Jak z YouTube stáhnout hudbu pro vytvoření mix CD

V tomto článku:Stránky třetích stran

Chtěli jste si někdy zdarma stáhnout hudbu a vytvořit si z ní CD, ale nemohli jste najít skladbu, kterou si přejete? Bojíte se virů a jiných škodlivin z programů, jako je LimeWire? Tento článek vás naučí, jak stáhnout hudbu z YouTube ve formátu MP3 a následně ji vypálit na CD.

Stránky třetích stran

 1. 1
  Vytvořte si seznam skladem, které chcete na CD. Všechny skladby si najděte na YouTube. Se seznamem videí můžete různě experimentovat, můžete si je různě uspořádat.
  • Vyhledejte na YouTube skladbu. Přímo pod videem, vedle tlačítka "Líbí" a "Nelíbí", klikněte na "Přidat do" a zadejte název seznamu skladeb. Do tohoto seznamu přidejte každou skladbu, kterou chcete mít na vašem novém CD.
 2. 2
  Jděte na stránku třetích stran, která nabízí stahování zdarma z YouTube. Nezapomeňte, že akce provedené na těchto stránkách nemusí být v souladu s autorskými právy či podmínkami YouTube.
 3. 3
  Zkopírujte a vložte YouTube URL do bílého pole na webové stránce třetích stran.
  • Adresa URL (zkratka pro "uniform resource locator") je řetězec písmen a číslic v levé horní části okna prohlížeče, obvykle začínající na "www".
  • Aby bylo možné ULR zkopírovat a vložit, použijte "⌘+C" pro Mac, nebo "Ctrl + C" pro PC.
 4. 4
  Stiskněte šedé políčko "youtube-url-to-mp3".
 5. 5
  Jakmile vám vyskočí nový přijatý odkaz, začněte jej stahovat. Ujistěte se, že jej uložíte na místo, které si budete pamatovat, včetně názvu souboru.
 6. 6
  Tento postup opakujte pro každou skladbu, kterou chcete mít ve svém mixu.
 7. 7
  Otevřete iTunes nebo podobný media player.
 8. 8
  Sestavte seznam skladeb na iTunes. Všechny stažené soubory dejte do jednoho playlistu.
 9. 9
  Vložte prázdný zapisovatelný CD disk do jednotky CD-ROM počítače.
 10. 10
  V iTunes klikněte na playlist. Stiskněte "Soubor > Vypálit playlist na disk".

Tipy

 • Kvalita skladby stažené z YouTube pravděpodobně nebude tak dobrá, jako kvalita jiné vaší hudby.

Varování

 • Stahování hudby chráněné autorskými právy je v rozporu se zákonem na většině místech. Můžete dostat velké pokuty, v některých případech se můžete dokonce stát obětí trestného stíhání.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Stahování

V jiných jazycích:

English: Get Music off of YouTube to Make a Mix CD, Italiano: Scaricare Musica da YouTube per Fare un Cd, Español: bajar música de YouTube para hacer un CD de música mixta, Français: télecharger de la musique sur YouTube pour graver une compil sur un CD, Português: Baixar Músicas no YouTube para Gravar um CD, Deutsch: Musik von YouTube downloaden und auf CD brennen, Русский: скачать музыку с YouTube и записать ее на CD диск, Nederlands: Muziek van YouTube kopiëren om een mix cd te maken, Bahasa Indonesia: Mendapatkan Musik dari YouTube untuk Membuat CD Campuran, 中文: 把YouTube上的音乐刻录到光盘, العربية: تحميل الأغاني من يوتيوب لصنع سي دي ميكس, हिन्दी: यू ट्यूब से म्यूजिक हटा कर एक मिश्रित (Mixed) सीडी बनाएँ, ไทย: ดาวน์โหลดเพลงจาก YouTube มาลงซีดี

Stránka byla zobrazena 1 301 krát.
Byl tento článek přesný?