Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Líbí se vám nějaký muž, ale jste si téměř jistá, že ani neví, že existujete. Chtěla byste upoutat jeho pozornost, chtěla byste, aby si všiml, jak jste skvělá a chtěl se o vás dozvědět více. Je to jednodušší, než si myslíte – stačí mu ukázat, jak skvělá jste, neodhalovat všechny své pocity a upoutat jeho pozornost, až se spolu dáte do řeči. Pokud chcete, aby si vás nějaký muž všiml, dodržujte následující postup.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Mějte ráda sama sebe

 1. 1
  Milujte sama sebe. Muž si spíše všimne dívky, která má sama sebe ráda. Pokud jste spokojená sama se sebou a se svým životem, bude se ten kluk chtít stát jeho součástí. Když naopak budete působit zoufale, není pravděpodobné, že si vás vůbec nějaký muž všimne.
  • Naučte se milovat sama sebe, ne splňovat cizí standardy toho, jak by se žena měla chovat.
  • Mějte ráda vše, co děláte, ať už jde o pokec s kamarádkami, nebo školní vyučování. Muž tak uvidí, že jste se svým životem spokojená a bude se k vám chtít přidat.
 2. 2
  Mějte ráda svůj vzhled. přestože se zdá nemožné milovat to, jak vypadáte, je to jednodušší, než si myslíte. Najděte si tři věci, které se vám na sobě skutečně líbí a zaměřte se na ně, když se oblékáte. Pokud nejste spokojena se svojí postavou, můžete cvičit, vybudovat si svaly a spálit tuk – také díky tomu budete působit pozitivněji a energičtěji. Dělejte jednoduše co je potřeba, abyste se sama sobě líbila. Můžete si být jistá, že i mužům se potom budete líbit.
  • Nemusíte si kupovat nové oblečení, abyste se cítila dobře – noste prostě to, co máte ráda a v čem si připadáte hezká.
  • Nemusíte nosit ani příliš mnoho make-upu. Nalíčit se můžete, ale snažte se to nepřehánět a vždy buďte sama sebou.
  • Denně se sprchujte a pečujte o sebe. Také si myjte vlasy tak často, jak je to potřeba, abyste se vždy cítila čistě.
  • Nesnažte se vypadat tak, jako ostatní. Pokud máte krásné kudrnaté vlasy nebo hezká malá prsa, nesnažte se to skrývat, ani se nesnažte předstírat, že máte něco, co ve skutečnosti nemáte.
  • Nekontrolujte se na ulici neustále v zrcadle nebo v odrazech výloh. Muži si budou myslet, že si nejste svým vzhledem jistá – nechejte si to raději na dámské toalety!
 3. 3
  Užívejte si vše, co děláte. Muž si vás spíše všimne, když si budete vše užívat. Může být sice těžké užívat si test z matematiky nebo sezení v čekárně u zubaře, ale vždy byste se měla snažit být pozitivní a hodně se usmívat.
  • Když potkáte tohoto muže s kamarádkami, budete přitažlivější, když se budete smát a budete vypadat, že se skvěle bavíte.
  • Netravte veškerý čas tím, že budete hledat někoho lepšího, nebo si budete kontrolovat telefon – když budete budit dojem, že se nudíte, muž si toho všimne a raději vás nechá na pokoji.
 4. 4
  Snažte se nevypadat zoufale. Někdy je dobré upoutat pozornost muže a vrátit se zase ke kamarádkám. Není ale dobré snažit se získat si pozornost za každou cenu a odejít od kamarádek jen kvůli muži. Nepoužívejte make-up na veřejnosti, neupravujte si oblečení ani neprocházejte kolem svého vysněného muže stokrát jen proto, aby si vás všiml. Je jisté, že si vás všimne, ale rozhodně se mu nebudete líbit.
  • Pokud si vás muž nevšimne okamžitě, netlačte na pilu – rozhodně na něho nepomrkávejte ani se ho nedotýkejte, pouze byste ho tím odradila.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Jak získat jeho pozornost

 1. 1
  Projděte okolo. Když okolo kluka projdete, získáte si jeho pozornost. Vždy ale procházejte s jasným cílem a držte si správné držení těla. Nepohybujte se tak, jako byste ani nevěděla, kam jdete, ale ani kolem muže nepochodujte. Prostě pomalu projděte okolo tak, aby si váš všimnul a dostal chuť vás lépe poznat.
  • Když půjdete okolo s širokým úsměvem, získáte si jeho pozornost ještě více.
 2. 2
  Oční kontakt. Pokud chcete, aby si vás nějaký muž všiml, měla byste se mu chvíli dívat do očí. Nezírejte na něho dlouho, pouze na několik sekund udržujte oční kontakt, abyste mu dala najevo, že máte zájem. Snažte se nepůsobit příliš nadšeně, ale ukažte mu, že byste si chtěla povídat. Můžete se také trochu usmát, aby muž skutečně poznal váš zájem.
  • Když k vám přijde, usmějte se na něho a dejte mu najevo, že si s ním chcete povídat
 3. 3
  Udělejte dobrý první dojem. Šanci na první dojem máte jen jednu, takže byste se měla snažit. Jakmile si vás muž všimne a přijde k vám, měla byste být přátelská, ale ne příliš osobní. Usnadníte mu to tím, že budete vtipkovat, budete si dělat legraci i sama ze sebe a vyhnete se všem negativním nebo kontroverzním tématům. Dáte mu tím najevo, že je s vámi legrace.
  • Usmívejte se a povídejte si o nedůležitých věcech. To vážnější budete moci prodiskutovat později.
  • Nestěžujte si. Muži chtějí ženy, které si umějí užívat a nestěžují si neustále. Pokud budete hned negativní, muž hned uvidí, že s vámi nebude chtít trávit příliš mnoho času.
 4. 4
  Mějte příjemnou řeč těla. Vaše tělo by mělo dávat najevo, že jste sebevědomá a připravená povídat si s mužem. Mějte hlavu vzpřímenou a nehrbte se, ani si nedávejte ruce před hrudník. Nehrajte si se šperky ani s oblečením, abyste nepůsobila příliš nervózně. Raději se nahnete k muži a jemně se ho dotkněte. Dáte mu tím najevo, že se věci vyvíjejí dobře.
  • Neztraťte jeho pozornost. Dívejte se mu do očí, nesledujte místnost, nedívejte se na své kamarády ani nesledujte telefon. Muž tak nebude nervózní a uvidí, že se s ním skutečně chcete bavit.
 5. 5
  Flirtujte. Jakmile se spolu budete cítit lépe, můžete s mužem začít flirtovat. Jemně ho škádlete a dovolte mu, aby škádlil také on vás – ukážete mu, že vám nevadí, když si z vás někdy udělá legraci. Můžete si hrát s vlasy nebo si olizovat rty, abyste přitáhla jeho pozornost. Flirtování je o tom, abyste se pobavili – nemusíte mu rovnou říkat, že se vám líbí. Stačí, když si k němu stoupnete trochu blíž.
  • Mluvte jemněji a tišeji než obvykle. Bude se k vám muset přiblížit, aby slyšel, co říkáte.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak udržet jeho pozornost

 1. 1
  Buďte pozitivní. Nyní když si vás muž všiml, musíte se ujistit, aby se s vámi nenudil a dokázal ocenit vaši jedinečnost. Měla byste vždy být sama sebou, ale také se snažit být pozitivní a držet se vtipných, lehkých a povznášejících témat. Teď není čas na rozhovor o babiččině pohřbu nebo o tom, jak moc nesnášíte ranní vstávání – o tom se můžete pobavit později, až se budete lépe znát.
  • Pokud si muž na něco stěžuje, můžete se k němu připojit. Nikdy si ale nezačínejte na nic stěžovat sama.
  • Mluvte o tom, co vás dělá šťastnou– koníčky, přátelé, zvířata. Váš muž se k vám jistě brzy připojí.
  • Snažte se nesouhlasit s ním naprosto ve všem. Nemusíte skrývat své skutečné pocity, ale když se ukáže, že s ním nesouhlasíte v něčem důležitém, jako je například politika, nezačínejte se hned hádat.
  • Zeptejte se na to, co má rád, aby byl váš rozhovor stále pozitivní. Například se zeptejte: „Co rád děláš o víkendech?“ a neptejte se ho na to, co nejvíc nesnáší na své práci.
 2. 2
  Mějte zájem. Měla byste být nejen pozitivní, flirtovat a být zábavná, ale také byste měla být zajímavá. Dobrý rozhovor zahrnuje ukázat svůj smysl pro humor, trochu hravosti, nebo například zmínit něco zajímavého, co by ho mohlo obohatit.
  • Zeptejte se muže na několik otázek o něm, aby se cítil jedinečný. Ptejte se na jeho zájmy a vášně, ale nebuďte příliš osobní.
  • Řekněte ano. Pokud se vás zeptá, jestli jste viděla nějaký film, neříkejte „ne“, ale řekněte „ne, ale slyšela jsem, že je skvělý, o čem to je?“ Nemusíte se vyhýbat rozhovoru jen proto, že toho o tématu moc nevíte.
  • Buďte vtipná. Ohromte muže svým smyslem pro humor. Neříkejte „to je vtipné“, raději se snažte vymyslet ještě vtipnější poznámku.
 3. 3
  Ukažte mu, co vás dělá jedinečnou. Je skvělé, když si vás muž všimne, ale muži si všímají mnoha dívek. Měla byste mu ukázat, co je na vás skvělého. Otevřete se mu a mluvte s ním o věcech, které máte nejraději, ale nepřehánějte to. Řekněte mu, co ráda děláte ve volném čase, jak moc milujete svá zvířata, nebo jen zmiňte nějaký zajímavý zážitek, například semestr v zahraničí, nebo výstup na Mt. Everest.
  • Ať už mluvíte o čemkoli, ukažte muži své nadšení a lásku k této činnosti.
  • Měla byste mu ukázat, že jste jedinečná, ale nesnažte se mluvit pouze o tom, jak jste skvělá. Oba byste měli do konverzace přispět stejnou měrou.
 4. 4
  Najděte něco, co máte společného. Když si najdete společné záliby, budete mít vždy o čem se bavit. Je jedno, jestli oba milujete nebo nenávidíte stejný sportovní tým , trávíte léto na stejném místě, nebo posloucháte stejnou kapelu. Budete si díky tomu moci povídat dlouho a nacházet další a další témata k hovoru.
  • Pokud se vám ten kluk už nějakou dobu líbí, jistě víte, jaké má zájmy. Můžete se snažit na tyto věci svést hovor, abyste ho prodloužili.
 5. 5
  Zajistěte, aby vás pozval na rande. Když to půjde dobře, měla byste zajít ještě trochu dál – chcete přece, aby vás pozval na rande. Nejjednodušší je použít jako výmluvu společné zájmy, například koncert kapely, kterou oba posloucháte. Můžete také vyzkoušet nový sushi bar, pokud váš muž miluje japonské jídlo. Jemně mu zalichoťte a dejte mu najevo, že je vám s ním dobře.
  • Můžete na to jít i přímo a zmínit, že byste s ním chtěla o víkendu něco podniknout – jen se snažte nepůsobit zoufale,
  • Když si vás muž všimnul, je na vás, abyste si udržela jeho pozornost. Pokud budete sama sebou a budete pozitivní a zábavná, jistě vás co nevidět někam pozve.
  Reklama

Tipy

 • Dejte pozor, abyste nepůsobila zoufale, ani mu nedělejte stíhačku. Získejte si jeho pozornost, ale nepronásledujte ho. Ukažte mu, že vám záleží také na jiných věcech. Řeknete mu tím něco o sobě a o tom, co máte ráda.
 • Naučte se vtipkovat, vždy se ale chovejte přátelsky. Nebuďte otravná, ale používejte smysl pro humor. Mužům se to líbí. Naučte se používat sarkasmus, chytré vtipy a buďte sama sebou. Vyprávějte zajímavé historky atd. Neberte život příliš vážně.
 • Nikdy nespěchejte, jděte na to pomalu a uvidíte, jak se to vyvine.
 • Nezvěte ho na rande hned při prvním rozhovoru.
 • Pokud se ještě neznáte, hledejte ho v davu a udržujte s ním oční kontakt. Když si všimnete, že se na vás podíval více než třikrát, je velká šance, že se mu líbíte. Jistě by na vás nezíral jen tak. Usmějte se a pozdravte ho, tím si vás zapamatuje a rád se s vámi dá do řeči.
 • Někdy když muž ví, že se vám líbí, začnete se mu také líbit. Může to znít zoufale, ale když to řeknete nějakému jeho kamarádovi, váš muž se to brzy dozví. Bude se na vás dívat jinýma očima a třeba se mu také začnete líbit...někdy se to stává.
 • Pokud vidíte, že potřebuje s něčím pomoci, pomozte mu. Pokud mu například upadla kniha, můžete mu ji zvednout. Uvidí tak, že jste milá a hodná. Muži takové dívky mají rádi.
 • Buďte sama sebou. Nesnažte se chovat jinak jen proto, abyste nějakého muže zaujala. Pokud se mu líbíte jen když se přetvařujete, pravděpodobně pro vás nebude ten pravý.
 • Nebuďte příliš vážná, bavte se a užívejte si.
 • Pokud máte pocit, že na vás muž vůbec nereaguje, možná je stydlivý nebo je to introvert (to nemusí být vždy to samé). 25% všech lidí jsou introvertní a je těžké se v nich vyznat. Sledujte, jak jedná s ostatními lidmi (pokud s nimi vůbec jedná). Pokud je otevřený a společenský pouze v přítomnosti několika lidí, je možné, že je skutečně introvertní. V tom případě buďte otevřená a přímá, to vám může pomoci nejvíce. Většina pravidel pro vás neplatí.
 • Buďte milá a čas od času si povídejte. Nikdy ale nebuďte příliš všetečná a osobní.
 • Reagujte na jeho vtipy. Když se mu nějaký nepovede, usmějte se, pohlaďte ho na ruce a řekněte: „To bylo teda vtipné!“ Ve skutečném životě jistě sarkasmus používáte, měla byste tedy působit přirozeně.
 • Buďte na něho milá a smějte se jeho vtipům.
 • Když jste někde s tím, předstírejte, že si ho nevšímáte. Když jste s přáteli, snažte se působit trochu odtažitě a dělejte, že vás moc nezajímá, o čem si povídají (hlavně pokud si povídají o mužích). Snažte se vypadat, jako kdybyste snila. Budete tak působit mile a zvídavě a svého muže tím jistě zaujmete.
 • Nebuďte někým, kým nejste. Chcete přece, aby vás měl muž rád takovou, jaká jste.
 • Pokud se vám nějaký muž líbí a vy se mu líbíte také, prostě do toho jděte, můžete si ušetřit všechny triky a čekání!
 • Neříkejte svým kamarádkám nic, dokud si nebudete jistá, že se mu také líbíte.
 • Buďte sama sebou a snažte se mu ukázat, že se vám líbí.
 • Buďte tajemná, aby o vás chtěl zjistit více. Nepřehánějte to ale, pouze ho tím frustrujete (a také zmátnete).
 • Když budete příliš přímočará, je možné, že se začne nudit. Jeho pozornost si získáte tím, že v něm vzbudíte zvědavost a to znamená neříkat mu úplně vše.
 • Říkejte, co si myslíte, bude se mu líbit, že se nebojíte vyjádřit svůj názor. Jste jedinečná a právě to se mužům líbí. Snažte se ho ale nevystrašit a neomílejte pořád ty samé věci dokola. Je přitažlivé vidět dívku, která se nebojí říkat, co si myslí. Stejně tak byste si ale neměla stěžovat, i to muže odradí. Nikomu se nelíbí dívky, které si pořád jen stěžují, buďte tedy sebevědomá. Negativita ostatní odhání pryč a snižuje vaše sebevědomí. Někdy ale můžete mít i dobrý důvod si stěžovat.
 • Nikdy ho nezvěte na rande tak, že mu pošlete po kamarádovi vzkaz. Rozhodně byste ho tím odradila.
 • Když si čtete nebo děláte úkoly, volnou rukou si natáčejte vlasy na pramínky. Snažte se přitom vždy působit přirozeně.
 • Nezapomeňte, že kdy neuspějete, není to konec světa a ještě potkáte mnoho mužů. Možná jste se k sobě jednoduše nehodili.
 • Pokud můžete, snažte se spřátelit s jeho kamarády. Jeho kamarádi jsou jistě jako on a vaše kamarádky jsou jako vy, takže byste spolu měli všichni vycházet dobře. Když se sejdete v obou partách lidí, můžete se skvěle pobavit.
 • Když kolem nějakého muže neustále chodíte v práci nebo ve škole, zeptejte se ho například: „Kdy ti začíná přednáška? Mně se do školy ještě nechce.“ Někteří muži ocení, když první krok udělá dívka. Když ho uděláte, příště se naopak oni nebudou bát přijít za vámi.
 • Čokoláda také způsobuje uvolnění chemikálií, které způsobují štěstí. Zkuste to, ale nepřehánějte to!
 • Nezapomeňte, že dívky muže téměř nezvou na rande, protože se očekává, že tento krok udělá muž. Zariskujte si a zkuste to sama. Možná budete slušně odmítnuta, ale pozitiva rozhodně převažují. Je možné, že ho ještě nikdy žádná žena sama nikam nepozvala. Když ho pozvete, odlišíte se tím od všech ostatních žen, které zná. Všimne si toho a bude se cítit poctěn. Bude se cítit skvěle a budete mít opravdu vysokou šanci na to, že vaši nabídku přijme a vyjde si s vámi.
Reklama

Varování

 • Nechejte ho, aby vás dobýval. Když budete příliš projevovat zájem, může se začít nudit.
 • Nezvěte ho na rande hned při prvním rozhovoru. Měla byste se ho nejprve snažit trochu poznat.
 • Nezapomínejte na to, kým jste. Vždy buďte sama sebou!
 • Snažte se nepůsobit zoufale. Nikdy netlačte na pilu a nesnažte se vynutit si lásku tam, kde žádná není.
 • Spřátelte se s jeho kamarády, bude se tak s vámi cítit lépe.
 • Nedovolte, aby muži řídili celý váš život. Existuje spousta dalších skvělých věcí!
 • Pokud se nějaký muž snaží rozeštvat vás a vaše kamarádky, je problémem on. Nezapomeňte, nikdy nedovolte muži, aby zničil vaše přátelství.
 • Neměňte se jen proto, abyste ho ohromila. Najděte si někoho, kdo vás má rád takovou, jaká jste. Pokud takový váš muž není, zapomeňte na něho!
 • Mohla byste přijít o přítele i o kamaráda.
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 7 526 krát
Kategorie: Vztahy

Lékařské prohlášení

Obsah tohoto článku není určen jako náhrada odborné lékařské pomoci, vyšetření, diagnostiky nebo léčby. Před zahájením, změnou nebo ukončením jakéhokoli zdravotního ošetření byste měli vždy kontaktovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.

Stránka byla zobrazena 7 526 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama