Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jedna z běžných praktik podvodníků, je posílat spamové textové zprávy náhodným lidem. Pokud nemáte neomezený plán textových zpráv, může se stát, že vás to bude stát hodně peněz. A ani se nezmiňujeme, že spamové textové zprávy jsou otravné. Proto je dobrý nápad mít aplikaci, která blokuje textové zprávy a ušetří vás tak podobných nepříjemností. Níže se můžete dozvědět, jak zablokovat SMS spam na telefonech Android.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Použití možnosti Přidat do Spamu

 1. 1
  Jděte do seznamu zpráv.
 2. 2
  Podržte prst na zprávě, která přišla z čísla, které je nežádoucí. Otevře se nabídka s následujícími třemi možnostmi: Smazat, Zobrazit kontakt, Přidat do spamových čísel. Zvolte Přidat do spamových čísel.
 3. 3
  Zvolte "OK" a dialogové okno vám potvrdí "Toto číslo bude přidáno do vašich spamových čísel".
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Kontaktujte vašeho zprostředkovatele

 1. 1
  Navštivte webovou stránku vašeho zprostředkovatele.Většina velkých zprostředkovatelů má nástroje na webových stránkách, které vám umožní zablokovat textové zprávy a email. Nabídka těchto možností se liší, zprostředkovatel od zprostředkovatele.
 2. 2
  Zablokujte textové zprávy z emailových adres. Většina spamových textových zpráv je poslána s použitím počítače a emailového účtu a ne z nějakého jiného telefonu. Pokud váš zprostředkovatel nabízí takovou možnost, zablokujte VŠECHNY textové zprávy, které jsou poslány jako email.
  • U některých zprostředkovatelů je možné zaslat sms obsahující slovo“SPAM”. Což pak zakáže všechny emailové textové zprávy.
 3. 3
  Zavolejte nebo pošlete email vašemu zprostředkovateli. Kromě použití nástrojů online pro zablokování spamu, můžete také kontaktovat vašeho zprostředkovatele přímo a sdělit jim detaily zprávy, takže mohou přidat odesílatele do seznamu blokovaných kontaktů zprostředkovatele.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Použití aplikace

 1. 1
  Stáhněte si aplikaci pro blokování SMS. Naleznete ji v Play Store ve vašem zařízení Android a vyhledejte “blokování sms”. Naleznete velké množství výsledků, některé možnosti jsou zdarma a některé jsou placené. Přečtěte si popis aplikace a recenze a vyberte si pro vás nejlepší aplikaci. Většina těchto aplikací fungují na stejném základu.
 2. 2
  Zablokujte neznámá čísla. Většina aplikací na blokování SMS vám umožní zablokovat jakékoliv texty, které přišly z neznámých čísel. Tuto možnost můžete nalézt v nabídce Nastavení.
  • Tato možnosti zablokuje textové zprávy z jakéhokoliv čísla, které není ve vašem seznamu kontaktů. Ale pozor, můžete si touto metodou zablokovat i legitimní textové zprávy. Většina aplikací na blokování SMS má záznamy o těchto textových zprávách, takže se na ně můžete podívat později.
 3. 3
  Zablokujte konkrétní čísla. Pokud dostáváte velké množství spamových zpráv z konkrétního čísla nebo pokud vás některé konkrétní číslo obtěžuje, můžete jej přidat do seznamu zablokovaných čísel v aplikaci.
  • Většina aplikací, vám pro zablokování umožní vybrat si zprávy ve vaší příchozí poště nebo čísla z vašeho seznamu kontaktů. Do aplikace můžete také vložit čísla manuálně.
 4. 4
  Přidejte klíčová slova do seznamu blokací. Do seznamu blokací můžete přidat specifická klíčová slova, která se objevují ve spamových zprávách. To vám pomůže zmenšit objem textových spamů, pokud neblokujete všechna neznámá čísla. Tato možnost může být v některých aplikacích označována jako filtr.
  Reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že omylem nezablokujete lidi, které zablokovat nechcete. Vaše zablokovaná čísla pravidelně kontrolujte, aby jste takové situaci případně zamezili.
Reklama

Související články

Jak na Androidu vypnout nouzový režimJak na Androidu vypnout nouzový režim
Jak se dostat do svého zamčeného zařízení s AndroidemJak se dostat do svého zamčeného zařízení s Androidem
Jak přenést fotky z Androidu na SD kartuJak přenést fotky z Androidu na SD kartu
Jak stahovat aplikace z App Store zdarmaJak stahovat aplikace z App Store zdarma
Jak zablokovat telefonní číslo na AndroiduJak zablokovat telefonní číslo na Androidu
Jak zavolat zpátky blokované čísloJak zavolat zpátky blokované číslo
Jak zablokovat neznámé volajícíJak zablokovat neznámé volající
Jak nahrávat hovory na iPhonuJak nahrávat hovory na iPhonu
Jak získat efekty na SnapchatuJak získat efekty na Snapchatu
Jak ručně upgradovat Android z verze 2.3 na 4.0Jak ručně upgradovat Android z verze 2.3 na 4.0
Jak odesílat fotky z mobilního telefonu do počítačeJak odesílat fotky z mobilního telefonu do počítače
Jak zlepšit signál na telefonuJak zlepšit signál na telefonu
Jak sledovat váš mobilní telefon pomocí GPSJak sledovat váš mobilní telefon pomocí GPS
Jak vypnout aplikace na iPhone, iPadu a iPodu TouchJak vypnout aplikace na iPhone, iPadu a iPodu Touch
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 6 635 krát
Stránka byla zobrazena 6 635 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama