Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Buďme upřímní – získat zpět svého bývalého partnera je mnohdy mnohem těžší, než získat úplně nového muže. Pokud ale chcete bojovat, jistě vám za to stojí. Chcete vědět, jak svého muže získat zpět, zjistit, co jste udělala špatně a zapracovat na zlepšení svého přístupu. Pokud nevíte, jak získat svého muže zpět a vyhnout se rozchodu, zjistíte to v tomto článku.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Zamyslete se nad vaším vztahem

Stáhnout PDF
 1. 1
  Dopřejte si trochu času. Pokud neustále myslíte jen na svého bývalého, nebudete schopna získat na celou situaci lepší pohled. Neměla byste ho sice ignorovat, ale neměla byste mu ani volat, schválně se s ním setkávat nebo mu psát hned po rozchodu zprávy. Měla byste být chvíli sama a nechodit nikam, kde byste se s ním mohla potkat.
  • Až budete chvíli bez bývalého partnera, budete mít jasnější pohled na celou věc a uvědomíte si, čeho jste si na vašem vztahu nejvíce vážila.
  • Až budete chvíli bez partnera, začnete přemýšlet nad tím, kdo vlastně jste. Už tím, že se od něho na chvíli vzdálíte, vzbudíte jeho zájem.
 2. 2
  Zamyslete se nad tím, co se ve vztahu pokazilo. Než se začnete pokoušet dát váš vztah znovu dohromady, musíte si upřímně říct, co se na něm poprvé pokazilo. Promyslete si to a určete problém, kvůli kterému vztah skončil. Byla jsem náladová, příliš chladná nebo jste moc flirtovala s ostatními? Zamyslete se nad tím a narovinu si řekněte, co by na těchto věcech šlo změnit.
  • Měla byste se snažit muže získat zpět pouze pokud jste připravená své chyby změnit. Pokud jste se rozešli proto, že sek sobě nehodíte a neklapalo vám to, bude mnohem těžší získat muže zpět, než kdyby bylo důvodem rozchodu například to, že jste s ním netrávila dost času.
  • Napište si seznam všeho, co se na vašem vztahu pokazilo a
  • Zjistěte, zda jste zrovna neprocházeli nějakým těžkým obdobím nebo změnou. Možná budete na vztah připraveni až budete mít pozitivnější přístup a větší stabilitu.
 3. 3
  Změňte se. Až přijdete na to, co jste ve vztahu udělala špatně, odolejte pokušení zavolat svému bývalému a hned mu říct, že jste připravená se změnit. Činy jsou důležitější než slova, takže nejprve pracujte na tom, abyste se skutečně změnila.
  • Pokud váš vztah skončil proto, že jste nedávala svému partnerovi dost prostoru, snažte se nebýt na něm tak závislá. Ukažte mu, že jste nová žena.
  • Pokud váš vztah skončil proto, že jste svému partnerovi nevěnovala dost pozornosti, mělo by vám záležet na tom, aby se s vámi cítil dobře. Říkejte mu, že mu to sluší a že ho ráda vidíte.
  • Pokud vztah skončil proto, že jste hodně flirtovala s ostatními muži, přestaňte s tím a neustále si připomínejte, proč vám to poprvé nevyšlo.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Pracujte na sobě

Stáhnout PDF
 1. 1
  Snažte se vypadat a cítit se co nejlépe. Zajděte si na nehty a ke kadeřníkovi, dejte si horkou vanu a vyberte si hezké oblečení. Když budete vypadat co nejlépe, budete se také skvěle cítit. Nemusíte utrácet hory peněz za nové oblečení a make-up. Stačí, když si dáte záležet na hygieně.
  • Každý den se ráno upravujte o 10-15 déle a jistě se hned budete cítit lépe. Možná jste byla příliš vystresovaná nebo zaneprázdněná na to, abyste se o sebe dobře starala.
  • Nechejte se ostříhat. Pro ženu není nic lepšího, než nový začátek s novým účesem.
 2. 2
  Přestaňte se starat o to, co si myslí ostatní. Pokud jste tak nejistí, že stále přemýšlíte nad tím, co si o vás myslí ostatní lidé, nikdy nebudete schopná znovu získat svého bývalého přítele. Nezáleží na tom, jestli si lidé myslí, že jste zábavná, roztomilá nebo okouzlující – jde o to, abyste o sobě smýšlela pozitivně vy sama.
  • Když vám nebude záležet na tom, co si o vás myslí ostatní lidé, budete vyzařovat sebevědomí a váš bývalý partner bude ohromen tím, jak nezávislá nyní jste.
  • Nestarejte se o jeho kamarády. Možná si jeho přátelé mysleli, že pro něho nejste dost dobrá, nebo jste s nimi nevycházela dobře. Měla byste se přes to přenést a neřešit to. Jen si nenechejte kazit život tím, že se budete snažit potěšit všechny.
 3. 3
  Dělejte to, co máte ráda. Pokud máte spoustu práce do školy, chcete se vídat s přáteli a věnovat se svým zájmům, budete se stále zlepšovat a váš bývalý partner to uvidí. Navíc když uvidí, že máte stále co dělat a nezíráte do zdi, budete pro něho zajímavější.
  • Ukažte svému bývalému partnerovi, že ráda děláte to, co vás baví. Je jedno, jestli jde o studium nebo běh – prostě to dělejte a na nikoho se neohlížejte!
  • Travte hodně času s přáteli. Dodají vám pozitivní energii a ukážou vám jiný pohled na svět.
  • Nepouštějte se do náhražkových vztahů. Tím se jen zbytečně rozrušíte.
 4. 4
  Zapracujte na své individualitě. Až se budete věnovat svým zájmům a budete chvíli bez partnera, začnete se cítit dobře i sama a ne jen jako něčí přítelkyně. Využijte tento čas k tomu, abyste byla sama sebou a lépe se poznala.
  • Hezky se oblékejte. Noste oblečení, díky kterému vyniknete. Nemusíte nosit nic příliš drahého ani příliš vyzývavého, stačí jen mít trochu odvahy a obléct si něco, na co jste si dříve netroufla.
  • Vyjadřujte se kreativními činnostmi. Napište nějaký příběh, začněte chodit na kurzy herectví, nebo začněte zpívat. Ukažte svému bývalému muži, že umíte vyjádřit své pocity.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Jak to udělat, aby vás zase chtěl

Stáhnout PDF
 1. 1
  Zapracujte na svém sebevědomí. Asertivita a sebevědomí jsou pro většinu lidí přirozeně přitažlivé. Když svému bývalému ukážete, že umíte být šťastná, bude si vás více vážit a bude po vás více toužit. Když uvidí, že jste šťastná a spokojená sama se sebou, bude vás chtít ještě více. Zde je návod k získání lepšího sebevědomí:
  • Myslete pozitivněji. Když se naučíte vidět ve všem to dobré, budete vyzařovat neodolatelnou pozitivní energii a váš bývalý přítel vás bude znovu chtít.
  • Buďte spokojená se svým vzhledem. Najděte si alespoň tři věci, které na sobě milujete a oblékejte se tak, abyste je zdůraznila. Pravidelně cvičte, abyste si udržela duševní a fyzickou sílu.
  • Buďte asertivní. Mluvte klidně a jasně a nemumlejte si pro sebe. Vyjadřujte se tak, aby vám lidé věnovali pozornost a všem bylo jasné, že jste sebejistá a víte, o čem mluvíte.
 2. 2
  Buďte elegantnější. Je legrace chodit na hlasité diskotéky a tančit až do rána, ale takto se většinou dámy nechovají. Na večírku se bavte s ostatními lidmi, naslouchejte jim a mluvte klidně. Můžete si užívat, ale nepřehánějte to s pitím a chovejte se slušně. Nikdo nechce dívku, která padá na zem nebo se opilá svléká v baru.
  • Elegance je určitá forma dospělosti. Každý muž chce dívku, která je dospělá a umí ovládat své emoce.
  • Oblékejte se elegantně. Kromě slušného chování byste měla slušně také vypadat. Můžete si vzít menší výstřih, ale nenoste nic příliš těsného nebo odhalujícího, jinak budete vypadat lacině. Když budete vypadat elegantně, ale mladě, váš bývalý partner si vás rozhodně všimne.
 3. 3
  Dejte mu najevo, že se máte výborně. Usmívejte se a dávejte najevo, že si svůj život užíváte a skvěle se bavíte. Neměla byste to předstírat, pokud chcete, aby vás váš přítel opravdu chtěl, musíte se mít dobře i bez něho.
  • Hodně se smějte. Ukažte mu, že se se svými přáteli dobře bavíte a na něho už dávno nemyslíte.
  • Zapáleně se s někým bavte. Při rozhovoru s lidmi buďte opravdu zapálení. Dávejte to najevo gestikulací a živým vyjadřováním.
  • Ukažte mu, že se bavíte. Když uvidí, že se bavíte s přáteli na bowlingu, užíváte si posezení s kamarádkou nebo s úsměvem tančíte na parketu, bude s vámi chtít trávit více času.
 4. 4
  Za každou cenu se vyhněte zoufalému chování. Pokud jste zoufalá a snažíte se všemožně získat jeho pozornost, dáváte si pozor na to, jak vypadáte a máte naplánovaný každý krok, váš bývalý to pozná. Jednoduše hoďte vše za hlavu, bavte se a chovejte se přirozeně. S ničím to nepřehánějte.
  • Když jste někde s ním, bavte se přirozeně a nesnažte se za každou cenu ukázat, že si to užíváte.
  • Nepřehánějte to ani s péčí o svůj vzhled. Oblékejte se vždy tak, aby to bylo vhodné pro danou příležitost a nepřehánějte to ani s líčením. Když vám to ujede, všimne si vás každý, ale rozhodně ne v dobrém.
  • Nedolézejte za ním, počkejte si, až přijde on. Pokud jste spolu někde na večírku, měl by vás přijít pozdravit první.
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Udělejte první krok

Stáhnout PDF
 1. 1
  Řekněte mu, co k němu cítíte. Až si dobře promyslíte, co jste na vašem vztahu pokazila, zapracujete na sobě a získáte si zpět jeho pozornost, zbývá už jen vyjádřit mu vaše pocity. To je nejtěžší, ale když se zbavíte nervozity, jistě se vám to vyplatí. Nebude jednoduché mu říct, že byste to chtěla zkusit znovu, ale jistě to bude stát za to. Zkuste to například takto:
  • Vyberte si správné místo a čas. Snažte se vybrat si chvíli, kdy spolu budete o samotě a kdy bude mít bývalý partner dobrou náladu.
  • Pokud jste rozchod zavinila vy, omluvte se za minulé chyby a snažte se co nejkonkrétněji sdělit, že už jste se napravila.
  • Buďte upřímná. Řekněte mu, že vám velmi chybí, že jste udělala chybu a chtěla byste ho zpět.
  • Řekněte, že mu všechno vynahradíte a že jste se opravdu změnila.
 2. 2
  Jak si ho udržet. Pokud na to partner zareagoval dobře a dali jste se zase dohromady, začněte spolu opět trávit více času, ze začátku klidně i mezi ostatními lidmi. Musíte se snažit z toho vytěžit maximum, aby si byl jistý, že se rozhodl správně:
  • Neopakujte své chyby. Připomínejte si to, co vám poprvé vztah zničilo a nikdy to už nedělejte znovu. Nezapomínejte na to, kolik práce vám dalo se změnit.
  • Netlačte na sebe. Když se budete stále bát, abyste zase něco nepokazila, nebudete schopná se soustředit na přítomnost.
  • Začněte znovu. Berte to jako začátek nového vztahu, o kterém toho jen více víte. Nemyslete na minulost a rozhodně neoživujte hádky z předešlého vztahu.
  • Buďte sama sebou. Jistě jste se poučila a v mnohém zlepšila, ale jste to stále vy, takže se snažte být tou dívkou, do které se poprvé zamiloval. Když se budete snažit mu dokázat, že jste jiná, za chvíli nebudete sama vědět, kdo vlastně jste.
 3. 3
  Jak poznat, že už to nemá cenu. Pokud jste vyzkoušela všechno a nebylo to k ničemu, pravděpodobně je váš vztah už tak narušený, že není možné ho spravit. Pokud vás bývalý přítel ignoruje, odolává vašim svodům nebo se chová dokonce škaredě, je na čase se toho vzdát a jít dál.
  • Nezapomínejte na to, že každý vztah není možné zachránit. Snažila jste se jak jste mohla a můžete na sebe být pyšná.
  • Odejděte s hlavou vzpřímenou. Nestyďte se na to, že jste otevřeně vyjádřila své pocity.
  Reklama

Tipy

 • Udržujte si pozitivní přístup. Mělo by to vypadat, že vám na výsledku celé situace ani tolik nezáleží. Nekomentujte to, jak se chová váš bývalý a nedávejte na sobě nic znát.
 • Žárliví lidé o vás budou říkat nehezké věci. Nenechejte se jimi odradit, nezapomeňte, že musíte myslet nejprve na sebe.
 • Pokud se vás někdo zeptá, proč se k vám bývalý takto chová, řekněte, že nemáte ani ponětí. Nikoho nepomlouvejte. Alespoň budete mít jistotu, že z toho vyjdete nevinně.
 • Nezapomeňte, že štěstí je nejdůležitější. Užívejte si svůj život naplno a snažte se vytěžit z každé situace co nejvíce. Najít štěstí je definicí životního úspěchu.
 • Pokud jste někde se svým bývalým, neseďte v koutě a nemyslete na to, co byste asi měli říct. Mluvte si s lidmi okolo vás a váš bývalý partner si vás jistě všimne.
 • Pokud máte problém myslet na něco jiného, představte si, že sedíte v letadle, které se odlepuje ze země. Lidé a auta na zemi se zmenšují a zmenšují a taková jste i vy. *Váš problém je jen ve vaší hlavě. Představte si, jak malá je vaše hlava ve srovnání s těmi mizícími auty.
 • Pokud se váš bývalý předvádí, snaží se tím jen získat vaši pozornost. Usmívejte se a snažte se působit nezaujatě, i když se bude třeba líbat s jinou dívkou.
Reklama

Varování

 • Neodpovídejte na žádné jeho poznámky. Čím méně toho řeknete, tím snáze se vyhnete hádce.
 • Nikdy neříkejte kamarádům, že máte problémy s partnerem, protože by se to jistě snažili řešit.
 • Nemstěte se mu tím, že ho budete podvádět!
Reklama

O tomto wikiHow

Courtney Quinlan
Spoluautorem článku je :
Dohazovačka a seznamovací kouč
Tento článek spoluautorem článku je Courtney Quinlan. Courtney Quinlan je dohazovačka a seznamovací trenérka a majitelka Midwest Matchmaking. S více než patnáctiletými zkušenostmi se specializuje na hledání kompatibilního partnera pro jednotlivce, poskytuje vedení v celém procesu seznamování a vytváření akcí pro nezadané na Středozápadě. Courtney je držitelkou titulu BS v oboru žurnalistiky v oblasti vysílání z University of Nebraska at Omaha. Tento článek byl zobrazen 49 111 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 49 111 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama