Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Buďme upřímní – neexistuje způsob, jak zajistit, aby se do vás zamiloval každý kluk na světě. Existuje ale několik věcí, které vám mohou pomoci dosáhnout toho, že vás téměř každý kluk bude chtít lépe poznat a bude na nejlepší cestě se do vás bláznivě zamilovat. Chcete získat někoho, kdo se vám již delší dobu líbí, nebo jen chcete mít vlastnosti, které zajistí, že získáte srdce všech, které budete chtít? Pokud chcete, aby se do vás každý kluk zamiloval, v tomto článku zjistíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 4:
Buďte svým nejlepším já

 1. 1
  Mějte ráda svůj vzhled. Pokud chcete, aby se do vás kluk zamiloval, musí vás milovat takovou, jaká jste – zevnitř i zvenčí. Měla byste ovšem začít zvenčí. Když budete mít ráda svůj vzhled, kluci to poznají a budete se jim také líbit. Pokud se vám na sobě něco nelíbí, budete se muset nejprve naučit mít ráda sama sebe.
  • Noste oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a přitažlivě. Když budete nosit příliš těsné oblečení a nebudete se v něm cítit dobře, bude to poznat.
  • Pečujte o sebe. Měla byste cvičit, jíst zdravě, pečovat o své vlasy a nehty a používat parfémy a vůně. Získáte si tím pozornost kluků a budete ze sebe mít lepší pocit. [1]
 2. 2
  Buďte pozitivní silou. Jakýkoli kluk s vámi bude chtít trávit čas, když budete ke svému životu přistupovat pozitivně. Když dáte najevo, že se chcete věnovat svým zájmům, škole, nebo kariéře, všichni kluci vás budou chtít lépe poznat. [2]
  • Pokud chodíte do školy, nestěžujte si na předměty a učitele. Raději se zaměřte na to, co máte ráda a co vám dělá radost.
  • Věnujte se mimoškolním aktivitám a koníčkům. Nestěžujte si na fotbalové tréninky, ale raději mluvte o tom, jak se těšíte na příští zápas. Kdo by chtěl trávit čas s někým, kdo dělá něco, co ho ve skutečnosti vůbec nebaví?
  • Buďte stále pozitivní. Kdykoli budete mluvit o tom, co budete dělat o víkendu, nebo jaký jste měla den, řekněte pět pozitivních věcí za každou jednu negativní věc. Je v pořádku si čas od času stěžovat, ale když si budete stěžovat neustále, nikdo s vámi nebude chtít trávit čas.
 3. 3
  Mějte ráda sama sebe. Není možné najít někoho, kdo vás bude milovat, když nebudete milovat sama sebe. Pokud chcete, aby se do vás někdo zamiloval, musíte být schopná milovat sama sebe a být pyšná na to, kým jste. Zkuste některé z následujících metod: [3]
  • Uvědomujte si své silné stránky. Napište si seznam pěti věcí, díky kterým jste jedinečná a pozoruhodná. Potom tyto věci využívejte ve svůj prospěch. Snažte se ze svých pozitivních vlastností vytěžit maximum. Pokud například víte, že máte smysl pro humor, nebojte se ho před kluky projevovat.
  • Řešte své nedostatky. Milovat sama sebe neznamená myslet si, že jste dokonalá – musíte si neustále uvědomovat alespoň tři vlastnosti, na kterých byste měla zapracovat. Jen potom budete moci milovat sama sebe více, protože se budete stále zdokonalovat.
 4. 4
  Pracujte na svém sebevědomí. Až budete pracovat na tom, abyste milovala svůj vzhled, své činnosti a zájmy a sama sebe, vaše sebevědomí poroste. Když budete sebejistá a budete mít sama sebe ráda, všichni kluci se vedle vás budou cítit dobře. [4] Pokud chcete své sebevědomí dávat najevo, naučte se mluvit zřetelně, postavit se za sebe a cítit se tak dobře, že vám nebude vadit se čas od času zasmát sami sobě.
  • Uvědomte si, že existuje velký rozdíl mezi sebevědomím a arogancí. Když se budete chlubit tím, jak skvělá jste, většinu kluků tím odradíte.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 4:
Získejte si jeho pozornost

 1. 1
  Buďte zábavná. Pokud chcete, aby vás nějaký kluk miloval, musíte mu dát najevo, že je s vámi zábava. Měla byste mít vždy úsměv na rtech, měla byste dělat vtipné věci a být schopná se s přáteli dobře zasmát. Když budete zábavná, budete ostatní lidi přitahovat jako magnet a stále více lidí s vámi bude chtít trávit čas, protože budou vědět, že se dobře pobaví. [5]
  • Buďte dobrodružná. Zábavným lidem nevadí čas od času udělat něco, co je přinutí vystoupit ze své zóny komfortu. Bojíte se jezdit na jednokole, naučit se tančit foxtrot, nebo vyrazit na výlet do hor? Zkuste tento strach přeměnit na pozitivní energii a uvidíte, že vás váš život bude mnohem více bavit.
  • Nebojte se chovat se někdy hloupě. Nemusíte působit jako křehká modelka, aby se do vás kluci zamilovali. Ukažte jim, že se neberete příliš vážně a noste vtipná trička, navštěvujte maškarní večírky a vyprávějte vtipy, ze kterých se ostatním lidem zkřiví úsměv.
  • Měla byste působit dojmem, že se dobře bavíte. Buďte dívkou, se kterou se na večírku chtějí všichni bavit, která živě gestikuluje a stále se směje. Když budete vypadat jako nejzábavnější člověk v místnosti, váš kluk si toho jistě všimne.
 2. 2
  Pracujte se svým tělem. Řeč těla vám může pomoci získat si pozornost kluků. Můžete svým tělem dát klukům najevo, že se vám líbí, aniž byste musela cokoli říkat. Je tedy důležité vědět, jak správně využívat řeč těla, abyste nevysílala nesprávné signály. Zde je návod, jak si získat pozornost kluka díky několika snadným manévrům:
  • Nebojte se očního kontaktu. Podívejte se klukovi do očí, dejte mu najevo, že jste si ho všimla, usmějte se a potom se podívejte jinam. Nezírejte na něj – jen s ním udržujte oční kontakt dost dlouho na to, abyste si získala jeho pozornost. Můžete také mírně pozvednout obočí, čímž si také získáte jeho pozornost. [6]
  • Nepřekřižujte si paže před tělem. Mějte je podél těla, nebo s nimi gestikulujte. Budete díky tomu vypadat otevřeněji a přátelštěji.
  • Stůjte rovně. Správné držení těla vám umožní projevit sebevědomí a dá světu najevo, že jste se sebou spokojená.
  • Nakloňte hlavu do strany. Když nakloníte hlavu, projevíte tím zájem o rozhovor a dáte klukovi najevo, že mu aktivně nasloucháte. [7] .
 3. 3
  Buďte roztomilá. Nebojte se začervenat se. Červenání způsobuje nahrnutí krve do tváří. Je to přitažlivé, protože to napodobuje reakce těla na sex a vědci věří, že jde o evoluční adaptaci určenou k přitáhnutí partnera. Můžete toho dosáhnout také červenou nebo růžovou tvářenkou a červenou rtěnkou. S líčením to ovšem nepřehánějte, abyste nepůsobila lacině.[8] .
 4. 4
  Flirtujte s ním. Pokud chcete, aby se do vás kluk zamiloval, musíte mu dát najevo svůj zájem a flirtovat s ním. Nemusíte příliš tlačit na pilu, stačí jen udržovat s ním vřelý kontakt, mírně ho škádlit a chovat se hravě a mile.
  • Buďte stále vtipná a milá. Když řekne něco vtipného, neměla byste se pouze zasmát, ale měla byste mu odpovědět stejně vtipným způsobem. Potom se budete moci společně smát a užívat si plodný rozhovor.
  • Škádlete ho. Pokud se již znáte dostatečně dobře, můžete se začít jemně škádlit. Zkuste si například dělat legraci z jeho zájmů, nebo třeba z něčeho, co má na sobě (zároveň mu ale dejte jasně najevo, že mu to sluší).
  • Pokud chcete flirtovat, zkuste se ho jemně dotknout na rameni, nebo na ruce, abyste se k sobě dostali blíž. Pro mnoho mužů je to velmi přitažlivé. [9]
 5. 5
  Ukažte mu, co vás dělá jedinečnou. Pokud se do vás nějaký kluk zamiluje, musí mít pocit, že jste v něčem absolutně jedinečná. Proč by jinak chtěl být s vámi a ne s někým jiným? Dejte mu najevo, co vás dělá jedinečnou bytost, kterou stojí za to milovat. [10]
  • Buďte sama sebou. Ukažte mu, kdo skutečně jste, i když máte třeba pocit, že jste trochu stydlivá, nebo že se bojíte projevit svoji pravou tvář. Když vás kluk nebude dobře znát, nebude schopen vás milovat.
  • Otevřete se. Vyprávějte mu o svých snech a o svých obavách, ale počkejte s tím až na dobu, kdy se budete znát trochu lépe. Pokud je vaším snem stát se šéfkuchařkou, nebo organizátorkou kulturních akcí, klidně mu to řekněte.
  • Mluvte s ním o svých zájmech. Řekněte mu, kvůli čemu každý den vstáváte – ať už to bude studium francouzštiny, dobrovolnická práce v charitě, nebo jen čas strávený s vašimi kamarádkami.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 4:
Udržte si jeho zájem

 1. 1
  Pokud zatím nemáte vážný vztah, vídejte se i s jinými kluky. Pokud si chcete udržet jeho zájem, měla byste mu dát najevo, že jste přitažlivá i pro jiné kluky. Neznamená to, že byste před ním měla flirtovat s jinými, abyste v něm vzbudila žárlivost, ale pokud nejste ve vážném vztahu, vídejte se i s jinými kluky. [11]
  • Když si bude stěžovat na to, že chodíte na rande s jinými, dejte mu najevo, že byste chtěla chodit jen s ním, pokud s vámi bude chtít mít vážný vztah. Nepřestávejte ovšem randit, dokud nebude naprosto jasné, že i on přestane vídat jiné dívky.
 2. 2
  Začněte se o něj více zajímat. Pokud chcete, aby do vás kluk byl stále zamilovaný, neměla byste jen čekat na to, že vás bude obdivovat. Musíte mu ukázat, že vám na něm skutečně záleží. [12] Koneckonců jistě chcete být také zamilovaná. Zkuste mu ukázat, že vám na něm skutečně záleží:
  • Až se budete poznávat, ptejte se ho na jeho osobní život. Promluvte si s ním o jeho dětství, o jeho rodině a o jeho zázemí.
  • Zajímejte se o jeho práci a studium. Pokud ho zajímá věda nebo historie, mluvte s ním o těchto tématech.
  • Ptejte se ho na jeho názory. Zajímejte se o to, co si myslí o různých věcech, od vašich nových šatů až po světové dění. Ukažte mu, že vám na jeho názorech skutečně záleží.
  • Naučte se chápat jeho nálady. Když bude mít špatný den, měla byste ho podporovat.
 3. 3
  Lichoťte mu. Nemusíte ho zahrnovat chválou, abyste mu dala najevo, že je pro vás jedinečný, ale měla byste mu čas od času upřímně zalichotit. Můžete mu lichotit osobně, pomocí zpráv, nebo například tak, že mu necháte na stole vzkaz. Dáte mu tím najevo, že je pro vás skutečně důležitý.
  • Zkuste mu pochválit něco, v čem skutečně vyniká. Můžete říct například: „Ta večeře se ti moc povedla,“ nebo „Moc jsem si užila tvoje vystoupení, jsi opravdu skvělý komik!“[13]
  • Lichoťte mu pouze když to budete myslet upřímně. Nikdy byste mu neměla lichotit jen proto, aby vás měl raději.
 4. 4
  Buďte fascinující. Pokud si chcete kluka udržet, musíte mu nejen dávat najevo to, že je pro vás jedinečný, ale musíte být schopná s ním mluvit téměř o všem. Když se mu budete líbit jen fyzicky, nebo ho bude bavit vaše zábavnost, láska vám nevydrží navždy.
  • Zkuste si spolu zahrát nějakou deskovou hru. Hry vyžadující inteligenci a soutěživost, jako je Scrabble nebo šachy vám umožní posílit jeho zájem o vás. [14]
  • Udržujte si přehled o aktuálním dění. Spousta mužů miluje politiku a rádi čtou noviny, takže byste měla dělat to samé, abyste s ním mohla vést zajímavé rozhovory.
  • Snažte se obecně více číst. Když budete více číst, budete chytřejší a vzdělanější.
  • Nikdy se nenuďte. Nudí se jen nudní lidé. Měla byste mít ráda svůj život a okolní svět. Uvidíte, že s vámi váš kluk bude díky tomu chtít trávit více času.
  Reklama

Část 4
Část 4 ze 4:
Buďte stále zamilovaní

 1. 1
  Zachovejte si svoji nezávislost. Možná máte pocit, že se do vás muž zamiluje jen když spolu budete trávit každou volnou chvíli, ale ve skutečnosti je to naopak. Váš kluk vás mnohem více ocení, když uvidí, že máte vlastní život a vlastní přátele a že vám nevadí trávit nějaký čas v odloučení. [15]
  • Nesnažte se organizovat si život podle něho. Věnujte se svým sportům, svým přátelům a koníčkům. Když všeho zanecháte jen abyste mohla být s ním, bude to vypadat, že si nevážíte svých vlastních cílů.
  • Nemusíte dělat oba stejné věci. Měla byste se věnovat svým „holčičím“ věcem a nechat ho dělat jeho „klučičí“ věci – když nebudete trávit veškerý čas společně, váš vztah bude zdravější.
  • Mějte stále co dělat. Díky tomu vás váš kluk bude mít ještě raději, protože bude vědět, že nemáte čas vždy, kdy se mu zachce.
 2. 2
  Dejte si pozor na stereotyp. Pokud chcete, aby o vás kluk měl stále zájem, nesmíte se spolu nudit. Nedělejte stále stejné věci, jinak se brzy začnete nudit. Měla byste se snažit zajistit, aby váš vztah byl stále zajímavý a vzrušující.
  • Najděte si společného koníčka. Vyberte si něco, čemu byste se společně chtěli věnovat, ať už to bude pečení cupcaků, nebo třeba minigolf. Když budete každý měsíc zkoušet nové věci, budete mít pocit, že je váš vztah stále na začátku. [16]
  • Objevujte společně nová místa. Nechoďte každý týden na večeři do stejné restaurace, ale hledejte si nová místa a snažte se vyhledávat vzrušující věci.
  • Narušujte společně své zóny komfortu. Měli byste oba dělat věci, které jsou pro vás trochu nepříjemné nebo děsivé, ať už to budou lekce surfingu, nebo překonávání strachu z pavouků.
  • Hledejte si způsoby, jak svému partnerovi dát najevo, že ho milujete. Neříkejte mu stále dokola „miluji tě,“ ale naučte se své city vyjadřovat kreativně.
 3. 3
  Měla byste poznat, kdy je vhodné vztah ukončit. Pokud máte pocit, že vás láska opouští, nebo že jste svého partnera nikdy nemilovala, nemá smysl se pokoušet vztah udržet. Jen byste se kvůli tomu oba cítili mizerně. Je lepší vztah ukončit hled, místo toho, abyste ho nechali zemřít pomalou a bolestivou smrtí.
  • Buďte upřímná. Pokud máte pocit, že to mezi vámi neklape, proberte s partnerem možnost rozchodu.
  • Nenechejte se odradit – většina lidí se v životě zamiluje více než jednou. Máte celý život na to, abyste si našla kluka, který vás bude skutečně milovat a vy budete milovat jeho.
  Reklama

Tipy

 • Buďte šťastná. Nestresujte se, když vám kluk hned nebude říkat, že vás miluje. Je mnohem lepší, když to neudělá příliš brzy, protože později budete vědět, že to myslí vážně.
 • Dávejte klukům jasně najevo, že se vám líbí.
Reklama

Varování

 • Neměňte sama sebe jen proto, aby se do vás někdo zamiloval. Mohla byste ztratit svoji identitu a kdyby vám to nevyšlo, cítila byste se ztracená.
Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak líbatJak líbat
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak oslovit kluka, který se vám líbíJak oslovit kluka, který se vám líbí
Reklama

O tomto wikiHow

Kelli Miller, LCSW, MSW
Spoluautorem článku je :
Psychoterapeutka
Spoluautorem tohoto článku je Kelli Miller, LCSW, MSW, jeden z našich spoluautorů. Spoluautoři článků na wikiHow úzce spolupracují s našimi editory, aby se docílilo toho, že obsah našich článků je maximálně přesný a srozumitelný. Tento článek byl zobrazen 106 139 krát
Kategorie: Vztahy | Mládí

Lékařské prohlášení

Obsah tohoto článku není určen jako náhrada odborné lékařské pomoci, vyšetření, diagnostiky nebo léčby. Před zahájením, změnou nebo ukončením jakéhokoli zdravotního ošetření byste měli vždy kontaktovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.

Stránka byla zobrazena 106 139 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama