Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Tentokrát jste to opravdu zvorali! Vaše dívka se na vás šíleně zlobí a vy nevíte, zda vám někdy vůbec odpustí! Měli byste jí poslat květiny? Nebo jí koupit dort? Nebo byste jí snad měli dát nové BMW? Možná byste jí také mohli říct, že je vám to líto – bez ohledu na to, co se říká ve filmech! V tomto článku si ukážeme různé možnosti a pomůžeme vám vyžehlit cokoli, co jste provedli.

Postup

 1. 1
  Nejprve se dívce omluvte. Omluva znamená mnoho, ale jen pokud je upřímná. Když řeknete například: „Moc mě mrzí, že jsem svým chováním způsobil někomu problémy,“ v podstatě tím dívce dáte najevo, že je příliš přecitlivělá!
  • Když řeknete například: „Miláčku, je mi líto, že tě rozčililo, když jsem balil tvoji sestru. Byl jsem opravdu opilý,“ svalíte vinu na svoji přítelkyni a sami se budete vymlouvat, což bez ohledu na to, jaká použijete slova, není v žádném případě omluva.
  • Řekněte raději něco takového: „Miláčku, moc mě mrzí, co jsem provedl. Nebylo to správné a nelze to nijak omluvit. Už se to nikdy nestane znovu.“ Dívka vám pravděpodobně neodpustí ihned, ale jistě ocení, že jste ochotní převzít zodpovědnost ze své činy a projevit lítost – místo abyste obviňovali všechny ostatní, jen ne sebe. Tím projevíte skutečný charakter.
 2. 2
  Napište jí omluvný dopis. Někdy slova jednoduše nestačí. Ať už jste udělali cokoli, napište své dívce dopis a vysvětlete jí, že víte, že jste udělali něco špatně, že se za to velmi omlouváte a že už to nikdy neuděláte znovu. Dáte jí tím najevo, že svých činů skutečně litujete a kromě toho si bude moci dopis číst opakovaně. Když jí dopis necháte doručit společně s pugétem květin, bude to ještě lepší.
  • U našeho příkladu uvedeného výše byste vlastně měli napsat dva dopisy – první dopis pošlete s růžemi své přítelkyni a druhý dopis napište její sestře. Neposílejte její sestře žádné květiny (pokud nepůjde o květiny, které by vám nevadilo poslat vaší matce).
 3. 3
  Řekněte své dívce, jak moc ji milujete. Řekněte jí, že litujete toho, co jste udělali a že jste jí nikdy nechtěli ublížit. V tuto chvíli byste měli rozhovoru zanechat a odejít.
 4. 4
  Počkejte, až se věci trochu uklidní. Neměli byste se omlouvat stále dokola, protože byste tím mohli způsobit, že se dívka naštve ještě více. Řekněte vše, co máte na srdci a potom odejděte. Pokud žijete společně, jděte na procházku, nebo jí jděte koupit něco hezkého. Jednoduše na chvíli odejděte. Pokud žijete každý jinde, jděte domů.
 5. 5
  Druhý den se dívce ozvěte. Napište jí email nebo SMS zprávu a zkuste se s ní dát do řeči. Možná tím začnete rozhovor, který dívce připomene, jak dobře jste se spolu měli, ale uvědomte si, že nelze ignorovat fakt, že jste udělali něco špatného.
 6. 6
  Pokud vaše dívka potřebuje čas, dopřejte jí ho. Možná vám neodpustí nikdy, ale momentálně nemůžete dělat nic jiného, než čekat.
  Reklama

Tipy

 • Nikdy neposílejte někoho jiného, aby se za vás omluvil. Musíte čelit následkům svých činů.
 • Řekněte své dívce, že ji milujete, ale pouze pokud to myslíte vážně.
 • Někdy je lepší neříkat dívce vše, co na sobě hodláte změnit, aby se na vás přestala zlobit. Jen jí dejte najevo, že činy jsou mnohem důležitější, než slova.
 • Nikdy se neptejte jejích kamarádek, proč se na vás dívka zlobí. Jediné, čeho byste tím dosáhli, je to, že bude naštvaná na vás i na svoji kamarádku, protože kdyby chtěla, abyste to věděli, řekla by vám to sama.
 • Proces omluvy za nějaký přečin a získání odpuštění je přirozenou součástí lidského života. Když to budete myslet upřímně a pokud jste neprovedli nic extrémně zlého, dívka vám odpustí. Měli byste si toho vážit.
 • Až se dívce omluvíte, ptejte se ji na to, jak se má a na další věci o ní, aby měla pocit, že je pro vás jedinečná a že vám na ní záleží.
 • Pokud znáte matku své přítelkyně, požádejte ji o radu. Matky někdy vědí, co přesně dělat. V některých případech vám její matka může pomoci celou situaci vyžehlit, ale musíte si s ní být velmi blízcí.
 • Zajistěte, aby se dívka cítila milovaná. Sex, polibky a mazlení vám v tom pomohou.
 • Navštivte ji osobně – nevolejte jí, ani jí nepište a projevte skutečnou snahu.
Reklama

Varování

 • Neomlouvejte se stále dokola, po nějaké době byste tím dívku začali otravovat.
 • Nenuťte dívku, aby vám co nejdříve odpověděla, zda vám odpouští. Dopřejte jí tolik času, kolik bude potřebovat.
 • Nechovejte se hloupě – například nemlaťte do zdi, nebo do sebe. Možná máte pocit, že jedině tak se zbavíte vzteku, ale když se budete chovat takto, dívka z vás pravděpodobně začne mít strach.
 • Řekněte své dívce, že už to nikdy znovu neuděláte a slibte jí, že jí už nikdy neublížíte. Potom to ovšem musíte dodržet! Chronické omlouvání je druhem psychického zneužívání.
 • Pokud vám dívka odpustí, už nikdy se k danému incidentu nevracejte.
 • Neříkejte dívce, že je sexy, řekněte jí raději, že je nádherná.
 • Nedávejte dívce jako dárek šperk, ani jinou hodnotnou věc, která dlouho vydrží – tyto chvíle si ani jeden z vás nebude chtít připomínat.
 • Neptejte se své dívky na stovky otázek, jinak byste ji mohl vystrašit.
 • Někdy dívka může vypadat naštvaně, ale ve skutečnosti není tak naštvaná, jak se zdá.
Reklama

Související články

Jak zapomenout na někoho, koho milujeteJak zapomenout na někoho, koho milujete
Jak poznat, zda vás muž využívá kvůli sexuJak poznat, zda vás muž využívá kvůli sexu
Jak poznat, kdy je čas na rozchodJak poznat, kdy je čas na rozchod
Jak se šetrně rozejít s přítelkyníJak se šetrně rozejít s přítelkyní
Jak zjistit, jestli vás expartner má stále rádJak zjistit, jestli vás expartner má stále rád
Jak ukázat ex, že jste se pohnuli dálJak ukázat ex, že jste se pohnuli dál
Jak přestat mluvit sprostěJak přestat mluvit sprostě
Jak utěšit kamaráda po rozchoduJak utěšit kamaráda po rozchodu
Jak zajistit rozchod nějakého páruJak zajistit rozchod nějakého páru
Jak nechat jít někoho, koho jste hluboce milovaliJak nechat jít někoho, koho jste hluboce milovali
Jak zapomenout na dívku, kterou milujeteJak zapomenout na dívku, kterou milujete
Jak se vypořádat s odmítnutímJak se vypořádat s odmítnutím
Jak se rozejítJak se rozejít
Jak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerkuJak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerku
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 12 575 krát
Stránka byla zobrazena 12 575 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama