Jak zablokovat telefonní číslo na Androidu

Jedním z důsledků stále rostoucí mobilní komunikace je v současnosti také to, že ochrana našeho soukromí začíná být stále obtížnější. Uživatelé Androidu ale naštěstí mají účinný nástroj, díky kterému mohou ovládat, kdo je může či nemůže kontaktovat. Ať už vám dělá problémy šílený expartner či neodbytní operátoři telemarketingových společností, existuje jedna možnost, která je pro vás jako dělaná.

Metoda 1 ze 3:
Zablokovat číslo trvale

 1. 1
  Na hlavní obrazovce klikněte na ikonu telefonu.
 2. 2
  Klikněte na číslo, které chcete zablokovat.
 3. 3
  Zmáčkněte na telefonu tlačítko menu.
 4. 4
  Zvolte "přidat do seznamu blokovaných."
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Zablokovat číslo v nabídce Nastavení (Samsung Galaxy S3)

 1. 1
  Začnete na domovské obrazovce. Zvolte Telefon >> Menu >> Nastavení hovorů >> Odmítnutí hovorů >> Seznam automaticky blokovaných.
 2. 2
  Zablokujte všechna neznámá čísla. Pokud chcete, aby vám nevolal nikdo z neznámého čísla, jednoduše vyberte položku "Neznámý".
 3. 3
  Zablokujte konkrétní čísla. Pokud chcete zablokovat jedno konkrétní číslo nebo uložený kontakt, zvolte možnost Vytvořit a poté zadejte číslo nebo kontakt, který chcete blokovat.
  • Pro uložení změn zmáčkněte Hotovo.
  Reklama

Tipy

 • Pro Android je k dispozici mnoho různých aplikací na blokování hovorů. Některé jsou zdarma, jiné za mírný poplatek. Zkuste si nějaké najít a dobře si pročtěte recenze, abyste získali představu o jejich kvalitě. Nezapomínejte na to, že většina aplikací vyžaduje root telefonu.
 • Pokyny se mohou mírně lišit v závislosti na tom, jaký Android telefon používáte, ale obecně se dá říct, že instrukce jsou v podstatě pro všechny stejné.
 • Když se vás bude snažit kontaktovat blokované číslo, váš telefon nebude vyzvánět. Všechny hovory automaticky spadnou do hlasové schránky.

Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama