Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Přiznejme si to – neexistuje žádný zaručený způsob, jak si zajistit lásku každého muže. Mnoho mužů má ale podobné potřeby, takže existuje mnoho triků, kterými k sobě přilákáte každého muže. Hledáte konkrétní tipy, abyste zaujala mnoho mužů, nebo chcete zaujmout jen jednoho? V tomto článku najdete přesný návod jak na to!

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:
Buďte sama sebou

 1. 1
  Než se začnete snažit ohromit nějakého muže, budete si muset vybudovat sebevědomí. Když budete mít ráda sama sebe, ostatní to uvidí. Muži jsou přitahování ženami, které se dobře baví, mají rády samy sebe a nesnaží se za každou cenu zaplnit nějakou prázdnotu ve svém životě. Zde je několik věcí, které vám pomohou vylepšit si sebevědomí.
  • Říkejte si, že jste skvělá! Připomínejte si své nejlepší vlastnosti a úspěchy a nezapomínejte na to, že jste jedinečná! Veďte si deník a zapisujte si všechno, co se vám podařilo nebo co se vám na sobě líbí. Uvidíte, že si pozornost mužů zasloužíte!
  • Nezapomínejte na to, že byste měla být krásná také uvnitř. Nikdo z nás není dokonalý, ale než jdeme ven, je důležité se podívat do zrcadla a říct si, že jsme krásní, zábavní, máme krásné nohy a zářivý úsměv. Když se zaměříte na to, co na sobě máte ráda, uvidí to také všichni muži.
  • Buďte sebejistá při seznamování s novými lidmi. Seznamování může být trochu nepříjemné, ale když budete připravena na všechno a nebudete lidi soudit, nebude to pro vás takový problém. Muži jsou přitahování spíše ženami, které se pohybují mezi přáteli, ne ženami, které sedí o samotě v koutě. Měla byste vyzařovat pozitivní energii.
  • Stále se zlepšujte. Měla byste být sebejistá, ale zároveň byste se neměla chovat sebestředně. Zaměřte se na své dobré vlastnosti, ale zároveň pracujte na tom, co ještě můžete vylepšit. Konstruktivní kritiku si berte k srdci.
 2. 2
  Rozvíjejte si vlastní identitu a žebříček hodnot. Muži mají rádi ženy, které se cítí příjemně, mají rády samy sebe a vědí, co chtějí. Chtějí ženy, které mají své touhy, své hranice a ambice.
  • Snažte se zapracovat na své identitě ještě dříve, než se vydáte hledat muže. Neměla byste se kvůli muži měnit, ani v něm hledat vůdce.

  • Když budete dobře vědět, kdo jste, bude pro vás snadnější se s mužem bavit a zaujmout ho. Muži chtějí ženy, které vypadají, že by se bez nich obešly.
  • S nikým se nesrovnávejte! Mnoho lidí dělá tu chybu, že se srovnávají s lidmi kolem sebe a nehodnotí se podle vlastních standardů. Pokud se vám líbí vaše oblečení, měli byste se v něm cítit dobře i mezi lidmi. Nedovolte, aby názory ostatních lidí ovlivnily to, jak se cítíte.
 3. 3
  Pracujte na svých vztazích. Klíčem k dobrému pocitu je mít prostor sama pro sebe a milovat sama sebe. Přátelé, rodina a další lidé v našem životě jsou nezbytní proto, abychom se cítili milováni.
  • Ujistěte se, že vaše vztahy svědčí vašemu emocionálnímu stavu. Toxické a manipulativní vztahy, ať už současné nebo minulé, mohou ovlivnit to, jaký ze sebe máte pocit a jak se chováte. Najděte si přátele, kteří ocení vaše pozitivní vlastnosti, nabídnou vám cenné rady a budou se k vám chovat upřímně.
  • Mějte dobré vztahy s příbuznými. Když si uděláte čas na lidi, které znáte nejdéle, připomene vám to, odkud pocházíte a jaký kus cesty jste již ušla.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 4:
Buďte fyzicky v pohodě

 1. 1
  Snažte se vypadat dobře. Musíte být krásná uvnitř, ale je dobré také ukázat, že jste krásná i zvenku. Nemusíte utrácet peníze za drahé oblečení a líčení, ale najděte si něco, co vám bude slušet.
  • Kupte si oblečení, které zdůrazní vaše přednosti. Pokud máte vypracované ruce, noste tílka, pokud máte dlouhé nohy, noste podpatky a krátké šaty.
  • Oblékejte se vždy vhodně pro příležitost. Pokud chcete zaujmout nějakého muže na svatbě, měla byste vypadat elegantně a ne lacině. Jistě nechcete, aby si muž myslel, že vaše tělo je to nejlepší, co máte. To nejlepší by melo být ve vás. Když jdete do klubu, vezměte si něco sexy a nechoďte tam v pracovním kostýmku.
  • Upravte si vlasy a namalujte se. Stačí se o vlasy a pleť jen trochu starat a naučit se zvýraznit své nejhezčí rysy. Většina mužů chce přirozenější ženy, takže to nepřehánějte ani s líčením, ani s lakem na vlasy.
 2. 2
  Dodržujte zásady hygieny. Nové šaty ani sebevědomí vám nepomůže, když se týden nevykoupete. Je nezbytné být čistá a hezky vonět.
  • Sprchujte se minimálně jednou denně a před každou důležitou akcí si dejte sprchu nebo koupel. Je důležité, abyste hezky voněla.
  • Vlasy si myjte tak často, jak potřebujete. Některé ženy si je myjí každý den, jiné si je zase myjí jen jednou týdně. Zjistěte, co vám vyhovuje nejlépe. Vlasy by neměly být nikdy mastné.
  • Mějte čistá ústa. Čistěte si zuby a mějte vždy po ruce žvýkačku nebo mentolky. Můžete si dýchnout do dlaně a přesvědčit se, že vám nezapáchá z úst. Není nic horšího, než dívka, které smrdí z pusy.
 3. 3
  Pečujte o své tělo. Skutečným mužům sice záleží více na tom, jaká jste uvnitř, ale žádný muž nechce ženu, která se o sebe nestará a neudržuje se v kondici. Když se budete ve svém těle cítit skvěle, uvidí to všichni kolem.
  • Cvičte alespoň třikrát týdně 30 minut a více. Sport je důležitý pro zdraví a duševní pohodu. Často své cvičení střídejte a obměňujte, abyste byla stále silnější.
   • Pokud nemáte moc času na cvičení, snažte se každý den alespoň více chodit.
   • Pokud se vám nechce cvičit jen pro zdraví, najděte si jinou motivaci – když například budete chodit na kickbox nebo na lekce bojového umění, budete se umět ubránit. Na józe se zase zbavíte stresu a poznáte nové lidi.
  • Jezte zdravě. Je důležité žít střídmě, takže si můžete dát svoji oblíbenou pizzu nebo zmrzlinu, ale také musíte jíst hodně ovoce, zeleniny a potravin bohatých na živiny. Nejezte zpracovaná a mastná jídla. Budete se cítit lépe a budete mít krásnější pleť.

  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 4:
Zaměřte se na řeč těla

 1. 1
  Udělejte dobrý první dojem. Až se budete cítit skvěle jak fyzicky, tak duševně, je na čase zaujmout svého vyvoleného muže.
  • Nezapomeňte na to, že máte jen jednu příležitost udělat první dojem, takže se snažte mít vždy pozitivní přístup.
 2. 2
  Podívejte se mu do očí. Nejprve se muži podívejte do očí, abyste mu dala najevo, že máte zájem si s ním povídat.
  • Dívejte se mu do očí jen několik vteřin, nemusíte na něho zírat. Stačí dost dlouho na to, aby si i přes celou místnost všiml, že vás zaujal.
  • Buďte trochu stydlivá, ale zároveň přátelská. Když se na muže budete dívat, nedělejte to příliš svůdně. Jednoduše mu dejte najevo, že byste si s ním ráda popovídala.
  • Nechejte za sebe mluvit svoji tvář. Až k vám muž přijde, usmívejte se! Není nic hezčího a přitažlivějšího, než upřímný úsměv.

  • Usmívejte se, ale nepřežeňte to. Měla byste vždy působit spontánně. Usmívejte se často a přirozeně a budete se cítit mnohem lépe. Usmívejte se i když nejste zrovna šťastná, jistě vám to zlepší náladu. Hlavně se snažte vždy chovat přirozeně.
 3. 3
  Dejte si záležet na řeči těla. Až se vám muž bude dívat do očí, dejte mu svým tělem najevo, že je vaše přitažlivost vzájemná.
  • Chovejte se sebejistě. Nehrbte se, nedívejte se na nohy a nepřekřižujte si ruce před tělem. Snažte se nechovat se nervózně, nekousejte si nehty a nehrajte si s vlasy. Dívejte se muži do očí a ruce si nechejte volné pro gestikulaci. Budete působit dynamičtějším a otevřenějším dojmem.
  • Ukažte mu, že o něho máte zájem. Pokud máte pocit, že se mu líbíte, není nic snadnějšího, než se k němu naklonit blíž. Letmý dotek na ruce nebo na koleni mu také ukáže, že se vám líbí.
  • Udržte si jeho pozornost. Udržujte s ním oční kontakt a nedívejte se okolo sebe, ani si nekontrolujte telefon. Měla byste mu dopřát pocit, že je pro vás jediný na světě a že mu věnujete veškerou svoji pozornost. Když si budete kontrolovat telefon, bude si myslet, že se s ním nudíte.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 4:
Promluvte si

 1. 1
  Říkejte „ano“. Neměla byste sice souhlasit se vším, co muž řekne, ale měla byste mít pozitivní přístup a zajímat se o to, co vám říká.
  • Když se třeba zeptá, jestli chodíte do nějaké restaurace, neřekněte prostě jen „ne“ – řekněte, že jste tam ještě nebyla, ale už jste o ní hodně slyšela a chtěla byste tam někdy zajít. Je dost možné, že se z toho ještě vyvrbí pozvání na rande!
  • Když vás muž škádlí, hrajte si s ním a buďte uvolněná. Když řeknete „ne“ na všechno, co vám navrhne, bude si myslet, že s vámi není legrace a najde si někoho jiného.
  • Naučte se správně nesouhlasit. Když zjistíte, že každý fandíte jinému sportovnímu týmu, nebo že každý volíte úplně jinou politickou stranu, nehádejte se kvůli tomu. Vtipkovat o vašich vzájemných rozdílech je legrace, ale neměli byste z toho dělat žádnou kovbojku.
 2. 2
  Nebojte se být vtipná. Muži milují ženy, které mají dobrý smysl pro humor a jsou tak sebevědomé, že se to nebojí ukázat.
  • Neměla byste sice říkat žádné trapné vtípky, ale nebojte se vtipně okomentovat situaci.
  • Ukažte, že se umíte zasmát sama sobě. Nikdo nechce ženu, která se bere příliš vážně. Když ukážete, že si umíte udělat legraci sama ze sebe, bude vidět, že jste sebevědomá, ale zároveň jste si vědoma svých chyb. Muži nechtějí „dokonalé“ ženy, protože se vedle nich cítí nepatřičně.
 3. 3
  Ukažte, že jste chytrá. Nebojte se muži ukázat, že jste inteligentní. Pokud je to skutečný muž, bude ho to přitahovat a bude s vámi chtít trávit více času.
  • Ukažte mu, že máte přehled o aktuálním dění, o historii nebo třeba o popové hudbě. Pokud víte, o čem mluvíte, jistě tím na něho uděláte dojem.
  • Existuje rozdíl mezi vytahováním se a inteligencí. Nechlubte se tím, kam jste chodila na vysokou nebo jaké výsledky jste měla u testů. Neříkejte jednoduše nic, čím byste dala najevo, že o sobě máte příliš vysoké mínění.
 4. 4
  Ukažte mu to, co vás dělá jedinečnou. Existuje spousta sebevědomých, zábavných a chytrých žen, ale vy jste jen jedna. Nebojte se ukázat svému muži, že jste jedinečná.
  • Když se to bude hodit, řekněte mu například nějakou zábavnou historku z vaší minulosti, která mu ukáže, jaký jste člověk a jaké máte zkušenosti.
  • Nebojte se s ním sdílet své zájmy. Pokud se učíte francouzsky nebo tančíte, mluvte s ním o tom. Bude ohromený tím, kolik toho stíháte a tím, jak ráda se učíte nové věci.
  • Řekněte mu něco o své rodině nebo kamarádech. Neměla byste mu říkat nic osobního ani ho připravovat na setkání s vaší matkou, ale můžete mu říct něco vtipného nebo zajímavého o vaší rodině či přátelích.
 5. 5
  Když si dobře popovídáte, naplánujte si další setkání. Je důležité udržet si mužův zájem. Pokud vám to spolu jde, měli byste v tom pokračovat.
  • Můžete se stále chovat stydlivě, ale pokud se vám líbí a vy jemu také, snažte se s ním co nejvíc mluvit. Neměla byste se chovat příliš svůdně, ale musíte mu ukázat, že se vám líbí, jinak to sám nepozná. Byla byste překvapená, jak jsou muži rádi, když žena převezme iniciativu.
 6. 6
  Když vám to nevyjde, nezoufejte. Bohužel není možné zaujmout úplně každého muže. Nedělejte si s tím hlavu, v moři plave ještě spousta ryb a tato zkušenost se vám také bude hodit. Pokud se nějakému muži nelíbí, jak vypadáte nebo jak se chováte, brzy poznáte jiného, kterému se toto všechno bude moc líbit.
  • Když je muž zadaný nebo zamilovaný do jiné ženy, nebudete mít šanci ho ohromit. I když třeba zrovna s nikým nechodí, možná si prochází těžkým rozchodem, nebo má zálusk na někoho jiného. S tím bohužel nic neuděláte.
  • Když vás muž odmítne, nedělejte si s tím hlavu. Není důvod plakat nebo se rozčilovat. Uvolněte se a brzy jistě potkáte toho pravého!
  Reklama

O tomto wikiHow

Erika Kaplan
Spoluautor od:
Specialista na vztahy
Tento článek spoluautor od Erika Kaplan. Erika Kaplan je vztahový kouč pro Three Day Rule, exkluzivní společnost pro seznamování v devíti městech ve Spojených státech. S více než šesti lety zkušeností se Erika specializuje na pomoc jednotlivcům při hledání kvalitních shod prostřednictvím koučování a prémiových služeb seznamování. Erika vystudovala Penn State s bakalářským titulem v oboru Public Relations. Než odešla z nakladatelství, pracovala pro Rolling Stone, Us Weekly a Men’s Journal, aby se dále věnovala hledání správných protějšků pro ostatní lidi. Erika byla uvedena v časopisech Lifetime, Philadelphia Inquirer a CBS a také v Thrillist, Elite Daily, Men’s Health, Fast Company a Refinery29. Tento článek byl zobrazen 13 403 krát
Kategorie: Život nezadaných
Stránka byla zobrazena 13 403 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama