Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Našli jste dívku svých snů, ale musíte strávit nějakou dobu jeden bez druhého? Je přirozené, že máte strach, že vaše vášeň stihne vyprchat, když se neuvidíte každý den. Nemusíte se bát – existuje spousta způsobů, jak zajistit, abyste dívce chyběli, když se neuvidíte. Musíte najít rovnováhu mezi projevy náklonnosti a hrou na nedostupné, aby po vás dívka toužila stále více. Pokud chcete vědět jak na to, přečtěte si tento článek.

Část 1
Část 1 ze 2:

Předstírejte nedostupnost

Stáhnout PDF
 1. 1
  Nevolejte si příliš často a příliš dlouho. Pokud chcete dívce skutečně chybět, nesmíte trávit veškerý čas tím, že si s ní budete povídat po telefonu, jinak bude mít pocit, že jste celou dobu s ní. Když bude vědět, že si s vámi může povídat celý den, začne vás brát jako samozřejmost a nebude se jí po vás stýskat tak, jako kdybyste si zavolali na chvíli jen jednou denně nebo jednou za několik dní, protože máte spoustu práce.
  • Ujasněte si, že máte program a nemůžete si dovolit telefonovat s dívkou kdykoli bude chtít. Nebuďte na ni příliš tvrdý – někdy jsou dlouhé rozhovory po telefonu skvělým způsobem, jak posílit vztah.
 2. 2
  Travte spolu méně času. Pokud chcete dívce chybět, neměli byste s ní trávit veškerý volný čas. Když nebudete chvíli spolu, budete se na sebe více těšit. Když naopak budete neustále spolu, nedáte dívce šanci, aby se na vás těšila, nebo si přála vás vidět. Neměli byste se vídat tak málo, aby na vás dívka stihla zapomenout, ale musíte najít rovnováhu mezi společně stráveným časem a časem, který strávíte odděleně, aby dívka neměla pocit, že vás může vidět kdykoli bude chtít.
  • Jde o to ukázat dívce, že nejste dostupní neustále. Když s ní budete trávit čas kdykoli si řekne, bude vědět, že vás může mít kdykoli a přestanete ji bavit.
  • Znamená to, že byste jí také neměli být k dispozici vždy, když vás bude chtít vidět. Budete se muset domluvit dopředu, protože máte přece stále spoustu práce!
 3. 3
  Mějte svůj vlastní život. Pokud chcete dívce chybět, měla by vás respektovat. Musí vědět, že máte svůj vlastní život, svoji práci, přátele, koníčky atd. Když si dívka bude myslet, že nic neděláte, bude mít pocit, že s vámi může trávit čas kdykoli bude chtít, protože stejně nebudete mít na práci nic důležitějšího, takže budete rádi, že se vám ozve.
  • Když budete aktivní a budete mít stále co dělat, budete pro jakoukoli dívku přitažlivější. Neměli byste být samozřejmě tak zaneprázdnění, že si na ni neuděláte čas – v takovém případě by byla jistě nespokojená a vztah s vámi by ji nenaplňoval. Pokud to bude nutné, omluvte se dívce.
 4. 4
  Buďte trochu tajemní. Neříkejte o sobě dívce úplně vše a nevyprávějte jí vše, co děláte a s kým se vídáte, jinak bude mít pocit, že ve vašem vztahu již chybí tajemno. Nemusíte jí lhát, ani jí o sobě několik dní v kuse nedávat vědět, aby o vás měla strach, ale neměli byste jí říkat všechny své plány hned. Dívka by měla mít pocit, že se k vám dostává pomalu, jako když loupete cibuli a postupně se toho o vás dozvídá více. Když budete předvídatelní a naprosto čitelní, nebudete pro ni dostatečně sexy.
  • Čím více času spolu budete trávit, tím více jí toho o sobě můžete říct, ale nikam nespěchejte. Když bude mít dívka pocit, že o vás ví vše již po prvním rande, proč by měla mít chuť s vámi jít na další rande?
 5. 5
  Nebuďte příliš snadno dostupní. Nezapomínejte na to, že musíte mít svůj vlastní život. Neměli byste dívce brát telefon vždy, když vám bude volat a neměli byste jí odepisovat okamžitě, pokud nejde o něco velmi důležitého. Obecně platí, že byste si měli dávat s odpověďmi trochu na čas. Může to znamenat několik hodin, půl dne, nebo i celý den, pokud máte hodně práce. V žádném případě ji ovšem neignorujte, jinak se na vás naštve, brzy se začne nudit a bude si myslet, že ji s někým podvádíte.
  • Když dívka uvidí, že jí zvednete telefon vždy, když vám zavolá, začne si myslet, že vás má omotané okolo prstu.
 6. 6
  Pokud chcete v dívce vzbudit žárlivost, dávejte si pozor. Možná máte pocit, že když na několik dní zmizíte, budete se bavit s jinými dívkami, nebo dívce nedáte najevo své skutečné city, budete jí chybět ještě více, protože bude žárlit a bude si myslet, že trávíte čas s někým jiným. Do určité míry je to pravda – neměli byste být dívce stále k dispozici, ale neměli byste si udržovat příliš velký odstup a neměli byste vídat jiné dívky jen proto, aby vaše dívka začala žárlit a myslela na vás více. Tyto plány by se vám nevyplatily a jediné, čeho byste dosáhli, by bylo to, že byste dívce ublížili a ona by o vás ztratila zájem.
  • Když budete v dívce chtít schválně vzbudit žárlivost, brzy si toho všimne a rozhodně se jí po vás nebude stýskat.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Zajistěte, aby na vás myslela

Stáhnout PDF
 1. 1
  Buďte tím posledním, na co dívka bude myslet před usnutím. Pokud chcete dívce chybět, měli byste být tím posledním, na co bude před spaním myslet. Podvědomě to totiž způsobí, že na vás bude myslet ještě více a bude se jí po vás stýskat. Pište jí tedy před spaním, nebo jí volejte večer, až bude v posteli. Pokud ji to ale nebaví, nenuťte ji k tomu, jinak budete působit zoufale. Když ale jako poslední večer uslyší vás hlas, budete mít jistotu, že jí budete chybět.
 2. 2
  Zajistěte, aby se zajímala o to, zda na ni myslíte. Po fantastickém rande jí můžete zavolat, ale nemluvte stále jen o tom, jak se vám líbí. Řekněte jí, že jste si to užili a další den se jí vůbec neozývejte. Když se začne zajímat o to, co si o ní myslíte, bude na vás myslet častěji. Až se vám to povede, budete ji mít v hrsti! Když se následující den stane něco, co vám ji připomene, můžete se jí samozřejmě ozvat, ale neměli byste to dělat příliš často.
  • Pokud vám dívka řekne, že na vás myslela, nemusíte nic předstírat – klidně jí řekněte, že na ni také myslíte. Snažte se tyto rozhovory ovšem nevést příliš často.
 3. 3
  Nechejte jí kousek sebe. Pokud chcete, abyste dívce chyběli, měli byste jí dát něco, co jí vás připomene. Může to být nějaký roztomilý plyšák, vaše mikina, nebo zarámovaná fotka vás dvou z vašeho prvního rande. Když bude mít poblíž něco, co jí vás pokaždé připomene, rozhodně jí budete scházet ještě více. Dejte jí nějaký dárek a budete mít jistotu, že na vás nezapomene.
  • Dejte jí nějaký náramek nebo náhrdelník, aby si na vás vzpomněla vždy, když si ho vezme na sebe.
  • Dejte jí nějaký plakát nebo fotku, kterou si bude moci vyvěsit v pokoji, aby „vás“ měla stále na očích.
 4. 4
  Okouzlujte ji i když spolu zrovna nebudete. Když s dívkou budete mluvit po telefonu, musíte si dát pozor na to, abyste si udrželi její zájem a aby vás chtěla vidět znovu. I když s ní budete mluvit jen dvacet minut denně, budete se muset snažit z toho vytěžit maximum. Rozesmávejte ji, vyprávějte jí vtipné historky, ptejte se jí na to, co dělala a co má v plínu a snažte se zajistit, aby měla pocit, že je pro vás jedinečná. Měla by mít pocit, že stojí za to s vámi trávit čas a to, co jí budete říkat, by mělo způsobit, že se jí po vás začne stýskat.
  • Ne každý si rád povídá po telefonu. Pokud vás to nebaví, nemusíte si každý den volat. Jen se snažte mluvit co nejlépe, když už k nějakému telefonátu dojde.
  • Pokud jste nervózní a nevíte, co máte dívce říkat, rozmyslete si to ještě před tím, než si zavoláte. Vymyslete si dvě nebo tři věci, o kterých si můžete povídat a zbytek už půjde určitě přirozeně.
 5. 5
  Napište jí dopis. Pokud chcete, aby se po vás dívce stýskalo, protože žijete každý někde jinde, můžete jí napsat dopis, což je roztomilé a neočekávané. Nikdo už v dnešní době nepíše dopisy a dívka jistě takové romantické gesto ocení a bude ráda, že jste si na ni udělali čas. Dopis bude opatrovat jako oko v hlavě a bude si ho číst stále dokola a díky tomu na vás bude často myslet. Nemusíte psát nic dlouhého – stačí jen dívce napsat, jak se máte a dát jí najevo, že na ni myslíte.
  • Nemusíte být Shakespeare, abyste mohli dívce napsat dopis. Uvidíte, že ocení vaši snahu, ne vaše literární schopnosti!
 6. 6
  Až budete opět spolu, chovejte se k ní jako ke královně. Když budete hrát nedostupného v době, kdy nejste spolu, je jasné, že dívce budete více chybět. Když ale budete spolu, měli byste jí dát všechno. Zajistěte, aby se cítila jedinečná, říkejte jí, že je krásná a užívejte si vaše schůzky naplno, aby na vás vaše dívka myslela stále jen v dobrém, když se opět neuvidíte. Povídejte si o tom, co má ráda, lichoťte jí a pozorně naslouchejte všemu, co vám bude říkat.
  • Nebojte se dívce říct, že vám chyběla! Není to projev slabosti, ale projev lásky a náklonnosti!
  Reklama

Tipy

 • Nebuďte dívkou posedlý. Můžete si užít trochu legrace, ale nepřehánějte to.
 • Buďte sami sebou. Když se dívce nebudete líbit, dostaňte ji z hlavy a najděte si někoho jiného.
 • Může to nějakou dobu trvat – nepovede se vám to za několik dní, takže budete muset mít trpělivost. Nenechejte se odradit, nakonec se vám vaše čekání vyplatí.
 • Každá dívka je jiná, takže je možné, že tyto strategie nezaberou. Jsou to ovšem tipy, které by měly u většiny dívek fungovat.
 • Pokud má dívka partnera, nezkoušejte na ni tyto tipy. Pouze byste jí ublížili.
 • Mějte k ní úctu stejně jako ke každé jiné ženě.
 • Dívky mají rády muže, kteří jsou sami sebou.
 • Respektujte její city.
 • Na nic si nehrajte a buďte sami sebou.
Reklama

Varování

 • Pokud dívka nejeví žádný zájem, dejte si odchod. Není nic horšího, než to, když se na vás zlobí dívka, která se vám líbí. Nakonec se jistě uklidní, ale pokud ne, nejlepší bude najít si někoho jiného.
 • Jak jsme již zmínili, dejte si pozor, abyste dívkou nebyli posedlí, jinak byste se připravili o všechny šance. Je lepší na to jít pomalu, než působit zoufale.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak získat svoji dívku zpětJak získat svoji dívku zpět
Jak simulovat zvraceníJak simulovat zvracení
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak si z někoho vystřelitJak si z někoho vystřelit
Jak mít skvělý první den na střední školeJak mít skvělý první den na střední škole
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak vystrašit sestruJak vystrašit sestru
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak zajistit, aby se vám někdo přestal líbitJak zajistit, aby se vám někdo přestal líbit
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 27 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 17 295 krát
Stránka byla zobrazena 17 295 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama