Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Skype je bezplatná online video chat aplikace, jejíž použití je zábavné a praktické. K používání aplikace budete potřebovat účet Microsoft, Facebook účet nebo Skype účet. Pro vytvoření nového Skype účtu během pouhých několika minut se držte tohoto návodu.

Postup

 1. 1
  Otevřete si domovskou stránku Skype. Klikněte na odkaz “Přípojte se” v pravém horním rohu stránky. To vás vezme ke stránce “Vytvořit účet”.
 2. 2
  Vyberte si, jak se budete přihlašovat. Když přijde na Skype účty, máte tři různé ožnosti. Můžete použít Facebook, váš existující Microsoft účet nebo si můžete vytvořit účet pouze pro Skype.
  • Pokud se přihlašujete Microsoft nebo Facebook účtem, vše, co potřebujete, jsou přihlašovající údaje pro daný účet, a je možno začít používat Skype. Pokud si vytváříte účet pouze pro Skype, čtěte dál.
 3. 3
  Vložte požadované informace. Abyste vytvořili svůj účet Skype, budete potřebovat vložit své jméno a příjmení, emailovou adresu (která zůstane soukromá), váš stát a váš jazyk.
  • Mezi dobrovolné ifnormace patří vaše narozeniny, pohlaví, město a číslo mobilního telefonu.
  • Pokud cestujete, zvolte stát, kde budete používat Skype nejčastěji.
 4. 4
  Naznačte, jak plánujete používat Skype. Můžete volit mezi obchodním a osobním užitím. Tato informace pomáhá Skypu určit, jak lidé používají jejich služby. Je to dobrovolná otázka.
 5. 5
  Vymyslete si jméno pro Skype. Toto jméno se zobrazuje ostatním uživatelům a je pro ostatní jediným způsobem, jak vás vyhledat. Toto jméno bude veřejné. Své Skype jméno nemůžete později změnit, takže pokud se vám nelíbí to, které jste si zvolili, budete si muset udělat nový účet.
 6. 6
  Vytvořte si silné heslo. Poněvadž Skype bude mít kontaktní informace vašich přátel a rodiny, je důležití vytvořit si heslo, které je silné, ale zapamatovatelné. Pokud je vaše heslo příliš slabé, Skype vám ho nedovolí použít.
 7. 7
  Zvolte, zda chcete dostávat maily od Skypu. Skype vám nabídne zasílání zpráv o nových produktech a speciálních nabídkách. Políčka jsou ve výchozím nastavení zaškrtnuty, ale můžete je před pokračováním odškrtnout, pokude nechcete dostávat reklamní emaily.
 8. 8
  Vložte CAPTCHU. Ta říká Skypu, že účet není zakládán automatickým programem. Pokud nemůžete CAPTCHU přečíst, můžete kliknout na tlačítko Obnovit, abyste dostali novou nebo kliknout na tlačítko Poslechnout, abyste si jí poslechli nahlas přečtenou.
 9. 9
  Přečtěte si Podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů. Ujistěte se, že souhlasíte s tím, jak Skype bude a nebude používat vaše osobní informace. Pokud jste spokojení, klikněte na zelené talčítko “Souhlasím - Pokračovat ” dole na stránce.
 10. 10
  Stáhněte si Skype a používejte ho. Jakmile je váš účet vytvořen, můžete stáhnout Skype a začít ho používat. Může se objevit stránka tázající se, zda si chcete koupit Skype kredity. Prozatím to můžete ignorovat, nebo si kredity koupit, pokud víte, že je budete používat. Skype kredity se používají k hovorům na mobilní telefony nebo pevné linky; hovory jiným uživatelům Skype jsou vždy zdarma.
  Reklama

Tipy

 • Je dobré pochopit ikony, které se objevují na dolní části stránky, když voláte nebo přijímate hovor. Pokud se obrázek vás nebo té druhé osoby neukazuje, pravděpodobně vidíte, že jedna z těch ikon má přes sebe lomítko. Lomítko vždy znamená, že konkrétní nástroj není používán. Pokud nefunguje audio, ujistěte se a zkontrolujte, že ikona reproduktoru přes sebe také nemá lomítko.
Reklama

Související články

Jak smazat prázdnou stránku ve Wordu
Jak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisuJak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisu
Jak zjistit hesloJak zjistit heslo
Jak kopírovat soubory v příkazovém řádkuJak kopírovat soubory v příkazovém řádku
Jak ve Wordu otočit textJak ve Wordu otočit text
Jak si změnit IP adresu (Windows)Jak si změnit IP adresu (Windows)
Jak přehrávat soubory MKVJak přehrávat soubory MKV
Jak zjistit IP adresu vašeho počítačeJak zjistit IP adresu vašeho počítače
Jak vložit video do PowerPointuJak vložit video do PowerPointu
Jak změnit adresář v Příkazovém řádkuJak změnit adresář v Příkazovém řádku
Jak zjistit, zda máte na počítači BluetoothJak zjistit, zda máte na počítači Bluetooth
Jak převést obrázek do formátu JPEGJak převést obrázek do formátu JPEG
Jak otvírat portyJak otvírat porty
Jak zjistit jakou máte grafickou kartuJak zjistit jakou máte grafickou kartu
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 12 998 krát
Stránka byla zobrazena 12 998 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama