Jedním z důsledků stále rostoucí mobilní komunikace je v současnosti také to, že ochrana našeho soukromí začíná být stále obtížnější. Uživatelé Androidu ale naštěstí mají účinný nástroj, díky kterému mohou ovládat, kdo je může či nemůže kontaktovat. Ať už vám dělá problémy šílený expartner či neodbytní operátoři telemarketingových společností, existuje jedna možnost, která je pro vás jako dělaná.

Metoda 1 ze 3:
Zablokovat číslo trvale

 1. 1
  Na hlavní obrazovce klikněte na ikonu telefonu.
 2. 2
  Klikněte na číslo, které chcete zablokovat.
 3. 3
  Zmáčkněte na telefonu tlačítko menu.
 4. 4
  Zvolte "přidat do seznamu blokovaných."
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Zablokovat číslo v nabídce Nastavení (Samsung Galaxy S3)

 1. 1
  Začnete na domovské obrazovce. Zvolte Telefon >> Menu >> Nastavení hovorů >> Odmítnutí hovorů >> Seznam automaticky blokovaných.
 2. 2
  Zablokujte všechna neznámá čísla. Pokud chcete, aby vám nevolal nikdo z neznámého čísla, jednoduše vyberte položku "Neznámý".
 3. 3
  Zablokujte konkrétní čísla. Pokud chcete zablokovat jedno konkrétní číslo nebo uložený kontakt, zvolte možnost Vytvořit a poté zadejte číslo nebo kontakt, který chcete blokovat.
  • Pro uložení změn zmáčkněte Hotovo.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Zablokovat číslo v nabídce Kontakty (Samsung Galaxy S3)

 1. 1
  Otevřete aplikaci Kontakty. Vyberte uživatele, kterého chcete blokovat.
  • Pokud konkrétní číslo ještě nemáte uloženo v Kontaktech, udělejte to nyní. Doporučujeme dát na začátek jména písmeno "Z" nebo číslo od "0-9", aby se kontakt zobrazoval na konci seznamu.
 2. 2
  Zvolte Menu >> Přidat na seznam blokovaných. Tímto krokem budou všechny hovory z tohoto čísla automaticky přesměrovány do hlasové schránky.
  Reklama

Tipy

 • Pro Android je k dispozici mnoho různých aplikací na blokování hovorů. Některé jsou zdarma, jiné za mírný poplatek. Zkuste si nějaké najít a dobře si pročtěte recenze, abyste získali představu o jejich kvalitě. Nezapomínejte na to, že většina aplikací vyžaduje root telefonu.
 • Pokyny se mohou mírně lišit v závislosti na tom, jaký Android telefon používáte, ale obecně se dá říct, že instrukce jsou v podstatě pro všechny stejné.
 • Když se vás bude snažit kontaktovat blokované číslo, váš telefon nebude vyzvánět. Všechny hovory automaticky spadnou do hlasové schránky.

Reklama

Související články

Jak se dostat do svého zamčeného zařízení s Androidem
Jak přenést fotky z Androidu na SD kartu
Jak na Androidu vypnout nouzový režim
Jak stahovat aplikace z App Store zdarma
Jak udělat screenshot na Ipadu
Jak zlepšit signál na telefonu
Jak obnovit smazané textové zprávy
Jak zablokovat neznámé volající
Jak odesílat fotky z mobilního telefonu do počítače
Jak vypnout aplikace na iPhone, iPadu a iPodu Touch
Jak získat efekty na Snapchatu
Jak zjistit, jaký máte typ Android telefonu
Jak zavírat aplikace na Androidu
Jak zavolat zpátky blokované číslo
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 13 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 283 krát
Stránka byla zobrazena 6 283 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama