Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Obdrželi jste e-mail, který vás obtěžuje a již nikdy si jej nepřejete vidět? Dostáváte neustále zpravodaje od společností, které vás nezajímají? Hotmail (nyní Outlook.com) umožňuje snadno blokovat konkrétní e-mailové adresy nebo celé domény. Přejděte ke kroku 1 a dozvíte se, jak na to.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se do služby Hotmail. Hotmail nedávno přešel do aplikace Outlook, avšak vaše Hotmail adresa bude i nadále fungovat běžným způsobem. Když se přihlásíte pomocí adresy Hotmail, budete přesměrování do Outlook e-mailové schránky.
 2. 2
  Otevřete Nastavení pošty. Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu okna vedle vašeho jména. Otevře se tím nabídka, která vám umožní změnit barevné schéma a další možnosti. Klikněte na odkaz "Další nastavení mailu".
 3. 3
  Klikněte na "Bezpečnost a blokovaní odesílatelé". Tuto možnost naleznete ve druhém sloupci pod "Prevence nevyžádané pošty". Kliknutím na tuto volbu otevřete seznam se třemi možnostmi.
 4. 4
  Klikněte na "Blokovaní odesílatelé". Otevře se tím formulář, který vám umožní přidat adresy, které chcete zablokovat. Veškerá přijatá pošta od této adresy bude automaticky smazána, takže si dobře rozmyslete, koho chcete zablokovat.
 5. 5
  Přidejte adresy do seznamu. Můžete zadat konkrétní adresu (příklad@příklad.com) nebo celou doménu (příklad.com) Pokud zablokujete doménu, budou všechny přijaté zprávy z této domény blokovány. Populární domény, jako je Gmail, Yahoo a další blokovat nelze.
 6. 6
  Nahlaste spam. Blokování adresátů, kteří odesílají spam, jen zřídka sníží počet spamu. Důvodem je, že odesílatelé nevyžádané pošty často mění své adresy a domény, takže si s blokováním pěkně užijete. Místo toho můžete přijmout další opatření v boji proti spamu.
  Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 1 185 krát
Stránka byla zobrazena 1 185 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama