Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud musíte strávit nějaký čas v odloučení od svého partnera, pravděpodobně vám bude velmi chybět. Pokud chcete mít jistotu, že budete chybět i vy jemu, existuje několik snadných triků, které vám pomohou zajistit, že na vás bude myslet. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 2:
Co dělat, když jste spolu

 1. 1
  Používejte parfém nebo jinou vůni. Vůně vašeho šamponu nebo parfému s vaším partnerem zůstane i po tom, co odejdete.[1]
  • Pokud s partnerem spíte v jedné posteli, šampon je skvělým způsobem, jak za sebou zanechat vůni. Vůně vašeho šamponu se udrží na polštáři i po tom, co odejdete a bude vašemu partnerovi připomínat čas, který jste strávila v jeho posteli.
  • Pokud chcete mít jistotu, že vaše vůně vydrží dlouho, zkuste používat šampony, sprchové gely a parfémy, které obsahují stejné primární tóny vůně.
  • Když budete používat stále stejné šampony a parfémy, váš partner si na vaši vůni zvykne a bude si vás podle ní pamatovat.
 2. 2
  Naschvál „zapomeňte“ něco malého. Malý kousek vás, jako například náušnice nebo sponka do vlasů, vám pomůže zajistit, že si na vás partner vzpomene, až tuto věc uvidí.
  • Nechat u partnera náušnici je jemné a symbolické. Náušnice jsou v páru, takže když u něj jednu zapomenete, bude to znamenat, že se pár opět spojí až v době, kdy se s partnerem znovu uvidíte.
  • Nenechávejte si u partnera nic důležitého. Klíče, peněženku, nebo řidičák v každodenním životě potřebujete, takže byste se pro ně musela vrátit a váš partner by neměl šanci vás postrádat.
 3. 3
  Zanechejte za sebou nějakou připomínku. Něco malého u partnera v bytě změňte. Když to partner uvidí, bude si představovat, kdy jste to udělala a díky tomu mu začnete brzy chybět.
  • Zkuste změnit jen něco malého, co je možné hned zase vrátit do původního stavu. Nechejte například na konferenčním stolku hrnek na kávu, nebo změňte polohu věcí na jeho nočním stolku.
  • Neměňte nic velkého ani důležitého. Neměla byste se partnerovi hrabat v osobních dokumentech, nebo mu přerovnávat skříňku s léky. Takové změny jsou příliš invazivní a mohla byste jimi partnera spíše rozzlobit.
 4. 4
  Uvědomte si, jakou váhu může mít správná poznámka. Když řeknete něco jedinečného, budete partnerovi vyprávět nějaký zajímavý příběh, nebo řeknete něco vtipného v jinak obyčejné situaci, váš partner si na vaše slova vzpomene vždy, když na tyto věci narazí.
  • Pokud toho například hodně víte o nějaké budově, o nějakém zvířeti, nebo třeba o nějakém jídle, sdílejte s partnerem své znalosti. Když váš partner na dané zvíře nebo jídlo někde narazí, vzpomene si na to, co jste mu řekla a na to, jak se cítil, když jste byla s ním.
  • I v případě, že nemáte informace, které byste s partnerem mohla sdílet, můžete mít alespoň vtipné komentáře a poznámky. Pokud například budete barvitě popisovat krásu podzimního parku při procházce, váš partner si na vás vzpomene vždy, když tímto místem bude procházet.
 5. 5
  Vytvořte si nějaký monument nebo tradici. Když budete chodit s partnerem na rande, měli byste střídat místa, ale jedno místo navštěvujte opakovaně a udělejte si z něho monument vašeho vztahu. Když partner na toto místo půjde bez vás, ihned si na vás vzpomene a budete mu chybět.
  • Může jít například o park, ve kterém jste se zastavovali po cestě z rande, nebo obchod se zmrzlinou, do kterého jste chodili celé léto, nebo například restaurace, do které s partnerem chodíte nejraději.
  • Pokud není možné si najít fyzický monument, využijte tradici. Můžete partnera například vždy políbit na stejné místo v určitou denní dobu. Když potom přijde tento čas a vy nebudete spolu, partner si na vás vzpomene a vaše klasické gesto mu bude chybět.
 6. 6
  Hezky se oblékněte. Krátce před tím, než se budete loučit, se hezky oblékněte. Uděláte tím na partnera dojem, dáte mu najevo, že se obejdete i bez něho a zanecháte v něm dojem sebejisté a přitažlivé ženy, který bude nosit stále v hlavě.
  • Můžete se nechat ostříhat, nebo si koupit nové oblečení. Pokud nechcete utrácet za nové oblečení, oblečte si své nejlepší šaty, vezměte si doplňky a hezky se naličte. Snažte se vypadat co nejlépe, aby si vás váš partner dobře zapamatoval i po tom, co odejdete.
 7. 7
  Nechejte mu vzkaz. Než odejdete, napište svému partnerovi romantický vzkaz a nechejte mu ho doma, nebo v autě. Jakmile ho uvidí, začnete mu chybět.
  • Nechejte vzkaz na nějakém vhodném místě, aby ho partner našel, ale aby ho nenašel dříve, než odejdete. Je dobré ho dát pod polštář, přivázat mu ho k hrnku s kávou, dát mu ho na zrcadlo v koupelně, nebo ho zastrčit za stěrač auta.
  • Vzkaz by měl být krátký a roztomilý. Můžete napsat třeba: „Miluji tě,“ nebo něco propracovanějšího, například: „Vzpomínáš si, jak...“ nebo „Tento uplynulý týden byl nezapomenutelný. Už se těším, až se zase uvidíme.“ Bez ohledu na to, jaký vzkaz se rozhodnete napsat, byste měla napsat něco pozitivního a láskyplného.
 8. 8
  Rozlučte se s partnerem láskou. Místo toho, abyste plakala a způsobovala partnerovi pocity viny kvůli tomu, že se nějakou dobu neuvidíte, byste se měla usmívat a dát mu jasně najevo, že se těšíte, až doba odloučení uplyne a až se opět uvidíte. [2]
  • Pokud jste ovšem přirozeně emocionální a loučení vás dojme, několik málo slz vám neublíží. Nesmíte ovšem dělat příliš dramatickou scénu a musíte si dát velký pozor, abyste partnerovi ani omylem nedala najevo, že je vaše odloučení jeho vina.
  • Buďte upřímná. Řekněte partnerovi, že vám bude chybět a že doufáte, že se uvidíte co nejdříve. Někdy stačí dát partnerovi najevo, že vám na něm velice záleží. Možná tím jeho city k vám posílíte mnohem více, než kdybyste předstírala, že vám odloučení nevadí.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 2:
Co dělat, když nejste spolu

 1. 1
  Odolejte pokušení partnerovi volat. Můžete svému milovanému někdy zavolat, ale neměla byste to dělat příliš často a měla byste počkat, až někdy zavolá také on vám.
 2. 2
  Pošlete mu romantickou zprávu.[3] Pokud máte oba hodně práce a několik dní jste spolu nemluvili, můžete partnerovi poslat romantickou zprávu, abyste se mu připomněla a aby si vzpomněl na to, proč s vámi rád tráví čas.
  • Můžete napsat jen „Miluji tě,“ „Chybíš mi,“ nebo „Jsem moc ráda, že tě mám.“
  • Erotické zprávy jsou trochu komplikovanější a posílání erotických fotografií je riziko, kterému byste se ve většině případů měla vyhnout. Pokud chcete být sexy a zároveň romantická, můžete partnerovi napsat zprávu, kde mu popíšete, jak moc vám chybí a naznačíte mu, že ho chcete. Můžete zkusit například: „Vzpomínám na naši poslední společnou noc,“ nebo „Těším se, až spolu zase strávíme noc.“
 3. 3
  Napište mu milostný dopis. Pokud musíte strávit delší dobu odděleně, můžete partnerovi napsat vlastnoruční milostný dopis s otiskem rtěnky, který si bude moci číst stále dokola, dokud se zase neuvidíte.
  • Můžete dopis trochu postříkat svým parfémem a otisknout na obálku jemně svoji rtěnku.
  • Milostný dopis by měl být expresivní a velmi smyslný. Můžete partnerovi zkusit napsat báseň, nebo nějaký váš oblíbený citát, ale můžete se i odvázat a psát mu o tom, jak moc vám chybí jeho doteky. Měla byste psát pozitivním a láskyplným tónem s náznaky flirtování a svádění.
  • Dopis musíte napsat ručně, ne na počítači!
 4. 4
  Bavte se sama a se svými přáteli. Když bude váš partner delší dobu pryč, vyjděte si na drink s kamarádkami, nebo se rozmazlujte. Mužům připadají přitažlivé nezávislé ženy a když mu dáte najevo, že se bez něj obejdete, bude vás chtít ještě více.
  • Dávejte si pozor, abyste partnerovi nevyprávěla o tom, jak se bavíte se svými kamarády opačného pohlaví. Když budete příliš často mluvit o ostatních mužích, abyste v partnerovi vzbudila žárlivost, mohlo by se stát, že partnerovi způsobíte pouze nejistotu a nebude vědět, zda to s ním myslíte dostatečně vážně, takže se mu po vás nebude stýskat.
  • Mějte stále co dělat, i když budete muset místo zábavy pracovat. Když se zrovna nebudete bavit, váš partner by měl vědět, že se vás život netočí kolem něho a kolem času, který spolu trávíte. Když si bude myslet, že se váš život točí jen kolem něho, začne mít pocit, že ho dusíte, nebo jednoduše ztratí zájem s vámi zůstat v kontaktu, když se neuvidíte.
 5. 5
  Udělejte si plány na dobu, kdy se opět uvidíte. Měla byste partnerovi sice dávat najevo, že se bez něho obejdete, ale také byste si měli připravit plány na dobu, kdy se opět potkáte, abyste se měli oba na co těšit a mohli jste odpočítávat dny, které vám zbývají.
  • Velmi dobrým způsobem je naplánovat vaše příští rande bez partnera, zejména pokud partner přijede za vámi. Naznačujte mu, že máte něco zajímavého v plánu, ale neříkejte mu žádné detaily. Takové napětí zajistí, že se bude moc těšit na to, co jste si pro něho připravila.
 6. 6
  Dejte mu dostatek prostoru. Měla byste svému partnerovi dát najevo, že vám chybí, ale zároveň si dejte pozor na to, abyste ho nedusila i když spolu zrovna nejste.
  • Pokud partner nereaguje na vaše telefonáty a zprávy, nezlobte se na něho a neobviňujte ho z toho, že si na vás neudělá čas. Pamatujte si, že máte oba své vlastní životy. Váš partner potřebuje čas na své přátele a na sebe stejně jako vy.
  Reklama

Tipy

 • Bez ohledu na to, co budete dělat, se chovejte upřímně. Buďte aktivní, naslouchejte svému partnerovi a nikdy nepopírejte fakt, že vám chybí. Můžete svoji náklonnost vyjadřovat taktně, ale neměla byste vyvolávat žádné pochybnosti o tom, jak důležitý pro vás váš partner je.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení rybJak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 10 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 21 893 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 21 893 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama