Měsíční datové limity jsou noční můrou všech uživatelů chytrých telefonů. Jen chvilka připojení ve špatný čas může způsobit, že vaše účty za telefon nabydou neuvěřitelných rozměrů. Váš iPhone má ale vestavění funkce, které vám umožní sledovat své využití dat a kromě toho tyto informace získáte zdarma i od svých telefonních operátorů. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Postup

 1. 1
  Otevřete si Nastavení. Najdete je na hlavní obrazovce iPhonu.
 2. 2
  Klikněte na Mobilní data. Tuto ikonu najdete mezi horními možnostmi.
  • V iOS 6 si najeďte na Obecné → Využití → Mobilní data.

 3. 3
  Sjeďte dolů na Využití mobilních dat. Informace o vašich datech naleznete právě zde. Záložka Aktuální období se neresetuje automaticky každý měsíc, takže byste to měli dělat ručně, jinak nebudete mít přesné informace.
 4. 4
  Resetujte statistiky využití dat. Pokud chcete získat co nejpřesnější informace, resetujte si tuto záložku každý první den vašeho vyúčtování za mobilní služby. Stačí jen sjet až dolů a kliknout na Reset.
 5. 5
  Zkontrolujte si svůj datový plán. Můžete si v telefonu zkontrolovat to, kolik dat jste již vyčerpali, ale svůj limit v telefonu nezjistíte. Někdy se data neshodují s daty, která používá váš operátor. Můžete si v rychlosti zkontrolovat svůj datový limit tak, že kontaktujete svého operátora.
  Reklama

Tipy

 • Mobilní služby jsou bezdrátová data, která používáte k prohlížení webu, emaily a další služby, které využíváte, když nejste připojeni k Wi-Fi.
 • Pokud si chcete spočítat, kolik dat vyčerpáte během určité doby, klikněte na tlačítko Reset a potom si zkontrolujte, kolik dat jste využili například za den.
 • Tether data jsou data, která jsou využita, když je váš iPhone připojen k jinému zařízení pomocí funkce Osobní hotspot.

Reklama

Související články

Jak obnovit smazané zprávy z iPhonu
Jak udělat hard reset na iPhone
Jak zobrazit stav baterie v procentech na iPhonu
Jak vytvořit aplikaci pro iPhone
Jak šetřit baterií vašeho iPhone
Jak odblokovat váš iPhone
Jak zablokovat číslo na iPhonu
Jak zablokovat emailovou adresu na iPhone
Jak nastavit upozornění příchozí SMS na iPhone
Jak převést fotografie z iPhonu do počítače
Jak vypnout aplikace na iPhone
Jak změnit velikost písma ve vašem iPhone
Jak přidat hudbu do vašeho iPhonu
Jak udělat zálohu iPhone
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama