Jak zablokovat emailovou adresu na iPhone

Spoluautor Travis Boylls

Funkce blokování na iOS je skvělá pro blokování otravných hovorů a zpráv. Avšak, navzdory přidávání emailových adres do seznamu blokovaných adres, stále se může stát, že uvidíte některé otravné emaily ve složce přijatých emailů. Naštěstí však existuje metoda, jak to vyřešit; říká se jí filtrování emailů.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se na svůj účet na iCloud.
 2. 2
  Klikněte na ikonku Mail.
 3. 3
  Klikněte na ikonku šroubku v levém horním rohu a zvolte Pravidla.
 4. 4
  Klikněte na Přidat pravidlo.
 5. 5
  V části Pokud zpráva zvolte je od a pak do pole pod tím napište jméno nebo emailovou adresu osoby, kterou chcete zablokovat.
 6. 6
  V části Potom zvolte Přesunout do koše a pak klikněte na Hotovo. Emaily od této osoby budou automatiky poslány do koše.

Tipy

 • Nejenže tato metoda umožňuje blokovat emaily, ale také je umožňuje automaticky přeposlat do složek, jako jsou Koš či Nevyžádané.

Informace o článku

Spoluautorem tohoto článku je Travis Boylls. Travis Boylls je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Travis má zkušenosti s tvorbou článků souvisejících s technologiemi, poskytováním zákaznického softwaru a grafickým designem. Specializuje se na platformy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Vystudoval grafický design na Pikes Peak Community College.

Kategorie: IPhone

V jiných jazycích:

English: Block an Email Address on iPhone, Español: bloquear una dirección de correo electrónico en un iPhone, Русский: блокировать электронный адрес в iPhone, Français: bloquer une adresse électronique sur un iPhone, Deutsch: Auf einem iPhone eine EMail Adresse blockieren, Português: Bloquear um Endereço de E mail no iPhone, Italiano: Bloccare un Indirizzo Email su un iPhone, Bahasa Indonesia: Memblokir Alamat Surel di iPhone, 中文: 在iphone上拦截邮箱地址, Nederlands: Een e‐mailadres blokkeren op een iPhone, العربية: حظر عنوان بريد إلكتروني على هاتف الآيفون, ไทย: บล็อกที่อยู่อีเมลใน iPhone, 한국어: 아이폰에서 이메일 주소를 차단하는 방법, Tiếng Việt: Chặn địa chỉ email trên iPhone, Türkçe: iPhone'da E posta Adresi Nasıl Engellenir, 日本語: iPhoneでメールアドレスをブロックする, हिन्दी: आईफोन पर किसी ईमेल एड्रेस को ब्लॉक करें (Block an Email Address on iPhone)

Stránka byla zobrazena 3 647 krát.
Byl tento článek přesný?