Jak zavírat aplikace na Samsung Galaxy

V tomto článku:Zavření nedávno otevřených aplikacíZavření aplikací na pozadíUkončení aplikací pomocí RAM ManageruReference

Pokud máte na Samsungu Galaxy otevřených příliš mnoho aplikací, které běží na pozadí, může to snižovat jeho výkon, zabírat velké množství paměti a vybíjet baterii. Zavřením těchto aplikací dosáhnete toho, že se telefon podstatně zrychlí, baterie vydrží déle a k dispozici budete mít také více operační paměti. V tomto článku se naučíte různé způsoby, jak lze na Samsungu Galaxy aplikace zavírat.

1
Zavření nedávno otevřených aplikací

 1. 1
  Přejděte na domovskou obrazovku vašeho Samsungu Galaxy.
 2. 2
  Podržte trochu déle tlačítko "Domů". Zobrazí se seznam aplikací, které jste v nedávné době používali.
 3. 3
  Zkontrolujte seznam aplikací a určete, kterou z nich chcete zavřít.
 4. 4
  Klepněte a přetáhněte každou aplikaci doleva nebo doprava. Tím dojde k automatickému zavření těchto aplikací a na pozadí jž nepoběží.
  • Pokud chcete ukončit všechny aplikace, klepněte na ikonku "Odstranit vše", kterou najdete v dolní části displeje.

2
Zavření aplikací na pozadí

 1. 1
  Vraťte se na domovskou obrazovku vašeho Samsungu Galaxy.
 2. 2
  Podržte trochu déle tlačítko "Domů". Zobrazí se seznam aplikací, které jsou aktuálně spuštěné.
 3. 3
  Klepněte na ikonku “Správce úloh”, kterou najdete v levém dolním rohu displeje. Dojde ke znounačtení obrazovky a zobrazí se všechny aplikace, které momentálně běží na pozadí a zatěžují operační paměť vašeho zařízení.
 4. 4
  Klepněte na tlačítko “Ukončit” umístěné napravo od každé aplikace, kterou chcete zavřít. Pokud například aktuálně nepoužíváte aplikaci Email, klepněte na “Ukončit” vedle aplikace “Email.”
  • Pokud chcete ukončit všechny na pozadí běžící aplikace, klikněte na “Ukončit vše” v dolní části displeje.
 5. 5
  Až budete vyzváni, abyste ukončení všech aplikací na pozadí potvrdili, klepněte na “OK”. Všechny aplikace běžící na pozadí budou zavřeny.[1].

3
Ukončení aplikací pomocí RAM Manageru

 1. 1
  Přejděte na domovskou obrazovku vašeho Samsungu Galaxy.
 2. 2
  Podržte trochu déle tlačítko “Domů”, dokud se neobjeví seznam všech běžících aplikací.
 3. 3
  Klepněte na ikonku “Správce úloh” umístěnou v levém dolním rohu displeje.
 4. 4
  Klepněte na kartu “RAM Manager”.
 5. 5
  Klepněte na “Vyčistit paměť. Samsung Galaxy ukončí všechny aplikace na pozadí, které jsou momentálně na vašem zařízení spuštěné, díky čemuž dojde k uvolnění potřebné paměti.[2].

Tipy

 • V Obchodě Play můžete najít i správce úloh od třetích stran. Spousta těchto aplikací se dá nastavit tak, aby určité aplikace běžící na pozadí automaticky zavíraly za vás a vy tak můžete mít více dostupné paměti po celý den. Předtím, než nějakou podobnou aplikaci od třetí strany do svého zařízení stáhnete, zkontrolujte si její hodnocení od uživatelů. Oblíbenost u uživatelů a užitečnost nějaké aplikace na správu úloh v zařízení dokazuje právě její vysoké hodnocení v Obchodě Play.

Varování

 • Před zavřením či ukončením určitých aplikací nezapomeňte uložit všechna důležitá data, neboť všechny neuložené změny budou v okamžiku zavření aplikace nenávratně ztraceny.


Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Telefony a zařízení

V jiných jazycích:

Español: cerrar aplicaciones en un Samsung Galaxy, Português: Fechar Aplicativos no Samsung Galaxy, Русский: закрыть приложения на Samsung Galaxy, Deutsch: Apps auf einem Samsung Galaxy schliessen, Italiano: Chiudere un'Applicazione sul Samsung Galaxy, Français: fermer des applications sur un Samsung Galaxy, 中文: 关闭三星Galaxy手机上的应用, Bahasa Indonesia: Menutup Aplikasi di Samsung Galaxy, Nederlands: Apps afsluiten op een Samsung Galaxy, हिन्दी: सैमसंग गैलेक्सी पर एप्स (Apps) बंद करें, ไทย: ปิดแอพในเครื่อง Samsung Galaxy, العربية: إغلاق التطبيقات في سامسونج جالاكسي, Tiếng Việt: Đóng ứng dụng trên Samsung Galaxy, 日本語: SamsungのGalaxyでアプリを閉じる

Stránka byla zobrazena 1 475 krát.
Byl tento článek přesný?