Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získat si pozornost nějaké dívky není vůbec snadné, ale pokud chcete, aby vámi dívka byla posedlá, stojíte před skutečně těžkým úkolem. Jde v podstatě o Mount Everest všech romantických výzev. Naštěstí je to proveditelné a rozhodně to stojí za to. Pokud chcete, aby vámi byla nějaká dívka posedlá, přečtěte si následující tipy.

Postup

 1. 1
  Buďte hrdina. Kdykoli bude mít dívka nějaký problém, nebo i bude něco trápit, měli byste se jí snažit pomoci. Dejte jí najevo, že sice nemáte odpovědi na všechny její otázky a že pravděpodobně nevíte, čím si prochází, ale snažte se jí nějakým způsobem pomoci.
  • Zeptejte se jí, zda jí můžete nějak pomoci, ale když nebude chtít, netlačte na ni. Mějte trpělivost a snažte se ji stále podporovat. Když jí budete moci pomoci, udělejte to bez váhání, ale opatrně, abyste jí nějakým způsobem neublížili.
  • Pokud se dané dívce již líbíte, měli byste dělat také něco navíc. Udělejte pro ni něco, co od vás nikdy neočekávala, například jí uvařte snídani a umyjte nádobí. Dejte jí najevo, jak skvělí jste!
  • Pokud se dívce zatím nelíbíte, nebo nevíte, co si o vás myslí, chovejte se uvolněně a klidně. Pokud se často potíte a koktat v přítomnosti dívek, musíte se uklidnit. Berte ji jako svého kamaráda, který pouze vypadá trochu jinak, než vy. Pokud se nedokážete uklidnit, nic si z toho nedělejte. Dívkám se líbí muži, kteří jsou z nich trochu nervózní. Uvidíte, že se vám podaří ji rozesmát!
 2. 2
  Dejte si pozor, abyste nezapadli do zóny přátelství. Buďte k dívce milý, ale nebuďte jí neustále k dispozici. Dívky milují muže, kteří jsou trochu tajemní, takže se snažte zachovat si trochu tajemnosti – nemusíte vždy zvedat telefon, říkat jí, kam jdete atd. Buďte k ní upřímní, ale neříkejte jí o sobě úplně vše.
 3. 3
  Věnujte pozornost svému vzhledu. Vašim kamarádům je pravděpodobně úplně jedno, zda chodíte stále v oblečení, ve kterém sekáte trávu, ale na dívku byste tím pravděpodobně neudělali moc dobrý dojem. Zde jsou tři věci, které byste si měli osvojit:
  • Každý den se sprchujte a holte. Pokud vám ještě nerostou vousy, nemusíte se holit. Jistě to brzy přijde. Snažte se vždy příjemně vonět a vypadat čistě.
  • Noste oblečení, které vám dobře padne. Nenoste oblečení po svém starším bratrovi, ani po otci. Noste vlastní oblečení, které vám bude lichotit. Nezáleží na tom, kolik peněz máte – každý muž potřebuje kvalitní džíny, dobře padnoucí košili, jednoduchá trička s límcem a kvalitní boty.
  • Buďte ve formě. Zbavte se tuků a naberte svaly. Většině dívkám se líbí muži, kteří mají svaly, ale nejsou to žádní kulturisté. Najděte si nějaký sport, který vás bude bavit a věnujte se mu. Možná se vám dokonce podaří dívku ohromit svými schopnostmi.
 4. 4
  Buďte okouzlující: Měli byste se naučit ženy okouzlovat. Většina mužů se dokáže naučit být okouzlující, ale existuje několik základních tipů, které vám pomohou:
  • Buďte gentleman. Otvírejte ženám dveře, plaťte za ně na rande, dodržujte všechny sliby atd. Dívkám se líbí, když se o ně zajímá skutečný gentleman.
  • Buďte vtipní. Dívky milují muže, kteří umějí vést smysluplný rozhovor a jsou vtipní. Naučte se elegantně vtipkovat a dělat si legraci i sami ze sebe.
  • Buďte inteligentní. Měli byste být sečtělí, informovaní a zvídaví. Ženy mají rády muže, kteří jsou chytří, ale zároveň si s nimi dokážou povídat o spoustě věcech.
 5. 5
  Buďte spolehliví. Každá dívka chce muže, na kterého se může spolehnout – ne proto, že by to dělal z povinnosti, ale proto, že to chce dělat. Být spolehlivý znamená dát dívce najevo, že se s vámi může cítit bezpečně. Snažte se být tím nejspolehlivějším mužem, kterého znáte!
  • Vždy udělejte to, co slíbíte. Když chcete dávat sliby, měli byste je také dodržovat. Dívky nemají rády muže, kteří tvrdí, že něco udělají, ale nakonec se na to vykašlou.
  • Buďte dochvilní. Některé dívky na rande sice chodí se zpožděním, ale žádná dívka nebude nadšená z toho, když na vás bude muset čekat. Dali byste jí tím najevo, že vám na ní nezáleží dost na to, abyste přišli včas. Pokud víte, že se zpozdíte, řekněte jí to.
  • Udržujte si dobrou pověst. Buďte mužem, kterým chtějí být i všichni ostatní muži. Nikdy nevíte, kdy se na vás dívka, nebo její kamarádky někoho zeptají. Pokud se o vás dozví, že jste podváděli svoji bývalou přítelkyni, budete mít ihned špatnou pověst a nebude snadné ji napravit.
 6. 6
  Snažte se být vtipní. Když budete vtipní, umožníte dívce uvolnit se. Být vtipný je velmi důležité. Pomůže vám to spojit se s dívkou na intelektuální a emocionální úrovni. Dívka by si měla užívat vaši společnost a neměla by se s vámi nudit.
 7. 7
  Netlačte příliš na pilu. Když dívce nedáte pokoj, budete s ní chtít trávit veškerý čas a budete s ní neustále flirtovat i když o to nebude mít zájem, bude si myslet, že jste otravní. Měli byste to zařídit tak, aby dívka měla pocit, že má nad vaším vztahem kontrolu.
  • Pokud se s vámi dívka nechce mazlit, nebo s vámi nechce mít sex, nesnažte se ji k tomu donutit. Tímto způsobem nezajistíte, že vámi bude posedlá. Naslouchejte jí, zjistěte, co si přeje a co chce a respektujte její přání. Když k ní budete milí a budete jí naslouchat, dosáhnete mnohem většího úspěchu.
 8. 8
  Buďte finančně nezávislí. Většině žen nezáleží na tom, kolik peněz vyděláváte, nebo kdo jsou vaši rodiče. Jde jim jen o to, abyste byli schopni se o ně postarat. Je to skvělé, protože většina mužů nemá extrémní množství. Nezapomínejte na to, že ženám na penězích nezáleží.
  • Ženy chtějí být rozmazlovány (stejně jako muži). Nemusí jít o nic extravagantního, ale měli byste vymýšlet maličkosti, kterými ženu můžete rozmazlovat. Ušetřete si peníze, abyste jí mohli čas od čsu něco koupit.
  • Většina žen nemá ráda muže, kteří se chlubí tím, kolik vydělávají peněz. Pokud máte peníze, nechlubte se tím – mohli byste tím dívku odradit.
 9. 9
  Neflirtujte s ostatními dívkami. Je možné, že se dívce skutečně líbíte, ale pokud uvidí, jak v baru flirtujete s jinými dívkami, mohl by to být váš konec. Dejte dívce jasně najevo, že máte zájem pouze o ni.
  • Zároveň byste ovšem měli mít kamarádky opačného pohlaví. Když budete trávit čas i s jinými dívkami, vaše dívka se s vámi bude cítit lépe. Pokud netrávíte čas s dívkami, mohli byste vytvořit dojem, že s nimi neumíte jednat.
  • Někdy spolu ženy trochu soutěží – stejně jako muži. Je tedy dobré trávit čas s ostatními ženami, ale neměli byste s nimi flirtovat.
 10. 10
  Lichoťte jí. Skládejte dívce milé a staromódní komplimenty. Nelichoťte jí ohledně toho, co umí, abyste sami nepůsobili trochu posedle. Dobře míněná lichotka může zajistit, že na vás dívka už nezapomene.
  • Lichoťte dívce upřímně. Zjistěte, co se vám na dívce nejvíce líbí, čím je jedinečná, a řekněte jí to. Pokud je to pravda, dívka nebude pochybovat o tom, že je vaše lichotka upřímná.
  • Lichoťte jí o věcech, které na sobě má ráda. Pokud je zapálená sportovkyně, pochvalte jí její výkony. Pokud je přemýšlivá, pochvalte jí její inteligenci. Snažte se dívce chválit zejména ty věci, které se jí na ní líbí.
  • Zaměřte se spíše na osobnost, než na vzhled. Pokud dívce chcete pochválit vzhled, držte se následujících věcí a nechvalte jí tělo:
   • Úsměv
   • Vlasy
   • Oči
   • Rty
   • Oblečení (styl, vzhled atd.)
 11. 11
  Dejte dívce důvod, aby si na vás vzpomněla. Zpívejte si písničky, mluvte s ní o filmech a sdílejte s ní svá oblíbená místa. Až s těmito věcmi dívka někde přijde do styku, vzpomene si na vás.
 12. 12
  Najděte rovnováhu mezi mužností a citlivostí. Dívky mají rády muže, kteří jsou v kontaktu se svou ženskostí, ale nejsou zženštilí. Znamená to, že musíte dívku chápat, ale chovat se stále mužně. Zkuste následující tipy:
  • Je v pořádku plakat u filmu....pokud jde o sportovní film. Většina dívek sporty sice nemá ráda, ale když budete plakat při nějakém sportovním zápasu, dokážete jí svoji mužnost. Věnujte se sportům, které vás baví, ale udělejte si čas i na svoji dívku.
  • Měli byste se oblékat hezky, ale ne příliš hezky. Jak jsme již uvedli, dívky mají rády muže, kteří se oblékají hezky. Neměli byste si na svém vzhledu ovšem dávat záležet více, než vaše dívka.
 13. 13
  Nejdůležitější je nebrat návody, jako je tento, příliš vážně a doslovně. Neměli byste budovat vztah s dívkou podle nějakého přesného scénáře. Nejdůležitější je chovat se uvolněně a ukázat dívce svoji skutečnou tvář. Nejlepší bude, když si počkáte na to, až najdete dívku, které se budete líbit takoví, jací jste a která nehledá stereotypního „skvělého“ muže. Vztah, ve kterém můžete být sami sebou, je mnohem lepší, než vztah, ve kterém musíte předstírat, že jste někdo jiný.
 14. 14
  Dívky nemají ani páru o tom, co chtějí. Buďte sami sebou a chovejte se jako gentleman. Nechejte dívku dělat, co chce a ukažte jí, že vám na ní záleží.
  Reklama

Tipy

 • Pokud dívka chce, abyste ji políbili, polibte ji ve správnou chvíli, jinak si bude myslet, že se s ní nudíte, nebo nemáte zájem o více, než přátelství. V takovém případě by si pravděpodobně brzy našla někoho jiného.
 • Dejte dívce najevo, že máte sebevědomí a udržujte si správné držení těla. Naučte se dívky oslovovat, dejte si pozor, abyste nepůsobili příliš horlivě a nezahrnujte dívku otázkami. Také jí o sobě neříkejte vše a zachovejte si trochu tajemna – ženy milují tajemné muže.
 • Pokud jste dobří přátelé, můžete jí například na Valentýna donést květiny, abyste jí dali najevo, že se vám líbí.
 • Nelichoťte dívce, pokud si nemyslíte, že je skutečně krásná – lichotky musí být vždy upřímné.
 • Zadívejte se jí do očí a smyslným hlasem se jí zeptejte, jak je možné, že je tak krásná.
 • I když si budete velmi blízcí, neznamená to, že ji musíte pozvat na další rande, pokud nebudete chtít.
 • Vždy byste měli hezky vonět!
 • Neměli byste mluvit stále jen vy – dejte jí příležitost vyjádřit se.
 • Nikdy dívku neurážejte, ani z legrace. Pokud je citlivá nebo nejistá, mohli byste jí tím ublížit.
 • Pokud je dívka osamělá, nemusíte jí být ihned k dispozici. Jděte na to pomalu, ale ne příliš pomalu. Nezapomínejte na to, že to může nějakou dobu trvat.
 • Nespěchejte na váš vztah a jděte na to pomalu. Počkejte, až si dívka uvědomí, že jste pro ni ten pravý a berte váš vztah vážně.
 • Uvědomte si, že „zóna přátelství“ je koncept, který společnost vytvořila, aby ženy potrestala za to, že odmítají muže.
 • Vždy dívku podporujte.
 • Dívky by neměly být „posedlé“ muži, ale měli by je respektovat a milovat je. *Nevyužívejte dívku jako objekt zábavy a chovejte se k ní uctivě a laskavě. Mnoho mužů neumí s dívkami jednat a nechovají se k nim jako k lidským bytostem.
Reklama

Varování

 • Dávejte si pozor, abyste dívku příliš neškádlili. Když jí řeknete, že je tlustá, nebo jinak urazíte její vzhled, okamžitě o vás ztratí zájem.
 • Snažte se s dívkou nebýt v kontaktu každý den. Můžete s ní trávit několik po sobě jdoucích dnů, ale když se s ní budete stále bavit, brzy ji otrávíte. Nezapomeňte si dát pozor, abyste nepůsobili příliš horlivě, čímž byste ji zaručeně odradili.
 • Nebavte se s dívkami o jiných dívkách – většina dívek roznáší drby.
 • Některým dívkám připadá gentlemanství urážlivé. Snažte se zjistit, jak je na tom dívka, která se vám líbí. Některé dívky mohou vaše snahy o gentlemanství vnímat jako sexismus, nebo jako vyjádření nadřazenosti.
 • Když vám žena řekne, že o vás nemá zájem, respektujte to. Ne znamená ne!
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak získat svoji dívku zpětJak získat svoji dívku zpět
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak simulovat zvraceníJak simulovat zvracení
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak zajistit, aby se po vás dívce stýskaloJak zajistit, aby se po vás dívce stýskalo
Jak si z někoho vystřelitJak si z někoho vystřelit
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak vystrašit sestruJak vystrašit sestru
Jak napsat svému idolu a zahájit rozhovorJak napsat svému idolu a zahájit rozhovor
Reklama

O tomto wikiHow

John Keegan
Spoluautorem článku je :
Seznamovací kouč
Tento článek spoluautorem článku je John Keegan. John Keegan je seznamovací kouč a motivační řečník žijící v New Yorku. Provozuje The Awakened Lifestyle, kde využívá své zkušenosti se seznamováním, přitažlivostí a sociální dynamikou, aby pomohl lidem najít lásku. Vyučuje a pořádá seznamovací semináře v mezinárodním měřítku, od Los Angeles po Londýn a od Rio de Janeira po Prahu. Jeho práce byla uvedena v New York Times, Humans of New York a Men's Health. Tento článek byl zobrazen 6 096 krát
Stránka byla zobrazena 6 096 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama