Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Berani jsou znamením zvěrokruhu lidí, kteří se narodili mezi 21. březnem a 22. dubnem. Beran je prvním znamením zvěrokruhu, což k jeho dominantní povaze skvěle sedí. Pokud si zvyknete na soutěživost, přímost a lásku ke všemu novému, což jsou základní vlastnosti beranů, budete mít velkou šanci získat si srdce této ženy. Nyní se můžete pokusit, aby se do vás zamilovala.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Udělejte dobrý první dojem

 1. 1
  Nenechejte se odradit její mužností. Berani jsou většinou maskulinní znamení, bez ohledu na pohlaví. Pokud je vaše žena trochu mužnější – je přímá, energická a temperamentní – věnujte pozornost jejím ženským vlastnostem. Prvním krokem v tom, aby se do vás žena ve znamení berana zamilovala, je porozumět těmto tendencím, akceptovat je a nakonec si jich také vážit.
  • Akceptujte to, jakým způsobem dělá různé věci, zejména na začátku vztahu. Berani jsou známí tím, že jsou dominantní, což může být problém, pokud tyto sklony máte také. Když nebude mít možnost rozhodnout se, co chce dělat, protože jí budete stát v cestě, pravděpodobně se s ní nedostanete moc daleko. Snažte se brát věci tak, jak k vám přicházejí.
  • Dovolte jí, aby byla rozjívená a hlučná. Pamatujete si distingované dámy, které ve starých filmech hrála Audrey Hepburn? Taková vaše dívka v žádném případě nebude. Může mluvit hlasitě, sprostě a chovat se velmi hlučně, ale musíte jí být stále nablízku a nepokoušet se ji nijak utišit. Nebude to snadné, ale jistě to zvládnete.
 2. 2
  Dejte jí šanci projevit její soutěživost. Stejně jako řecký bůh Ares jsou ženy ve znamení berana velmi soutěživé. Tato soutěživost se projevuje jak na pracovišti (kde se většinou snaží získat povýšení, nebo alespoň zajistit, aby ji ostatní kolegové obdivovali), ale také v každodenním životě. Jak se vám tedy může podařit přitáhnout si tuto dívku? Dopřejte jí možnost projevit její soutěživost. Zkuste následující tipy:
  • Zahrajte si s ní nějakou deskovou hru, nebo nějaký sport. Vezměte si s sebou do baru karty a vyzvěte ji na hru, nebo s sebou noste kostky a zahrajte si s ní při nejbližší příležitosti. Ať uděláte cokoli, neměli byste ji jen nechat vyhrát. Touží po uspokojení z toho, že vás porazila, i když jste do toho dali všechno.
 3. 3
  Buďte aktivní. Tento krok je naprosto nezbytný. Berani jsou extrémně aktivní znamení, která preferují fyzické dobrodružství a nedávají přednost klidnému a předvídatelnému domácímu prostředí. Pokud chcete na tuto dívku udělat dojem, musíte si užívat aktivní život. Už nesmíte o víkendech sedět u televize – připravte se na setkání s matkou přírodou a na to, že se pěkně zapotíte.
  • Ženy většinou rády chodí na pláž, ale ženy ve znamení berana chodí raději surfovat. Můžete ji také pozvat na neočekávané koupání do nočního jezera.
  • Choďte s ní na procházky a běhat. Jóga a Pilates jsou na ni moc klidné, takže vyberte něco zábavnějšího – něco, při čem se vám oběma rozproudí krev v žilách. Mnoho žen ve znamení berana například miluje horolezectví.
  • Hrajte s ní sporty a sledujte je. Ženy většinou o sport nemají moc zájem, ale to pro berany neplatí. Možná se jí nebude líbit pasivně sledovat zápasy v televizi, ale jistě si sporty ráda sama zahraje. Pozvěte ji na baseball se svými kamarády, nebo ji vezměte na rande na fotbalový zápas.
 4. 4
  Zapojte její impulzivitu. Berani často jednají dříve, než si vše rozmyslí. Někdy to může vést k problémům, ale berani také milují dobrodružství spojené s překonáváním problémů a překážek. Nebojte se chovat se impulzivně a akceptovat její impulzivní stránku. Mnoho beranů nedokáže žít s partnerem, který neumí čas od času udělat něco naprosto šíleného.
  • Vezměte ji na neplánované rande. Navštivte ji bez ohlášení a vezměte ji například na hodinu sochařství a potom do baru. Pokud bude mít jiné plány, nebo nebude připravená vylézt z postele, nic si z toho nedělejte a ozvěte se jí jindy. Nenaříkejte a neberte si to vůbec osobně, jinak byste ji mohli naštvat.
 5. 5
  Neprojevujte se příliš nesměle, i když jste ve skutečnosti velmi stydliví. Pro berany není snadné pochopit, proč jsou ostatní lidé nesmělí. Jsou extrovertní, dávají najevo své pocity snadno a ničeho se nebojí. Pokud jste stydliví, nedávejte to před ní najevo a snažte se to na prvních schůzkách skrývat. Nejde o to, že by vás nemohla mít ráda, ale spíše o to, že by vám neporozuměla. Pokud jí ovšem dáte hned ze začátku najevo, že jste přirozeně stydliví, možná se s tím nakonec naučí žít a bude vás za to mít i ráda.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Zajistěte, aby se do vás zamilovala

 1. 1
  Dejte jí svobodu a nezávislost. Berani potřebují mít pocit, že si mohou dělat vše, co chtějí, i když to tak nemusí být vždy. Neměli byste na ní viset jako psí ocásek. Mějte ji v dohledu, ale za žádnou cenu ji neduste. Jakmile si začne stěžovat, že nemá dostatek času, nebo začne trávit čas s jinými muži, můžete si být jistí, že jste jí vzali její svobodu. Dávejte si na to pozor.
  • Nespěchejte na vztah. Pokud spolu děláte různé věci, ale neřekli jste si, že jste pár a chodíte spolu, nic si z toho nedělejte. Bude pravděpodobně trvat delší dobu, než se k tomu dostanete. I v případě, že vás nenazývá svým partnerem, si můžete váš vztah užívat – nezapomínejte na to.
 2. 2
  Připravte se na spalující, ale přímočarou sexualitu. Ženy ve znamení berana většinou dobře vědí, co chtějí. Nedebatují o různých aspektech sexu tak jako jiná znamení, i když si sex umějí užívat. Tyto ženy k vám budou vždy upřímné a budou jednat přímočaře. Řeknou vám, co chtějí a budou očekávat, že to získají, pokud jim tedy nedáte dobrý důvod myslet si, že to není dobrý nápad.
  • Berani trpí určitou emocionální sobeckostí, která je někdy může odvést od spirituální povahy sexu. Pokud očekáváte, že váš sex bude tantrickou fúzí duší dvou lidí, raději to přehodnoťte. Berani mají pravděpodobně dost odlišnou představu.
  • Na druhou stranu existuje mnoho žen ve znamení berana, které jsou velmi romantické, což je jedna z jejich tendencí. Když se naučíte v ní tuto romantickou stránku pěstovat, budete moci očekávat, že váš sex bude postupem času romantičtější a procítěnější, než na začátku vztahu.
 3. 3
  Nikdy nedělejte nic složitější, než je nutné. Berani nemají rádi složité věci. Žena ve znamení berana s vámi nebude hrát žádné myšlenkové hry. Nebude ani očekávat, že si něco domyslíte sami, aniž by vám to řekla. Nebude s vámi debatovat o významu lásky, pokud to pro ni nebude znamenat, že dosáhne něčeho praktického. Naučte se pochopit tuto stránku její osobnosti a buďte s ní na jedné lodi. Měli byste udržovat celý váš vztah jednoduchý, ale zároveň byste ji neměli nudit.
 4. 4
  Riskujte s ní, ale dejte jí najevo, že jí budete stále nablízku. Dělejte spolu dobrodružné věci a probuďte v ní její vnitřní dítě. Také se nebojte trochu riskovat. Zkuste například:
  • Cestování. Nic není pro ženy ve znamení berana romantičtější, než společné cestování. Když spolu budete objevovat nová místa, zvuky, pohledy a zvyky místních lidí, probudíte v ní její vášeň. Musíte se ovšem ujistit, že je připravená se s vámi vydat na cestu.
  • Začněte budovat novou kariéru. Přestože to pro vás bude důležitější, než pro ni, budete mít pocit, že ji to ovlivňuje více, než byste si mysleli, protože bude chtít prožívat vaše dobrodružství z první ruky. Jen si dejte pozor, aby vaše rozhodnutí bylo správné hlavně pro vás.
  • Buďte selektivně liberální ohledně utrácení peněz. Klíčovým slovem je „selektivně.“ Berani rádi utrácejí peníze, takže byste její marnotratnost měli trochu vyvažovat, ale zároveň byste ji neměli děsit tím, že se budete chovat jako skrblík a budete si dávat extrémní pozor na své finance. Naučte se čas od času uvolnit a utrácet s ní. Pomůže jí to cítit se ve vztahu lépe.
 5. 5
  Naučte se řešit krize a překážky. Protože jsou berani často panovační a bouřliví, budete se pravděpodobně často dostávat do hádek, nebo budete mít na věci jiné názory. Snažte se zachovat klid a odpouštět jí i v hádce. Pokud se dostanete do slepé uličky, řekněte: „Promluvíme si o tom až se oba trochu uklidníme.“ Nedělejte žádné závěry a nikdy ji osobně nenapadejte – je impulzivní a bude chtít za každou cenu vyhrát, takže proti vám použije v zápalu vášně cokoli.
  • Největší problém budete mít v tom, abyste ji naučili dělat kompromisy. Kompromis bere jako prohru a bude se mu snažit za každou cenu vyhnout. Vaším cílem bude vysvětlit jí, že kompromis neznamená ústupek nebo prohru a že je pro fungování zdravého vztahu velmi důležitý.
  • Naučte se projevovat své potřeby, aby váš vztah fungoval dobře. Berani si často neuvědomují potřeby ostatních lidí, dokud jim je někdo nedá velmi jasně najevo. Jsou extrovertní a velmi komunikativní, takže očekávají, že se budete chovat stejně.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Která znamení se k beranům nejlépe hodí

 1. 1
  Uvědomte si, že ženy ve znamení berana nejlépe fungují s muži ve znamení lva. Beranům většinou vyhovují všechna ohnivá znamení, ale se lvem (23. července – 24. srpna) vycházejí nejlépe. Obě tato znamení jsou dominantní, ale lví štědrá povaha dokáže berana uklidnit. Někdy ovšem může dramatická povaha lva u berana tvrdě narazit na jeho přímočaré tendence.
 2. 2
  Ženy ve znamení berana dobře vycházejí se střelci (někdy dokonce příliš dobře). Prosincoví muži nejsou sice pro berany ideální, ale vycházejí s nimi velmi dobře. Střelci (22. listopadu – 21. prosince) sdílejí nezávislou povahu a jsou schopni těžit jeden z druhého. Střelci jsou ovšem tak nezávislí, že mohou být nezávislejší, než berani a odejít dříve, než vztah vůbec začne. Přesto jsou ale kompatibilní v posteli a milují smysl pro humor toho druhého.
 3. 3
  Ženy ve znamení berana dobře vycházejí také s blíženci. Skvělý vztah, ve kterém ani jeden z partnerů nemusí mít nadvládu nad tím druhým, mohou mít tyto ženy s blíženci (20. května – 21. června). Obě tato znamení jsou nestálá a neklidná a mají smysl pro dobrodružství. Blíženci jsou ovšem velmi nestálí a mohou se stáhnout, protože jsou pro ně berani příliš přímočaří.
 4. 4
  Ženy ve znamení berana dobře vycházejí s váhami. Muži ve znamení vah (22. září – 23. října) chtějí, aby nad nimi ženy měly nadvládu, takže jim panovačnost beranů naprosto vyhovuje. Váha beranovi poskytne romantiku, po které touží a ona ho na oplátku povede. Přesto ji ovšem může frustrovat jeho nerozhodnost.
 5. 5
  Ženy ve znamení berana mohou fungovat i s vodnáři. Vodnáři (20. ledna – 18. února) si užívají impulzivní povahu beranů. Nejsou sice na stejné vlně, co se týče sexu, ale přesto se k sobě v posteli hodí. Vodnáři jsou trochu uzavření a introspektivní, takže to může beranovým extrovertním tendencím trochu vadit.

Tipy

 • Ženy ve znamení berana se často zamilují do střelců, vah, lvů, vodnářů a blíženců.
 • K beranům se nejlépe hodí lvi a střelci.
 • U pan a štírů mají berani 50% šanci na úspěch.
 • Tyto astrologické rady byste měli brát s rezervou.
 • K beranům se částečně hodí býci, vodnáři a ryby.
 • Mezi znamení, která se k beranům nehodí, patří rak, štír, kozoroh a beran.


Varování

 • Dávejte své dívce pozitivní rady, když si o ně řekne, ale neočekávejte, že se jimi bude řídit.
 • Pokud ji rozzlobíte, nekřičte na ni. Berani jsou velmi vášniví a jejich vztek není radno brát na lehkou váhu. Uklidní se, když bude mít nějaký čas sama pro sebe.
 • Ženy ve znamení berana chtějí, aby bylo vše skvělé už od začátku. Když jí nebudete věnovat plnou pozornost a nebudete ji zahrnovat respektem, pravděpodobně se tak naštve, že vám nedá druhou šanci.


Věci, které budete potřebovat

 • Dobrodružná rande

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 40 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 13 519 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 13 519 krát.

Pomohl vám tento článek?