Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Většina mužů se snaží udělat dojem na nějakou dívku, ale jdou na to ze špatné strany. Místo toho, aby ji zaujali, dosáhnou opačného efektu a odradí ji. Přestože nejsou všechny dívky stejné a každá hledá v muži něco jiného, existuje několik tipů, pomocí kterých můžete dělat dojem na dívky častěji.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Část 1: Dovolte své osobnosti, aby zazářila

 1. 1
  Zaujměte dívku svojí osobností. Když budete mít dobrou povahu a lidem s vámi bude dobře, budete mít větší šanci zaujmout také dívky. Přiznejme si to – ženy chtějí od mužů jiné věci, než muži od žen. Dovolte tedy svým dobrým vlastnostem, aby se ukázaly a pracujte na tom, co na sobě nemáte rádi.
  • Buďte vtipní. Dívky milují vtipné muže. Pokud ji dokážete rozesmát, jste na dobré cestě k tomu, aby se do vás zamilovala. Zkoušejte si vtipy na svých kamarádech (na obou pohlavích, protože ženy a muži se smějí odlišným věcem) a nechejte si v záloze ty, které fungují.
  • Buďte hraví. Studie prokázaly, že ženy jsou přitahovány k mužům, kteří jsou hraví. [1] Když budete hraví, budete přitažliví, protože ukážete svoji mladistvost a schopnost se bavit. Pusťte tedy ven své vnitřní dítě, zbavte se předsudků o tom, co byste měli a co neměli dělat a hrajte si, obzvláště v její přítomnosti.
  • Buďte zajímaví. Dívky mají rády muže, kteří mají zajímavé životy a kteří mají rádi zajímavé věci. Pokud se do něčeho skutečně položíte a věnujete tomu energii, budete v jejích očích vypadat přitažlivěji. Žádná žena nechce jen sedět a koukat na to, jak celý den hrajete počítačové hry.
  • Buďte tajemní. Trochu tajemství vás dostane daleko. Neříkejte jí úplně vše, co děláte. Někdy jen něco naznačte a zahrajte věci do outu. Tajemnost z vás udělá hádanku, kterou bude jistě chtít rozluštit.
 2. 2
  Buďte okouzlující. Muži dokážou zapnout svůj šarm v přítomnosti žen a vypnout ho, když jsou sami. Nedělejte to. Místo toho se soustřeďte na to, abyste byli okouzlující pořád a nebudete se muset starat o to, že jsou uvnitř vás dva různí lidé. Navíc se s vámi budou jistě chtít bavit také ostatní muži.
  • Veďte s ní skvělé rozhovory. Nemusíte se bavit o knihách a kultuře, stačí když využijete příležitosti a proberete s ní cokoli. Jakmile budete mít šanci si s ní promluvit, zeptejte se jí na několik věcí a počkejte, co vám odpoví.
   • Můžete se jí například zeptat kde vyrostla, čím by chtěla být až bude dospělá, čím se živí její rodiče, zda má nějaké sourozence a nebo jestli nedávno nenavštívila nějakou cizokrajnou zemi.
  • Najděte způsob, jak jí polichotit. Nemusíte jí lichotit pořád, protože bude jasné, že ji skutečně milujete. Zkuste jí ale lichotit alespoň občas. Když to uděláte správně, bude si to pamatovat a bude si také vás pamatovat mnohem lépe.
   • Pokud jste sebejistí, zkuste jí zalichotit ohledně vzhledu, například „Máš moc krásné zelené oči,“ nebo „Moc se mi líbí tvoje vlasy.“
   • Pokud jste nervózní, můžete říct například „Líbí se mi, že se dokážeš zastat kamarádů,“ nebo „Jsi opravdu chytrá, kde ses tohle všechno naučila?“
  • Zjistěte, v čem jste dobří. Dívky milují kluky, kteří jsou chytří. Neznamená to, že musíte být Einstein abyste si našel dívku, ale měl byste být dobrý alespoň v něčem. Zjistěte, co to je – je to sport, sázení na závody aut, nebo dějepis? Buďte pyšní na to, v čem jste dobří a neskrývejte to.
 3. 3
  Poznávejte nové přátele. Když si budete dělat nové přátele, znamená to, že máte mnoho co nabídnout a že vás lidé mají všeobecně rádi. Pokud nemáte mnoho přátel a nechcete více, nevadí. Pokud jste ale společenský typ a užíváte si společnost ostatních, začněte si hledat nové přátele! Vaše dívka to uvidí a bude chtít také trochu vaší pozornosti.
  • Buďte přátelé hlavně se zábavnými dívkami. Když budete kamarádit s ostatními dívkami, pozná, že vám může věřit, protože vám věří i ostatní dívky. Brzy se s vámi bude cítit mnohem lépe. Kamarádit s dívkami je chytré, protože se můžete také něco dozvědět. Třeba to, co má vaše vysněná dívka ráda, co nemá ráda, kdo ji zajímá atd. – to by se vám mohlo hodit.
  • Buďte mužem, kterého mají všichni rádi. Buďte milý ke všem, bavte se s rockery, fotbalisty, oblíbenými i neoblíbenými a i se všemi ostatními. Dívky se tak s vámi budou cítit dobře a vy nebudete jediný kluk v rohu, který nemá žádné kamarády. Jděte na to ale pomalu. Nemusíte se začít hned kamarádit se všemi najednou.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Část 2: Pečujte o svůj vzhled

 1. 1
  Buďte vždy čistí a upravení. Dívky mají rády muže, kteří jsou čistí, hezky voní a neustále se nepotí. Mužům tyto věci příliš nevadí. Poslouchejte tedy – pokud chcete zaujmout nějakou dívku, budete si muset dávat pozor na to, jak vypadáte.
  • Každý den se sprchujte. Ujistěte se, že skočíte do sprchy, nebo si dáte koupel opravdu každý den. Pokud ve škole hrajete nějaký sport, bude dobré si dát sprchu i potom, co přijdete z tréninku. Každé dva dny si také myjte vlasy. Pokud hezky přirozeně voníte, dívkám bude ve vaší přítomnosti lépe a nebude jim ani vadit vás například objímat.
  • Každé ráno a každý večer si pořádně umývejte obličej. Někteří kluci mají akné nebo pupínky, když se jejich tělo v pubertě mění. Pokud trpíte akné, měli byste si jemně umývat obličej dvakrát denně a používat krémy, kterými si namažete své pupínky každý večer před spaním. Když budete mít s akné velké potíže, navštivte svého lékaře. Pokud ale vypadáte dobře a máte bezchybnou pleť, dívkám se budete líbit mnohem více.
  • Používejte deodorant, ne kolínskou. Kolínská je spíše pro starší muže a levná kolínská většinou nevoní vůbec hezky. Klukům bude stačit jednoduchý deodorant. Nemusíte vonět opravdu dobře, je ale důležité, abyste nezapáchali. Pamatujte, že silné deodoranty mohou vonět úplně jinak, když se smísí s vaším potem.
 2. 2
  Mějte styl. Oblečení může být někdy velmi drahé a nakupování také není žádná zábava. Pokud ale nemáte moc peněz, můžete stále vypadat dobře. Styl není o penězích, je to o tom umět nosit to, co již máte v šatníku.
  • Noste hezké oblečení. Nejen v přítomnosti vaší oblíbené slečny, ale také kdykoli jindy. Pokud máte děravé, špinavé nebo nesedící oblečení, pravděpodobně si vás všimne...ale nebudete se jí líbit. Pokud to jde, zkuste ji zaujmout tím, co máte na sobě. Jestli si nemůžete nové oblečení dovolit, nezoufejte: pokud máte skvělou osobnost a budete na ni milý, na oblečení nezáleží.
  • Noste klasické oblečení, ne usedlé manažerské kousky. Existují příležitosti, kam je vhodné si tyto věci vzít, ale pokud jste ještě neukončili vysokou školu, nemusíte se o to vůbec starat. Nemusíte nosit košile s límečkem, abyste zaujali dívky. Dívky mají rády klasické oblečení jako džíny, hezká trička a bundy nebo svetry. Nesnažte se na ni udělat dojem pomocí oblečení, zkuste ji oslovit svým šarmem, humorem a zájmem o její osobu.
  • Buďte konzistentní. Pokud chcete nosit určitý styl oblečení, držte se ho. Není špatné jít jeden den za punkera a druhý den za knihomola, ale vysíláte tím zmatené signály. Držte se jednoho stylu a ovládněte ho.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Část 3: Dostaňte se k ní blíž

 1. 1
  Začněte tím, že se dáte do řeči a budete se vídat. Abyste nějakou dívku skutečně oslovili, musí si vás nejprve všimnout. Vaše spojení s ní se nemusí udát okamžitě, nedělejte tedy žádná dramatická gesta, jen abyste získali její pozornost. Pravděpodobně bude chvíli trvat, než se ve vaší přítomnosti bude cítit skutečně uvolněně, nemusíte být tedy smutní, když to hned nevyjde.
  • Udržujte s ní oční kontakt. To je velmi důležité. Nedívejte se jinam, když s ní mluvíte, protože tím ukazujete, že nejste sebejistí. Dívejte se jí do očí a snažte se pohledem chvíli neuhnout. Nebojte se ukázat jí, že se na ni rádi díváte. Pokud zjistíte, že se na vás v hodině dívá, zkuste pohled udržet co nejdéle.
  • Zastaňte se jí. Pokud ji někdo například otravuje, nebo se připlete do rvačky, vždy se postavte na její stranu. I když ji třeba jen někdo pomlouvá, když u toho není, zastaňte se jí. Bude vědět, že vám na ní záleží a někdo jí jistě řekne, že jste ji bránil, i když nebyla u toho. Udělejte to tak, aby dobře věděla, že jste na její straně.
  • Veďte s ní běžné rozhovory. Když spolu budete mluvit, dáte jí šanci zjistit, zda máte co nabídnout. Uvidí, zda jste okouzlující, vtipní, jak dobře umíte naslouchat, jak dobře vypadáte a zda jste také milí. Ukažte jí všechny své dobré vlastnosti.
  • Snažte se nebýt nervózní, když spolu mluvíte. Pokud jste nervózní, vzpomeňte si na nějakou situaci z minulosti a zeptejte se sami sebe, zda jste nyní nervózní. Pravděpodobně již nebudete. A pokud vás tyto věci již netrápí, pravděpodobně vás nebude trápit ani to, že si půjdete s touto dívkou promluvit. Zahoďte tedy nervozitu!
 2. 2
  Dělejte spolu zábavné věci. Nemusíte spolu být o samotě, ale když společně podnikáte nějaké zábavné věci, sblíží vás to. Pokud si nemyslíte, že s vámi bude chtít něco podniknout, dejte dohromady skupinu přátel a pozvěte ji také – alespoň se budete mít o čem bavit.
  • Zkuste s ní podniknout něco strašidelného, vzrušujícího nebo úplně nového. Když budete dělat něco, při čem vám bude bušit srdce (strašidelné nebo vzrušující věci), do mozku se vám vyplaví chemikálie, které způsobí, že se více sblížíte. Proto jsou strašidelné domy a horské dráhy tak oblíbenými místy pro romantické schůzky.
  • Léto je skvělá příležitost, jak ji lépe poznat. Oblíbené letní aktivity jsou například: jít na pláž, sledovat film v letním kině, zábavné parky, kempování v přírodě a cestování s přáteli. Opravdu nepotřebujete výmluvu k tomu, abyste spolu mohli v létě trávit čas. Udělejte si večírek u nějakého kamaráda a pozvěte ji, nebo naplánujte letní oslavu a zeptejte se rodičů, zda si můžete pozvat kamarády.
  • Zjistěte, co máte společného. Můžete to snadno zjistit tak, že se jí budete ptát na to, co ji zajímá, nebo co ráda dělá. Pokud se vám nechce vyptávat se jí, zeptejte se jejích kamarádů. Možná máte oba rádi něco stejného a jste jediní dva lidé, kteří se tím zabývají! To by bylo skvělé, protože byste hned měli důvod trávit spolu mnohem více času.
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Část 4: Pozvěte ji na rande

 1. 1
  Pozvěte ji na rande. Konečně jste se dostali k poslednímu kroku. Zjistili jste, co má ráda, trochu jste si popovídali a snad jste na ni udělali i dojem tím, co jste měli na sobě, nebo tím, že jste se jí zastali. Nyní je čas pozvat ji na rande.
  • Nemusíte tomu říkat „rande“. Někteří kluci dělají tu chybu, že se dívky ptají konkrétně, zda by s nimi šla na rande. Není to špatné, ale tímto způsobem si rande nedomluvíte. Neříkejte si o něho takto.
   • Špatně: „Chtěla bys se mnou jít tento víkend na rande, třeba do kina?“ Taková hláška ji může klidně odradit.
   • Správně: „Mám dva lístky na ten film, o kterém jsme se nedávno bavili, chtěla bys jít?“ Pokud se zeptá, zda to je rande, můžete říct, že ano. Budete mít mnohem větší šanci na úspěch, když k tomu nebudete přistupovat hned jako k rande.
  • Pokud řekne, že nechce jít, spolkněte svoji hrdost, usmějte se a řekněte: „Dobře, chápu,“ a klidně odejděte. Nedejte najevo, že vás to ranilo. Můžete to vždycky zkusit znovu někdy později. Když zůstanete přáteli, možná si brzy uvědomí, o co přichází. Bez ohledu na to všechno zůstaňte silní, i když to ve vás vře.
  • Pokud řekne ano, máte štěstí! Vaše snaha se vám vyplatila. A jestli vámi ještě není úplně posedlá, pravděpodobně vás chce poznat lépe. To nejhorší je za vámi, řekněte jí: „Skvělé! Zavolám ti zítra,“ usmějte se a odejděte.
 2. 2
  Na rande buďte zábavní. Máte tedy domluvené rande, možná jdete do kina, nebo se jdete projít po pláži a zasurfovat si. Zde je několik tipů, které vám pomohou zajistit, že rande dopadne přesně podle představ.
  • Buďte sami sebou. Nesnažte se být někým jiným, když dívku zvete na rande, nebo když jste s dívkou na rande. Buďte sami sebou a sebejistí, protože vás to dostalo již tak daleko! Je lepší cítit se přirozeně, ale trochu nervózně (nervy jsou v pořádku, věřte nám!) než snažit se hrát někoho jiného. Nebude to pro vás přirozené.
  • Zajistěte, aby se ve vaší přítomnosti cítila dobře. Nesnažte se zezačátku tlačit na pilu, ani nevytahujte žádné vtipy. Usmívejte se, buďte gentleman a hezky si povídejte. (Hodně se ptejte!) Každou minutu si užívejte. Hlavně dívku respektujte. Opravdu to ocení, protože ne všichni muži mají dostatečný respekt k ženám.
  • Když stojíte blízko u sebe, pomalu prolomte bariéru doteků. To znamená, že byste se jí měli začínat pomalu v různých situacích dotýkat, například na paži nebo na rameni. Pomůže vám to sblížit se. Když si zvykne na tělesný kontakt s vámi, postupně můžete váš vztah rozvinout v něco víc.
   • Můžete se jí jemně dotknout na rameni, když jí například lichotíte. Když o ní mluvíte, můžete se jí lehce dotknout na ruce.
  • Až budete připraveni, většinou ke konci schůzky, řekněte „Líbíš se mi.“ Řekněte jí, že se vám líbí již dlouho a že se s ní cítíte skvěle. Také jí řekněte, že je úžasná, ale neprotahujte to. Pokud neřekne nic, změňte téma hovoru. Můžete ji na konci schůzky zkusit znovu pozvat ven a uvidíte, jak bude reagovat. Pokud vám vysvětlí, že se jí nelíbíte, respektujte její rozhodnutí a jděte dál. Pokud se usměje, hraje si se svými vlasy a řekne „Ty mně taky,“ splnil se vám váš sen.
  Reklama

Tipy

 • Pochvalte jí něco, čeho byste si podle ní ani nevšimnul. Pokud má například na sobě něco hezčího, než obvykle nosí, řekněte jí, že jí to dnes opravdu sluší.
 • Pokud se této dívce nelíbíte, nesnažte se ji přesvědčit o opaku. Pouze tím vše zhoršíte. Nemůžete lidem říkat, jak se mají cítit.
 • Na první schůzce byste neměli jít dál, než k držení za ruce. Ukážete tím, že ji nechcete nechat jít, ale také ji netlačíte k ničemu, co čeho se jí nechce.
 • Neignorujte ji, když jste se svými přáteli. Vaši kamarádi tady budou vždy a když jim věnujete veškerý čas, můžete propásnout šanci být s touto dívkou.
 • Nemluvte před ní sprostě. Některé dívky nesnáší muže, kteří klejí, takže byste neměli takto riskovat.
 • Buďte sebejistí, ale nedovolte, aby se vám zhoršily známky kvůli dívce.
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama