Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Být přirozeně štíhlý není žádný problém. Stačí se řídit radami, které najdete v tomto článku a dosáhnete skvělých výsledků. Pokud se chcete zbavit tuku a zachovat si svoji mladistvou postavu, budete se muset trochu snažit.

Změny, které zde navrhujeme, jsou v podstatě velmi snadné. Musíte je ale dodržovat odhodlaně a bez výjimek. Hubnutí by mělo být zábavné a příjemné. Uvědomte si, že děláte něco pro sebe a když budete mít dostatek pevné vůle, brzy zaznamenáte skvělé výsledky. Nejprve se ovšem musíte zavázat k tomu, že k sobě budete tvrdí. Přírodní metody hubnutí nevyžadují finanční investice ani nákup cvičebního náčiní. Jediné, co musíte udělat, je snažit se a nepolevovat.

Postup

 1. 1
  Přestaňte jíst u televize. Zbavit se tohoto zlozvyku nebude snadné. Nahraďte ho něčím jiným – místo jezení u televize si například každý den sedněte ke stolu a v klidu se najezte.
 2. 2
  Dávejte si pozor na to, co jíte a nejezte příliš.
 3. 3
  Jezte výživné potraviny s vysokým obsahem vlákniny, například banány.
 4. 4
  Jezte pomalu a každé sousto důkladně požvýkejte. Měli byste každé sousto požvýkat alespoň 20-30x. Díky tomu budete jíst pomaleji a budete se cítit plní mnohem dříve.
 5. 5
  Asi hodinu před jídlem vypijte sklenici vody. Jde o korejskou metodu přírodního hubnutí.
 6. 6
  Jezte menší porce jídel. Pokud jíte třikrát denně velké porce, začněte jíst 6x denně mnohem menší porce. Můžete si své porce dělit napůl.
 7. 7
  Bez ovoce a zeleniny se neobejdete. Pokud je nemáte rádi, můžete si z nich dělat šťávy. Měli byste každý den sníst alespoň dvě porce ovoce a šest porcí zeleniny.
 8. 8
  Často cvičte, snažte se cvičit alespoň 30 minut každý den. Nikdy ovšem nezanedbávejte spánek, měli byste spát 7-9 hodin denně.
 9. 9
  Berte potravinové doplňky s extraktem ze zeleného čaje.
  Reklama

Tipy

 • Každý den vypijte 8-10 sklenic vody. Můžete pít také sójové mléko a čerstvé šťávy, ale voda je velmi důležitá. Pokud chcete, vymačkejte si do ní šťávu z citronu.
 • Pokud máte slabou motivaci, najděte si někoho, kdo bude hubnout s vámi.
 • Jezte místo masa jiné zdroje bílkovin a vyhýbejte se zpracovaným potravinám a tučným jídlům. Jezte hodně ryb, libového kuřecího masa a luštěnin. Pokud maso nejíte, berte železo v tabletách, abyste měli přes den více energie.
Reklama

Varování

 • Nebuďte nervózní a nespěchejte na sebe. Když se budete řídit našimi radami, brzy se vám podaří zhubnout.
 • V žádném případě se nepokoušejte hubnutí urychlit tím, že budete cvičit hodiny v kuse nebo budete hladovět.
 • Nikdy neberte více pilulek na hubnutí zároveň, ani v případě, že jsou všechny vyrobeny pouze z přírodních látek.
 • Vyhýbejte se detoxikačním metodám, jako jsou půsty.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 35 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 1 919 krát
Kategorie: Osobní vývoj
Stránka byla zobrazena 1 919 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama