Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Skype je bezplatná online video chat aplikace, jejíž použití je zábavné a praktické. K používání aplikace budete potřebovat účet Microsoft, Facebook účet nebo Skype účet. Pro vytvoření nového Skype účtu během pouhých několika minut se držte tohoto návodu.

Postup

 1. 1
  Otevřete si domovskou stránku Skype. Klikněte na odkaz “Přípojte se” v pravém horním rohu stránky. To vás vezme ke stránce “Vytvořit účet”.
 2. 2
  Vyberte si, jak se budete přihlašovat. Když přijde na Skype účty, máte tři různé ožnosti. Můžete použít Facebook, váš existující Microsoft účet nebo si můžete vytvořit účet pouze pro Skype.
  • Pokud se přihlašujete Microsoft nebo Facebook účtem, vše, co potřebujete, jsou přihlašovající údaje pro daný účet, a je možno začít používat Skype. Pokud si vytváříte účet pouze pro Skype, čtěte dál.
 3. 3
  Vložte požadované informace. Abyste vytvořili svůj účet Skype, budete potřebovat vložit své jméno a příjmení, emailovou adresu (která zůstane soukromá), váš stát a váš jazyk.
  • Mezi dobrovolné ifnormace patří vaše narozeniny, pohlaví, město a číslo mobilního telefonu.
  • Pokud cestujete, zvolte stát, kde budete používat Skype nejčastěji.
 4. 4
  Naznačte, jak plánujete používat Skype. Můžete volit mezi obchodním a osobním užitím. Tato informace pomáhá Skypu určit, jak lidé používají jejich služby. Je to dobrovolná otázka.
 5. 5
  Vymyslete si jméno pro Skype. Toto jméno se zobrazuje ostatním uživatelům a je pro ostatní jediným způsobem, jak vás vyhledat. Toto jméno bude veřejné. Své Skype jméno nemůžete později změnit, takže pokud se vám nelíbí to, které jste si zvolili, budete si muset udělat nový účet.
 6. 6
  Vytvořte si silné heslo. Poněvadž Skype bude mít kontaktní informace vašich přátel a rodiny, je důležití vytvořit si heslo, které je silné, ale zapamatovatelné. Pokud je vaše heslo příliš slabé, Skype vám ho nedovolí použít.
 7. 7
  Zvolte, zda chcete dostávat maily od Skypu. Skype vám nabídne zasílání zpráv o nových produktech a speciálních nabídkách. Políčka jsou ve výchozím nastavení zaškrtnuty, ale můžete je před pokračováním odškrtnout, pokude nechcete dostávat reklamní emaily.
 8. 8
  Vložte CAPTCHU. Ta říká Skypu, že účet není zakládán automatickým programem. Pokud nemůžete CAPTCHU přečíst, můžete kliknout na tlačítko Obnovit, abyste dostali novou nebo kliknout na tlačítko Poslechnout, abyste si jí poslechli nahlas přečtenou.
 9. 9
  Přečtěte si Podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů. Ujistěte se, že souhlasíte s tím, jak Skype bude a nebude používat vaše osobní informace. Pokud jste spokojení, klikněte na zelené talčítko “Souhlasím - Pokračovat ” dole na stránce.
 10. 10
  Stáhněte si Skype a používejte ho. Jakmile je váš účet vytvořen, můžete stáhnout Skype a začít ho používat. Může se objevit stránka tázající se, zda si chcete koupit Skype kredity. Prozatím to můžete ignorovat, nebo si kredity koupit, pokud víte, že je budete používat. Skype kredity se používají k hovorům na mobilní telefony nebo pevné linky; hovory jiným uživatelům Skype jsou vždy zdarma.
  Reklama

Tipy

 • Je dobré pochopit ikony, které se objevují na dolní části stránky, když voláte nebo přijímate hovor. Pokud se obrázek vás nebo té druhé osoby neukazuje, pravděpodobně vidíte, že jedna z těch ikon má přes sebe lomítko. Lomítko vždy znamená, že konkrétní nástroj není používán. Pokud nefunguje audio, ujistěte se a zkontrolujte, že ikona reproduktoru přes sebe také nemá lomítko.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 11 445 krát
Stránka byla zobrazena 11 445 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama