Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Na iTunes již hudbu zdarma nenaleznete, můžete ji však získat z jiných zdrojů. Existuje celá řada streamovaných služeb zdarma, které vám umožní poslouchat hudbu za chodu, aniž byste za ni museli platit. Můžete také převést YouTube videa na audio soubory nebo si hudbu stáhnout online jinde.

Metoda 1
Metoda 1 ze 5:

Stahování hudby z YouTube

 1. 1
  Najděte si skladbu, kterou si chcete stáhnout na YouTube do svého počítače. Není snadné stáhnut videa z YouTube přímo do iPhonu, ale hudbu si můžete stáhnout do svého počítače pomocí několika kliknutí.
  • Jakékoliv video z YouTube můžete převést na audio soubor, který lze přehrát na vašem iPhonu, včetně hudebních videí, písní, remixů a dalších.
 2. 2
  Zkopírujte adresu videa, které chcete převést na zvukový soubor. Dejte pozor na to, abyste z adresního řádku zkopírovali celý odkaz.
 3. 3
  Otevřete stránku YouTube downloader. Taty stránky převedou video na zvukový soubor, který si můžete přehrát na svém iPhonu a počítači. Mezi populární stránky patří:
  • keepvid.com
  • savido.net
  • clipconverter.cc
 4. 4
  Vložte URL videa do příslušného pole na stránce downloader. Tento rámeček najdete většinou uprostřed stránky. Opět se ujistěte, že jste vložili celý odkaz.
 5. 5
  Klepněte na tlačítko „Download“ (Stáhnout), poté co jste vložili odkaz. Ujistěte se, že klikáte na správné tlačítko pro stažení, protože tyto stránky většinou obsahují i odkazy, které vás přesměrují úplně jinam.
 6. 6
  Vyberte a stáhněte si odkazy na zvukové soubory. Naleznete několik odkazů, včetně těch na zvuk a video. Obvykle najdete soubory typu MP3, M4A, a AAC odkazy. Všechny tři formáty jsou podporovány iTunes, takže je můžete bez problémů použít. Použijte tyto odkazy pro stažení zvukových souborů do svého počítače.
  • Soubor si pojmenujte tak, abyste jej později našli a věděli, o jakou skladbu se jedná. Výchozí pojmenování složky většinou není snadno k poznání.
 7. 7
  Jakmile máte všechny skladby stažené, otevřete iTunes. Až nashromáždíte všechny skladby, které chcete mít ve svém iPhonu, otevřete iTunes, abyste je mohli přidat do knihovny a synchronizovat je.
 8. 8
  Přidejte své stažené skladby do knihovny iTunes. Klepněte na tlačítko „Hudba“ a táhnutím a puštěním přeneste skladby do okna iTunes. Takto skladby přidáte do knihovny iTunes.
 9. 9
  Synchronizujte hudební soubory do svého iPhonu. Jakmile skladby přidáte do knihovny iTunes, můžete je se svým telefonem synchronizovat pomocí USB kabelu nebo WiFi připojení:
  • USB – Připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu. Zařízení by se mělo objevit na vrcholu okna iTunes. Vyberte si soubory, které jste přidali do iTunes a začněte je přetahovat. Váš iPhone se objeví la liště na levé straně okna. Abyste spustili synchronizaci s telefonem, pusťte je do iPhonu.
  • Wi-Fi – Zkontrolujte, zda máte povolenou synchronizaci přes WiFi připojením iPhonu přes USB a zaškrtněte „Synchronizovat tento iPhone přes WiFi“ v dialogovém okně. Poté můžete svůj iPhone odpojit a synchronizovat přes WiFi. Budete muset být připojeni ke stejné WiFi síti jako váš počítač, ale nepotřebujete USB. Táhněte a pusťte hudební soubory do svého iPhonu v iTunes a soubory se zkopírují.
  • Apple Music – Pokud jste předplatitelem Apple Music, můžete své hudební soubory přidat do Knihovny iCloud Music. Ujistěte se, že jste do programu iTunes přihlášeni pod svým Apple ID a že „Knihovna iCloud Music“ je povolena v menu Nastavení. iTunes nahraje vaši knihovnu do Knihovny iCloud Music a ta bude přístupná se všech vašich připojených zařízení, včetně vašeho iPhonu.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 5:

Streamování hudby zdarma

 1. 1
  Z App Store si stáhněte aplikaci na streamování hudby. Existtuje řada streamovaných aplikací, díky kterým budete moci poslouchat hudbu zdarma, s pouhými několika reklamami mezi jednotlivými skladbami. Mezi několik nejoblíbenějších, které podporují streamování hudby zdarma, patří:
  • Pandora
  • Spotify
  • Google Play Music
  • Slacker Radio
 2. 2
  Připojte se k bezdrátové síti (volitelné). Streamovaná hudba zabírá spoustu dat, takže se možná budete chtít připojit k bezdrátové síti, pokud je to možné, obzvláště pokud chcete hudbu poslouchat nějakou tu chvíli.
 3. 3
  Po stažení a instalaci spusťte aplikaci. Při prvním spuštění zřejmě uvidíte uvítací obrazovku.
 4. 4
  Vytvořte si účet. Většina streamovaných aplikací po vás bude chtít založení bezplatného účtu, abyste si mohli pouštět hudbu. V některých aplikacích, například Spotify, lze použít Facebookový účet. Pokud používáte Google Play Music, můžete použít účet Google, který již používáte pro další aplikace Google na svém iPhonu.
 5. 5
  Najděte si stanici, kterou chcete poslouchat. Rozhraní každé streamované aplikace je jiné, ale obecně si vyberete stanici, kterou chcete poslouchat, a aplikace začne vysílat hudbu. Existují různé stanice podle žánru a nálady.
  • Můžete také vyhledávat stanice podle interpretů a najít tak stanice podobné.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 5:

Stažení hudby ze SoundCloud

 1. 1
  Otevřete Chrome, Firefox, nebo Safari na svém počítači. Abyste si mohli stáhnout skladby ze SoundCloud, budete na svém počítači potřebovat jeden z těchto prohlížečů. Jakmile si stáhnete skladby, které se vám líbí, můžete je synchronizovat do svého iPhonu s použitím iTunes.
 2. 2
  Otevřete stránku SoundCloud pro skladby, které si chcete stáhnout. Použijte Chrome, Firefox či Safari, abyste otevřeli stránku se skladbou, kterou chcete stáhnout. Otevřete stránku vždy pro jednotlivou skladbu, ne interpreta.
  • Pokud je k dispozici tlačítko pro bezplatné stažení, použijte jej. Podpoříte tím tak umělce a získáte kvalitnější soubor.
 3. 3
  Klepněte na .F12 pro otevření vývojářských nástrojů.Otevřete tak lištu s různými druhy vývojářských nástrojů.
  • Pokud používáte Mac, klepněte na Cmd+ Opt+I.
 4. 4
  Klikněte na tlačítko "Network" ve vývojářských nástrojích. Otevře se tak časová přímka sítě v postranní liště.
 5. 5
  Aktualizujte stránku a přehrajte skladbu. Uvidíte, že karty Network se přenastaví, a začnou se objevovat různé lišty ve sloupci Timeline.
  • Abyste skladbu mohli najít, musíte ji přehrát.
 6. 6
  Uspořádejte karty Network podle "Velikosti." Seřaďte sloupec tak, aby se největší položky objevili na vrcholu seznamu.
 7. 7
  Najděte soubor se skladbou. Obvykle se objeví na vrcholu seznamu, protože je to téměř vždy největší soubor na stránce. Soubor nebude mít rozpoznatelné jméno, ale vždy bude označen jako "audio/mpeg" nebo "mpeg" ve sloupci "Typ".
 8. 8
  Na soubor se skladbou klepněte pravým tlačítkem a vyberte "Otevřít na nové kartě." Tím svou MP3 otevřete na nové kartě v prohlížeči. Neuvidíte nic jiného než tlačítka pro přehrávání.
 9. 9
  Uložte soubor. Jakmile MP3 otevřete v nové kartě, můžete ji uložit do počítače. Soubor si pojmenujte tak, abyste jej později snadno identifikovali. Proces může být rozdílný v závislosti na vašem prohlížeči:
  • Chrome – Klikněte na tlačítko menu Chrome (☰) a vyberte "Uložit stránku jako".
  • Firefox - Klikněte na tlačítko menu FIrefox (☰) a vyberte "Uložit stránku".
  • Safari – Klikněte na menu "Safari" menu a vyberte "Uložit stránku jako".
 10. 10
  Přidejte MP3 soubory do své knihovny iTunes. Poté, co jste si stáhli soubory, můžete je přidat do knihovny iTunes, abyste je snadno mohli převést na svůj iPhone. Otevřete iTunes a klikněte na tlačítko Hudba, poté přetáhněte a pusťte MP3 soubory do okna iTunes. Tím je přidáte do své hudební knihovny iTunes.
 11. 11
  Synchronizujte hudební soubory do svého iPhonu. Jakmile máte soubory ve své knihovně, můžete je rychle přidat do svého iPhonu přetažením a puštěním do iPhonu, který se objeví v levém rámečku. Pokud máte pro svůj iPhone povolenu synchronizaci přes WiFi, musíte být pouze připojeni ke stejné síti, jako váš počítač.
  • Bezdrátovou synchronizaci můžete povolit tak, že připojíte svůj iPhone přes USB kabel a na obrazovce Summary v iTunes zaškrtnete rámeček "Synchronizovat tento iPhone přes Wi-Fi". Pokud budete připojeni ke stejné síti jako váš počítač, budete moci synchronizovat svou hudbu a další média.
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 5:

Použití Freegal

 1. 1
  Na svém počítači přejděte na stránku Freegal. Freegal je stránka, která používá členství ve vaší knihovně k přístupu bezplatné, legální hudby. Budete se muset stát členem knihovny.[1]
  • Budete si muset stáhnout hudbu na svůj počítač a poté s použitím iTunes skladby přenést. Jste omezeni třemi staženími týdně, ale pro délku přehrávání neexistuje omezení, stejně tak jako pro dobu, jakou si skladbu ponecháte.
  • Aplikaci Freegal můžete používat ke streamování hudby, které se může vztahovat na stažení.
 2. 2
  Klikněte na odkaz pro přihlášení. Tím otevřete náhled knihovny.
 3. 3
  Najděte svoji knihovnu. Použijte vyhledávací pole k nalezení knihovny. Vaše knihovna musí být členská, abyste měli přístup k hudebním souborům.
 4. 4
  Zadejte informace o kartě své knihovny. Zadejte číslo z karty své knihovny. Možná budete muset zadat i speciální PIN ze své knihovny, v závislosti na systému.
 5. 5
  Najděte hudbu, kterou chcete stáhnout. Můžete použít vyhledávací pole nebo procházet top žebříčky. Lze nalézt hudbu od mnoha populárních umělců.
 6. 6
  Stáhněte si hudbu. Máte povolena tři stažení za týden. Najděte a stáhněte si skladbu, kterou si ten daný týden chcete přidat do svého iPhonu.
  • Odpočítávání se přenastaví každý týden v pondělí ve 12:01 centrálního času dopoledne.
 7. 7
  Přidejte si staženou hudbu do své hudební knihovny iTunes. Přetáhněte MP3 soubory do okna iTunes, abyste je přidali do své hudební knihovny iTunes.
 8. 8
  Připojte svůj iPhone a synchronizujte hudbu. Začněte přetahovat nově přidané skladby do iTunes, uvidíte svůj iPhone v levém rámečku. Pusťte své skladby do tohoto rámečku iPhone a synchronizujte jej tak.
  Reklama
Metoda 5
Metoda 5 ze 5:

Použití Amazon

 1. 1
  Navštivte stránku Amazon Digital Music na svém počítači. Navštivte Amazon.com zamiřte do sekce Digital Music. Naleznete ji v menu "Oddělení".[2]
 2. 2
  Klepněte na odkaz "More Deals"v sekci "Digital Music Deals". Naleznete ji na levé straně domovské stránky Digital Music.
 3. 3
  Klepněte na "Free" v sekci "Songs by Price" nebo "Albums by Price". Zobrazíte tak všechny dostupné bezplatné skladby a alba.
 4. 4
  Najděte hudbu, kterou chcete stáhnout. Můžete použít kategorie na levé straně obrazovky, abyste zúžili vyhledávání a nalezli tak hudbu, kterou chcete.
 5. 5
  Klepněte na tlačítko "Free" vedle skladby, kterou chcete stáhnout. Hudbu budete moci přidat do nákupního košíku. Hudbu si budete muset "Koupit", abyste si ji mohli stáhnout, i když vás nic nebude stát.
 6. 6
  Stáhněte si hudbu. Poté, co si hudbu koupíte, klikněte na "Download purchases", abyste si mohli stáhnout MP3 soubory do počítače. Budete vyzváni ke stažení správce Amazon hudby, ale můžete si skladbu jednoduše stáhnout.
 7. 7
  Stažené soubory přidejte do své iTunes knihovny. Přetáhněte stažené soubory do okna iTunes. Takto je přidáte do své hudební knihovny iTunes.
 8. 8
  Připojte svůj iPhone a synchronizujte soubory. Pomocí USB kabelu připojte svůj iPhone k počítači. Začněte přetahovat nově přidané soubory z iTunes a na levé straně okna se objeví váš iPhone. Pusťte do něj soubory a začněte synchronizaci.
  Reklama

Související články

Jak rapovatJak rapovat
Jak se stát profesionálním rapperemJak se stát profesionálním rapperem
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 43 441 krát
Kategorie: Hudba
Stránka byla zobrazena 43 441 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama