Jak zablokovat někoho na Hotmail

Obdrželi jste e-mail, který vás obtěžuje a již nikdy si jej nepřejete vidět? Dostáváte neustále zpravodaje od společností, které vás nezajímají? Hotmail (nyní Outlook.com) umožňuje snadno blokovat konkrétní e-mailové adresy nebo celé domény. Přejděte ke kroku 1 a dozvíte se, jak na to.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se do služby Hotmail. Hotmail nedávno přešel do aplikace Outlook, avšak vaše Hotmail adresa bude i nadále fungovat běžným způsobem. Když se přihlásíte pomocí adresy Hotmail, budete přesměrování do Outlook e-mailové schránky.
 2. 2
  Otevřete Nastavení pošty. Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu okna vedle vašeho jména. Otevře se tím nabídka, která vám umožní změnit barevné schéma a další možnosti. Klikněte na odkaz "Další nastavení mailu".
 3. 3
  Klikněte na "Bezpečnost a blokovaní odesílatelé". Tuto možnost naleznete ve druhém sloupci pod "Prevence nevyžádané pošty". Kliknutím na tuto volbu otevřete seznam se třemi možnostmi.
 4. 4
  Klikněte na "Blokovaní odesílatelé". Otevře se tím formulář, který vám umožní přidat adresy, které chcete zablokovat. Veškerá přijatá pošta od této adresy bude automaticky smazána, takže si dobře rozmyslete, koho chcete zablokovat.
 5. 5
  Přidejte adresy do seznamu. Můžete zadat konkrétní adresu (příklad@příklad.com) nebo celou doménu (příklad.com) Pokud zablokujete doménu, budou všechny přijaté zprávy z této domény blokovány. Populární domény, jako je Gmail, Yahoo a další blokovat nelze.
 6. 6
  Nahlaste spam. Blokování adresátů, kteří odesílají spam, jen zřídka sníží počet spamu. Důvodem je, že odesílatelé nevyžádané pošty často mění své adresy a domény, takže si s blokováním pěkně užijete. Místo toho můžete přijmout další opatření v boji proti spamu.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Block Someone on Hotmail, Español: bloquear a alguien en Hotmail, Italiano: Bloccare Qualcuno su Hotmail, Português: Bloquear Alguém no Hotmail, Русский: заблокировать человека на Hotmail, Deutsch: Jemanden auf Hotmail blockieren, Français: bloquer une personne sur Outlook, 中文: 在Hotmail邮箱中屏蔽别人, Nederlands: Iemand blokkeren op Hotmail, العربية: حجب شخص في بريد هوتميل, ไทย: บล็อกใครใน Hotmail, Tiếng Việt: Chặn ai đó trên Hotmail, हिन्दी: Hotmail पर किसी को ब्लॉक करें

Stránka byla zobrazena 862 krát.
Byl tento článek přesný?