Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Není snadné z textových zpráv poznat, zda se líbíte nějaké dívce. Většinou je snazší to poznat při osobním rozhovoru, při kterém můžete sledovat její řeč těla. V SMS zprávách tato rovina komunikace chybí, ale existuje několik věcí, podle kterých můžete poznat, zda se dívce líbíte.

Postup

 1. 1
  Všímejte si toho, jak často vám píše první ona.[1] Pokud všechny rozhovory začínáte vy, dívka o vás pravděpodobně nemá moc zájem. Zároveň ovšem platí, že pokud začíná všechny rozhovory vždy ona, je dost možné, že také nemá zájem. Pokud se jí líbíte, bude chtít projevit svůj zájem, ale nebude na vás chtít tlačit. Pravděpodobně tedy bude začínat zhruba polovinu rozhovorů, nebo ještě méně. Pokud vám píše vždy sama, může to znamenat, že vás vidí pouze jako kamaráda a je jí jedno, co si o ní budete myslet.
 2. 2
  Zjistěte, zda se s vámi loučí vždy ona. I v dívka, která hltá každé vaše slovo, odolá pokušení povídat si s vámi extrémně dlouho. Pokud se dívce líbíte, bude se spíše snažit začínat rozhovory a ukázat vám, že je zajímavá. Když vám dívka napíše, že musí jít, protože má něco domluveného, může to znamenat, že o vás má zájem a chce vám ukázat, že má svůj vlastní život. Pokud ovšem na vaše zprávy neodepisuje a ani se s vámi nerozloučí, pravděpodobně o vás nemá zájem.
 3. 3
  Počítejte smajlíky. Není nutné je počítat doslova, ale všímejte si toho, jak často je dívka používá a které používá nejvíce. Dívky při flirtování nejčastěji používají mrkajícího smajlíka. Čím častěji ho používá, tím pravděpodobnější je, že se jí líbíte. Normální usmívající se smajlík může znamenat to samé. Pokud vám posílá polibky nebo červenajícího se smajlíka, je téměř jisté, že se jí líbíte.
 4. 4
  Všímejte si toho, zda ji zajímá to, o čem jí píšete.[2] Pokud na vaše zprávy reaguje promyšleně a obsáhle, znamená to, že ji skutečně zajímáte. Pokud stáčí rozhovor vždy k sobě, pravděpodobně ji spíše nezajímáte. Pokud vám odpovídá jedním slovem, také to není dobré znamení. Když ovšem dívka reaguje na vaše vtipy, klade vám otázky a neodpovídá stroze, znamená to, že si s vámi chce psát co nejdéle.
 5. 5
  Pokud vás začne škádlit, nechejte se. [3] Pokud vám dívka píše zprávy jako „Určitě bys teď chtěl být se mnou...“ nebo „Kdybys tady teď byl...“ snaží se vám dát najevo, že byste její větu měli byste to udělat. Nejde o extrémní flirtování, ale můžete si díky tomu dát najevo, že k sobě něco cítíte.
 6. 6
  Všímejte si obsahu jejích zpráv. Pokud vám píše hlavně kvůli praktickým věcem, například aby se zeptala na úkoly do školy, pravděpodobně o vás nemá zájem. Pokud vám ovšem píše osobní věci a skutečně se o vás zajímá, možná se jí líbíte. Platí to zejména v případě, že si pamatuje všechno, o čem jste si spolu psali. Pokud vám píše náhodné otázky, může to také znamenat, že se jí líbíte. Takové otázky jsou sice zdánlivě nedůležité, ale pokud se vás na ně ptá často, může to znamenat, že si hledá důvody, aby vám mohla napsat.
 7. 7
  Všímejte si interpunkce. Zaměřte se zejména na to, jak často dívka používá vykřičníky. Pokud používá hodně vykřičníků, znamená to, že si s vámi chce psát a pravděpodobně se jí líbíte. Pozdrav s vykřičníkem je vždy lepší, než pozdrav s tečkou nebo bez interpunkce.
 8. 8
  Všímejte si toho, zda dívka protahuje slova. Nedělají to sice všechny dívky, ale některé dívky zbytečně protahují samohlásky v některých slovech, například „ahoooooj“ nebo „prosiiiim.“ Snaží se tím naznačit flirtovné protažení samohlásek při osobním rozhovoru.
 9. 9
  Všímejte si toho, zda píše hodně smajlíků a zda často poukazuje na smích. Pokud dívka používá LOL, nemusí to nic znamenat. Pokud ale píše „haha,“ je to lepší, protože to znamená, že chce, abyste si představili, jak se směje. „Hehe“ je ještě lepší. Tato dvě citoslovce jsou ekvivalentem skutečného smíchu.
 10. 10
  Zjistěte, zda vám dívka ve zprávách něco naznačuje. Zaměřte se zejména na to, zda se s vámi dívka chce potkat. Pozvání na večírek je skvělé, ale ještě lepší je zdánlivě „náhodné“ setkání: „Jdu zrovna na bazén, potkáme se tam?“ Tyto zprávy působí uvolněně, ale ve skutečnosti se vám jimi dívka snaží naznačit, že vás chce co nejdříve potkat.
  Reklama

Tipy

 • Pokud se vás dívka ptá na školu, může to znamenat, že se jí líbíte, ale neví, jak vás oslovit.
 • Začněte s dívkou flirtovat a brzy poznáte, zda se jí líbíte!
 • Pokud se jí líbíte, bude se vám to snažit naznačit – na vás je, abyste tyto signály rozpoznali.
 • Nepište jí donekonečna, někdy jí napište, že musíte někam jít. Díky tomu si s vámi dívka bude chtít psát znovu.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 26 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 16 387 krát
Kategorie: Sociální sítě
Stránka byla zobrazena 16 387 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama