Jak zablokovat telefonní číslo na Androidu

V tomto článku:Zablokovat číslo trvaleZablokovat číslo v nabídce Nastavení (Samsung Galaxy S3)Zablokovat číslo v nabídce Kontakty (Samsung Galaxy S3)Reference

Jedním z důsledků stále rostoucí mobilní komunikace je v současnosti také to, že ochrana našeho soukromí začíná být stále obtížnější. Uživatelé Androidu ale naštěstí mají účinný nástroj, díky kterému mohou ovládat, kdo je může či nemůže kontaktovat. Ať už vám dělá problémy šílený expartner či neodbytní operátoři telemarketingových společností, existuje jedna možnost, která je pro vás jako dělaná.

1
Zablokovat číslo trvale

 1. 1
  Na hlavní obrazovce klikněte na ikonu telefonu.
 2. 2
  Klikněte na číslo, které chcete zablokovat.
 3. 3
  Zmáčkněte na telefonu tlačítko menu.
 4. 4
  Zvolte "přidat do seznamu blokovaných."

2
Zablokovat číslo v nabídce Nastavení (Samsung Galaxy S3)

 1. 1
  Začnete na domovské obrazovce. Zvolte Telefon >> Menu >> Nastavení hovorů >> Odmítnutí hovorů >> Seznam automaticky blokovaných.
 2. 2
  Zablokujte všechna neznámá čísla. Pokud chcete, aby vám nevolal nikdo z neznámého čísla, jednoduše vyberte položku "Neznámý".
 3. 3
  Zablokujte konkrétní čísla. Pokud chcete zablokovat jedno konkrétní číslo nebo uložený kontakt, zvolte možnost Vytvořit a poté zadejte číslo nebo kontakt, který chcete blokovat.
  • Pro uložení změn zmáčkněte Hotovo.

3
Zablokovat číslo v nabídce Kontakty (Samsung Galaxy S3)

 1. 1
  Otevřete aplikaci Kontakty. Vyberte uživatele, kterého chcete blokovat.
  • Pokud konkrétní číslo ještě nemáte uloženo v Kontaktech, udělejte to nyní. Doporučujeme dát na začátek jména písmeno "Z" nebo číslo od "0-9", aby se kontakt zobrazoval na konci seznamu.
 2. 2
  Zvolte Menu >> Přidat na seznam blokovaných. Tímto krokem budou všechny hovory z tohoto čísla automaticky přesměrovány do hlasové schránky.

Tipy

 • Pro Android je k dispozici mnoho různých aplikací na blokování hovorů. Některé jsou zdarma, jiné za mírný poplatek. Zkuste si nějaké najít a dobře si pročtěte recenze, abyste získali představu o jejich kvalitě. Nezapomínejte na to, že většina aplikací vyžaduje root telefonu.
 • Pokyny se mohou mírně lišit v závislosti na tom, jaký Android telefon používáte, ale obecně se dá říct, že instrukce jsou v podstatě pro všechny stejné.
 • Když se vás bude snažit kontaktovat blokované číslo, váš telefon nebude vyzvánět. Všechny hovory automaticky spadnou do hlasové schránky.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 13 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Telefony a zařízení

V jiných jazycích:

English: Block a Number on Android, Español: bloquear un número en Android, Português: Bloquear um Número no Android, Русский: заблокировать номер на Android, Italiano: Bloccare un Numero su Android, Deutsch: Eine Nummer auf einem Android blockieren, Français: bloquer un numéro sous Android, 中文: 在安卓手机上阻止来电, Nederlands: Een nummer blokkeren in Android, Bahasa Indonesia: Memblokir Nomor di Android, العربية: منع رقم من الاتصال بك على أندرويد, हिन्दी: एंड्रॉइड पर एक नम्बर को ब्लॉक करें, 한국어: 안드로이드에서 수신거부 설정하는 법, Tiếng Việt: Chặn Số điện thoại trên Android, ไทย: บล็อกเบอร์โทรศัพท์ในมือถือแอนดรอยด์, 日本語: Androidで着信拒否を設定する

Stránka byla zobrazena 4 674 krát.
Byl tento článek přesný?