyste se cítila dobře. Snažte se vyzařovat sebevědomí a uvidíte, že budete sexy. Je to mnohem lepší, než dokonalý účes, nebo těsné šaty. [9]
  • Je důležité mít sebevědomí zejména v případě, že budete na jednom místě s ním i s jeho partnerkou. Nenechejte se zničit tím, že je s ní a ne s vámi. Chovejte se mile a přirozeně a ukažte mu, o co přichází. Když ho jeho přítelkyně nachytá, jak se na vás upřeně dívá, může mu to způsobit problémy, které vám budou hrát do karet. [10]
  • Neměla byste tam jen tak sedět a dívat se na něho. Máte jistě spoustu přátel, zájmů a koníčků, takže se jim věnujte. Buďte sama sebou, chovejte se sexy a sebejistě a uvědomte si, že jste skvělá žena, kterou by si mohl každý muž přát. [11]
 4. 4
  Zadívejte se mu do očí. Pokud mu chcete dát najevo, že vás přitahuje, zadívejte se na něho a počkejte, až si toho všimne. Nedělejte to často, jinak budete působit příliš horlivě. Plaše se na něho usmějte a potom se hned podívejte pryč. Díky tomu si vás všimne. Vaším cílem je zajistit, aby na vás myslel.
  • Po několika dnech s tím přestaňte a nedělejte nic. Měla byste chvíli hrát nedostupnou a snažit se zajistit, abyste mu chyběla.[12]
  • Najděte si důvody být mu nablízku. Zavolejte mu, nebo se projděte kolem jeho stolu v kanceláři, ale nedělejte to moc často. Měla byste vzbudit jeho zájem a potom se zase stáhnout. Neměla byste mu být neustále k dispozici. Trochu ho poškádlete a počkejte, až bude chtít víc.
 5. 5
  Staňte se tím, co hledá. Když se s mužem spřátelíte, zjistěte si, co se mu u žen líbí a hlavně co se mu u žen nelíbí (zejména u jeho přítelkyně). Pokud se mu nějaká její vlastnost nezamlouvá, snažte se být pravým opakem. Měla byste ho přitahovat díky společným zájmům a díky tomu, že budete taková žena, jakou hledá.
  • Myslí si, že jeho přítelkyně příliš nakupuje? Řekněte mu, že nakupování neholdujete. Nelíbí se mu, že se s ním nechce dívat na fotbal? Pozvěte ho na nějaký zápas. Myslí si, že je příliš upjatá? Chovejte se v jeho přítomnosti trochu dětinsky.
  • Neměla byste se moc měnit, protože je důležité být sama sebou. Když kvůli vám opustí svoji přítelkyni, měl by to udělat z dobrého důvodu – ne proto, že si budete hrát na něco, co nejste.
 6. 6
  Dotýkejte se ho. Najděte si způsob, jak se ho jemně a nenápadně dotýkat. Neměla byste se na něho vrhat – buďte zábavná a milá a flirtujte s ním. Doteky by měly být nezávazné a neměly by narušovat jeho hranice.
  • Když řekne něco vtipného, dotkněte se ho na paži, nebo na noze. Když se budete zdravit, můžete ho jemně pohladit po rameni.[13]
  • Využijte jeho ochranitelský pud – když si budete chtít upravit pásek boty, nebo půjdete ze schodů, přidržte se ho. [14]
 7. 7
  Najděte si jiného muže. Neignorujte ostatní muže. Když budete chodit na rande s jinými, dáte mu najevo, že o něho máte zájem a že vás ostatní muži chtějí. Jakmile si uvědomí, že o vás má zájem, začne žárlit.
  • Ujistěte se, že dobře ví, že chodíte s jinými muži. Můžete to například zmínit, nebo můžete domluvit nějakou akci, na které se oba muži setkají.
  • Nepřehánějte to s projevy náklonnosti. Jemně dávejte najevo svůj zájem, ale nechovejte se příliš vyzývavě. Měl by začít žárlit, ale neměla byste ho odradit.
  • Když budete chodit s jinými muži, budete mít příležitost je poznat. Možná narazíte na někoho, kdo bude ještě lepší, než ten, který se vám líbí a kromě toho bude single![15]
 8. 8
  Dejte mu čas na to, aby se mohl rozejít s přítelkyní. Dopřejte mu dostatek času, aby si ujasnil své pocity a dokázal se rozhodnout. Rozchod s přítelkyní bude důležitým rozhodnutím. Nespěchejte na něho, netlačte a nechejte věcem volný průběh. Pokud k vám něco cítí, dejte mu čas. Když na něho budete spěchat, mohla byste všechno zkazit. [16]
  • Nepodléhejte, dokud se nerozejde s přítelkyní. Pokud vám bude tvrdit, že s ní vztah ukončí, ale nikdy to neudělá, pravděpodobně si s vámi jen zahrává.
  Reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že vás muž nevyužívá k tomu, aby ve své přítelkyni vzbudil žárlivost. *Možná má pocit, že je jeho vztah nudný a chce ho jen trochu oživit.
 • Nikomu neříkejte, že se vám líbí. Mohlo by vám to uškodit.
 • Nevrhejte se na něho a neobjímejte ho.
 • Průběžně se snažte zjistit, zda se mu líbíte.
 • Když se budete snažit získat jeho pozornost, ale bude se zdát, že o vás nemá zájem, je možné, že svoji přítelkyni skutečně miluje. V takovém případě byste to měla vzdát.
 • Pokud se mu líbíte, bude se na vás stále dívat. Může vám to prozradit, zda u něho máte šanci.
 • Uvědomte si, že je zadaný. Neměla byste ničit jejich vztah jen proto, abyste ho získala.
 • Zeptejte se sama sebe, zda je podle vás v pořádku zničit někomu šťastný vztah. *Zamyslete se nad jeho přítelkyní – jak by vám bylo, kdyby se někdo snažil vám přebrat muže? Pokud vám tyto věci nevadí, můžete se do toho pustit.


Reklama

Varování

 • Pokud se vám podaří ho odlákat od přítelkyně, neznamená to, že k ní už nebude nic cítit. Uvědomte si, že váš vztah nemusí vydržet moc dlouho.
 • Pamatujte si, že pokud je nějaký muž ochotný se rozejít s partnerkou kvůli jiné ženě, může se to samé stát i vám. Jakmile se objeví dívka, která ho bude chtít, opustí vás a půjde za ní. Zamyslete se nad tím, zda to stojí za to.
 • Pokud jste přátelé, mohlo by to vaše kamarádství zničit. Dávejte si pozor.
 • Pokud svoji dívku miluje, tyto tipy nebudou fungovat. Mezi vámi musí něco být, jinak svoji přítelkyni nikdy neopustí.
 • Nenoste vyzývavé oblečení a neflirtujte s ním jen aby si myslel, že jste sexy – to není dobrý základ pro vztah. Když se mu budete vrhat k nohám, nebude si vás vážit.
 • Přebírat muže jiným ženám není dobrý začátek pro úspěšný vztah.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak se mazlitJak se mazlit
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Reklama

O tomto wikiHow

Nicole Moore
Spoluautorem článku je :
Kouč lásky a vztahu
Tento článek spoluautorem článku je Nicole Moore. Nicole Moore je koučka lásky a vztahů a zakladatelka a generální ředitelka společnosti Love Works Method, služby soukromého koučování a digitálních kurzů pro ženy, které chtějí najít správného partnera. S více než desetiletou zkušeností se specializuje na řeč těla a pomáhá ostatním převzít kontrolu nad jejich seznamovacím životem, přilákat partnera a vybudovat silný vztah. Nicole byla uvedena v mnoha publikacích, jako jsou Cosmopolitan, Forbes a USA Today. Hostuje také Love Works s Nicole Moore, podcast pro moderní ženy, které chtějí lásku, randění a vztahové poradenství. Nicole je držitelkou titulu BA v oboru public relations a španělštiny na univerzitě v Syracuse a osvědčení o osobním koučování na univerzitě v New Yorku. Tento článek byl zobrazen 30 547 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 30 547 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama