Jak založit účet na Minecraft

V tomto článku:Vytvoření nového účtu Minecraft účtuPřesunutí Minecraft účtu na účet Mojang

Abyste mohli hrát Minecraft, budete potřebovat Mojang účet. Minecraft účet a Mojang účet je totéž. Účet si můžete vytvořit na webových stránkách Minecraftu a je nutné ho vytvořit před koupením hry. Pokud máte starý účet Minecraft Premium, můžete ho přesunout na účet Mojang a získat tak další výhody.

1
Vytvoření nového účtu Minecraft účtu

 1. 1
  Jděte na webové stránky Minecraft. Do prohlížeče zadejte minecraft.net
 2. 2
  Klikněte na odkaz "Registrace", který se nachází v pravém horním rohu. Dostanete se na stránku pro vytvoření účtu Mojang. Mojang je společnost, který Minecraft vytvořila a účet Mojang je zapotřebí, abyste mohli tuto hru hrát. Účet Mojang a účet Minecraft jsou totéž a všechny nově vytvořené účty se již nazývají "Mojang účty".
  • Pokud již máte účet Minecraft a chcete jej přenést na účet Mojang, klikněte sem.
 3. 3
  Zadejte požadované informace. Budete potřebovat platnou e-mailovou adresu. Zadejte silné heslo a poté ho zadejte ještě jednou pro potvrzení.
 4. 4
  Klikněte na Registrovat. Zaškrtněte políčko, kterým přijímáte smluvní podmínky a ochranu osobních údajů.
 5. 5
  Ověřte svou e-mailovou adresu. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte na svůj e-mail potvrzovací odkaz, na který budete muset kliknout, pro aktivaci účtu. Poté co potvrdíte svůj účet, se můžete přihlásit ke svému Minecraft účtu, pomocí e-mailu a hesla.
  • Pokud nevidíte potvrzovací e-mail ve své doručené poště, zkontrolujte složku se spamem. Může trvat i několik minut, než vám e-mail přijde.

2
Přesunutí Minecraft účtu na účet Mojang

 1. 1
  Jděte na stránku pro přesunutí účtu. Otevřete account.mojang.com/migrate ve vašem prohlížeči. Pokud máte starý účet Minecraft Premium, můžete jej přenést na účet Mojang, který vám poskytuje více možností zabezpečení a integruje Minecraft do vaší herní knihovny Mojang.
 2. 2
  Přihlaste se pomocí vašeho starého uživatelského jména a hesla.
 3. 3
  Zaškrtněte políčko "Souhlasím..."
 4. 4
  Klikněte na .Přesunout účet. Váš účet bude automaticky převeden na účet Mojang.
 5. 5
  Potvrďte svůj e-mail. Jakmile budete přesunuti na svůj účet, obdržíte e-mail s potvrzujícím odkazem, pro aktivaci vašeho účtu Mojang.
  • Pokud nevidíte potvrzovací e-mail ve své doručené poště, zkontrolujte složku se spamem. Může trvat i několik minut, než vám e-mail přijde.
 6. 6
  Přihlaste se do Minecraftu pomocí vaší e-mailové adresy. Po přesunutí vašeho účtu budete používat e-mailovou adresu, kterou jste použili k registraci do účtu Minecraft.

Tipy

 • Snažte se, abyste nedostali ban. Nejčastější příčiny zákazu jsou nadávky, ničení a krádeže.
 • Nevymýšlejte si příliš krátké hesla.
 • Vaše heslo by mělo obsahovat různou kombinaci čísel a symbolů, abyste zabránili případnému nabourání do vašeho účtu.
 • Vytvořte si heslo, které bude znát jen vy a nikomu ho neříkejte.

Varování

 • Mojang bude vyžadovat, abyste se se přihlásili do klienta a také na webové stránky. Neposkytujte své uživatelské jméno a heslo k ničemu jinému, i přesto že se jedná o e-mail od Mojang.

Věci, které budete potřebovat

 • Platnou e-mailovou adresu

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Create a Minecraft Account, Español: crear una cuenta en Minecraft, Português: Criar uma Conta no Minecraft, Italiano: Creare un Account in Minecraft, Deutsch: Einen Minecraft Account erstellen, Français: créer un compte Minecraft, 中文: 创建Minecraft帐户, Русский: создать аккаунт в Minecraft, Nederlands: Een Minecraftaccount aanmaken, Bahasa Indonesia: Membuat Akun Minecraft, العربية: إنشاء حساب ماين كرافت, हिन्दी: माइनक्राफ्ट अकाउंट बनाएँ, ไทย: สร้างบัญชีผู้ใช้ Minecraft, 한국어: 마인크래프트 계정 만드는 법, Tiếng Việt: Tạo Tài khoản Minecraft

Stránka byla zobrazena 8 722 krát.
Byl tento článek přesný?