Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Abyste mohli hrát Minecraft, budete potřebovat Mojang účet. Minecraft účet a Mojang účet je totéž. Účet si můžete vytvořit na webových stránkách Minecraftu a je nutné ho vytvořit před koupením hry. Pokud máte starý účet Minecraft Premium, můžete ho přesunout na účet Mojang a získat tak další výhody.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Vytvoření nového účtu Minecraft účtu

 1. 1
  Jděte na webové stránky Minecraft. Do prohlížeče zadejte minecraft.net
 2. 2
  Klikněte na odkaz "Registrace", který se nachází v pravém horním rohu. Dostanete se na stránku pro vytvoření účtu Mojang. Mojang je společnost, který Minecraft vytvořila a účet Mojang je zapotřebí, abyste mohli tuto hru hrát. Účet Mojang a účet Minecraft jsou totéž a všechny nově vytvořené účty se již nazývají "Mojang účty".
  • Pokud již máte účet Minecraft a chcete jej přenést na účet Mojang, klikněte sem.
 3. 3
  Zadejte požadované informace. Budete potřebovat platnou e-mailovou adresu. Zadejte silné heslo a poté ho zadejte ještě jednou pro potvrzení.
 4. 4
  Klikněte na Registrovat. Zaškrtněte políčko, kterým přijímáte smluvní podmínky a ochranu osobních údajů.
 5. 5
  Ověřte svou e-mailovou adresu. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte na svůj e-mail potvrzovací odkaz, na který budete muset kliknout, pro aktivaci účtu. Poté co potvrdíte svůj účet, se můžete přihlásit ke svému Minecraft účtu, pomocí e-mailu a hesla.
  • Pokud nevidíte potvrzovací e-mail ve své doručené poště, zkontrolujte složku se spamem. Může trvat i několik minut, než vám e-mail přijde.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Přesunutí Minecraft účtu na účet Mojang

 1. 1
  Jděte na stránku pro přesunutí účtu. Otevřete account.mojang.com/migrate ve vašem prohlížeči. Pokud máte starý účet Minecraft Premium, můžete jej přenést na účet Mojang, který vám poskytuje více možností zabezpečení a integruje Minecraft do vaší herní knihovny Mojang.
 2. 2
  Přihlaste se pomocí vašeho starého uživatelského jména a hesla.
 3. 3
  Zaškrtněte políčko "Souhlasím..."
 4. 4
  Klikněte na .Přesunout účet. Váš účet bude automaticky převeden na účet Mojang.
 5. 5
  Potvrďte svůj e-mail. Jakmile budete přesunuti na svůj účet, obdržíte e-mail s potvrzujícím odkazem, pro aktivaci vašeho účtu Mojang.
  • Pokud nevidíte potvrzovací e-mail ve své doručené poště, zkontrolujte složku se spamem. Může trvat i několik minut, než vám e-mail přijde.
 6. 6
  Přihlaste se do Minecraftu pomocí vaší e-mailové adresy. Po přesunutí vašeho účtu budete používat e-mailovou adresu, kterou jste použili k registraci do účtu Minecraft.
  Reklama

Tipy

 • Snažte se, abyste nedostali ban. Nejčastější příčiny zákazu jsou nadávky, ničení a krádeže.
 • Nevymýšlejte si příliš krátké hesla.
 • Vaše heslo by mělo obsahovat různou kombinaci čísel a symbolů, abyste zabránili případnému nabourání do vašeho účtu.
 • Vytvořte si heslo, které bude znát jen vy a nikomu ho neříkejte.
Reklama

Varování

 • Mojang bude vyžadovat, abyste se se přihlásili do klienta a také na webové stránky. Neposkytujte své uživatelské jméno a heslo k ničemu jinému, i přesto že se jedná o e-mail od Mojang.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Platnou e-mailovou adresu

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 19 122 krát
Stránka byla zobrazena 19 122 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama