Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chtěli byste být tím, kdo neustále dělá dobrý dojem na ženy, pouhým mluvením? Víte, že jakmile se vám jednou podaří získat pozornost ženy, vaše zajímavá sladká osobnost se toho ujme? Tento článek vám ukáže jak hovořit s ženami, abyste si získali tuny zájmu.

Část 1
Část 1 ze 2:

Začátek

Stáhnout PDF
 1. 1
  Buďte tím, kdo se na začátku ujme nejvíce mluvení. Samozřejmě záleží na typu ženy a situaci, ale chcete zamezit tomu, co dělá většina mužů, kteří nechávají břímě konverzace na ženě, která se pak musí zhostit úlohy hledáním témat a společných zájmů. Zkuste se zhostit 75% konverzace, možná o trochu méně. Vaším cílem je oslnit vaší úžasnou osobností a dobrým kreditem. Zkuste docílit lehké, vtipné a zábavné konverzace. Co mohou konverzační začátečníci použít? Je toho spoustu:
  • Domýšlivý, hravý, alfa samec:
   • "Je mi jasné, že ti to říkají všichni, ale jsi naprosto nejúžasnější žena, kterou jsem kdy viděl.. Minimálně za poslední tři minuty."
   • "Kamarád mě dneska vytáhl ven, ale jsem za to nakonec hrozně rád, protože jsem potkal tebe, právě teď a tady, stálo to za to.."
  • Trošku stydlivý, ostýchavý kluk:
   • "Promiň, je to divné, ale když vidím pěkné holky, tak se stydím."
   • "Jsem vážně rád, že jsi ještě tady. Půl hodiny jsem se snažil sebrat odvahu, abych s tebou mohl mluvit a bál jsem se, že se budu muset ztrapnit před tebou úplně střízlivý."
  • Přímý, věcný typ kluka:
   • "Ahoj, já jsem [jméno], co tě sem dnes přivádí?"
   • "Tohle je ta část, kde se představím, a ty se usměješ a necháš mě ti koupit pití, že?"
   • "Přemýšlel jsem o nějaké zámince, proč bych s tebou mohl mluvit, ale nic mě nenapadlo. Můžu ti alespoň říct zajímavou historku, co se mi nedávno stala?"
 2. 2
  Vyhněte se nudným tématům, jakými jsou práce, politika nebo cokoliv negativního. Mějte nad konverzací kontrolu, ale nebuďte kontrolujícím. Nesklouzněte k tématům, jakými jsou rozhovorové otázky typu "Odkud jsi?" nebo "Co tu děláš?" Zkuste ukázat vaši trošku nebezpečnou, ale zato pořád kontrolovanou stránku a přidejte se na stejnou vlnu.
  • Pokud začne s tématy, které si myslíte, že mohou dostat konverzaci na špatnou cestu, jemně uveďte konverzaci jiným směrem. Něco, co je podobné tomu tématu, ale zároveň je to vtipné a lehké a zároveň to může pomoct změnit téma.
  • Pokud se bude snažit o tom tématu dále bavit, máte dvě možnosti:
   • Přidejte se na stejnou vlnu, co se týče toho tématu, protože se zdá, že o něm chce mluvit.
   • Najděte nějaký elegantní, zdvořilý způsob, jak ukončit tuto konverzaci a namísto toho se zaměřit na něco jiného. Jednoduché "Bylo fajn s tebou mluvit" by mělo pomoct.
 3. 3
  Vezměte minulé překážky s grácií. Mnoho žen řekne, že má přítele, pokud se jim moc nelíbíte. Na druhou stranu, ty ženy, které řeknou, že mají přítele, ho mnohdy opravdu mají a tady jste narazili na překážku. Nenechte se rozhodit, protože překážky jsou od toho, aby se přes ně přešlo. Budete jim čelit s grácií.
  • Pokud žena řekne, "Mám přítele, ocenila bych, kdyby jsi se mnou nemluvil," stačí, když se usmějete a řeknete jí, že bylo fajn s ní mluvit a přesuňte se k dalšímu kandidátovi. Život nám nedává jen sladké ovoce.
  • Pokud žena řekne, "Mám přítele," a nechá to tak, můžete říct: "To je v pohodě, respektuji to. Vadilo by ti, kdybychom si dál povídali?" Pokud řekne ano, snažte se dál. Možná z toho něco bude.
  • Nečekejte, že budete schopni přemluvit ženu, která má vztah nebo je vdaná, že budete mít u ní šanci. Možná, že ani nechcete být tím typem muže. Pokud žena řekne, že má přítele, asi byste se měli poohlédnout jinde, pokud si tedy opravdu nemůžete pomoct a chcete její číslo.
 4. 4
  Buďte nezávislí na výsledku. Řekněte si, že je vám jedno, jestli získáte její pozornost nebo ne. Pokud se jí líbíte, tak je to bonus; pokud ne, poohlédněte se po jiné zajímavé dívce.
  • Pokud si řeknete, že se jí musíte líbit, protože vaše ego si nepřizná odmítnutí, určitě z toho vyjdete zdrcení, znovu a znovu, protože jednou prostě budete odmítnuti. Odmítnutí je přirozené. Pokud jste tak zdrcení nebo zklamaní, protože jste ztratili jednu příležitost, ztratíte tisíc dalších příležitostí, které na vás čekají.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Uzavření dohody

Stáhnout PDF
 1. 1
  Nechovejte se jako zoufalec. Pokud si žena myslí, klidně jenom trošku, že se vám líbí víc, než se líbíte jí, budete v nevýhodě. Proč? Protože lidé chtějí o toho druhého bojovat, protože když dosahují o cenu, kterou je alespoň trošku těžké získat, hned má cena vyšší hodnotu.
  • Existuje mnoho technik, které můžete použít, abyste ukázali, že nejste zoufalec. Ale pro začátek, nejlepší co můžete udělat je, se nevázat na výsledek (viz. výše). Pamatujte si: tato žena, přestože může být nádherná, zábavná a chytrá, je jenom jedna z mnoha nádherných, zábavných a chytrých žen ve vesmíru. Pokud to s ní nevyjde, vyjde to dříve nebo později s jinou.
  • Nezaplavte ji poklonami. Jediná poklona na začátek konverzace úplně stačí, aby žena věděla, že se vám líbí. Protože ženy jsou chytré a často to vědí i bez poklon. Tak si nechte přehnané poklony a soustřeďte se, abyste ji zaujali vaší inteligencí, humorem a rozhledem.
 2. 2
  Realizujte to, čemu se říká "Zahoďte s chladným čtením a navnaďte kvalifikování," nebo anglicky RCR. Jak to funguje: najděte na ženě něco, o čemž jste si jistí, že rozhodně není pravda. Potom řekněte, že nemáte rádi tuto vlastnost u žen. Protože u ní to rozhodně není pravda, vysvětlí vám, že není ten typ ženy. Tomuto se říká kvalifikování a děláme to v případech, když si chceme získat něčí přízeň. Tomuto říkáme navnadit kvalifikování; nevědomě byste se ženě měli líbit víc, protože zdánlivě sdílíte podobné názory, nebo minimálně náhledy.
 3. 3
  Buďte v pohodě a nenucení. Vaše priorita číslo jedna by měla být se pobavit, protože jakmile jednou odstraníte (nebo se pokusíte odstranit) vaše ego, mluvení s krásnou, zajímavou ženou je neuvěřitelně příjemné. Flirtujte, škádlete se, buďte trochu nafoukaní, pokud je to vaše osobnost a používejte sarkasmus (s ironickým úsměvem, takže ví, že si jen pohráváte). Předstírejte, že se bavíte se starým přítelem.
  • Pokud řekne, něco s čím nesouhlasíte, řekněte jí to. Jinými slovy nebuďte bábovka. Pokud nesouhlasíte, nebuďte zlí, nebuďte urážliví; stačí jenom vyjádřit váš názor a vysvětlit, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Pokud to uděláte správně, posune to konverzaci dál a umožní vám to hovořit o něčem zajímavém. Pokud jste sebevědomí, můžete ji škádlit, že není cool, pokud s vámi nesouhlasí (tady nezapomeňte ironický úsměv chlapi, ironický úsměv).
  • Buďte klidní. Velmi, velmi klidní. Jako kapitán, vy víte přesně, kam chcete jet a všechno co říkáte a děláte, má důvod. Nic vás nemůže rozházet, ani odmítnutí. Předpokládáte to nejlepší, ale jste připraveni na nejhorší. Proč? Protože jste naprosto klidní.
 4. 4
  Pamatujte, že výběr dívek, je především o rozvrhnutí času. Proč ztrácet čas nad konverzací, která vás neposouvá blíž k cíli? A vedle toho se mohou vyskytnout nějaké rušivé podměty, které si ukořistí její pozornost a každá minuta hraje roli. S troškou tréninku, je jednoduché získat ji v sekundách a ne minutách.
  • Můžete hovořit pouze pár minut před tím, než se zeptáte na číslo, tanec apod. Protože je těžké udržet vtipnou, přímou a duchaplnou konverzaci delší dobu, i když se vám to do teď perfektně daří. Nenechávejte konverzaci jen tak běžet, aniž byste měli nějaký cíl!
 5. 5
  Nakonec pořád posuzujte její přitažlivost. Sledujte její řeč těla, rozšířené zorničky, chichotání a dotyky. Nezáleží na její osobnosti nebo kultuře, ženy jsou docela neměnné, co se týče signálů přitažlivosti. S jenom trochou tréninku, budete moct tyto signály zaznamenat velmi rychle. Stačí následovat vaše tušení, je obvykle správná. Děkuji za čtení!
  Reklama

Tipy

 • Nikdy dívku nenuťte do ničeho, co nechce dělat. To by byl jednoznačný propadák.
 • Buďte sebevědomí, ale ne nafoukaní.
 • Trénujte! Zkuste mluvit s náhodnými dívkami na ulici jednou denně. Pamatujte, abyste měli dobrou řeč těla a tón, který používáte určí vaši přitažlivost!


Reklama

Související články

Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak pozvat dívku na randeJak pozvat dívku na rande
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak si říct o telefonní čísloJak si říct o telefonní číslo
Jak se stát alfa samcemJak se stát alfa samcem
Jak se přenést přes trapnou situaciJak se přenést přes trapnou situaci
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 48 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 12 046 krát
Stránka byla zobrazena 12 046 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama