Jak změnit účet iCloud

V tomto článku:iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)Počítač

Z nějakého důvodu jste si změnili iCloud účet. Možná jste založili jeden rodinný účet nebo jste si založili jeden vlastní účet. V každém případě potřebujete, aby všechna vaše zařízení byla připojena k tomuto novému účtu. Tady uvidíte jak na to:

1
iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)

 1. 1
  Otevřete Nastavení.
 2. 2
  Klepněte na “iCloud”.
 3. 3
  Přejeďte dolů a klepněte na “Smazat účet”.
 4. 4
  Aby vaše zařízení mohlo smazat účet iCloud, bude také muset odstranit všechny fotografie ve vašem Photo Streamu. Abyste mohli pokračovat, klepněte na “Smazat účet”.
 5. 5
  Rozhodněte se, jestli si chcete ponechat nějaká data na iCloud na vašem zařízení.
 6. 6
  Klepněte znovu “iCloud”.
 7. 7
  Vložte vaše nové přihlašovací údaje a klepněte na “Přihlásit se”.
 8. 8
  Rozhodněte se, jestli chcete, aby kontakty, kalendáře a data ze Safari uložená na vašem zařízení byla sloučena s vaším novým účtem iCloud.
 9. 9
  Rozhodněte se, jestli chcete iCloud povolit používat služby k zjištění polohy vašeho zařízení.
  • Poznámka: pokud ztratíte vaše zařízení, tak bez této funkce je aplikace Find My iPhone nepoužitelná

2
Počítač

 1. 1
  Otevřete kontrolní panel iCloud a klikněte na “Odhlásit se”. Na Macu, iCloud je pod “Předvolby systému”. Pro PC lze kontrolní panel iCloud stáhnout na stránkách Apple v části Podpora.
 2. 2
  Napište do polí vaše nové přihlašovací údaje na iCloud a klikněte “Přihlásit se”.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Networking

V jiných jazycích:

Español: cambiar tu cuenta de iCloud, Italiano: Cambiare l'Account di iCloud, Português: Mudar sua Conta no iCloud, Français: changer votre compte iCloud, Deutsch: Ein iCloud Konto ändern, Русский: изменить iCloud аккаунт, 中文: 更改iCloud账户, Nederlands: Een ander iCloud‐account instellen, Bahasa Indonesia: Mengubah Akun iCloud, ไทย: เปลี่ยน iCloud Account, हिन्दी: अपना आईक्लॉउड खाता बदलें, العربية: تغيير حساب المستخدم على آي كلاود, Tiếng Việt: Thay đổi Tài khoản iCloud của Bạn, 日本語: iCloudのアカウントを変更する, 한국어: 아이클라우드 계정 바꾸기

Stránka byla zobrazena 2 001 krát.
Byl tento článek přesný?