Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Zajistit, aby vás dívka chtěla zpět může být těžké – hlavně pokud váš vztah skončil nepříjemně. Když ale víte, že máte mezi sebou pevné pouto, může být dobrý nápad pokusit se znovu zažehnout plamen lásky. Pokud chcete vědět, jak to udělat, aby vás dívka chtěla zpět, budete jít muset dopřát prostor aby se mohla rozhodnout a zajistit, aby si vzpomněla, jak skvělý jste. Pouze dodržujte následující postup.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Vraťte se o krok zpět

Stáhnout PDF
 1. 1
  Dopřejte dívce trochu prostoru. Možná si myslíte, že byste oni měli bojovat zuby nehty, ale ve skutečnosti je lepší dopřát jí trochu prostoru a nebojovat o její přízeň ihned. Pokud nezačala chodit již s někým jiným a vy jste se nerozhodli, že jejich vztah musíte zničit, měli byste počkat a nechat ji trochu se uklidnit a získat nový pohled na váš vztah.
  • To ale neznamená, že byste měli přerušit kontakt úplně. Neměli byste jí ale ani psát každých pět minut nebo ji neustále někam zvát. Mohli byste ji tím vystrašit.
  • Když dívce dopřejete nějaký čas, bude o vás také více přemýšlet. Jistě si všimne, že o vás už nějakou dobu neslyšela. Bude mít pocit, že je vám bez ní dobře a začnete ji zajímat ještě více.
  • Pokud vás sama někam pozve, je to v pořádku. Snažte se ale nepůsobit zoufale a nenaléhat na ni, aby si s vámi vyšla.
  • Když jí dopřejete prostor, dáte tím najevo, že jste dospělí. Tím způsobíte, že se jí budete líbit ještě více.
  • Samozřejmostí ale je nečekat příliš dlouho na to, než se k sobě budete chtít vrátit. Když budete čekat příliš dlouho, rány z rozchodu se sice zahojí, ale dívka také může zapomenout na to, jak skvělý jste. Každá situace je jiná, správný čas musíte vycítit. Pravidlem je dát dívce alespoň několik týdnů, ale ne déle než dva měsíce.
 2. 2
  Zamyslete se nad tím, co se pokazilo. Když necháte dívku chvíli být, neseďte a nečekejte jen na to, až se jí budete moci zase ozvat. Raději přemýšlejte o tom, co se mezi vámi stalo. Pokud byla chyba jasně na vaší straně, je to skvělé a můžete to vyřešit. Pokud ale šlo o něco složitějšího, například to že o vás ztrácela zájem a vy jste místo za ní chodil na večírky, budete si muset ještě jednou promluvit.
  • Pokud vztah ukončila ona, budete mít větší problém ji dostat zpět. Zamyslete se nad tím, proč vztah ukončila, jestli se to stalo v zápalu vášně nebo postupně. Projděte si staré zprávy nebo emaily a snažte se zjistit, kde se problém objevil poprvé.
  • Pokud jste vztah ukončili vy, můžete se setkat s opačným problémem. Budete dívku muset přesvědčit, že jí už znovu nezlomíte srdce.
 3. 3
  Vytvořte si plán pro řešení problému. Jakmile svůj problém identifikujete, najděte řešení. Pokud máte několik problémů, budete muset najít několik řešení, nebo jedno velké, které vás zbaví všech problémů najednou. Pokud vztah skončil proto, že jste trávili více času se svými přáteli než s ní, snažte se na tom zapracovat a postavit svoji dívku na přednější místo. Pokud vztah skončil proto, že jste spolu neuměli komunikovat, pracujte na tom, abyste se dokázali do ostatních lidí vcítit.
  • Napravit chyby znamená také pracovat na sobě. Není možné, abyste na rozchodu neměli také svůj podíl.
  • Budete také muset pracovat na tom, jak vnímáte svoji přítelkyni. Pokud vám vadí, že miluje koně, budete se to muset naučit zvládat.
  • Pokud musíte vyřešit opravdu velké problémy, je dobré si stanovit plán jak to uděláte, ať už si zvolíte terapii, léčbu závislosti nebo změnu v chování.
 4. 4
  Pracujte na sobě. I když si možná myslíte, že jste našli problém a řešení, které zajistí, že se k vám dívka vrátí, nemusí to tak být. Místo toho musíte pracovat na tom, abyste se stali lepším člověkem. Když se připlazíte zpět ke své dívce, jistě si toho všimne. Musíte ale pracovat také na své osobnosti, nejen na svém zevnějšku. Když budete působit šťastnějším dojmem, dívka bude mít větší chuť se k vám vrátit.
  • Věnujte čas svým oblíbeným koníčkům, spravujte auta nebo jezděte na kole. Když se budete více zajímat o věci, které vás baví, stanete se zábavnějším člověkem.
  • Mějte pozitivnější přístup k životu. Když se s vámi dívka bude cítit šťastnější, jistě se k vám bude chtít vrátit.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Jak zajistit, aby vás zase chtěla

Stáhnout PDF
 1. 1
  Dejte jí najevo, že se obejdete i bez ní. Pokud uslyší, že je vám hrozně, pláčete na veřejnosti a opíjíte se, rozhodně se k vám nebude chtít vrátit. Raději to udělejte tak, aby slyšela a viděla, že se umíte bavit i bez ní a máte vlastní zajímavý život. Uvidí, že jste dynamická osobnost a začne pochybovat o tom, že bylo správné se rozejít.
  • Můžete třeba chodit na místa, kam chodí ona. Buďte vždy s přáteli, usmívejte se a užívejte si, aniž byste to museli hrát.
  • Pokud se vídáte, například na večírcích atd., neměli byste za ní utíkat a hned se jí ptát, jak se má. Když na sebe narazíte, není to problém, ale dejte najevo, že máte bohatý společenský život i bez ní.
 2. 2
  Zajistěte, aby její přátelé viděli, že vás potřebuje. Nikdy nebudete schopen získat dívku zpět, pokud nebudete mít na své straně její kamarádky. Pokud vás nemají rády, protože jste se k ní nechoval hezky nebo prostě jen tak, vaším úkolem je přesvědčit je, že nejste tak špatný a zajistit, aby tyto informace předaly také vaší bývalé přítelkyni.
  • Když narazíte na její kamarádky, chvíli se s nimi pobavte a snažte se působit mile.
  • Když budete mluvit s jejími kamarádkami, nemluvte hned o ní. Můžete se zeptat, jak se má. Pokud ale kamarádkám věříte a nebojíte se otevřít, klidně řekněte, že vás to mrzí.
 3. 3
  Pomalu ji oslovte až bude správný čas. Až uplyne dost času, měli byste se pomaličku pokoušet vracet se do jejího života. Můžete si jen chvíli popovídat, když se někde potkáte, nebo zkusit třeba zajít na oběd. Není také špatné jí například napsat, že v televizi dávají nějaký film, který má moc ráda.
  • Buďte v klidu. Chovejte se mile a zajistěte, aby se sama sebe ptala, proč spolu už nejste. Nezaplavujte ji lichotkami hned, jak ji uvidíte.
  • Až budete opět v kontaktu, pokračujte ve snažení. Pozvěte ji na kávu nebo například do kina. Zatím nevymýšlejte nic extra romantického.
 4. 4
  Ukažte jí, že jste se změnili. Můžete jí ukázat, že jste nový muž, aniž byste to museli dávat okatě najevo. Jen s ní travte čas a všímejte si, jestli se na vás dívá jinak. Pokud si dříve myslela, že o sebe nedbáte, dejte si záležet na vzhledu. Pokud jí vadilo, že chodíte později, přijďte na rande raději o něco dříve. Hlavně na tyto změny ale neupozorňujte, dovolte dívce, aby si jich všimla sama.
 5. 5
  Hrajte nedostupného. Přesně tak! Ve chvíli, kdy budete mít pocit, že máte svoji dívku již skoro zpět a ve chvíli, kdy si uvědomí, že jste pro ni skutečně ten pravý, je na čase hodit zpátečku. Dejte jí najevo, že o vaši přízeň musí stále bojovat a že jí nepadnete jen tak do náruče. Když spolu znovu začnete trávit čas, nebuďte jí k dispozici neustále.
  • Buďte několik hodin nedostupný, aby se dívka začala zajímat o to, co děláte.
  • Pokud chodíte na rande s jinými dívkami, jen tak mezi řečí to zmiňte, aby jí bylo jasné, že o vás stále může přijít.
 6. 6
  Zajistěte, aby vás chtěla zpět. Jakmile budete mít její pozornost a zajistíte, že bude i trochu žárlit, je čas zajistit, aby vás skutečně chtěla zpět ještě před tím, než jí své pocity dáte najevo. Nemusíte si být na 100% jistí, že vás chce zpět, ale čím jistější si budete, tím menší riziko podstupujete. Zde jsou známky toho, že vás dívka chce zpět:
  • Sledujte její řeč těla. Když spolu mluvíte, naklání se blíž k vám a udržuje oční kontakt, nebo se dívá po místnosti či do země?
  • Sledujte, jestli žárlí. Ptá se vás, jestli se vídáte s jinými ženami, nebo je smutná z toho, že jdete s někým na rande? Pokud ano, chtěla by vás jen pro sebe.
  • Sledujte, jestli se k vám chová zase jako k partnerovi. Objímá vás, lichotí vám a zve vás na rande? Pokud ano, chce vás zpět.
 7. 7
  Řekněte jí, co k ní cítíte. Až si budete jistí, že vaše pocity opětuje, není důvod dál chodit kolem horké kaše. Najděte si chvíli, kdy budete o samotě a vyberte nějaké romantické místo. Potom se jí podívejte do očí a řekněte jí, že byste s ní chtěl zase chodit. Nemusíte ze sebe dělat básníka, ale ukažte jí, že jste o vztahu opravdu přemýšleli a že chcete, aby vám to tentokrát vyšlo.
  • Buďte konkrétní. Místo prázdných slibů jí raději ukažte, jak jste se změnil.
  • Dejte jí čas. Pokud dívka ze začátku váhá, nezlobte se na ni ani nebuďte zklamaní. Pamatujte si, že i když vás chce zpět, stále se bojí, že byste jí mohl ublížit.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak si dívku udržet

Stáhnout PDF
 1. 1
  Začněte vztah s čistým štítem. Pokud máte štěstí a vaše dívka to s vámi chce zkusit znovu, měli byste se snažit začít co nejčerstvěji. Jistě můžete chodit do svých oblíbených restaurací, sledovat své oblíbené seriály a dělat spolu věci, které vás dříve bavily, ale je také důležité začít dělat nové věci a zajistit tak, aby váš vztah nebyl jen opakováním předešlého neúspěchu.
  • Můžete společně vzpomínat na hezké věci, ale neměli byste se znovu bavit o tom, co se vám kdysi nepovedlo, pokud se těmto věcem nedokážete zasmát.
  • Neberte svoji dívku jako samozřejmost. Jen proto že spolu znovu chodíte ji nemusíte začít zanedbávat.
  • Nespěchejte. Berte svůj vztah jako úplně nový a nemyslete na to, že se někam vracíte. Neměli byste spolu hned ze začátku trávit veškerý čas, i když jste to tak dříve měli ve zvyku.
 2. 2
  Nedělejte znovu ty samé chyby. Neměli byste se sice stále bát o svůj vztah, ale měli byste mít dost rozumu na to, abyste neudělali znovu to samé, kvůli čemu váš vztah poprvé skončil. Pokud to bylo proto, že jste trávili příliš mnoho času s kamarády, snažte se věnovat se své dívce nyní více. Pokud vztah skončil kvůli něčemu, co udělala ona, upřímně si o tom promluvte a ujistěte se, že se to už nestane.
  • Vzpomeňte si na to, jak hrozně jste se cítili, když jste tyto chyby udělali tenkrát. Jistě byste si to nechtěli zopakovat.
 3. 3
  Nepřehánějte to s přemýšlením. Jistě vás trápí chyby, které jste dříve napáchali. Musíte se přes to ale přenést, jinak odsoudíte i tento vztah k záhubě ještě dříve, než vykročíte správnou nohou. Pokud se objeví nějaká nepříjemná situaci, můžete si vzpomenout na to, co se stalo poprvé a postupovat opatrně, ale neměli byste se neustále strachovat o to, že něco pokazíte. Jinak nebudete schopni si vztah užít.
  • Pokud máte neustále strach, že něco pokazíte, vaše dívka to pozná a váš vztah nebude rozhodně příjemný.
 4. 4
  Buďte sami sebou. Přestože jste se museli jistě trochu změnit, měli byste si stále udržet svoji individualitu a nechodit po světě jako pes se staženým ocasem, protože se bojíte že něco znovu pokazíte. Koneckonců s vámi vaše dívka začala chodit poprvé proto, že jste se jí líbili takoví, jací jste. Ukažte jí tedy to, co na vás má nejraději.
  • Pokud máte pocit, že neumíte být sám sebou, aniž byste vztahu způsobil problémy, měli byste se zamyslet nad svými prioritami.
  • Mějte sebevědomí. Nezapomeňte, že přece miluje vás a ne nějakou idealizovanou představu.
  Reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že všechny problémy uspokojivě vyřešíte ještě předtím, než se budete pokoušet získat dívku zpět.
 • Chovejte se jemně a vždy myslete na pocity své přítelkyně. Uvědomte si, že se mohlo něco také změnit. Je možné, že se vám tato dívka už nelíbí.
 • Když budete trávit čas se svojí bývalou přítelkyní, nepomlouvejte jejího nového přítele. Působili byste otravně a žárlivě.
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama